Vstavané umývačky riadu BOSCH

Nemecká spoločnosť Bosch je jedným z najslávnejších výrobcov umývačiek riadu. Značkové produkty sa vyznačujú vysokou kvalitou, spoľahlivosťou a pokročilými funkciami. Trvalá pozornosť Spoločnosť platí byť vstavanými modelmi, ktoré sa vyznačujú jednoduchým používaním a atraktívnym vzhľadom.

Zvláštnosť

Nemecká spoločnosť Bosch sa vyznačuje skutočnosťou, že ponúka svojim zákazníkom vstavané umývačky riadu s vysokou triedou, ktoré sa môžu pochváliť prítomnosťou vyspelých technológií. To výrazne zjednodušuje proces umývania riadu a umožňuje vám ušetriť peniaze na zdroje. Medzi rozlišovacie znaky technológie Bosch možno rozlíšiť niekoľkými.

 • Prítomnosť senzora zaťaženia, ktorý vám umožní stráviť dôkladnú analýzu topánky umývačky riadu a určiť optimálne množstvo vody, čo výrazne znižuje jeho spotrebu.
 • VarioPeed plus možnosť, ktorá môže byť znížená o pranie o takmer 3-krát. Kvalita v rovnakej dobe netrpí žiadnym spôsobom a sušenie sa vykonáva na najvyššej úrovni.
 • Dezinfekcia obsahu komory v dôsledku extrémne vysokých teplôt počas oplachovania. Väčšina modelov spoločnosti je schopná rozvíjať teploty do 70 °, vďaka ktorému je možné zbaviť sa všetkých baktérií a mikróbov, čo je obzvlášť dôležité v procese umývania detských jedál.
 • Rozšírený systém ochrany úniku, vďaka ktorým sa nemôžete starať o tok vody v procese používania umývačky riadu. Ak sa zistí akýkoľvek únik, domáce spotrebiče prestanú pracovať, aby sa zabránilo zaplaveniu.
 • Ak sa pozriete na označenie, je jasné, že nie všetky modely sa zbierajú v Nemecku. Interná kontrola kvality vám však umožňuje uistiť, že všetky zariadenia sú overené a budú môcť poskytnúť dobré umývanie áut.
 • Funkcia jemného umývania skla a porcelánových produktov, ktoré môžu nezávisle ovládať úroveň tuhosti vody a zvýšiť teplotu na optimálne hodnoty v závislosti od toho, ktoré materiály sú vo vnútri umývačky riadu.

Rozsah

Katalóg Bosch obsahuje obrovské množstvo umývačiek riadu, ktoré sa líšia v ich veľkostiach a funkčnosti. Vďaka tomu si môžete vybrať najvhodnejšie riešenie pre akúkoľvek kuchyňu a pod požiadavkami akejkoľvek rodiny.

45 cm

Jedným z najobľúbenejších a dopytu je 45 cm vstavané umývačky riadu, ktoré sa môžu pochváliť ich malým rozmerom a stať sa vynikajúcim riešením pre malú kuchyňu. Napriek jeho kompaktným veľkostiam sú takéto domáce spotrebiče široko funkčné funkcie. Tam sú najobľúbenejšie modely z tohto segmentu z Bosch.

 • SPV6ZMX23E. Jedným z najobľúbenejších modelov spoločnosti, ktorá sa môže pochváliť pokročilým systémom sušenia. Je to vďaka jej, že táto umývačka riadu sa môže vyrovnať s jedálmi akéhokoľvek typu, bez ohľadu na výrobcu. Mať technológiu Domov Connect umožňuje spravovať umývačku riadu pomocou smartfónu alebo akéhokoľvek iného mobilného zariadenia. Okrem toho je vďaka tejto technológii, že je možné nastaviť zariadenie pod seba, čo výhody tento model zisčne na pozadí hlavných konkurentov. Ďalším výrazným znakom umývačky riadu je prítomnosť dokonalej suchej technológie, ktorá je postavená na základe prírodného minerálu, a je to spôsobené, že sa podarí poskytnúť takéto pôsobivé výsledky sušenia s minimálnou spotrebou elektrickej energie.

Inžinieri tiež vybavili tento model na nastavenie výšky nastavenia, vďaka čom je možné optimálne vložiť vybavenie do akéhokoľvek kuchynského nábytku.

 • SPV4XMX16E. Jedinečný model, ktorý sa môže pochváliť minimálnou úrovňou vyrobeného hluku. Výhodou modelu sa skladá z technológie Aquastop, ktorá poskytuje spoľahlivú ochranu pred únikmi vody za akýchkoľvek podmienok. Okrem toho je tento model vybavený svetelnou projekciou na podlahe, vďaka ktorej môžete pochopiť, či je umývačka riadu zahrnutá alebo nie. V procese výroby vnútornej komory sa použili vysoko kvalitné materiály, čím výrobca poskytol zákazníkom 10-ročnú záruku na ochranu proti korózii. Vo vnútri je niekoľko boxov pre príbory, čo optimalizuje priestor.

 • SPV2XMX01E. Charakteristickým znakom tejto umývačky riadu z Bosch je prítomnosť 2 rockerov, ktorá poskytuje väčšiu účinnosť v procese umývacieho riadu. Ide o inteligentné domáce spotrebiče, ktoré sa vyznačujú jej širokou funkčnosťou a technológiou diaľkovej kontroly, čo výrazne zjednodušuje operačný proces.

Pomocou špeciálnej aplikácie na smartfóne môžete vidieť všetky potrebné informácie o procese umývania, spustiť na diaľku alebo zastaviť v prípade potreby.

 • SPV2IKX10E. Pokročilý model, ktorý sa vyznačuje možnosťami dostupnosti pre ďalšie sušenie. Vďaka tomu si môžete byť istí, že na jedlá nebude rozvod ani zvyšky detergentov. Horný box je možné ovládať na výšku, ktorý vám umožní dať ešte vysoké riady v tomto modeli. Hlavnou výhodou tejto umývačky riadu je prítomnosť vstavaného asistenta, ktorý pomôže vybrať optimálny program, nezávisle určiť množstvo detergentu a iných parametrov.

Okrem toho, vďaka špeciálnej aplikácii na smartfóne, môžete prijímať push-upozornenia o stave programu a iných vlastností umývačky riadu.

60 cm

Bosch umývačky riadu 60 cm tiež vychutnať veľkú popularitu a dopyt. Charakteristickým znakom týchto výrobkov je, že ide o modely plnej veľkosti, ktoré sú určené na vloženie kuchynského nábytku. Biahajú možnosť súčasne umyť až 14 súborov jedál, čo ich prospieva, aby ich zdôraznili na pozadí viacerých kompaktných možností a robí optimálne riešenie pre veľkú rodinu. Z tejto série môžete vykonať hodnotenie najobľúbenejších modelov.

SMV87TX01R

.Tento model môže byť oprávnene nazývaný prémia, pretože sa vyznačuje prítomnosťou pokročilých technológií, spotrebuje minimum elektriny a zaručuje vysoko kvalitné umývanie. To robí domáce spotrebiče ideálne riešenie pre rodiny s malými deťmi, ako aj pre ľudí, ktorí sú alergickí na rôzne detergenty a produkty. Charakteristickým znakom je prítomnosť režimu pred oplachovaním, vďaka ktorým sa môžete zbaviť všetkých zvyškov potravín a zabezpečiť maximálnu čistotu riadu. Okrem, Zariadenie sa vyznačuje vysokou úrovňou bezpečnosti, pretože je maximálne chránené pred únikmi vody v dôsledku technológie Aquastop.

Existuje aj prevencia ventilu, ochrana pred deťmi, ukazovatele o počte detergentov a iných prvkov.

Zvláštna pozornosť v procese vývoja modelov bola vyplatená filtrovi, ktorá môže nezávisle jasné, čo má pozitívny vplyv na trvanlivosť domácich spotrebičov. Vysoká úroveň pohodlia je zabezpečená tichou prevádzkou, pretože umývačka riadu publikuje iba 44 dB. V prípade potreby môžete použiť odkladnú funkciu do dňa pred dňom, a v procese umývadla sa nemôžete starať o náhodné zmeny, pretože to nebude možné vďaka vstavanej ochrane. Model je charakterizovaný prítomnosťou systému pre automatické určovanie požadovaného množstva detergentu, ako aj špeciálnej dosky na ochranu tableta z účinku pary.

Táto prémiová umývačka riadu sa môže pochváliť prítomnosťou invertorového motora, ktorý nielenže poskytuje vysoké sadzby potopenia, ale tiež sa líši v minimálnej spotrebe zdrojov.

Inžinieri vybavené umývačkou riadu s funkciou Hygiena Plus, ktorá bude vynikajúcim riešením pre detské fľaše a iné predmety jedál, ktorí potrebujú starostlivé spracovanie. Multifunkčné vodiace lišty robia proces nakladania a vykladania dosiek a iných predmetov riadu tak pohodlné a rýchle. Zariadenie sa rozlišuje o prítomnosť 7 programov pre rôzne typy riadu, pri výbere špecifického programu umývačky riadu v automatickom režime vyberie optimálne indikátory teploty, ako aj čas na pranie.

SMI88TS00R

Pôvodný model, ktorý je charakterizovaný svojimi jedinečnými prevádzkovými vlastnosťami. Zariadenie sa môže pochváliť vysokou úrovňou čistiacich dosiek a iných predmetov riadu. Charakteristickým znakom tohto modelu je prítomnosť nočného pracieho režimu, ktorý je obzvlášť dôležitý, ak existuje veľké množstvo jedál. Zvláštna pozornosť v procese vývoja bola vyplatená na bezpečnosť, ktorá zahŕňa prítomnosť bezpečnostných ventilov, špeciálnych výmenníkov tepla, funkcií ochrany detí a automatické ovládanie úniku. Na vonkajšom paneli je displej a LED osvetlenie, čo výrazne zjednodušuje proces použitia.

K dispozícii je snímač zaťaženia domácich spotrebičov, vďaka ktorým sa môžete zistiť, koľko detergentu je potrebný na umývanie. Použitie umývačky riadu umožnili opláchnuť až 14 súborov naraz. Jednou z výhod modelu je prítomnosť funkcie vlastného čistenia, ako aj nízky hluk v procese. V prípade potreby rýchlo suché riad môže byť zvolený extra režim, ktorý profituje model na pozadí konkurentov. Jediné nevýhody umývačky riadu leží vo svojich vysokých nákladoch, ale je dosť odôvodnená, vzhľadom na kvalitu a funkčnosť modelu.

SMV46MX00R

Je to cenovo dostupnejší model, ktorý bude vyhovovať znalcom jemného umývania a dezinfekcie objektov jedál. Napriek svojej širokej funkčnosti je táto umývačka riadu charakteristická. Existuje 6 režimov, medzi ktorými intenzívne umývacie vozidlo si zaslúži osobitnú pozornosť. Môže sa čistiť až 14 sád riadu v krátkom časovom období, čo z neho robí líder vo svojom segmente.

Prítomnosť indikátora lúča značne zjednodušuje proces používania umývačky riadu a špeciálna doska poskytuje spoľahlivú ochranu dosiek kuchynského nábytku z efektu pary. Zariadenie je tiež vybavené časovými indikátormi, dewingovými a soľnými snímačmi. Užívateľ nemusí nezávisle vypočítať optimálne množstvo čistiaceho prostriedku, ale stačí ho jednoducho nalejte do špeciálneho priestoru, umývačka riadu môže nezávisle určiť požadovaný objem. Jedinou nevýhodou je nedostatok dotykovej obrazovky, ktorej prítomnosť pre modernú technológiu je už normou.

SMV44KX00R

Táto umývačka riadu sa môže pochváliť optimálnou kombináciou kvality a ceny. Zároveň sa zariadenie vyznačuje dostupnosťou všetkých potrebných funkčných technológií, ktoré sú dôležité pre moderný používateľ. Majitelia si môžu vybrať jeden zo 4 režimov v procese používania a dostupnosť technológie Aquastop poskytuje spoľahlivú ochranu úniku. Takmer všetko v tejto umývačke riadu je automatizované, čo výrazne zjednodušuje proces použitia. Prípustná úroveň zaťaženia je 12 súborov, čo je dosť pre veľkú rodinu.

Model je vybavený napájacou jednotkou meniča, ako aj prítomnosť hygienickej funkcie plus, ktorá vám umožní ďalej spracovať niektoré predmety riadu, aby ste zabezpečili maximálnu čistotu a dezinfekciu. Vo vnútornej komore sú sklopné vodiace lišty, čo výrazne zjednodušuje proces umiestnenia dosiek. Okrem toho existuje špeciálne oddelenie pre malé objekty riadu. Je to jednoduchý spôsob a cenovo dostupný model, ktorý sa stane vynikajúcim riešením pre ľudí, ktorí uprednostňujú minimálne funkcie, vysoká kvalita a nízke náklady.

SMV25EX01R

Ide o primárny model druhej generácie zariadení, ktorý je charakterizovaný skôr obmedzeným súborom funkčnosti, ale môže sa pochváliť vynikajúcou kapacitou a vynikajúcimi vlastnosťami v oblasti spotreby energie. Charakteristickým znakom modelu je ekonomický režim, ktorý umožňuje opláchnutie 13 riadu riadu s minimálnym použitím vody. V prípade potreby môžete použiť časovač, ktorý umožňuje odložiť spustenie 9 hodín. Elektronický ovládací panel je intuitívny, vďaka ktorým sa môže s týmto modelom vyrovnať každá osoba. Vo vnútri sa nachádza preskupený box, ako aj skladacie vodiace lišty na zabezpečenie vysokej úrovne pohodlia pri umiestnení dosky.

Používateľská príručka

Bosch robí všetko, čo si vychutnať svoje umývačky riadu, bolo to čo najpohodlnejšie. Na vonkajšej strane domácich spotrebičov existuje riadiaca jednotka s tlačidla napájania, tlačidlá pre výber režimov a ďalších nastavení. Okrem, Niektoré modely sa môžu pochváliť dostupnosťou displeja, na ktorú sa zobrazia všetky potrebné informácie.

Zvláštna pozornosť počas prevádzky BOSCH umývačky riadu musí byť daná na prvé spustenie. Je potrebné to urobiť podľa pokynov výrobcu, pretože inak je možné výrazne znížiť životnosť umývačky riadu. Prvýkrát sa tento typ domácich spotrebičov používa v jadrovom režime, to znamená, bez pridania riadu a akýchkoľvek detergentov. Zároveň je potrebné zabezpečiť, aby bola nastavená maximálna teplota, takže bude možné skontrolovať gramotnosť vykonaného zariadenia, prítomnosť netesností a vonkajšieho hluku počas prevádzky. Niektoré modely spoločnosti ako štandard majú testovací prúžok, ktorý je potrebný na určenie úrovne tuhosti vody.

Toto je mimoriadne dôležitý ukazovateľ, pretože to závisí od toho, koľko soli sa musí pridať s každým premývaním.

Soľ je potrebná, aby bola zaručená normálna prevádzka umývačky riadu a uistite sa, že to nebude zlyhať z dôvodu nedostatku vody. Okrem toho absencia soli povedie k tomu, že sa na misku objaví rôzne rozvody a vykurovací prvok prestane plne vyrovnať sa so svojimi povinnosťami. Aby ste zabezpečili efektívne čistenie riadu, musíte ho kompetovať v umývačke riadu. Stojí za zastavenie základných pravidiel.

 • V žiadnom prípade nemôže byť dovolené pretekať zariadenie, pretože to môže negatívne ovplyvniť stav vnútornej časti umývačky riadu.
 • Optimálna sa považuje za vloženie umývačky riadu, počnúc z vrcholu. Spočiatku je potrebné položiť všetky dosky a riad, potom sa pohybovať na väčšie objekty riadu.
 • Okuliare a iné krehké stolové riadky by mali byť fixované pomocou špeciálnych držiakov, ktoré neumožňujú náhodné členenie počas umývania.
 • Módy, vidlice a iné ostré predmety musia byť položené rukoväť.
 • Pred umiestnením hrnca a ďalšieho podobného príslušenstva je potrebné pre-zbaviť veľkých zvyškov potravín, pretože môžu negatívne ovplyvniť stav filtra.

Príslušná prevádzka umývačky riadu Bosch tiež zahŕňa správnu voľbu detergentov. Pre umývačku riadu je na modernom trhu prezentovaná obrovské množstvo špeciálnej chémie, ktorá sa vyznačuje vlastnosťami použitia, komponentov a iných parametrov. Kvapaliny, prášky a univerzálne tablety sú dnes najobľúbenejšie. Detergent umožňuje rozpustiť tuk a zbaviť sa znečistenia. Aby sa dosiahol lesk a úplné sušenie, je potrebné použiť špeciálnu klimatizáciu. Dávkovanie závisí od množstva jedál a znakov prostriedkov, takže blízka pozornosť je potrebné zaplatiť odporúčania výrobcu.

Treba poznamenať, že prémiové umývačky riadu z Bosch majú zabudovaný systém na stanovenie optimálneho množstva čistiaceho prostriedku, vďaka čomu je možné sa nemusíte obávať správnosti dávky.

Komplexné tablety, ktoré obsahujú niekoľko komponentov, si vychutnávajú veľkú popularitu. Jedinou nepríjemnosťou ich aplikácie je, že užívateľ nemôže vyzdvihnúť optimálnu dávku určitej zložky a je nútená používať len všetko v komplexe.

Bosch umývačka riadu je komplexná technika, ktorá sa môže pochváliť obrovským množstvom pokročilých technológií. To je dôvod, prečo, keď je rozpad, je najlepšie kontaktovať servisné stredisko a nesnažte sa napraviť všetko sami, pretože oprava takýchto domácich spotrebičov vyžaduje určité znalosti a nástroje. Ak dôjde k poruche, stojí za to otvoriť veko a vytiahnuť všetky riady, potom sa pozrite na kód chyby a pokúste sa pochopiť dôvod na účel vybavenia.

Recenzie Recenzie

Ak si myslíte, že spätná väzba, užívatelia uprednostňujú modely so šírkou 60 cm. Tvrdia, že tieto modely sú kombináciou praktickosti, prijateľných cien a vysokej kvality. Okrem, Pozitívny krútiaci moment BOSCH Umývačky riadu Majitelia zvážia minimálnu spotrebu zdrojov, ako aj absenciu porúch aj s intenzívnym používaním. Jedinou nevýhodou je vysoká cena, ale to je úplne prijateľná cena pre takú širokú funkčnosť a efektívnosť umývania, ktorý poskytuje umývačku z BOSCH.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár