Vyberte si vonkajšiu vysokú skrinku pre kuchyňu

Takýto kus nábytku, ako je vonkajšia skrinka pre kuchyňu, je pohodlný a funkčný prírastok do hlavného headsetu. Pohodlie inštalácie vám umožňuje umiestniť ho do rohu alebo pozdĺž steny, najviac racionálne pomocou voľného miesta vnútorného priestoru.

Moderní dizajnéri ponúkajú rôzne verzie výkonu takéhoto produktu – bivalves s hojdačmi na rôznych stranách, s jedným dverami alebo otvorenými policami.

Medzi používanie návrhu nábytku, ako je „trestné“, možno poznamenať:

 • Umiestnenie riadu na konštantné skladovanie;
 • inštalácia domácich spotrebičov v niekoľkých úrovniach;
 • Skladovanie jedlých dodávok – Kropa, korenie, koreniny;
 • Umiestnenie kuchynského riadu alebo svietidiel s neštandardnými rozmermi.

Okrem toho sú ceruzky s čiastočne otvorenými policami vhodné na udržanie varenia kníh po ruke, receptoch, nezvyčajnom príslušenstve alebo príslušenstve, ktoré majú suvenír, dekoratívny význam.

Vlastnosti modelov

Podlahová vysoká skrinka pre kuchyňu je schopná stať sa skutočnou záchranou pre malú kuchyňu, kde umiestniť plnohodnotný roh alebo v tvare P nefunguje. Charakteristickým znakom takýchto výrobkov sa považuje za vysokú výšku a relatívne malú šírku a hĺbku. Úzke predĺžené moduly môžu byť umiestnené na vysokých nohách alebo majú dekoratívne lamely pokrývajúce fasádu. Často sa používajú na skryté ubytovanie komunikačných jednotiek, potrubí, počítadiel.

  V priestrannom prípade klasický štýl môžete umiestniť chladiacu jednotku – v tomto prípade, horný rozsah modulov zostáva otvorený, a spodná časť je natiahnutá vo forme bufetu s dvoma swapmi alebo veľkými dverami. Kompaktný úzky trestu s plne uzavretým dizajnom – ideálnym riešením pre skrytú inštaláciu plytkých domácich spotrebičov.

  Otvorené na fasáde, môžete odstrániť rúru, mikrovlnnú rúru, uloženie miesta v hlavnej náhlavnej súprave.

  Výhody a nevýhody

  Medzi hlavné výhody skriniek, v plnej penzii, ich univerzálnosť možno poznamenať. S pomocou takejto položky nábytku môžete vyhladiť nedostatky architektúry, vyplňte výklenok alebo voľný uhol. Široká škála dizajnov dostupných na predaji vám umožní vybrať si pohodlnú a funkčnú možnosť pre každého vlastníka vášho vlastného bývania. Medzi zrejmé výhody možno tiež poznamenať rôzne plnenie – môžete kombinovať police, zásuvky, vložené prvky.

  Nerobí bez nedostatkov. Nepočetné modely s uzavretými, pevnými klapkami, je lepšie, aby sa s rozdelením do niekoľkých častí. V prípade sankcií bude takéto konštruktívne riešenie nepohodlné. Čím vyššia je skrinka, tým ťažšie bude používať svoje horné police. Pri výrobe alebo nákupe hotového dizajnu stojí za to zvážiť rast používateľov, ktorí budú prevádzkovať systém skladovania. Nevýhody môžu byť tiež pripisované výrobcom, aby ušetrili na príslušenstvo.

  Nízko kvalitné pánty alebo bližšie môžu viesť k zníženiu životnosti Tresta.

  Výberu

  Pri výbere vonkajšej skrine-peny Do úvahy by sa mali zohľadniť tieto body: \ t

  • Funkčný účel – modely pre vstavané techniky sa líšia od ľahkých možností;
  • Výška skrinky získanej oddelene musí zodpovedať celkovým parametrom celej headsetu;
  • Pri nákupe dizajnu typu „stĺpec“ musíte vybrať hĺbku tohto indikátora v zvyšku kuchynského nábytku;
  • Materiál musí vydržať dlhú nepretržitú prevádzku, kontakt s vlhkým médiom, tukom, bahnom.

  Záležitosti a externý dekor. Dolné kuchyne trestné stanice by nemali mať glazované prvky. K dispozícii na používanie párovaných zrkadlových konštrukcií v rohoch miestnosti pre vizuálne zvýšenie priestoru. Čiastočne otvorené police by mali byť vždy na vrchole.

  Ako urobiť šatník s vlastnými rukami, pozrite sa na video nižšie.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
  Zdieľať s priateľmi
  Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
  Pridať komentár