Všetko o plynových platniach Ricci

Doska – integrálny prvok každej kuchyne. Plynové dosky sú dnes stále veľmi populárne. Moderné zariadenia sú bezpečné, multifunkčné a ľahko použiteľné. Takéto vybavenie pre domácnosť produkuje veľký počet domácich a zahraničných značiek. Jeden z výrobcov s dobrou povesťou je značka RICCI. O plynových modeloch tejto spoločnosti a budú diskutované v článku.

História vytvárania Brandy

Značka Ricci – Amerika. Na začiatku 20. storočia, keď sa táto značka objavila len na trhu, ešte sa špecializovala na domáce spotrebiče, ale bol členom trhu s potravinárskym priemyslom. Čoskoro si však zakladateľ spoločnosti Antonio Richie uvedomil, že najväčšia vášeň vo svojom živote bola dizajn a výroba rôznych zariadení, ktoré zjednodušujú prácu kuchári a kulinárstva.

Prvé vytvorenie Antonio sa stalo mixerom. Neskôr sa značka začala vyrábať ďalšie domáce spotrebiče pre kuchynské priestory.

Doteraz sa Ricci zaoberá výrobou rôznych domácich spotrebičov. V rastlinách spoločnosti so sídlom v Brazílii, Turecku, Grécku a Číne, dosky sú navrhnuté vrátane. Zamestnanci starostlivo sledujú všetky výrobné procesy, používajte iba overené suroviny a najnovšie technológie. Vďaka tomuto prístupu sú plynové dosky z Ricci sú jednou z najvyššej kvality na trhu a naďalej dobyť srdcia profesionálnych kuchárov a domácich zvierat po celom svete.

všeobecné charakteristiky

Celá komoditná škála Značky Ricci Ricci je rozdelená do 3 veľkých kategórií, Každý z nich obsahuje niekoľko ďalších podtypov:

 • Inžinierstvo na vloženie (elektrické varné panely, plynové a kombinované panely, elektrické pece, plynové pece);
 • Samostatne stojace dosky (Plynové dosky 50 a 60 centimetrov, elektrické platne, plynové dosky s 5 horákov);
 • Malé domáce spotrebiče (Infračervené povrchy, plynové a indukčné dlaždice, mini-pece).

  Ako vidíte, rozsah spoločnosti je pomerne široký, takže každý si môže vybrať domáce spotrebiče na chuť, potreby a peňaženku. Je dôležité poznamenať, že základné princípy spoločnosti sú štýl a pohodlie vo všetkých. Preto Plynovo pece RICCI nie sú len multifunkčné, ľahko použiteľné a intuitívne chápané v manažmente, ale tiež sa líšia esteticky atraktívne. Takéto domáce spotrebiče nielen ľahko hodí aj v najmodernejšej kuchynskom interiéri, ale stanú sa skutočnou dekoráciou miestnosti.

  Môžete si kúpiť domáce spotrebiče od výrobcu ako vo fyzických predajniach nachádzajúcich sa v Rusku (v Astrachan, Moskve, Krasnodar, Orel, Pskov, Samare a ďalších mestách Ruskej federácie) av online obchode. Súčasne, vo výrobcovi značkových predajniach je možné kúpiť nielen samotné zariadenia, ale aj náhradné diely pre nich, vrátane trysiek.

  Názory

  Pre pohodlie kupujúcich zamestnanci spoločnosti rozdelili všetky vyrábané tovary do niekoľkých skupín. Podrobnejšie zvážte hlavné typy plynových kachlí, ktoré obchodná značka Ricci ponúka.

  Vstavané panely na varenie plynu

  Tento riadok je reprezentovaný veľkou rôznorodosťou jednotlivých domácich zariadení. Tu nájdete dosky z rôznych farieb (sivej, bielej a čiernej) s počtom horákov od 2 do 6. Zároveň môžu mať horáky rôzne veľkosti a moci. Umiestnenie vykurovacích prvkov môže byť tiež odlišné.

  Pokiaľ ide o dizajn, sortiment má stručné možnosti a originálne modely.

  Najobľúbenejší 2-Kontaker model značky je plynový panel RICCI RGN-KA2002IX. Zariadenie je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Otočné rukoväte sú umiestnené na prednej strane zariadenia. Mriežky pokrývajúce zariadenie, vyrobené z liatiny. Tam je prívodný. Záruka na toto zariadenie je 1 rok.

  Vynikajúci príklad povrchu s 5 horákmi je neuveriteľne štýlový model Ricci RGN-KA5041BL. Zariadenie je vyrobené v čiernej farbe, označuje modely „plyn na sklo“. Je dôležité poznamenať, že jeden z horákov je wok. Tým sa rozširuje kulinárske schopnosti používateľa. Zariadenie má tiež pohodlnú funkciu napájania automobilov.

  Samostatné plynové dosky

  V kategórii samostatných zariadení od spoločnosti Ricci Môžete zvýrazniť 3 typy:

  • 50 cm platne;
  • 60 cm platne;
  • Spotrebiče s 5 horákmi.

   Všetky 3 kategórie sú vyrobené v 2 verziách: s zatváraním horného veka a bez neho.

   Jedným z najobľúbenejších modelov 50 cm je sporák RICCI RGC5002BL. Je maľovaný čierny, takže to bude vyzerať štýlové a vhodné na akúkoľvek modernú kuchyňu. Zariadenie obsahuje prvky, ako je smaltovaná mriežka, kovový kryt, 4 plynové horáky, dvojité sklenené dvere rúry, návnady, mriežku a t. D. Medzi ďalšie funkcie patrí gril a jasné podsvietenie.

   Ak sa čierna doska zdá trochu nudná, potom v sérii 50 centimetrov dosiek z Ricci nájdete viac extravagantných modelov. Môžete napríklad vybrať svetlú zelenú Ricci RGC5060LG alebo RICCI RGC5030TR S bývaním stromu.

   Medzi 60-centimetrovými plynovými doskami, kupujúci obzvlášť rozlišujú RICCI RGC6020BG. Model Case Color – White. Názov 4 horné horáky, rúra a gril sa vykonáva elektromotorom. Výhody modelu zahŕňajú pochrómovanú mriežku, dvojité sklo a nastaviteľné nohy.

   Medzi 5-korfickými doskami je model model RICCI RKC9002BG. Toto je komplexné zariadenie: kombinuje elektrické pece a plynové horáky (jeden z nich – wok). Model je vyrobený v nezvyčajnom štýle, vybavenom mechanickým časovačom, elektrickým likérom, osvetľovaním, nastaviteľnými nohami.

   Je dôležité poznamenať, že pri výbere modelu značky by ste mali venovať osobitnú pozornosť zabezpečeniu, že predávajúci má všetky potrebné dokumenty.

   Pamätajte, že vaša osobná bezpečnosť je do značnej miery závislá od kvality domácich spotrebičov, ktorá je inštalovaná vo vašej kuchyni. Aj pred nákupom strávte všetky potrebné merania, aby ste sa uistili, že získaná doska sa zmestí do vašej izby.

   Plynové dlaždice

   Nemenej populárne ako zariadenie popísané vyššie vychutnávajte stolné plynové dlaždice z ricci. Sú celkom kompaktné a pohodlné použitie. Môžete si kúpiť zariadenie s 1 alebo 2 horákmi. Tabuľkové panely, podobne ako iné typy domácich spotrebičov, sú vyrobené v rôznych farbách, takže si môžete vybrať možnosť pre akúkoľvek kuchyňu.

   Ako je uvedené vyššie, rozsah značky RICCI nie je obmedzený na plynové kachle. V podnikových predajniach a na oficiálnej stránke si môžete tiež kúpiť elektrické, indukčné a kombinované zariadenia.

   Početné spätné väzby spotrebiteľov ukazujú, že bez ohľadu na typ sa všetky zariadenia vykonávajú kvalitatívne, spĺňajú moderné požiadavky, vhodné na prevádzku a trvanlivú. Niektorí spotrebitelia sa môžu zdať vysoké náklady na značku domácich spotrebičov, ale početné výhody a spoľahlivosť zariadenia plne odôvodňujú svoje náklady.

   Viac o plynových kachle Ricci Pozri video nižšie.

   Hodnotiť článok
   ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
   Pridať komentáre

   ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: