Výber elektrického stola Mini rúra

Elektrické mini-pece a pece sa tiež nazývajú rosters. Takáto prenosná verzia plnohodnotného štítku môže zahŕňať nielen rúru, ale aj elektrický sporák, hriankovač, gril. Vyberte si stôl asistent dnes súčasne jednoduchý a ťažký. Obrovský rad modelov s konvekciou, grilom a ďalšími ďalšími funkciami, rôzne farby a dizajn vyžadujú premyslený prístup k výberu lepšej možnosti. Pokúsme sa zistiť, ako si vybrať elektrickú plochu Mini rúra.

Zvláštnosť

Mini-pece – Malé rozdiely bežných domácich elektrických spotrebičov. V závislosti na modeli Rostrorth, môže pofrazovať toasty, aby bol vták na grile, používa sa ako mikrovlnná rúra. Multifunkčné zariadenia určite vedú v hodnotení zákazníkov, ktorí takéto plán. Výhody, ktoré rozlišujú prenosné pece:

 • Veľký sortiment, ktorý vám umožní vybrať si spoľahlivého asistenta v takmer akejkoľvek cenovej kategórii;
 • vysoko kvalitné zariadenia od overených výrobcov, dlhú životnosť;
 • rôzne možnosti dizajnu, ktoré vám umožní vybrať si zariadenie pre akýkoľvek interiér;
 • Multifunkčnosť (zariadenia majú schopnosť pripraviť rôzne jedlá);
 • Malé veľkosti (jednotka sa zmestí do ktorejkoľvek kuchyne na veľkosti, môže byť umiestnená v krajine);
 • prenosnosť (pri pohybe alebo opravení sa môže ľahko pohybovať);
 • Účinnosť (spotreba energie sa zníži o tretinu);
 • Veľká bezpečnosť v porovnaní s plynovými modelmi;
 • Jednoduchosť intuitívneho riadenia bez dlhej štúdie pokynov;
 • Schopnosť pripojiť sa priamo k normálnej elektrickej sieti.

Medzi nevýhody by sa mali prideliť takéto malé body: \ t

 • Vykurovanie prípadu v niektorých modeloch;
 • Sila môže byť menšia ako uvedená (pred zakúpením je potrebné študovať skutočnú spätnú väzbu);
 • Krátka šnúra;
 • Nie všetci výrobcovia majú pokyny v ruštine;
 • Modely nekvalitných (spravidla čínska výroba) nie sú vybavené hustou mriežkou, ktorá vedie k jeho deformácii.

Ako si vybrať?

Ak chcete udržať príjemcu kuchyne pravidelne a poteší majiteľov, je potrebné pri výbere modelu, ktorý bude venovať pozornosť niektorým významným nipu.

Objem

Po prvé, oceníte zloženie rodiny. Pri výbere, malo by sa pokračovať z počtu ľudí žijúcich v dome a účelom používania zariadenia. Napríklad, v hromadných modeloch, pečenie rastie lepšie.

 • Miniatúrne pece sú dobré pre bakalárske alebo malé rodiny. Tiež je to skvelá voľba pre študentov žijúcich na prenajatom byte. Najmenšie 12-litrové modely sú v takýchto prípadoch optimálne. Malá rúra sa zahreje potraviny, poterové toasty, piecť ryby, vták, mäso.
 • Ak rodina obsahuje 4 osoby a viac, väčšie zariadenie by sa malo zvážiť napríklad možnosť 22-litra. Takéto zariadenia sú veľmi populárne, pretože vám umožnia plne pripraviť nejaké jedlá pre celú rodinu.
 • Ak chcete vytvoriť kulinárske majstrovské diela každý deň, alebo máte veľkú rodinu, mali by ste venovať pozornosť viacerým priestranným zariadeniam, ako sú 45 litrové modely. Rozmery takýchto zariadení sú veľmi veľké, takže stojí za to vážiť všetko a proti.

Možno bude to logickejšie kúpiť štandardnú rúru.

Interiérový náter

Tento parameter je jedným z najdôležitejších indikátorov kvality. Dobrý povlak by mal mať značku Durastone, čo znamená:

 • tepelná odolnosť;
 • Odolnosť voči mechanickému poškodeniu;
 • Odolnosť voči chémii.

Funkčný

Počet režimov je veľký význam pri výbere mini sporák. Okrem hlavných príležitostí je žiaduce mať v zariadení takéto možnosti ako:

 • gril;
 • odmrazovanie;
 • konvekcia;
 • Toster Mode;
 • vriace mlieko;
 • Pečenie palacinky v špeciálnom oddelení.

Mnohé modely sú vybavené dvoma elektrickými varnými doskami umiestnenými na hornom paneli, ktorý vám umožní pripraviť niekoľko jedál súčasne. Konvekcia urýchľuje varenie. Teleskopické vodiace lišty odstránia ruky užívateľa z popáleniny. Samotná gril sa rozširuje možnosti varenia, ak je rúra vybavená pľuvaním, ktorá sa otáča, bude to ďalšia výhoda.

Časovač neumožní sedieť na prístroji a nesledovať čas. Stačí nastaviť potrebný parameter, a potom, čo môžete urobiť svoje záležitosti. Ak sa nachádza podsvietenie v mini-rúre, môžete sledovať proces varenia. Zároveň otvorte dvere. Možnosť čistenia trajektu vám ušetrí od bolestivým a dlhým procesom očistenia zariadenia z auta a tuku. Všetko sa deje ľahko a rýchlo – voda sa naleje, maximálna teplota sa zapne a potom je vnútorný povrch utretý.

Všetky tieto a iné vlastnosti technológie sú nepochybne užitočné. Pred nákupom je však potrebné, aby vám pomohol oceniť potrebu určitých možností. Mnohé z nich sa často nepoužívajú v každodennom živote, zatiaľ čo cena zariadenia sa zvyšuje s každou ďalšou funkciou.

Kontrola

Panel, na ktorom sú hlavné tlačidlá regulačné procesu dôležité pre pohodlné kuchynské riady. Ak tento nuance nezáleží na vás, môžete ušetriť peniaze výberom modelu mechanického riadenia. Modely s elektronickým displejom sú zvyčajne drahšie. Zdá sa však, že mnoho takejto možnosti. Okrem toho zariadenie s druhým typom ovládacieho typu vyzerá relevantné a štýlové, dokonale zapadá do moderných interiérov.

Stojí za zmienku, že kvalita varenia nemá vplyv na kvalitu varenia.

Moc

Toto je ďalšia sekundárna nuancia, ktorá môže výrazne urýchliť proces varenia. Ak nechcete čakať dlho, mali by ste venovať pozornosť modelu s vysokým výkonom. Dokonca aj super výkonné mini-zariadenie v každom prípade absorbuje energiu nižšiu ako štandardnú rúru.

Dizajn

Formulár a farba sú vybrané na základe osobných preferencií. Avšak, tam sú momenty, ktoré sa týkajú jednoduchosti prevádzky mini-pece. Je napríklad dôležité premýšľať o tom, ktorá výška bude prístroj. V závislosti od toho je vybratý typ otvoru dverí. Ak je zariadenie vysoké, potom je vertikálny typ optimálny.

 Najlepšie modely s konvekciou

Ak sa rozhodnete kúpiť mini-rúru s takouto funkciou, venovať pozornosť nasledujúcemu modelu.

ROLSEN KW-2626HP

Napriek tomu, že táto spoločnosť nie je vedúca z hľadiska popularity, táto jednotka si zaslúži vysoký dopyt. Vynikajúca kvalita, optimálny objem (26 litrov) a bohaté funkcie sú prospešné s rozpočtovou cenou. K dispozícii je povrch na varenie, prípad sa vyznačuje špeciálnou silou. Minusy zahŕňajú skromný a nie príliš pohodlný ovládací panel, ako aj skutočnosť, že počas varenia je prípad veľmi horúci.

STEBA KB 28 ECO

Tento model má o niečo viac objemu, ale cena je vyššia ako dvakrát. Zariadenie je schopné rýchlo zahriať, starostlivo starostlivo starostlivé pokrmy zo všetkých strán. Tepelné odolné materiály a tepelná izolácia neumožňujú ohrievanie povrchu, na ktorom sa nachádza mini rúra, ktorá zaisťuje bezpečnosť stálych položiek. Model je ľahko ovládateľný, vybavený časovačom.

Medzi mínusmi možno poznamenať malú veľkosť pľuvania a pomerne vysoké náklady.

Kitfort KT-1702

Ďalšia vysoká výkonná a celková hromadná jednotka, ktorá je schopná rozmraziť, rúru, zahriať, variť 2 jedlá okamžite. Zariadenie je vybavené časovačom, podsvietením. Zariadenie zahŕňa mriežku a dve bary. Konvekcia nie je hluk, prístroj sa rýchlo zahrieva. Jedinou nevýhodou je vykurovanie vonkajšieho povrchu prípadu.

Modely s tradičným vykurovaním a grilom

Ak ste si vybrali na výber v prospech non-interconnection modelov, kvalita a funkčnosť grilu sú na poprednom mieste. V tomto segmente si môžete vybrať dve zariadenia.

Delta D-024

Pľuvať túto rúru je schopná umiestniť vtáka úplne (objem zariadenia je 33 litrov). Najvyššia teplota je 320c, ktorá vám umožňuje rozšíriť zoznam riadu. Jeden a pol hodiny, 2 vysoko kvalitné bitky, spit a mriežky, aby sa používanie rúry pohodlne. Cenová kategória je rozpočtová, kontrola je jednoduchá a pohodlná, všetko je úplne reliéfne. Pokiaľ ide o nedostatky, v tomto modeli nie je osvetlenie a telo je veľmi horúce.

Wonderland Ed-025

Dobrá sila a dostatočná veľkosť zariadenia vám umožňujú pripraviť veľa a s radosťou. Upozornenie je jednotné a veľmi rýchlo, ktoré sú poskytované 4 nádrže pripojené oddelene. Časovač je prítomný, náklady sú nízke, kontrola je jednoduchá. Medzi nevýhodami nie je príliš dobrým časovačom, ktorý môže byť pravidelne nie je znepokojený určitý čas.

Ak plánujete kúpiť rozpočet mini-pece, môžete zvážiť nasledujúce modely:

 • Panasonic NT-GT1WTQ;

 • Supra MTS-210;

 • BBK OE-0912M.

Rady mini-pece na výber mini-pece.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár