Balkónová skrinka

  Nie je to tak dávno, balkóny boli použité výlučne ako malé sklady. Boli držané na starých a zbytočných veciach, ale v súčasnosti viac a viac majiteľov bytov ocenia ďalších metrov štvorcových a využíva ich produktívnejšie.

  Výhody

  Balkóny a Loggias dnes môžu byť vydané ako vaše srdce. Hostitelia reinkarnovali tieto oblasti v reálnych pracovných kanceláriách, kreatívnych rohoch alebo jedálenských oblastiach.

  V miestnosti akéhokoľvek dizajnu a orientácie sa harmonicky vyzerá skriňa. Môže mať akúkoľvek veľkosť a akýkoľvek dizajn.

  Skriňa na balkóne môže vykonávať rôzne funkcie. Niektoré uložené v takých miestach uhorkov a zeleniny, iných – hudobných nástrojov alebo športových potrieb a tretieho oblečenia. Môžete si vybrať vhodný nábytok na ukladanie všetkých položiek.

  Krásne a vysoko kvalitné skrine vyzerajú atraktívne. Takéto detaily interiéru sú schopné urobiť izbu nielen funkčnú a praktickú, ale aj útulné.

  Ak ste na balkón dal skriňu na balkón s neobvyklým a originálnym dizajnom, potom bude celá izba oživená, a môžete urobiť skutočne jedinečný interiér.

  Vyberte takýto kus nábytku je potrebný v súlade s obložením balkónového bloku. Musí harmonicky pozrieť na všeobecné pozadie. Farby a odtiene skrine, steny a podlahy sa musia rozpracovať navzájom. Nevyberajte príliš kontrastné, pretože to bude škaredé vyraďovať súbor, najmä ak má pôsobivú veľkosť.

  Na policiach vo vnútri môže byť čo najkrajšie a systematizované tak, aby rozložili rôzne predmety.

  Môžete ísť na balkón kedykoľvek a rýchlo nájsť vec, ktorú potrebujete. Kapacita kabinetu závisí od jeho veľkosti, takže ak potrebujete „vyrovnať“ veľa veľkých vecí, mali by ste sa obrátiť na veľkú verziu.

  Na skladovanie malých a niekoľkých objektov bude celkom vhodná malá skrinka, ktorá ľahko zadá do miniatúrneho balkóna.

  Názory

  Existuje niekoľko odrôd balkónových skriniek. Môžete si vybrať perfektnú kópiu pre všetky priestory a ciele.

  Skriňa

  Praktická a funkčná možnosť bude šatníková skriňa. Umiestnite tento objekt nie je len pozdĺž steny, ale aj naprieč balkónom.

  K poslednému spôsobom stojí za to kontaktovať vlastníkov balkónov, ktorý presahuje 5 m2.

  Majitelia často si vyberú skrine pre balkóny, pretože ich veľkosti môžu byť nastavené tak, aby boli ideálne pre veľkosť stien. Podobné vzorky môžu byť umiestnené v blízkosti steny. Model vám umožňuje používať miesto čo najviac z podlahy do stropu, v dôsledku toho je veľa voľného miesta.

  Vnútorná časť nábytku šatníka je najčastejšie priestranná a priestranná. Môžete skryť dlhé mopy, metly, lopaty, široké boxy, plechovky rôznych veľkostí a tak ďalej.

  Ďalšou výhodou skrine je, že neberú príliš veľa miesta. Tento účinok je odôvodnený posuvným otváraním a zatváracími dverami dverí. Nemusia prehltnúť širokú, aby dostali správnu vec.

  Podobné možnosti nie sú vhodné pre úzke balkónové izby. Namiesto štandardného šatníka pre tieto oblasti môžete odkazovať na kópie otvorenia (ako rolety).

  Skrine s roličkami

  Balkónové skrine s valivými uzávermi sú oveľa jednoduchšie ako tradičné modely oddelenia. Ak ich chcete nainštalovať, nebudete musieť vložiť bočné steny. Ušetrí veľa času.

  Police sú inštalované na povrchu steny s upevňovacími prvkami. Môžu to byť statické aj odnímateľné. Druhá možnosť je užitočná z dôvodu možnosti v budúcnosti nezávisle regulovať výšku miest.

  Tieto možnosti sú dnes ošetrené mnohými majiteľmi úzkych a malých balkónov. Zaberajú minimálne voľné miesto a dokonca aj pri otvorení sa nezdajú byť veľké.

  Vstavané skrine

  Dnes vstavané balkónové skrine. Umožňujú vám používať každý kútik miestnosti. Môže to byť aj priestor pod Windows.

  Ale na inštaláciu takýchto štruktúr vyžadujú jasný výpočet všetkých parametrov. Najčastejšie sú na objednávku. Ak sa bojíte urobiť chybu alebo urobte chybu v meraniach, potom je lepšie kontaktovať špecialistov.

  Tieto návrhy môžu byť použité na skladovanie nástrojov, zeleniny, plechovky atď. Mnohí majitelia takýchto skríň ich dopĺňajú so špeciálnymi oddeleniami pre rebrík, ktoré sa nachádzajú len zriedka v byte.

  Vstavaná skriňa na balkóne je možné postaviť s vlastnými rukami. Ako to urobiť, povedzte nasledujúce video:

  Rohová skriňa

  Ďalšou vhodnou možnosťou pre úzky balkón môže byť uhlový skriňa s výškou stropu. Podobné štruktúry vyzerajú veľmi zaujímavé a moderné. Umožňujú racionálne použitie uhlovej oblasti.

  Takéto štruktúry vyzerajú ako pravidlo kompaktné, ale sú priestranné. Stojí za to kontaktovať nábytok svetlých odtieňov. Môže vizuálne urobiť priestor priestrannejší.

  Dizajn dverí

  Rôzne balkónové skrinky obsahujú rôzne dverové štruktúry. Môžu byť otvorené s hojdačkou alebo posuvným spôsobom.

  Výber šatníka, je potrebné vziať do úvahy možnosť otvárania dverí v malom voľnom priestore.

  Posuvné a valcovacie mechanizmy

  Niektoré z najvhodnejších a praktických sú špeciálne valcovacie a posuvné mechanizmy. Tieto možnosti sú dokonale vhodné pre balkónové oblasti.Podobné návrhy vám umožní dať ďalšie predmety nábytku alebo dekorácie v blízkosti skrinky, bez toho, aby k nim blokovali prístup.

  Vynikajúcim riešením bude skrine s roletami valcov. Takéto modely sú lamely spojené do jednej handričky. Tieto údaje sa pohybujú vertikálne nahor pomocou sprievodcov.

  Postupom času, takéto štruktúry nie sú rozbité a vynikajúce pokrýva obsah skrinky.

  Posuvné systémy najčastejšie sa skladajú z dvoch dverí. Sú inštalované z podlahy do stropu. Otvorenie a zatváranie takýchto systémov nastáva pohybom pozdĺž vodidiel usporiadaných vodorovne.

  Takéto vzorky dokonale zapadajú do balkónových izieb stredných a veľkých veľkostí. Dokonale chránia svoj obsah pred popradaním a zvedavými očami.

  Pečená harmonika

  Niektoré skrine sú vybavené harmonickými dverami. Pri otváraní, zaberajú veľmi malý priestor. Pozrite sa na takéto modely veľmi zaujímavé a atraktívne. Ale najčastejšie si ich vyberte pre veľmi vysoké skrine.

  Hlavnou nevýhodou takýchto štruktúr je slabá izolácia vnútra. To je vysvetlené skutočnosťou, že v uzavretom stave sú dvere voľne susedné s bočnou stenou.

  Otočné dvere

  Najspoľahlivejšie a pohodlné sú hojdacie dvere, ktoré sú známe každému človeku. Ale v blízkosti skriniek s takýmito mechanizmami otvárania je potrebné ponechať voľné miesto potrebné pre ich plné otvorenie.

  Veľkosť

  Balkónové skrinky sa od seba líšia. Vyberte si takýto kus nábytku je potrebný v súlade s voľným priestorom miestnosti:

  • Niektoré z najväčších a priestranných sú klasické vysoké skrine s rozbaľovacími konštrukciami otvárania dverí. Môžu v nich dať veľa rôznych vecí, ale budú mať veľa miesta.

  • Za nimi nasledujte skrine. Zapadajú do širokého balkónu. Hlavnou výhodou nad tradičnými kópiami je ich mechanizmus otvárania dverí.

  Posuvné štruktúry sú veľmi pohodlné.

  • Vložené skrine sú malé, stredné alebo veľké. Všetko závisí od rozmerov vášho balkóna. Môžete nainštalovať hlavnú možnosť v celej stene a kompaktnej skrini na linke, ktorá sa nachádza pod systémom Windows.

  • Pre úzky priestor je dokonalý vysoký skriňa s dverovými rolistami. Rovnako ako pravidlo má veľmi malú šírku, ktorá vám umožní inštalovať ho aj v najkrajšej izbe v oblasti.

  • V malých veľkostiach majú uhlové skrine. Môžu byť umiestnené na balkóny rôznych oblastí, od malých až po priestranné.

  Materiál

  Dnes sú balkónové skrine vyrobené z rôznych materiálov – od prírodného až po umelé. Vyberte príslušný model sa odporúča v súlade so štýlom dekorácie interiéru.

  Príslušný interiér bude vyzerať harmonický a štýlový.

  Plastové skrine

  Nezabudnite, že aj dobre udržiavaný a glazovaný balkón, ktorý udržiava teplo, je vystavený vlhkosti. Pre takúto izbu sa odporúča zvoliť dokončovacie materiály a nábytkové predmety odolné voči vlhkosti a častým teplotným rozdielom a negatívnym účinkom ultrafialových lúčov.

  Najspoľahlivejším a odolnejším je plastová šatníková skriňa. Tento materiál sa dnes používa v mnohých priemyselných odvetviach.

  Stojí za zmienku, že vysoko kvalitné plast sa nebojí vlhkosti a vlhkosti. Je schopný slúžiť po veľmi dlhú dobu bez dodania problémov počas prevádzky.

  Moderní výrobcovia ponúkajú vlastníkom plastových skriniek rôznych farieb.

  Ďalšou dôležitou výhodou takéhoto materiálu je jeho cenovo dostupné náklady. Plastová šatníková skriňa si môže dovoliť každú osobu. Ale tieto prípady majú nejaké nevýhody. Napríklad plast podlieha mechanickému poškodeniu. Netoleruje tento materiál a pravidelné vystavenie slnečnému žiareniu.

  Ak je natretý v špecifickej farbe, potom časom sa zamiesť a stratí jeho príťažlivosť pod akciou ultrafialového materiálu.

  Metraovaná skrinka

  Silné a odolné voči nepriaznivým vonkajším environmentálnym faktorom sú kov-plastové nábytkové predmety. Biaď si vynikajúce izolačné charakteristiky. Dvere v takýchto skrinkách sú zavreté hermeticky, čo nedovoľuje vlhký vzduch alebo prach do vnútornej časti.

  Nebojte sa takýchto kópií a teplotných rozdielov. V nich bezpochyby môžete uložiť zeleninové zásoby a ochranu.

  Drevené skrine

  Klasické sú drevené skrine. Tento materiál sa používa veľmi často pri výrobe iného nábytku.

  Takéto možnosti sa vyznačujú ich spoľahlivosťou, praktickosťou, krásou a estetickou. Ale ak sa rozhodnete pridať balkón s takýmto kusom nábytku, odporúča sa vopred, aby sa postarala o jej ochranu. Na to nájdete skutočne vysoko kvalitné a tesné zasklenie, ako aj tesnenie všetkých trhlín a trhlín.

  Strom nemá rád vlhkosť a nadmernú suchosť. Nevyhovostný účinok na skrine z takéhoto materiálu budú ostré zmeny teploty. Pokúste sa chrániť produkt pred takýmito faktormi a vydrží vás veľmi dlho.

  Hliníková skrinka

  Nebojte sa vlhkosti, vlhkosti, slnečnej a teploty kvapiek hliníkovej skrine. Takéto možnosti sú liečené vlastníkmi nielen zatvorenými a teplými, ale aj otvorenými balkónmi.

  Takéto skrine slúžia veľmi dlho, a nemá vplyv na ich vzhľad.

  Skrine klapky

  Krásne pozrite sa na balkónové skrine. Môžu byť vyrobené s vlastnými rukami, ak urobíte malé úsilie a úsilie.

  Odporúča sa vyzdvihnúť kópie z nebytového dreva. Patrí medzi ne dub, popol, linden a tak ďalej.

  Podšívka, ako akékoľvek drevo, nemá rád vlhkosť a vlhkosť. Z času na čas je potrebné liečiť špeciálnymi antiseptickými prostriedkami. Mnoho balkón vlastníkov oddelené steny a skrine sám Shada.

  Takéto tandemy vyzerajú veľmi zaujímavé a útulné.

  Skrinky z PVC

  Ďalším úspešným materiálom pre balkónové skrinky sú PVC panely. Nebojte sa vlhkosti a majú krásne izolačné vlastnosti.

  Pre fasádu takéhoto nábytku môžete odkazovať na hliníkové konštrukcie, rolety alebo dvere-harmoniky.

  Ako si vybrať?

  Dnes v obchodoch s nábytkom môžete nájsť veľa rôznych skríň, ktoré sú vhodné pre balkónové izby. Nikdy nie sú horšie ako možnosti určené pre konvenčnú obytnú oblasť.

  Vyberte si takéto položky musia byť založené na veľkosti vášho balkónového bloku. Nevyberajte príliš objemné exempláre tmavých tónov, ak je váš balkón skromný a kompaktný.

  Podobné pridávanie vizuálne urobí priestor ešte bližšie a nepohodlný.

  Pre malý balkón je vhodná svetelná skrinka podlhovanej konštrukcie. Vizuálne, takýto prvok premení miestnosť, a to sa zdalo trochu freer a priestranné.

  Ak máte balkón veľkej plochy, môže byť vybavený veľkým dreveným šatníkom s hojdačkou alebo módnym šatníkom s posuvným dizajnom. Takéto nábytkové predmety sú určené pre širokú izbu, takže budú vyzerať harmonické na veľkom balkóne.

  Opatrne vyberte materiál skrinky. Ak je váš balkónový blok citlivý, potom z drevených modelov bez impregnácie odolného voči vlhkosti je lepšie odmietnuť. V takých podmienkach sa časom spustia napučať, crack a deter. Fungus sa často objavuje na takom nábytku, z ktorého je ťažké sa zbaviť.

  Perfutívne kópie plastov, PVC panelov alebo hliníka. Nebojí sa vlhkosti a slúžia na veľmi dlhú dobu.

  Ak sa váš balkón nachádza na slnečnej strane, potom je skrinka z plastu lepšie vybrať neinfarovaný (biely).

  Farba dizajn pod akciou slnečného žiarenia rýchlo sa dostane do disrepair a stratí jeho jas.

  Vstavaná skriňa je vhodná pre absolútne akýkoľvek balkón. Táto možnosť je možné objednať alebo vyrobiť s vlastnými rukami. Hlavná vec sa nemá mýliť v meraniach a parametroch.

  Moderné nápady

  Zvážte niekoľko krásnych interiérov balkónov, doplnených funkčnými a praktickými skrinkami:

  • Na úzkom a jasnom balkóne, orezané bielym plastom, bude harmonicky hľadaná vysoká plastová šatníková skriňa s otočnými dverami. Izba môže mať svetelný strop a podlahu zdobené laminátom.

  Takýto súbor vyzerá stručne a veľmi elegantný.

  Na malom balkóne môžete umiestniť malú a nízku skriňu s hornou časťou, v kombinácii s Windows, môže byť umiestnená na stenu. Kópia stromu alebo PVC panelov sa zmestí do miestnosti, zdobené dekoratívnou farbou citrónom a laminátom.

  • Vysoká šatníková skriňa so sklenenými klapkami bude vyzerať dokonale na pozadí smotano-farebných stien, plastového stropu a kachľovej béžovej podlahy.

  • Vstavané biele plastové skrine sú harmonizované s podobným balkónom. Plastové panely môžu byť zdobené steny, zasklenie a strop.

  Pre viac dokončený vzhľad stojí miestnosť za zriedka s jasnými prvkami dekor (kvety, maľby, žiarovky a tak ďalej).

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: