Vlastnosti usporiadania rohovej kuchyne

Rohové kuchyne v posledných rokoch si vychutnávajú veľkú popularitu a dopyt. Medzi hlavné výhody tohto miesta, praktickosť a pohodlie je možné rozlíšiť, pretože vďaka tomu je vytvorený určitý pracovný trojuholník. To vám umožní súčasne používať viacnásobné prístroje alebo variť rôzne jedlá. Aby ste mohli urobiť kuchyňu maximálne pohodlné, môžete uvažovať o inštalácii televízora, práčku a iných typov domácich spotrebičov.

Vlastnosti a pravidlá pre inštaláciu televízora

Ak je kuchyňa oddelená v modernom štýle, potom je možné televízor nazvať povinným prvkom interiéru. V závislosti od veľkosti kuchynskej miestnosti je možné tu nainštalovať veľké aj malé plazmatické možnosti. Vďaka tomu sa monotónny proces varenia stane zaujímavejším. Po prvé, musíte venovať pozornosť veľkostiam televízora. Diagonálny priamo závisí od originality obrazovky osobe. Ukazuje sa, že obrazovky s uhlopriečkou 7-15 palcov sú ideálne pre takéto priestory.

Ak je kuchyňa inštalovaná v kuchyni, televízor môže byť tiež umiestnený z uhla. Ak má rodina zvyk sledovať rôzne programy Trapsese, môžete sa dostať von pre veľké televízory. Umiestnenie televízora má tiež dôležité.

V žiadnom prípade nie je možné umiestniť obrazovku v blízkosti jedálenského stola, pretože pohľad nebude pohodlný. Okrem toho môže taká blízka vzdialenosť spôsobiť víziu.

Medzi možnosti pre najkrajšiu inštaláciu televízora v kuchyni môžete vybrať nasledovné.

  • Zástera. Po prvé, tu ide o pohodlie pre hostesku, pretože to môže variť a sledovať obľúbené televízne relácie. Okrem toho televízor bude umiestnený na úrovni ľudí, ktorí berú jedlo, sedí pri jedálenskom stole.
  • Ak plánujete inštalovať veľký panel, budete musieť „obetovať“ namontovanú skriňu. Avšak, kvôli tomu môžete televízor otáčať v akýchkoľvek pohodlných stranách, čo výrazne zjednodušuje prezeranie.
  • V Niche Kuchynský nábytok. Treba okamžite poznamenať, že táto možnosť je určite vhodná pre malé kuchyne, pretože každý milimeter priestoru je dôležitý a nemôže byť ponechaný ako prázdne výklenky. Pre toto miesto môžete použiť skriňu alebo trest. Niektorí výrobcovia TV sú pre túto lokalitu ponúkané špeciálne zátvorky.
Prečítajte si viac  DAEWOO vysávače: funkcie, modely a ich vlastnosti

  • Ak je panel charakterizovaný minimálnou hmotnosťou, Potom môže byť zavesené priamo na povrchu kuchynskej fasády. Okrem toho sú na trhu prezentované špeciálne modely, ktoré sú určené na vloženie kuchynského nábytku.
  • Ak má kuchyňa stĺpec, Potom môže byť panel umiestnený na ňom.

V povinnom prípade je potrebné zabezpečiť, aby negatívne faktory vyplývajúce z prevádzky kuchyne nemali žiadny negatívny vplyv na samotný TV.

To je dôvod, prečo je najlepšie uprednostniť modely, ktoré sa môžu pochváliť odolnosťou voči vlhkosti. Hoci niektorí odborníci tvrdia, že to nie je potrebné, pretože je takmer nemožné vytvoriť úroveň vlhkosti v kuchyni schopnej poškodzovať televízny výkon. V procese inštalácie televízora nemôžete zabudnúť na osvetlenie. Ak sa na obrazovke patria rovné lúče slnka, potom bude viditeľnosť zlá. Ideál je umiestnenie panelu na tieňovej časti kuchyne.

Práčka

Moderné kúpeľne sa vyznačujú minimálnymi rozmermi, takže často majitelia apartmánov rozhodujú o prevode tohto domácnosti do kuchyne. Práčky sa rozlišujú veľkou veľkosťou, takže v procese inštalácie a výberu optimálneho miesta potrebujete byť veľmi pozorný.

Najspravom je inštalácia stroja voči chladničke.

V tomto prípade budú domáce spotrebiče nielen atraktívne a štýlové, ale tiež zabezpečujú funkčnosť miestnosti. Po prvé, musíte urobiť umiestnenie chladničky. Musí byť inštalovaný na stene, aby ho zatvoril. Ale práčka by mala byť blízko.

Tu bude musieť používať domáce spotrebiče, charakterizované atraktívnymi metalizovanými povrchmi. Ak má kuchynský nábytok matný povlak, potom sa takéto riešenie vyzerá

Upozornenie v tomto procese musíte zaplatiť výber farebných riešení. Ak sa kuchyňa nemôže pochváliť veľkého rozmeru, potom skvelé riešenie bude dizajn v štýle „hi-tech“. veľmi štýlové.

Konštrukcia plynových stĺpcov

Moderné nové budovy sa vyznačujú prítomnosťou plynových reproduktorov, ktoré poskytujú neustály prístup k teplej vode a ohrev bez väzby na centralizovaný systém. Po prvé, musíte sa rozhodnúť, či stĺpci skryjete alebo nechajte ho otvoriť. Každá metóda má svoje výhody, avšak charakteristiky ďalšieho interiéru závisia od výberu.

Prečítajte si viac  Možnosti dizajnu interiéru varenia

Moderné plynové stĺpy a ohrievače vody majú tak atraktívny vzhľad, že vyzerajú veľmi štýlový medzi kuchynským nábytkom. Je však dôležité dodržiavať rozhodnutie o farbe. Napríklad, ak je ohrievač vody inštalovaný v kuchyni charakterizovaný bielym, potom samotný headset by mal byť v tóne.

Biela farba sa stane optimálnou pre malé kuchyne, pretože vizuálne zvyšuje miestnosť.

Riešenie na skrytie plynového stĺpca zvyčajne vezme tých, ktorí to už mnoho rokov videli a chcú obnoviť miestnosť.

V procese zablokovania musíte byť veľmi pozorný, aby ste nenarušili bezpečnostné rýchlosti zariadenia.

Uistite sa, že ste vypočítali vzdialenosť od stĺpca do iných skriniek. O normách požiarnej bezpečnosti by nemalo byť viac ako 3 cm.

Dizajn kuchyne, v ktorej sa stĺpec nachádza, musíte starostlivo premýšľať. Daňové vlastnosti zariadenia, ktoré sú na stene, je najlepšie oddeliť sa s keramickými dlažbami. Funkcia dlaždice je, že je veľmi odolný voči noseniu a nehorí, a je to dôležité pri používaní stĺpca. Zostávajúce steny môžu byť oddelené tapetami. Najlepšie je vybrať možnosti čistenia pre kuchyňu, pretože páry a iné látky môžu poškodiť atraktívnosť povlaku, v dôsledku čoho ich budú musieť umyť.

Ak je kuchyňa s plynovou stĺpou v malých rozmeroch, potom je potrebné starať sa o vizuálny nárast.

Medzi najhodnejšími spôsobmi je možné poznamenať nasledovné.

  • Vyberte si pastelové tóny alebo svetlé farebné riešenia, ako sa vďaka tejto kuchyni bude zdať viac.
  • Ak chcete dokončiť stropy, je zakázané používať štuk. Vyznačuje sa veľkými veľkosťami, takže vizuálne znižuje strop. Ale systém stretch, naopak, vám umožní, aby bolo väčšie.
  • Zvláštna pozornosť by sa mala venovať osvetleniu. S pomocou príslušného smeru svetla môžete zdôrazniť určité časti kuchynskej miestnosti.

Počas konštrukcie kuchyne s plynovou stĺpou bude vynikajúcim riešením použitie skladacieho nábytku. Je známa svojimi výsuvnými prvkami, čo je mimoriadne dôležité pre malú miestnosť.

Prečítajte si viac  Útulná kuchyňa: pravidlá a nápady na dizajn

Mikrovlnný dizajn

Ak sa s umývaním a umývačkou riadu, kotol a televízor musí byť prepojený, potom mikrovlnná rúra v kuchynskej miestnosti nebude ťažká. Ak sú vybraté vložené možnosti, optimálne miesta pre to sú už poskytnuté v kuchynskom nábytku. Ak sa používa tradičný sporák, môže sa nachádzať ďaleko od nábytku a iných zariadení. Je dôležité, aby cirkulačný vzduch a vzdialenosť priamo závislá od výkonu zariadenia a jeho rozmerov.

Najlepšie miesto na zahrievanie potravín je tablota. Mikrovlnná rúra však musí byť vo vzdialenosti viac ako 0,5 metra od sporák.

Mnohé sú nainštalované mikrovlnné rúry na systéme Windowsill. Ak vám jeho šírka umožňuje uchýliť sa k tomuto umiestneniu.

Treba poznamenať, že výrobcovia neodporúčajú robiť, pretože ostré rozdiely teploty môžu viesť k poškodeniu zariadenia.

Správne plnenie rohovej kuchyne teda umožní, aby sa táto izba útulná a pohodlná. V procese usporiadania je potrebné venovať pozornosť farebnému riešeniu všetkých položiek a funkciách osvetľovacieho systému.

Prehľad usporiadania rohovej kuchyne s plynovou stĺpou a strýkom chladničky na video nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: