Vlastnosti Gutrend Robot vysávače

Sen hostiteľov celého sveta o vynáleze inteligentnej jednotky, ktorý by si vzal domov čistenie na seba, bol vykonaný asi pred 20 rokmi. Na začiatku 2000s sa roboty vysávače „zvinuli“. Dnes môže Kupujúci vybrať „Jeho“ vysávač zo širokej škály modelov, napríklad gadgets mladej značky GUTREND.

O vytvorení značky

Úspešný začiatok americkej spoločnosti IROBOT inšpiroval výrobcov celého sveta: Po niekoľkých rokoch sa trh stal vysoko konkurenčným. Napríklad vysávače z čínskej značky Xiaomi málo, v ktorých je slávna izba nižšia, a v niektorých parametroch a sú nadradené. V čínskych továrňach dnes leví podiel svetovej elektroniky a označenie „vyrobené v Číne“ dlho prestal byť synonymom pre najhromnejšiu kvalitu. Pod značkou GUTREND je skrytá ruská čínska produkcia. Spoločnosť s ústredím v St. Petersburg je exkluzívny veľkoobchodný dodávateľ vysávačov robota, spustil túto značku v Rusku.

Slávne dizajnérske štúdio zo severného kapitálu bolo prehliadnuté na vývoji Neminiga, logo, všeobecnú koncepciu a vzhľad produktov, až do balenia. Slogan „Dať emócie“ (dávať emócie) sa stal východiskovým bodom pre jasnú dekor na základe emotikony emoji.

Veselá žltá farba nastavuje kupujúceho za pozitívne emócie, že e-asistent dá.

Výhody a nevýhody

Tvorcovia Gutrend venovali pozornosť nielen krásnej škrupine výrobkov, hoci moderný dizajn, vysoko kvalitné plastové a elegantné zostavy sú dôležité a okamžite priťahovať. Výrobca zaručuje vysokú spoľahlivosť, vynikajúce špecifikácie a multifunkčné vysávače. Modely značky opakovane poklesli do lídrov recenzií a nezávislých hodnotení, ktoré si všimli nasledujúce výhody:

 • atraktívny dizajn;
 • kompaktnosť;
 • Jednoduché použitie a údržbu;
 • manévrovateľnosť;
 • niekoľko režimov čistenia;
 • slabý hluk;
 • Vysoká kapacita batérie;
 • Priestranný zberač prachu s viacerými filtračným systémom;
 • prítomnosť optických snímačov a nárazníka;
 • K dispozícii.

Veľmi dôležitá výhoda GUTREND môže byť nazývaná široká sieť servisných centier: viac ako 70 miest Ruska. Ak takýto potreba vznikla, spotrebiteľ môže bez problémov prejsť vysávačom na opravu záruky alebo rýchlo nahradiť chybnú položku. Všetky lokálne modely, spotrebný materiál, náhradné diely a príslušenstvo si môžete zakúpiť v oficiálnom online obchode GUTREND. Na stránke existujú podrobné popisy každého zariadenia a pri nákupe má voľné kuriérske doručenie.

Prečítajte si viac  Kde a ako dať tabletu do umývačky riadu?

Vysávače GUTREND majú také nevýhody ako:

 • V modeloch neexistujú žiadne ukazovatele plnenia zberača prachu a spotreby vody;
 • Napriek pokojného zvuku v porovnaní s konvenčným vysávačom sú roboty stále hlučné;
 • Môžu byť použité na koberciách len s nízkou hromadu;
 • Zariadenie „Virtuálna stena“ je drahá vďaka výkonným batériám.

LineUp

Objavujú sa na ruskom trhu, Gutrend Robots okamžite vyhral popularitu. O niekoľko rokov neskôr spoločnosť spustila aktualizáciu modelu. Stojí za to zvážiť súčasné modely značky.

Joy 95

V srdci Gutrend Joy G95B je aktualizovaný Hit Joy 90 PET. Novinka odstraňuje všetky podlahové krytiny: laminát, dlaždice, linoleum, parkety, krátke koberec. Hmotnosť robota je malá – 1,8 kg, priemer – 30 cm, výška – len 7,5 cm, ktorá zaisťuje dobrú manévrovateľnosť a možnosť čistenia nábytku. Vysávač je vyrobený z trvanlivého plastu v stručnom štýle v čiernych a bielych farbách. Na hornom paneli je tlačidlo napájania. V centre je veko s jasným logom: s miernym stlačením, otvorí sa a môžete získať zberač prachu. Jeho kapacita – 0,6 litra, v ňom dve filtre, vrátane vysoko účinného HEPA filtra (vysoko účinný vzduchový vzduch), ktorý drží najmenšie častice prachu.

Dôležitým bodom bolo zvýšenie kapacity batérie. Teraz môže byť vysávač kontinuálne čistenie pre 120 kV. m po dobu 110 minút. A aktualizácia softvéru bola aktualizovaná. Robot je možné ovládať na diaľku, ak je to žiaduce, vystavenie časovača štartu.

Rad radosti nie je len najdostupnejšie a ľahko použiteľné, ale má tiež vysokú funkčnosť, ktorá sa prejavuje v nasledujúcom texte:

 • S vypustenou batériou, samotný gadget nájde miesto nabíjania a vráti sa k nemu;
 • Na prednom nárazníku je 10 párov senzorov, citlivo chytia všetky rušenie na ceste a nedávajú s nimi robotom;
 • Tri páry snímačov na bokoch a na spodnej strane pociťujú výškové rozdiely a chránia zariadenie pred pádom;
 • Keď sú šnúry elektrických spotrebičov pred robotom, jej kefy sa začínajú otáčať v opačnom smere pohybom vysávača na bezpečné miesto;
 • V beznádejnej situácii, ak sa vysávač nemôže dostať nezávisle, prestane sa pohybovať a dáva pípnutiu.
Prečítajte si viac  Všetko o Peben vysávače

Balík radosti 95 poskytuje suché čistenie, ale zariadenie jednotky je ľahko rozšíriť, pridáva ho do zariadenia pre mokré (upevnenie a dva mikrovláknové trysky).

Aby sa čistenie viac nasmerovalo, v katalógu firiem sa nachádza „virtuálna stena“ – toto je zariadenie schopné blokovať vysávač na určité zóny.

Zábava 120

Tento robot vysávač (bývalý zábavný 110 maznáčik) je možné dôverovať suchým alebo mokrým čistením rôznych povlakov s rozlohou až 140 kV. M. V režime suchého čistenia na hladkých podlahách, bočné kefy dotiahnite všetky odpadky, vlasy a živočíšne vlny do sacieho kanálu, takže zariadenie je ideálne pre udržanie obydlia s domácimi domácimi zvieratami. S vlhkou obložením z tkaniny, vysávač chráni podlahy na dokonalú čistotu a sviežosť. Celkovo sa poskytuje 5 režimov. Model má kontrastný výkon v troch kombináciách: čierna so žltými alebo bielymi vložkami a bielymi s čiernym.

Správa štartu a režimov sa vykonáva pomocou dotykových tlačidiel na veku. Všetky informácie o procese čistenia sa odrážajú v displeji LED. Rovnako ako väčšina modelov, zábava 120 je vybavená nárazníkom absorbujúcim šokom a optickým senzorom. Zberač prachu (0,6 l) má premafortifikačný filter a HEPA filter na držanie najmenšieho prachu a alergénov. V nastavení je vzdialený, ktorý je ľahko nastavený režim a čas upratovania.

Nemusíte ďalej kúpiť obmedzovač „Virtual Wall“ – je súčasťou súpravy. Zahrnuté aj ďalší filter, bočné kefy a potrebné príslušenstvo, ako je napríklad žiarivá čistiaca kefa, skrutkovač, vložka. Aktualizovať zvýšené prevádzkové kvality: zvýšenie batérie. Autonómne pracovný vysávač môže byť 130 minút. Na úplné nabíjanie na stanici musí stráviť 300 minút.

Dôležitý! Nevýhodou zábavy 120 je absencia nádoby na vodu: Mikrovlákna musí byť sledovaná nezávisle.

Štýl 220

Vysávač je pokročilý modelový štýl 200 Aqua, bestseller. Je vyrobený zo štýlovej plastovej kombinácie a tvrdeného skla. Čistenie tlačidla Spustí automatický režim. Na linke je gumový nárazník, chráni samotné zariadenie a nábytok. Optické senzory Nastavte orientáciu v priestore. Štýl G220B kompaktný, ľahko preniknutý pod skrinkami na nohách a lôžok, jeho výška je 7,5 cm. Konštrukcia kolesa vám umožňuje prekonať až 15 mm.

Prečítajte si viac  Výber kapoty pre kuchyňu

8 Režimy čistenia sú k dispozícii: automatické, mokré, v rohoch a pozdĺž steny, pri maximálnom výkone, likvidácii silných kontaminantov, zamerané na čistenie škvŕn, rýchle čistenie v ekonomickom režime, čistenie pre špecifikovaný harmonogram. Docela hromadná zberač prachu (0,45 l) má trojitý filtračný systém. K dispozícii je nádoba na vodu (0,3 l). Balenie obsahuje „virtuálnu stenu“.

Výkonná funkcia je doplnená niekoľkými novými vývojmi.

 • Dizajnéri aktualizovali funkciu zásobovania vodou. Technológia Smart Drip 2.0 zabezpečuje, že voda pôjde do mikrovlákna v požadovanom množstve, v závislosti od rýchlosti jednotky a keď sa zastaví – ventil prekrýva uvoľňovanie kvapaliny. Žiadne kalužy a rozvody: Môžete byť dokonca pokojný aj pre drahé drevené povlak.
 • Robot má vylepšený softvér a kapacita batérie 2600 mAh umožňuje skutočné čistenie plochy 240 kV. m na jeden poplatok. Zvýšená doba práce – až 3,5 hodiny.
 • K tichu je nainštalovaný tichší modifikovaný bldc s väčšou sacou kapacitou.

Smart 300

Najdrahší a technologický zástupca značky priťahuje veľmi štýlový výhľad a jeho telo je pokryté tvrdeným sklom. UltraThinové zariadenie – 7,2 cm. Je vyrobený v dvoch farebných verziách: Smart 300 Black a Smart 300 White. Vo vnútri modelu existujú dva kontajnery: pre rast železného filtra a pre mokré čistenie s inteligentným kvapkaním 2.0. Tento robot rozlišuje dostupnosť vývoja optimálnej trasy – buduje optimálnu trasu, keď sa vysávač opakovane neprejaví čistič.

Celkovo dostupné 7 režimov čistenia. Veľká kapacita batérie vám umožňuje pracovať až do 230 minút na ploche až 260 kV. M. Je vybavený 30 senzormi. K dispozícii sú bočné kefy a centrálna šikanová kefa. Nákup gutrend robot vysávač bude najlepším riešením.

V spätnej väzbe Kupujúci všimli odolnosť proti opotrebeniu tvrdeného skla a plastu, vyhodnotia jednoduchú starostlivosť o vysávač a chválu kvalitu čistenia.

V ďalšom videu nájdete ukážku práce robota vysávača GUTREND SMART 300.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: