WEISSGUUFT WEISSGUUFT SKAMETY PREHĽAD

WEISSGUUFT VAROVANIE PANELY – súčasná nemecká kvalita, ktorá je k dispozícii na prístupnom pre každú osobu. Medzi rozlišovacími znakmi panelov je možné poznamenať dôkladnú štúdiu každej časti, prísnu kontrolu kvality vo všetkých štádiách výroby, ako aj atraktívny vzhľad.

Účel a funkcia

WeissGauff dosky sa používajú na varenie v každej kuchyni. V rozsahu spoločností nájdete Modely pre veľké a malé izby, plynové alebo elektrické.

Produkty sa môžu pochváliť prítomnosťou moderných funkcií, vrátane konvekcie, grilu, spit a oveľa viac.

Odrody varenia

Katalóg výrobcu zobrazuje veľký sortiment varenia panelov od plynu a končiace s indukciou. Medzi najobľúbenejšie odrody Môžete vybrať nasledovné.

 • Sklenené keramické panely, ktoré sa môžu pochváliť neuveriteľne vysokou účinnosťou. Hlavným rysom zariadení je Dostupnosť HI-LIGHT, ktorý vám umožní rýchlo zahrievať riad a tým šetriť spotrebu elektriny. Vďaka jedinečným fyzikálnym vlastnostiam je kov čo najrýchlejšie zahrieva. Na výrobu povrchu sa používajú vysoko kvalitné materiály, odolné voči mechanickým expozíciám a škrabancom.

Moderný vzhľad robí vysoko keramické panely so štýlovým riešením pre akúkoľvek kuchyňu.

 • Indukcia Varenie panely sa stanú ideálnym riešením pre ľudí, ktorí milujú študovať nezmenené recepty a variť skutočné kulinárske majstrovské diela. Charakteristickým znakom takýchto dosiek je, že sú Povrch nie je zahrievaný, Preto aj uniknuté mlieko už nebude problémom. Podstatou technológie je to Teplo sa prenesie priamo na dno riadu. To do značnej miery znižuje dobu varenia a spotrebu elektriny.

 • Kombinované panely. Dobre poznáme, že si môžete pripraviť pokrmy rôznymi spôsobmi. Na tento účel, že WeissGauff vyvinul domino špeciálne varenie panely, ktoré vám umožnia používať súčasne niekoľkoMožnosti varenia.

Hlavnou výhodou takýchto modelov je prítomnosť dvoch obvodových expanzných zón, ktoré dávajú Schopnosť prispôsobiť vykurovaciu plochu pod určitým jedlom. Okrem toho sa modely rozlišujú malými rozmermi, takže takéto varné panely môžu byť ohromené bez problémov aj v malej kuchyni.

Domino panely budú ideálnym riešením pre ľudí, ktorí uprednostňujú kvalitné vybavenie za cenovo dostupné náklady.

Medzi najvyhľadávanejšími modelmi povrchu varenia z Weissgauff Môžete si poznamenať.

 • WEISSGUUFT HV 431 B – Ultra-Free Cooking Panel, ktorý sa vyznačuje dostupnosťou Priestory dvojitého okruhu. Je vyrobený v čiernej farbe, ktorý jej umožňuje dokonale zapadnúť do akéhokoľvek interiéru. Správa zariadenia sa vyskytuje pomocou jedného dotykového dotykového panela, ktorý je charakterizovaný operačnou odozvou.Tento model má 9 úrovní napájania, s ktorým si môžete vybrať optimálnu možnosť.

 • WEISSGAUFF HI 643 BFZ – Vstavaný varenie, Vybavený voľným priestorom Flex zóny, ako aj niekoľko nezávislých horákov. Na pravej strane tohto modelu existujú dva ďalšie indukčné horáky, ktoré výrazne zvýšia možnosti v kuchyni.

Povrch modelu je vyrobený z vysoko kvalitnej sklenenej keramiky, ktorá sa môže pochváliť odpor aj na extrémne teploty.

Prehľad veterných debrík

V sortimente spoločnosti Weissgauff Veľký výber pecí nasledovných druhov.

 • Embedded Electric – Rozšírené zariadenia, ktoré sú známe svojou multifunkčnosťou a prítomnosťou pokročilých funkcií. Takéto pece majú veľký počet režimov, ako aj rad ďalších možností.

 • Kompaktné modely s mikrovlnnou rúrou. Kombinované modely, ktoré kombinujú mosadzné skrine a mikrovlnné pece, sa stanú nepostrádateľným atribútom pre akúkoľvek kuchyňu.

To je záruka, že jedlá budú pripravené na najvyššej úrovni z dôvodu úspešnej kombinácie pokročilého vývoja a jednoduchosti pod kontrolou.

Medzi najvyššou kvalitou a požadovaných možností pre rúru, môže byť rozlíšená weissgauff.

 • WEISSGUUFT EOA 39 PNR – vstavaná elektrická rúra, ktorá je vyrobená z čiernej farby. Môže sa pochváliť na trojité zasklenie, ako aj podsvietené rukoväte. To výrazne zjednodušuje proces používania modelu. Rúra obsahuje 9 funkcií, vrátane konvekcie a grilu. Vstavaný displej zobrazuje informácie o zvolenom režime, ako aj nastavenú teplotu. Manažment prichádza z dôvodu dotykového panela.

 • WEISSGUUFT EOA 39 PDX – Populárny model vyrobený v farebnej verzii „Nerezová oceľ“. Charakteristickým znakom rúry je Prítomnosť trojitého zasklenia, ktorý vám umožní ohriať rúru na maximálnu teplotu a nehorieť. Vnútri nainštalovaný Turboardovaný ventilátor, Hlavnou úlohou je zabezpečiť jednotnú distribúciu tepla.

Dotykový blok jasne rozpozná akúkoľvek stlačenie a okamžite aktivuje zvolené nastavenia. Dokonca aj s aktívnym používaním bude môcť slúžiť nepretržite po mnoho rokov.

Na displeji sa zobrazí všetky potrebné informácie vrátane času automatického prípravy a trvanie práce.

 • WEISSGUUFF EOA 29 PDW – Elektrická rúra, ktorá je vyrobená z bieleho farebného riešenia. Je vybavený rukoväťami, čím sa zabezpečí pohodlné používanie zariadenia.Charakteristickým znakom modelu je Sensorový panel odolný voči vlhkosti, ktorý sa vyznačuje vysokou citlivosťou a rýchlo reaguje na akúkoľvek tlač.

Prevádzkové pravidlá

 • Pred začatím práce V povinnej potrebe odstrániť z povrchu varenia Všetky obaly, film a ďalšie prvky.
 • Zabezpečiť maximálnu bezpečnosť Je lepšie nechať pracovné zariadenie bez dozoru.
 • Mali by sa vykonať inštalácia Podľa všetkých požiadaviek a odporúčaní výrobcu. Iba správna inštalácia zabezpečuje, že zariadenie plne plní všetky povinnosti, ktoré mu boli pridelené.
 • Pozornosť Počas prevádzky panelov z tejto značkyPotrebujete dať výber jedál. Najlepšie je uprednostniť jedlo, ktorá sa rozlišuje hrubým a plochým dnom.

Ak je povrch varenia vyrobený zo sklenenej keramiky, mala by byť opustená z používania smaltového alebo hliníkových riadu, pretože to môže viesť k zmene farby sklenenej keramiky.

Tipy na výber

Počas výberu weissgauff vybavenia varenia je potrebné starostlivo študovať technické parametre modelov. Najprv si vyberieme odrodu. Katalóg firiem obsahuje nasledujúce možnosti.

 • Plyn, Na ktorý sa môžu pripísať panely, kde sa ako vykurovací prvok používajú panely s rôznym výkonom.
 • Elektrický – Zariadenia, kde sú inštalované elektrické ohrievače.
 • Kombinovaný, predstavujúcu úspešnú kombináciu možností plynu a elektrických zariadení. Takéto panely budú obzvlášť dôležité v prípadoch, keď nemáte hlavný plynovod a musíte použiť konvenčné valce.

Po vybratí najvhodnejšieho typu WEISSGAUFTOVÉHO PRIESTORUJÚCEHO PRÍSTUPUJETE POTREBUJETE NA VEĽKOSŤ MATERIÁLU. Môžu to byť nasledujúce materiály.

 • Smalt, ktorý je biely alebo čierny.
 • Nehrdzavejúca oceľ – jeden z najobľúbenejších materiálov, ktoré sa môžu pochváliť odolnosťou v mechanickej expozícii. Jediným negatívnym bodom je, že nie je možné používať produkty s abrazívnymi časticami na čistenie takýchto panelov, pretože na povrchu sa môžu objaviť škrabance.
 • Hliník – Weissgauff používa tento materiál v rozpočtových úprav technológií. Vyznačuje sa ľahším odtieňom ako oceľ, ale nebráni rovnakej sily a spoľahlivosti.
 • Sklenená keramika – Takmer všetky povrchy sú vyrobené v čiernych farebných riešeniach. Tento materiál sa vyznačuje atraktívnym vzhľadom a trvanlivosťou.

Varenie panely sú tiež rozdelené do Závislé a nezávislé. Charakteristickým znakom prvej možnosti je, že ovládací panel sa nachádza na rúre. Po nákupe závislého množstva v budúcnosti nebude môcť používať komponenty od rôznych výrobcov, pretože sa nelíšia kompatibilitu.

Pokiaľ ide o nezávislé povrchy varenia, ich ovládací panel je oddelený a je zodpovedný výlučne na prevádzku samotného povrchu. Zariadenie môže byť ovládané S pomocou bežných a dotykových tlačidiel.

WEISSGUUFF VEROVÉ PLÁNY sa vyznačujú vysokou kvalitou, spoľahlivosťou a trvanlivosťou. Veľká škála varenia panelov a čelníkov umožňuje každému človeku vybrať si najlepšiu možnosť pre svoju kuchyňu.

Vlastnosti starostlivosti

Weissgauff hojka, predovšetkým, zahŕňa čistenie. Na to použite špeciálne prostriedky, ako aj mäkké tkanivá. Počas starostlivosti by to malo byť povinné zohľadniť vlastnosti samotného panelu.

 • Ak je vyrobený zo skla keramiky, Potom je najlepšie použiť jemné prostriedky, pretože je to veľmi citlivý materiál. Po vyčistení sa panel musí utierať mokrou uterákom. Ak je to žiaduce, čistý povrch môže byť použitý pomocou skleneného umývania.
 • Musíte sa starať o sklo S pomocou konvenčnej špongiou navlhčenej v roztoku detergentu.
 • Pokiaľ ide o povrchové plochy, Ich pranie sa uskutočňuje s použitím bavlnenej tkaniny a slnečnicový olej môže byť použitý ako detergent.

Ak sú na varení tuk alebo iné nájazdy, potom sa ich môžete zbaviť pomocou určeného pre tento detergent. Súčasne, buďte extrémne pozorný, takže detergenty nespadajú na dotykové panely, pretože to môže spôsobiť, že zlyhajú.

V žiadnom prípade nemožno začať čistiť varný panel bezprostredne po skončení varenia. Musí ísť chvíľku, takže sa mu podarilo vychladnúť. Výnimka sú len škvrny od zaseknutia – lepšie ich odstrániť skôr, ako majú čas suchý.

Starostlivosť o povrch je najlepšie po každom varení potravín, pretože stará kontaminácia odstráni je oveľa zložitejšia a bude musieť urobiť obrovské úsilie.

V ďalšom videu čakáte na prehľad Weissgauff EOA 691 PDX.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: