Vstavané umývačky riadu HANSA

Dôležitou súčasťou života domácností sa stala vložená umývačka riadu, spolu s práčkou, mikrovlnnou rúrou a inými druhmi zariadení. Ak máte veľkú rodinu, alebo často majú hosť, potom prítomnosť takéhoto zariadenia bude výrazne uľahčovať život, pretože to nebude potrebné manuálne presunúť veľa jedál. Výrobca takýchto zariadení je HANSA.

Zvláštnosť

Vložené umývačky riadu HANSA majú pomerne široký dopyt medzi kupujúcimi kvôli ich zvláštnosti.

  1. LineUp. Je reprezentovaný veľký počet modelov, ktoré sú zanedbateľné, ale stále sa líšia za svoju cenu a funkčnosť. Rozdiely sú tiež v rozmeroch, pretože to je dôležitý parameter pre vstavané modely. Rozdiely ovplyvňujú a dizajn, ako vonkajšie aj vnútorné. Vďaka tomuto sortimentu môže spotrebiteľ vybrať umývačku riadu k jeho chuti, vzhľadom na vlastnosti kuchynského nábytku, ktorý bude nainštalovaný.

  2. cena. Tento výrobca má výrobok v strednom rade, len mierne mení a menší. Neexistuje žiadny významný rozdiel v nákladoch medzi najdrahšími a najlacnejšími modelmi, čo je nevýhodou a výhodou. Mínus je vyjadrený, že ak chcete kúpiť produkt prémiovej kvality, je lepšie venovať pozornosť výrobkom iných výrobcov. Týka sa to aj tých ľudí, ktorí chcú kúpiť umývačku lacnejšie. Na druhej strane tento prístup umožňuje, aby každý stroj mal stabilnú kvalitu, čo je dôvod, prečo sa zvyšuje spoľahlivosť a trvanlivosť.

  3. Technická rozmanitosť. HANSA vyrába modely v súlade s ich definovanou orientáciou, vybavenie týchto alebo iných funkcií a charakteristík. Spotrebiteľ môže nájsť umývačku riadu v závislosti od počtu programov, postrekovačov, počtu načítania súborov, ako aj dostupnosť samostatných funkcií.

Rozsah

Hansa ZWM6777WH – model, Vybavené širokou škálou funkcií a príležitostí pre úspešný výkon svojej práce. Aquastop Funkcia je hustá štruktúra medzi otvorenými povrchmi, ktoré zabraňuje úniku vody. Kondenzačné sušenie v dôsledku výskytu pary umožňuje vyhnúť sa dodatočným nákladom, čo umožňuje ušetriť na prevádzke zariadenia. Počet programov dosahuje päť, z ktorých každý je základný a umožňuje nezávisle vybrať postup umývadla v závislosti od množstva a stupňa znečistenia riadu.

Kapacita je zabezpečená 12 stiahnuteľnými sadami, pretože užívateľ môže súčasne umiestniť veľký počet ekonomických potrieb.

Systém oneskorenia spustenia vám umožňuje spustiť stroj po 3, 9 hodinách od začiatku programovania.

Tam je funkcia polovičného zaťaženia, ktorá vám dáva možnosť stiahnuť polovicu umývačky, bez čakania na akumuláciu riadu. Dizajn je reprezentovaný dvoma košmi s antibakteriálnym filtrom.

Výška 84,5 cm, šírka 59,8 cm, hĺbka 60 cm. Nastavenie polohy stroja cez nohy, dĺžka kábla a plniacou hadicou 150 cm, odtoková hadica 175 cm, hmotnosť 42 kg. A ++ Spotreba energie, umývanie a sušenie A, ročná spotreba elektriny v priemere 258 kWh, voda – 3080 l, hladina hluku približne 49 dB, dve postrekovače. Riadenie tlačidla bez displeja a funkcie uzamknutia, po dokončení práce je plavákový spínač a pípnutie. Vložené indikátory označujúce, že musíte pridať do auta, aby ste zabezpečili umývanie.

HANSA ZWM628EIH – jedna z najrôznejších umývačiek riadu od výrobcu. Tento model je vybavený niektorými funkciami, ktoré nie sú okrem iných výrobkov, vďaka ktorému sa dosiahne najvyššia kvalita umývania, ako aj univerzálnosť pracovného toku. Prvý rozdiel môže byť nazývaný prítomnosť tretieho MAXI Space Basket, ktorý umožňuje viac rozptýliť, aby vyhľadali riadu v aute.

Podsvietenie umožňuje zvážiť vnútrajšok výrobku v noci v noci.

Nový je systém umývania zóny, ktorej podstata je pracovať, aby sa zabezpečilo, že užívateľ môže nastaviť určitý smer pre jeden košík, aby sa posilnilo čistenie riadu. Je teda možné umiestniť najotretý riad v jednej časti vozidla, naprogramovanie dôkladného umývania tejto oblasti. Vďaka tomuto systému sa môže uložiť voda a elektrina, ktorá je veľmi prospešná s pravidelným využívaním technológie.

Tam je ochrana pred únikmi Aquastop, riadenie sa vykonáva na špeciálnom displeji, kde môžete vidieť najpresnejšie informácie o pracovnom toku, ako aj jednotlivým indikátorom prostredníctvom ikony na paneli.

Počet programov dosahuje 8, načítanie sady pre 14 kusov, ktoré, v agregácii s kvalitou prania, vám umožňuje volať tento stroj jeden z najlepších HANSA. Rozmery 84,5×59,8×60 cm, dĺžka odtokovej hadice 140 cm, kábel a palivovej hadice pre 150 cm. Hmotnosť 48 kg.

Trieda A ++ Spotreba energie, umývanie a kondenzácia sušenie A, ročná spotreba elektriny 266 kWh, voda – 2800 l, hladina hluku 44 dB. Tri postrekovače, začiatok štartovať kedykoľvek od 1 do 24 hodín, vďaka ktorým môžete nastaviť akýkoľvek pohodlný časový parameter. Okrem toho existuje funkcia namáčania, nastavenie koša na výšku, systém samočistiaceho a extrastalizmu, pri ktorom sa najnovšie pracie postupy vykonávajú s vysokou teplotou. To prispieva k vzniku viac pary a rýchlejšieho sušenia.

Výučba

Pre správnu prevádzku zariadenia je potrebné dodržiavať niektoré pravidlá, ktoré sú spojené s inštaláciou aj následným používaním technológie. Výrobca venuje osobitnú pozornosť skutočnosti, že užívateľ sleduje potrebnými bezpečnostnými technikmi.

Existuje zoznam jedál, ktoré nie je dovolené umývať stroj, napríklad plastové predmety, príbory s drevenými rukoväťami, ako aj výrobkami z hliníka a striebra, pretože expozícia detergentov môže negatívne ovplyvniť vzhľad riadu.

Pred prvým a každou nasledujúcou aplikáciou je potrebné skontrolovať spoľahlivosť spojovacích zariadení do systému elektrického systému. Preskúmajte kábel, zásuvku a uistite sa, že sa pripojenie vykonáva správne. Nie je dovolené používať rozpúšťadlá ako detergenty, pretože môžu spôsobiť explóziu stroja. Nezabudnite doplniť prostriedky na zmäkčovanie vody a soli, aké zodpovedajúce ukazovatele sa pripomínajú.

V prípade poruchy v zariadení odpojte umývačku riadu z napájania a vypnite poistku a zároveň vypnite prívod vody do techniky. Pamätajte si, že opravu takýchto komplexných techník, ako aj akýmkoľvek spôsobom, môžu modifikovať iba špecialisti. Okuliare na víno sa odporúčajú na dno, na záchranu vody môžete pred oplachovaním dosiek z potravinových zvyškov.

Auto nemôže byť preťažené, ako aj mať položky na dverách, pretože to môže viesť k nakláňaniu produktu.

Pred inštaláciou a prvým použitím sa odporúča úplne prečítať pokyny, aby užívateľ vie, ako správne spracovávať spotrebiče, ako špecifikovať programy. V dokumentácii nájdete veľa užitočných informácií, ktoré môžu byť užitočné pri používaní zariadenia.

Recenzie Recenzie

Väčšina recenzií je pozitívny. Spotrebiteľ má rád priemernú cenu a zároveň dobré technické vybavenie modelov. Niektorí ľudia medzi výhodami uvádzajú vysokú triedu energetickej účinnosti, čo je dôvod, prečo je prevádzka technológie menej nákladná v porovnaní so strojmi iných výrobcov. Široká škála tiež vyniká ako pozitívna rys umývačky riadu HANSA.

Spotrebitelia medzi mínmi oslávujú len niektoré nevedené práce v kontexte ruskej prevádzky. Týka sa to predovšetkým na tuhosť vody a kvapky na sieť, ktorá sa môže vyskytnúť v práci umývačky riadu. Niektoré modely majú vysokú úroveň hluku.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár