Balkónový dizajn v kombinácii s kuchyňou

Kuchyne s prístupom k balkónom sú považované za veľmi pohodlné a priestranné. Akýkoľvek majiteľ bude radosť z takéhoto voľného miesta. Na balkóne môžete vybudovať malú bruver na skladovanie zeleniny alebo jednoducho vezmite dosku s horúcou miskou na chladenie. Nápady na túto tému sú veľa, takže dnes budeme analyzovať túto otázku viac.

Združenie výhod

Balkón možno použiť ako malú kávu alebo miniatúrny bar. Príslušné rozdelenie kompaktného priestoru bude plne umožniť jedálenské stoly a dokonca aj OTFIKI na takýchto územiach.

Kuchyne s prístupom k balkónom vizuálne rozšíriť priestor. Vo vašom dome alebo byte nebude jeden, ale dva funkčné priestory, ktoré priamo súvisia s ostatnými.

Môžete ľahko organizovať malú rekreačnú oblasť na takom priestoroch. Dnes mnoho znalcov krásnych typov z okna sa obrátia na takúto prestavbu.

Kombinácia kuchyne a balkóna, môžete dať vôľu fantázie a usporiadať tieto priestory v rôznych štýloch. Takéto dizajnérske nápady uprednostňujú kreatívnych ľudí, ktorí milujú vytvárať originálne a zlomyseľné interiéry okolo seba.

Pri vytváraní takéhoto plánovania sú však aj ich negatívne strany. Patrí medzi ne byrokratická otázka. Získajte veľa povolení vo všetkých prípadoch odstrániť stenu nebude tak jednoduché. Okrem toho budete musieť stráviť pomerne veľa času a úsilia.

Tam bude veľké množstvo peňazí na takéto transformácie, najmä ak sa skoršie zaskliekalo lodžia. Bude sa zasklený a vykonať izoláciu. Nebude robiť bez podšívky.

V okrúhlej sume môže byť demontáž balkónového bloku stáť.

Ak sa ešte rozhodnete o týchto činnostiach, potom musíte vedieť, či je demontovaná stena nosiča.

Porušenie týchto požiadaviek môže znamenať vážne následky nielen pre vás, ale aj pre svojich susedov.

Projektov

Ak je váš byt malý, potom je kuchynským spoločenstvom s balkónom ideálnym riešením. Zvážte viac viacerých atraktívnych projektov pre rôzne oblasti priestorov.

Pre 14 kV.M

Ak kombinujete balkón s kuchyňou 14 kV.M, potom budete mať jednu veľkú miestnosť, v ktorej môžete umiestniť veľa ďalších skriniek a kuchynských spotrebičov.

Ak máte na balkóne krásne panoramatické okná, vstup do neho by mal byť vydaný ako pravidelné zvýraznené námestie.

Na oboch stranách vchodu môžete umiestniť pohovky na varenie, chladničku, sporák a závesné skrine. Priechod medzi nimi stojí za to zanechať voľný variť v miestnosti, ktorý bol pohodlnejší a slobodnejší.

Prečítajte si viac  Posuvné okná na balkóne

Tabuľka s stoličkami môže byť umiestnená na území balkóna. Nad týmito objektmi je potrebné umiestniť hlavnú lampu.

Pre 12 kV.M

12 m2.m je súčasne kompaktné a priestranné. Ak kombinujete takú kuchyňu s balkónom, potom sa stane priestranným. Ak to chcete urobiť, môžete urobiť len demontáž okna a balkónové dvere.

S takýmto usporiadaním môže balkón hrať úlohu krásnej zimnej záhrady, skladu alebo malého baru.

Ak sa rozhodnete opustiť systém Windows TUMB, potom môžete vytvoriť krásny panel alebo pracovný priestor. Harmonický sa pozrie na Windows, reptuje do skrine. Zastavte nutne. Môžete ho odstrániť a miesto na jej miesto veľké francúzske okno. Táto možnosť je schopná urobiť kuchynskú miestnosť oveľa ľahšie a čerstvé. Oproti tomuto vysokému oknu môžete umiestniť okrúhly stôl kompaktných veľkostí a stoličky.

Je lepšie uprednostniť nábytok svetelných tónov. Namiesto ďalších stoličiek môžete použiť malú pohovku na stene. Oproti tomuto súboru, kuchynský nábytok, pozostávajúci zo štyroch piatich častí a vstavaných zariadení, bude dokonale.

Vstup do pripojeného balkóna môže byť vyrobený vo forme oblúka. Takýto detail bude vyzerať úžasne! Na jednej strane je možné tento otvor ponechať vyčnievajúcu časť steny a používať ho ako malú policu. Môžete dať vázu s kvetmi.

Plánovanie bude harmonicky, v ktorom sa chladnička nachádza na balkóne, a cez stenu z nej (už v kuchyni) sa nachádza kuchynské skrine: vonkajšie a pozastavené.

Ak ste zdvihli nábytok svetla alebo svetlé tóny, potom to bude dobré vyzerať dobrý sklenený stôl.

Pre takéto priestory sa neodporúča nakupovať veľké spotrebiče a veľké domáce spotrebiče, najmä ak nepotrebujú.

Ak sa chcete zamerať na jedálenský kút, potom by sa mali skrinka a technika vybrať s minimálnymi veľkosťami. Veľká chladnička alebo rúra je možné ľahko odoslať na balkón.

Pre 10 kV.M

Kuchynské dispozície 10 KV.m v kombinácii s balkónom stojí za to zvážiť vopred. Najnovšie trendy tohto roka nás diktujú, že pasáž z jedného dverí do druhého by nemala byť zaneprázdnený žiadnym nábytkom.

Takéto kuchyne s balkónom sú spravidla úzke a majú správny obdĺžnikový tvar. Takáto štruktúra zodpovedá priamemu alebo paralelnému usporiadaniu.

Ak vyberiete paralelné usporiadanie, mali by ste vedieť, že voľné miesto pre stoličky a tabuľka nezostane. V tomto prípade ich poslať na balkón. Windows sa môže konvertovať na stolovú dosku.

Nevyliezť na izbu zbytočným a starom nábytku. Pre skladovanie výrobkov a iných potrebných vecí, ktoré môžete nainštalovať podlahové stojany a montážne skrine. Ich umiestnenie bude priamo závislá od toho, kde budete preniesť jedálenský stôl. Ak sa nachádza na balkóne, potom musia byť skrine inštalované v kuchynskej miestnosti a naopak.

Hranice medzi malou kuchyňou a balkónom je možné vydať ako oblúk. Môže to byť obdĺžnikové alebo oválne. Harmonicky vyzerajú rozdelenie vo forme malého pultu baru. Dnes mnohí obracajú na taký príjem.

Prečítajte si viac  Balkónový dizajn s kvetmi

Pre 9 kV.M

Návrh kuchynského priestoru 9 kV.m s balkónom sa musí pripraviť vopred. Plánovanie miestnosti, musíte vziať do úvahy domáce spotrebiče a nábytok.

V takejto kuchyni bude hlavným cieľom headset. Musí zaplatiť najväčšiu pozornosť. Musí byť prítomné také prvky ako základné pracovisko na varenie a jedálenský kút.

Bodkovaná oblasť môže byť použitá na umiestnenie rôznych boxov. Takže vizuálne urobíte túto oblasť viac, ukladanie metrov štvorcových. Ideálna možnosť pre takúto kuchyňu bude sklopné skrinky. Na ich vrchoch môže ubytovať všetky druhy kuchynských kúskov, ktoré zriedka používate v každodennom živote.

Jedálenský stôl so stoličkami, Asparou alebo pohovkou sa nachádza na území balkóna. Stôl môže byť veľký a obdĺžnikový, alebo kompaktný s okrúhlym stolom.

Pre 6 metrov kuchyne

Malá kuchyňa bude oveľa priestrannejšia, ak sa s balkónom spojíte s balkónom. V takejto miestnosti bude vyzerať veľký nábytok akéhokoľvek štýlu.

  • Najúspešnejšia bude umiestnenie headsetu v kuchyni. Môžu to byť vonkajšie a sklopné skrine malých veľkostí, ako aj domáce spotrebiče.
  • Jedálenský stôl a ďalšie skrinky môžu byť umiestnené na území balkóna, ak jeho plocha umožňuje.
  • Urobte izbu zapaľovač a útulný umožní vnútorné rastliny. Môžu byť umiestnené pozdĺž parapetu.
  • Ak ste stôl s stoličkami ste sa rozhodli dať oproti headsetu, potom môžete vybudovať barový stojan na balkóne alebo tam dať malú pohovku.

Zónový

Na zónovanie takýchto priestorov sa používajú rôzne objekty.

  • Krásne francúzske okná sú perfektne vyrovnané s touto úlohou. Sú schopní vizuálne rozšíriť priestor a urobiť to oveľa ľahšie. Zvlášť veľkolepé vyzerajú také prvky, ak žijete na vysokej podlahe a pred vami je krásny panoramatický výhľad.
  • Mnohí zanechávajú malú časť oddielu. Z boku sa podobá elegantnej police z steny.
  • Vysoké sklenené dvere sú drahé a efektívne v úlohe zónovania.

Aké závesy si vybrať?

Dizajn závesov zohráva dôležitú úlohu pri vytváraní krásneho interiéru kuchyne.

Módne rímske záclony alebo kotúčové modely môžu byť pripojené k balkónom dvere a okná. Vyzerajú veľmi elegantné a štýlové. Nie je možné poznamenať, že funkčnosť takejto opony.

Textilné záclony budú vhodné. Harmonicky sa zmestia do interiéru. Odporúča sa vybrať produkty, ktoré majú rôzne dĺžky. Napríklad, na oknách, mali by ste zavesiť záclony s dĺžkou Windows, a na dverách balkóna – na podlahu. Tento jednoduchý príjem je potrebný, aby sa vizuálne vytvorili stropy v miestnosti.

Prečítajte si viac  Vyplnenie balkóna

Ako správne využívať balkón v interiéri?

Balkón musí byť zasklený. Aby ste to urobili, je lepšie sa obrátiť na nové sklenené okná, najmä ak máte staré rámy so štrbinami.

Po zasklení je potrebné vyzdvihnúť vysoko kvalitný materiál na izoláciu. Izolácia musí byť priepustná pre vzduch. Odporúča sa odkazovať na takéto materiály, ktoré nepodliehajú hubám alebo plesni.

Potom môžete pristúpiť k dizajnu balkóna. Je potrebné vopred rozhodnúť pre seba, čo presne sa tam umiestnite: domáce spotrebiče alebo jedálenský stôl.

Ak vám priestor umožňuje inštalovať malú pohovku alebo mäkké kreslá na balkóne. Takže jedálenský priestor bude kombinovaný s kompaktnou oblasťou rekreácie na vonkajšom pozadí.

Kompletné krásne interiér stojí s farbami miestnosti. Sú schopní oživiť priestor a aby bol harmonickejší.

Osvetlenie stojí za to zvoliť podľa vašich preferencií, ale obzvlášť útulné a atraktívne v takých dobre premyslených interiérov budú vyzerať lampy, ktoré vyžarujú teplé svetlo.

Oddiely a záclony by sa mali priblížiť k farbe na steny a headset. Takýto koordinovaný súbor bude vyzerať veľmi krásne.

Príklady dizajnu

Zvážte niektoré zaujímavé dizajnové riešenia, ktoré budú veľkolepé, pozrite sa do vašej kuchyne v kombinácii s balkónom.

  • Vstup do lodžice môže byť vydaný ako malinový oddiel s vynikajúcou spodnou časťou (poličkou) na pozadí ľahkej kuchyne. Harmonicky sa pozrieť na béžovú kachlú podlahu s tmavým pozemkom pod jedálenským stolom. Môžete si vyzdvihnúť kuchynskú sadu bohatšieho malinového tieňa a jasných domácich spotrebičov. Kúpiť blond stoličky a jedálenský stôl (môže s kvetinovými výtlačkami). Umiestnite mäkkú svetlo pohovku a rôzne dekoratívne časti na balkóne: kvety, obrázky, fotky a t.D.

  • Kombinovať dve kontrastné farby: jemná zelená a čierna. Dajte oválne čierny stôl a drevené stoličky do kuchyne a na stenách naopak umiestnite headset s lesklým povrchom zeleného odtieňa. Pri vstupe do balkóna, organizovať úhľadný stojan s barom chróm. Takýto nábytok sa harmonicky zmestí do miestnosti so svetlou tapetou (môžete s tlačou), kachľová biela podlaha a biely strop.

  • Na pozadí bielej kuchyne s jednou tehlovou stenou, bude skvelé vyzerať čokoládovú pohovku, cez ktorú môžete zavesiť ľahké police pre dekoratívne veci. Oproti pohovke. Skontrolujte podstabilný stôl tmavo hnedý s bielymi stoličkami. Chladnička sa harmonicky pozerá na roh pri vstupe do balkóna. Všetky vonkajšie boxy a iné domáce spotrebiče nájdu svoje miesto na balkóne.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: