Všetko o umývačky riadu Electrolux

Electrolux Swedish Company už vyrábala zariadenia pre domácnosť, čo je populárne u používateľov. Výrobca venuje osobitnú pozornosť sortimentu umývačiek riadu. Z publikácie sa dozviete o funkciách umývačky riadu Electrolux, aké sú modely, ako správne používať tieto zariadenia, ktoré premýšľajú o umývačkách tejto značky tých, ktorí už túto techniku ​​využívajú.

Všetko o umývačky riadu Electrolux

Všetko o umývačky riadu Electrolux

Zvláštnosť

Kvalita a spoľahlivosť techniky je, že umývačky riadu ELECTROLUX sa vyznačujú rovnakými jednotkami vyrobenými inými značkami. Špecialisti spoločnosti po celú dobu hľadajú inovatívne rozhodnutia s cieľom zlepšiť výrobu umývačiek riadu.

Jedným z vlastností produktov Electrolux na čistenie riadu je ich „náplň“, to znamená, že tie užitočné programy, ktoré sú položené v automatizovanej jednotke jednotky. Každý nový model – výsledok vývoja najnovších technológií.

Všetko o umývačky riadu Electrolux

Všetko o umývačky riadu Electrolux

Medzi ďalšie znaky Electrolux umývačky riadu, odborníci a spotrebitelia identifikujú: \ t

 • dobré programovanie;
 • Premyslený systém ochrany pred únikmi vody;
 • hospodárstva (spotrebuje vodu a elektrina);
 • Jednoduchá kontrola;
 • Jednoduchosť v prevádzke;
 • Pre nočný čas je špeciálny pokojný režim začleňovania;
 • Kvalita umývania riadu;
 • rôznych veľkostí zariadení;
 • Moderný dizajn;
 • priaznivá cena.

Všetko o umývačky riadu Electrolux

Všetko o umývačky riadu Electrolux

Všetko o umývačky riadu Electrolux

Prítomnosť mnohých ďalších možností zjednodušuje užívateľský život a umožňuje získať dobre umývané jedlá z akéhokoľvek materiálu dobre. Všetky tlačidlá a panely na umývačky riadu tejto značky sú jednoduché a zrozumiteľné: Každý, kto ich môže ľahko pochopiť.

Rôzne modely

Rôzne modelové rozsah umývačiek riadu švédskeho výrobcu Electrolux umožňuje ľubovoľnému spotrebiteľovi nájsť požadovanú možnosť: na dizajn, veľkosť spotrebovanej elektrickým zariadením. Je možné zvoliť režimy a programy.

Výrobca ponúka mnoho malých modelov, čo umožňuje aj majiteľom malých kuchýň, vytvoriť umývačku riadu. Kompaktné umývačky riadu sú prevažne desktop, ale existujú aj veľké jednotky, ktoré môžu ubytovať až 15 sád riadu naraz. Podrobne zvážiť modely každého typu.

Všetko o umývačky riadu Electrolux

Všetko o umývačky riadu Electrolux

Samostatne

Samostatne stojace jednotky sú o niečo vstavanejšie umývačky riadu, sú inštalované samostatne, preto si vyberú takéto zariadenie pod spoločným štýlom jedáleň. Poďme dať charakteristické najobľúbenejšie modely tohto typu umývačky riadu.

ESF 9526 LOX – plnohodnotný stroj (60×60,5 cm a výška 85 cm) s 5 režimmi prania. Existujú všetky základné programy, ako aj ďalšie funkcie: napríklad špeciálny program na umývanie nie príliš kontaminovaných jedál a „pred namáčaním“.

Všetko o umývačky riadu Electrolux

Pre 1 ELECTROLUX ESF 9526 LOX CYKLÁSKA SPRÁVU 1 kW za hodinu pri maximálnom výkone v roku 1950 W. V zariadení môžete nahrať až 13 sád (vrátane okuliarov), na to, aby sa umývanie spotrebovalo 11 litrov vody. Existuje 4 teploty vykurovacieho režimu, umývačka riadu vybavená elektronickou riadiacou jednotkou.

Táto umývačka riadu je schopná pranie akejkoľvek kontaminácie, dobre „vníma“ prášok a tablety, ako aj detergent zo série „3 v 1“.

Jediný mínus, na ktorý tí, ktorí už používajú jednotku, nemôžu byť na praní širokými rukoväťami.

Kvôli malým bunkovým koša pre príbory, nehodia sa tam. Všeobecne platí, že odborníci hovoria o jednoduchosti a pohodlii, ako aj vysokú kvalitu umývacích jedál v tomto modeli. Lebo to bude musieť vzdať 30 tisíc rubľov.

Všetko o umývačky riadu Electrolux

Všetko o umývačky riadu Electrolux

ESF 9526 Nízka – umývačka riadu, podobná predchádzajúcemu modelu a veľkosti a špecifikáciám a prítomnosťou ďalších funkcií. Je to mínusy viac: Tak, hladina hluku tohto auta je vyššia, nie je dostatočne dobre na pranie plastových riadov (kvapôčky po vysušení).

V tomto modeli je potrebné rozkladať pokrmy striktne podľa pravidiel, inak existuje riziko získania nedostatočného výsledku kvality. Mimochodom, horný košík sa ľahko preskupuje na akúkoľvek výšku, medzi výhodami aj prítomnosť špeciálneho programu, v ktorom časový agregát umýva misky za 30 minút.

Všetko o umývačky riadu Electrolux

Všetko o umývačky riadu Electrolux

ESF 9423 LMW – označuje jednotky plnej veľkosti s 5. druhmi prania, ale veľkosťou o niečo menej ako predchádzajúce modely. V šírke má tento stroj len 45 cm a je určený pre 9 set. Pre jeden cyklus spotrebuje 0,78 kW za hodinu, stráviť takmer 10 litrov vody.

Ohrievač prinesie stav vody na požadovanú teplotu na základe zvoleného teplotného režimu (v tomto modeli 3). Hlavné umývanie pravidelným programom je navrhnuté po dobu 225 minút. ELECTROLUX ESF 9423 LMW umývačka riadu pracuje ticho, bezpečne chránená pred netesnosťami, vybavené vhodnými indikátormi a senzorom hladiny vody.

Môžete použiť časovač na odloženie spustenia, hlavnou vecou nie je mať nádoby v umývacej komore v poradí hustoty, inak nebudete mať požadovaný výsledok: Kvalita umývadla bude nízka, riad je jednoducho zle rozptýlený.

Mimochodom, pre tento účel položte okuliare do špeciálneho oddelenia.

Všetko o umývačky riadu Electrolux

Všetko o umývačky riadu Electrolux

ESF 9452 LOX – Táto umývačka riadu je celkom kompaktná veľkosť (44,6×61,5 cm s výškou 85 cm) má 6 režimov prania. Okrem základných programov existujú ďalšie funkcie, môže si umyť krehké riad na „delikátny“ režim.

Pre to, že nie sú obzvlášť znečistené príbory, existuje ekonomický program, ale silne kontaminované jedlá môžu byť pre-dunk. TEN je schopný ohriať vodu v 4 teplotných režimoch a môžete okamžite pripojiť teplú vodu z centrálneho systému zásobovania vodou k tomuto modelu, ktorý poskytne úspory elektriny.

Všeobecný režim, Electrolux ESF 9452 LOX umývačka riadu pracuje 4 hodiny a spotrebuje 1 cyklus 0,77 kW za hodinu. Funguje takmer ticho a poskytuje vysokokvalitné umývanie. Ale opatrne potrebujete načítať riad, v tomto modeli sú veľmi slabé valce pre košov, a dvere, ako samotné telo, je veľmi tenké, je ľahké opustiť dent.

Všetko o umývačky riadu Electrolux

Všetko o umývačky riadu Electrolux

ESF 9552 LOX – Umývačka riadu so 6 automatickými programami, extrastralizmidmi a hygienickým funkciou. Ubytuje až 13 sád, na umývanie, ktoré spotrebuje 11 litrov vody. Pre jedlá z krehkého materiálu je jemný režim prania.

Tento model je najlepší zo všetkých vyššie uvedených, poskytuje vysoko kvalitnú čistotu riadu. V ňom sa všetky znečistenie rozpustí a výstup je dokonalým výsledkom. Funkcia oplachovania prispieva k dobrému praniu špinavých prostriedkov a nedáva zvyšky jedla na vysušenie na doskách a zariadeniach.

Všetko o umývačky riadu Electrolux

Všetky označené modely umývačky riadu Electrolux sú spoľahlivé, multifunkčné a stojace v 30-35 tisíc rubľov. To je hodná cena v porovnaní s konkurentmi, takže odborníci odporúčajú nákup a používanie agregátov, dodržiavanie všetkých pravidiel prevádzky takýchto zariadení.

Vložený

Vložené možnosti pre umývačky riadu z Electrolux sú vhodné pre všetky kuchyne, modely sú dosť úzke a zapadajú do akéhokoľvek priestoru. Veľkosť ich funkčnosti nemá vplyv, takéto nevýhody majú základné programy a sú vybavené ďalšími funkciami. Označujú najobľúbenejšie modely z tejto kategórie.

ESL 94585 RO – agregovať 44,6×55 výška v 81.8 cm so 7 režimami s kapacitou 9 sady. Pracuje v základnom umývaní automobilov na dlhú dobu – až 6 hodín, ale ticho – 44 dB hluk. Spotreba elektriny je 0,68 kW za hodinu, vodou – až 10 litrov.

Všetko o umývačky riadu Electrolux

Môžete nainštalovať nočné umývanie automobilov a používať extrasteding, ako aj program časového manažéra.

Jednotka je plne chránená pred únikom, tečúci ohrievač vody sa zahrieva v 4 režimoch, Umožňuje umývanie riadu rôznym stupňom znečistenia.

Ale nebude možné stiahnuť túto auto polovicu, nemá takúto funkciu ako umývanie na ½ download. Ale môžete odložiť umývanie dňa. Vďaka prídavnej podložke sú riady čistejšie, ale rozvody po umývaní môžu byť stále. Záleží na zvolenej zložke detergentu.

Všetko o umývačky riadu Electrolux

ESL 94321 LA – vložený model s 5 režimami a extra sušením. V zásade sa len menší počet režimov a táto umývačka riadu líši od Electrolux ESL 94585 RO, hlavné technické vlastnosti sú rovnaké ako predchádzajúci model.

Pracuje menej ako obvykle režim – až 4 hodiny, koľko zostáva až do konca umývadla, jednotka sa nezobrazuje. Počas procesu je prakticky nepočutý a priťahuje spotrebiteľov, ako aj rýchly program umývačky riadu.

Avšak, veľký mínus je, že táto umývačka riadu nie je vždy vyrovnať s vážnym znečistením. Majitelia takýchto agregátov musia často pokračovať v jedlách rukami, trením tuku a miestami horenia. Nie každý takto.

Všetko o umývačky riadu Electrolux

Všetko o umývačky riadu Electrolux

ESL 94511 LO – Model sa vyznačuje tým, že má ekonomický režim a je automaticky schopný konfigurovať obľúbený program. Odborníci si všimnú pomerne vysokú úroveň čistoty umytých jedál. Špecifikácie Identické návrhy ELECTROLUX ESL 94585 RO, iba electrolux ESL 94511 LO.

Ale v obvyklom režime, nie šesť, ale štyri hodiny a každý program poskytuje nielen umývanie, ale aj sušenie riadu, takže nie je potrebné zapnúť auto.

Minusy – nepohodlné umiestnenie zásobníkov vnútri umývacej komory.

Všetko o umývačky riadu Electrolux

Všetko o umývačky riadu Electrolux

ESL 94200 LO – Úzkový model s veľkosťou 45×55 cm a 82 cm sa vypočíta na umývanie 9 sád riadu, má 5 hlavných režimov prania a ďalšie funkcie. Tieto zahŕňajú predbežné namáčanie, ako aj nákladovo efektívny program pre slabo znečistené riady.

Spotrebuje 10 litrov vody, ktoré sa môžu zahrievať v troch teplotných režimoch. Kvalita umývania je dobrá, občas len vtedy, keď nainštalované umývanie riadu, inštalované riady sú zle vyčistené. Táto umývačka riadu má najnižšiu cenu – jeho náklady v rozsahu 20 tisíc rubľov.

Všetko o umývačky riadu Electrolux

Všetko o umývačky riadu Electrolux

ELECTROLUX ESL 94200 LO Jednoduchá inštalácia, je ľahké spravovať. Je však potrebné vedieť, že je veľmi bzučanie pri práci, hladina hluku je pomerne vysoká – až 51 dB. Táto umývačka riadu je počuť v iných miestnostiach, aj keď sú dvere v kuchyni zatvorené.

ESL 94510 LO – Jednotka s 5 režimami prania, rozmery sú o niečo menšie ako predchádzajúci model. Tam je funkcia „pred namáčaním“ a špeciálny program pre príliš špinavé riady. Jednotka sa ľahko inštaluje, ale treba poznamenať, že ide s krátkymi hadicami na kŕmenie a odstraňovanie vody.

Táto umývačka riadu nemá žiadny dotykový displej, je to rovnaké ako predchádzajúci model, funguje hlučne, že niektorí užívatelia spôsobujú podráždenie. Poskytuje však dobré umývanie, horný zásobník je nastaviteľný, čo uľahčuje načítanie veľkých položiek.

Všetko o umývačky riadu Electrolux

Všetko o umývačky riadu Electrolux

Napriek niektorým nevýhodám sa odborníci domnievajú, že všetky vyššie uvedené modely umývačky riadu Electrolux z kategórie „Embedded“ sú hodní im venovanie pozornosti.

Príslušenstvo

Takže umývačka riadu slúži, musíte zabezpečiť, aby hlavné zhromaždenia jednotky boli vždy v technicky korigovanom stave. Je zrejmé, že motor poháňa motor, ale ak napríklad desiatko nezohrieva vodu na požadovanú teplotu, alebo čerpadlo zastaví jeho krmivo, filter a iónový výmenník sa narodí, stanú sa nezdáv Odtoková hadica a trysky, potom sa bude musieť dostať do umývadla.

Áno, a tlačová služba, ktorá je zodpovedná za hladinu vody v jednotke – je potrebná, a keď sa zlomí, stroj nebude fungovať. Takmer všetky komponenty v umývačke riadu akéhokoľvek druhu sú ľahko vymenené, opravy neberie veľa času, veľa môže byť vykonané as vlastnými rukami, hlavnou vecou je zistiť problémové oblasti v čase a odstrániť príčinu.

Všetko o umývačky riadu Electrolux

Všetko o umývačky riadu Electrolux

Prvky komponentov pre umývačky riadu je možné zakúpiť v online obchodoch a predajcov. Odborníci ho poradia s „žiť“.

Takže môžete vidieť tovar, čo sa nazýva, tvár, pocit a v prípade detekcie manželstva, rýchlo ho nahradiť iným detailom.

Vždy môžete pridať umývačku s vhodným príslušenstvom: Kúpiť vhodné valce, držiak vína, zariadenia na ochranu pred napäťovými skokmi, rôzne koše pre umývaciu komoru a iné komponenty mechanizmy, zariadenia alebo predmety, ktoré zlepšujú účinnosť používania a predĺženie životnosti umývačka riadu.

Všetko o umývačky riadu Electrolux

Všetko o umývačky riadu Electrolux

Všetko o umývačky riadu Electrolux

Používateľská príručka

Aby bolo možné slúžiť umývačke riadu Electrolux na dlhú dobu, je potrebné ho použiť, prísne dodržiavať odporúčania výrobcu výrobcu agregátu. Takáto inštrukcia je pripojená ku každému modelu, ktorý označuje jednotlivé funkcie, ale existujú všeobecné pravidlá:

 • Pri výbere miesta pre umývačku riadu venujte pozornosť správnej inštalácii fasády;
 • Je veľmi dôležité správne sťahovať riad do jednotky, každé oddelenie je určené pre konkrétny typ riadu, a začnite položiť z nižšej úrovne;
 • Downstairs dal Great Potrezs: FRYING PAN, PANY, CAULRONS, Cheat a tak ďalej;
 • Pri nakladaní príborov (nože, vidlice, lyžičky) sa umiestnia do špeciálneho priestoru;
 • Tam je samostatný držiak alebo kôš pre oba poháre, okuliare, okuliare sú hornou vrstvou;
 • Polyp prášok je potrebný v zásobníku špeciálne vyhradenej na detergenty;
 • Potom môžete nalejte opláchnutiu a zaspávať soľ – pre každý výrobok existuje vlastné oddelenia, nie je možné navzájom zmiešať;
 • Keď bolo auto naložené riadmi a prostriedkami na umývanie, musíte si vybrať požadovaný program a spustiť ho do práce.

Všetko o umývačky riadu Electrolux

Všetko o umývačky riadu Electrolux

Všetko o umývačky riadu Electrolux

Ak je zvolený režim nesprávny, začiatok programu zastaviť a reštartovať stroj. Použitie detergentov (vrátane oplachu a iných.) by mala byť založená na forme jedál a stupňa znečistenia.

Uistite sa, že ovládajte umývačku riadu, malo by sa dodržiavať bezpečnostné techniky. Ak to chcete urobiť, pri pripojení poskytnite zásuvku uzemnenia, zobrazte drôt a hadice bez rezov a držiaky vo vnútri umývacieho komory boli dobré.

Všetko o umývačky riadu Electrolux

Všetko o umývačky riadu Electrolux

Recenzie Recenzie

Kupujúci sú vo všeobecnosti spokojní s umývačkou riadu Electrolux, zaznamenaním ich rozpočtovej hodnoty. Cenovo dostupná cena urobila domáce spotrebiče (vrátane umývačiek riadu) tohto švédskeho výrobcu veľmi populárne osoby.

Až nielen cenová politika priťahuje pozornosť. Veľmi rôznorodá škála veľkosti (z modelov v plnej veľkosti až po úzke a kompaktné umývačky riadu) umožňuje všetkým nájsť v Electrolux LineUp požadovanú možnosť.

Tak, Majitelia malých kuchyne poznamenali, že kvôli takýmto autám našli riešenie otázky, ako prispôsobiť vybavenie v malom priestore. Kto nemá príležitosť vložiť auto do kuchynského nábytku, získava samostatne stojí za jednotku.

Všetko o umývačky riadu Electrolux

Všetko o umývačky riadu Electrolux

   Podľa recenzií niektorých majiteľov sú sklamaní s vysokým hlukom hotelových modelov. To je najmä problém, keď do kuchyne nie sú žiadne dvere. Existujú negatívne recenzie pre kvalitu umývania, ale stále pozitívne reakcie oveľa viac.

   Odborníci odporúčajú riešenie problému zle-kvalitného umývania vopred čistením riadu z pozostatkov potravín a používania opláchnutia a otázka hluku sa skúma vopred a jednoducho odmieta kúpiť taký model, ak spôsobuje podráždenie.

   Všetko o umývačky riadu Electrolux

   Všetko o umývačky riadu Electrolux

   Hodnotiť článok
   ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
   Zdieľať s priateľmi
   Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
   Pridať komentár