Balkóny hliníka

Balkóny hliníka

Hliníkové profily sú veľmi spoľahlivé, trvanlivé a trvanlivé. Takéto návrhy nemajú príliš veľa hmotnosti, takže dokonale vhodné pre akékoľvek balkóny a lodžia.

Balkóny hliníka

Balkóny hliníka

Balkóny hliníka

Výhody a nevýhody

 • Hlavnou výhodou hliníkového zasklenia je jeho malá hmotnosť. Môže byť nainštalovaný na akejkoľvek balkóne, a to nebude musieť predĺžiť.
 • Tento typ zasklenia bude vyhovovať majiteľom bytov v starých domoch. Takéto zasklenie nebude poškodiť prekrytie betónu a nebude viesť k kolapsu starých štruktúr.
 • Mnohí ľudia navrhujú hliníkové štruktúry. Nie je to vôbec ťažké a neberie veľa času.
 • Hliníkové zasklenie je veľmi trvanlivé. Časom nestratí svoju atraktívnosť a silu.
 • Moderní výrobcovia produkujú nielen nefarbené, ale aj viacfarebné profily. Každý kupujúci si bude môcť vybrať verziu vášho milovaného tieňa. Podobné štruktúry vyzerajú originál a zaujímavé.

Balkóny hliníka

Balkóny hliníka

Balkóny hliníka

Tento typ zasklenia má však svoje vlastné nedostatky.

 • Absolútne sa nedržia na balkóne alebo lodžii. V zimnej sezóne sa teplota v týchto priestoroch líši od ulice všetky stupne.
 • Často v podmienkach veľmi nízkych teplôt, posuvných mechanizmov a armatúr zmrazí a potiahnuté ľadovou kôrou. Môže komplikovať proces otvárania a zatvárania krídla.
 • Hliníkové konštrukcie sa nelíšia dobrú tesnosť. Prostredníctvom nich sú ľahko. Ak je veterné počasie stojí mimo balkóna, potom v miestnosti môže byť koncepty.
 • K takémuto zaskleniu stojí za manipuláciu, ak sú hlavné dvere balkóna charakterizované dobrou zvukovou izoláciou. Tento detail je slabá tesnosť hliníkového dizajnu bude kompenzovaná.

Balkóny hliníka

Balkóny hliníka

Hliníkové zasklenie sa do značnej miery odlišuje od populárnej plastovej možnosti. Je potrebné zistiť, aby charakteristiky týchto návrhov pochopili, aký je rozdiel medzi nimi.

 • Plastové zasklenie môže byť teplé. Takýto typ povrchovej úpravy vám umožňuje otočiť balkónovú miestnosť do reálnej obývacej izby, ktorá môže byť prevádzkovaná celoročne.
 • Nie je možné uviesť veľkú hmotnosť takýchto štruktúr. Majú vynikajúce charakteristiky tepla a zvuku. Plastové okná nie sú vhodné pre staré balkóny a balkón.
 • Pre typické apartmány a balkóny sú vhodné hliníkové štruktúry. Takéto zasklenie je častejšie studené, ale dokonale chráni miestnosť pred nepriaznivými faktormi životného prostredia. Hliníkové profily sa líšia od plastu aj preto, že majú menej hmotnosti a sú vhodné aj pre staré domy.
 • V plastových konštruktoch krídla sa hojdajú a v hliníku – posuvné.
 • Každý majiteľ si vyberie aký typ zasklenia je pravda.

Balkóny hliníka

Balkóny hliníka

Balkóny hliníka

Názory

Hliníkové zasklenie môže mať rôzne funkčné charakteristiky. Zvážte niekoľko možností, ktoré sú dopytom v trhovom dizajne.

  Najčastejšie je studený hliníkový profil. Nemá izolačné vlastnosti. Balkón alebo lodžia s takýmto zasklením nebude šetriť ani vysoko kvalitnú izoláciu stien, pohlavie a stropu. V zime bude sezóna v miestnosti stále studená a nepohodlná.

  Tento dizajn, v prvom rade, je zameraný na ochranu balkónovej jednotky z dažďa, snehových snehov, vetrov a iných negatívnych faktorov.

  Najčastejšie na hliníkové profily s chladnými oknami sú liečené na dokončenie priemyselných priestorov a hangárov, v ktorých je pohodlná teplota taká dôležitá.

   Balkóny hliníka

   Balkóny hliníka

   Menej rozšírený teplý profil. Takéto návrhy sú vybavené izolačnými vložkami. Sú kombinované s hrubými sklenenými balíčkami. Podobné glazing má dobré tepelné izolačné vlastnosti.

   Podobné hliníkové profily môžu mať tri alebo päť aircass. Je z počtu týchto častí v závislosti od kvality okien. Aj v konštrukciách sú gumové tesnenia a tesnenia, ktoré zvyšujú úroveň tesnenia.

   Balkóny hliníka

   Balkóny hliníka

   Hliníkový rám

   Moderní výrobcovia ponúkajú spotrebiteľom obrovskú škálu hliníkových rámov. Môžu mať iný exteriérový dizajn, s ktorým môžete vytvoriť módny interiér vo svojom obľúbenom štýle.

   Mnohé firmy ponúkajú službu na výrobu hliníkového zasklenia pre individuálne poradie kupujúceho. Môžete si vybrať konštrukciu rámca akejkoľvek farby.

   Balkóny hliníka

   Balkóny hliníka

   Okuliare sú tiež odlišné. Mnohí majitelia bytov dnes apelovať na tónované možnosti.

   Montážny proces takýchto systémov je jednoduchý a cenovo dostupný, takže hliníkové štruktúry nemusia mať rôzne farby, ale aj formy a veľkosti. V tomto zmysle vyhrali v plastovom zasklení, rovnako ako s ním sú takéto metamorfózy oveľa ťažšie a drahšie.

   Balkóny hliníka

   Balkóny hliníka

   Požadované nástroje

   Ak plánujete inštalovať hliníkové zasklenie s vlastnými rukami, potom musíte skladovať tieto nástroje:

   • Ak chcete začať, mali by ste zakúpiť blok s prefabrikovaným oknom. Zahŕňa takéto detaily, ako je rám, spieva, systém Wandiaill, cvičenie a krídlo.
   • Mali by ste zásobovať niekoľko pozinkovaných oceľových plechov.
   • Budete potrebovať spojovacie materiály: Self-capping skrutky, kotva, hmoždinky, skrutky a nity.
   • Je užitočné v inštalačnej inštalačnej penovej pene a silikónové lepidlo.
   • Okrem toho potrebujete nakupovať valce, hliníkové profily, západky a klipy.

   Balkóny hliníka

   Balkóny hliníka

   Balkóny hliníka

   Spravidla, pri objednávke zasklenia, všetky uvedené diely sú dodávané s hlavným dizajnom okien. Existujú prípady, keď niečo chýba, potom je možné zakúpiť v akomkoľvek stavebnom obchode.

   Inštalácia profilu s vlastnými rukami

   Ak ste získali všetky potrebné náhradné diely a zásoby v nástrojoch, môžete sa presunúť na prípravné práce.

   • Predbežné odstránenie predchádzajúce okná, ak existujú. Môžete vymeniť strechu, ak nie je vystužená betónová doska základne horného balkóna.
   • Často výmena vyžadujú oplotenie na balkóne. Zároveň je potrebné vytvoriť ďalší a spoľahlivý rámec, na ktorý bude pripojený hliníkový profil.
   • Skôr ako začnete inštaláciu zasklenia, mali by ste sa rozhodnúť pre externý povrch ploty. Tieto diela sú lepšie vykonávať na priame zasklenie, inak bude proces obkladu zložitejšie a časovo náročné. Počas takýchto diel je hliníkový profil často vystavený rôznym mechanickým poškodením.
   • Po prípravných prácach môžete spustiť inštaláciu štruktúry.

   Balkóny hliníka

   Najprv musíte urobiť presné merania a vyzdvihnúť príslušnú konfiguráciu zasklenia. Celý proces inštalácie môže byť rozdelený do troch hlavných etapov:

   1. Konštrukcia a montáž parapetu okna;
   2. Zostavenie všetkých zložiek hliníkovej štruktúry;
   3. Inštalácia a nastavenie armatúr.

   Balkóny hliníka

   • Montážny proces priamo závisí od typu balkónového oplotenia. Ak je to kov, potom sa majú okenné rámy inštalovať na špeciálnom rámci. Rozdiel medzi plotom a oknom je uzavretá pomocou zásteru z pozinkovaného oceľového plechu.
   • Ak je plot betón, snímky môžu byť na ňom nainštalované, alebo na drevených pruhoch pripojených k betónu.
   • Opravte takéto zasklenie pomocou spojovacích materiálov kotvy. Táto metóda je najspoľahlivejšia a trvanlivejšia.
   • V hornej a dolnej časti rámu sú upevnené kotviacimi skrutkami a na bokoch – kotviace dosky. Pridajte konštrukcie hustoty fixácie pomocou montážnej peny.
   • Po bezpečné opravy profilu môžete pokračovať v inštalácii prílivu a okna krídla. Táto práca je veľmi dôležitá a požaduje vysokú presnosť.
   • Všetky krídlo musí byť inštalované výlučne z hľadiska úrovne, inak môžete čeliť problému ľubovoľného otvorenia a zatvárania mechanizmov swingu.
   • Nezabudnite na COPOR. Takýto detail je schopný chrániť balkónový blok z rôznych zrážok. Dĺžka priestora musí pristupovať k balkónom vo veľkosti. Prítomnosť svahu je povinná, pretože je to tento prvok, ktorý poskytuje prirodzenú lanovku a sneh.
   • V procese úpravu zorníka potrebujete utesniť všetky kĺby a trhliny.

   V dôsledku toho by ste mali získať spoľahlivý a trvanlivý dizajn. Nákup iba vysoko kvalitných materiálov a nástrojov. Odporúča sa kontaktovať okenné spoločnosti známe vo vašom meste, ktoré majú dobrú povesť.

   Balkóny hliníka

   Balkóny hliníka

   Takéto inštalačné práce sú pomerne jednoduché. Ak si nie ste istí svojimi schopnosťami a bojíte sa niečo urobiť, je lepšie kontaktovať špecialistov, ktorí sú jednoduché a rýchlo inštalované hliníkové zasklenie na balkóne.

   Technológia Balkónové zasklenie Posuvné hliníkové okná Pozrite sa na nasledujúce video.

   Tipy

   • Ak v procese inštalácie zasklenia mimo montážnej peny zostáva, potom je potrebné vidieť. Ak sa to nerobí, potom to môže zmiznúť a obrátiť pod vplyvom slnečného svetla.
   • Najčastejšie sú švy mazané akýmikoľvek riešeniami a len potom sú orezané obľúbenými materiálmi (podšívka, vlečka, profesionálne podlahy a t. e).
   • Po inštalácii hliníkových konštrukcií by ste mali neustále udržiavať kontrolu nad úrovňou rámov. Je mimoriadne dôležité dodržiavať toto pravidlo v čase návratu na svoje miesta s dvojitým zaskleným príslušenstvom a funkčnými časťami.
   • Nezabudnite, že pod vplyvom hmotnosti sa úroveň často posunie, takže z času na čas bude musieť rámec korelovať. Po spracovaní montážnou penou to nebude úspešné.

   Balkóny hliníka

   Balkóny hliníka

   Recenzie

   Ľudia zanechajú rôzne recenzie hliníka. Táto možnosť dokončenia balkónových priestorov má svoje výhody a mínusy, takže názory na to vyvinuli pozitívne aj negatívne.

   Ľudia, ktorí sa rozhodli samostatne vytvoriť takéto štruktúry, označujú jednoduchosť a jednoduchosť inštalácie. Práca nebola veľa času, peňazí a sily.

   Ak si vyberiete zasklenie za studena, potom musíte byť pripravení na to, že balkón bude mierne teplejšie ako na ulici vo vhodnej sezóne. Mnohí majitelia bytov sa snažili zahriať priestory inými možnými spôsobmi: ohrievače, ohrievače ventilátora, ako aj izolácia stien a podlahy. Ale tieto pokusy sa ukázali byť márne. Balkón stále zostal studený.

   Teplé hliníkové zasklenie sa páčilo viac. Má vynikajúce zvukové a tepelné izolačné charakteristiky. Jedinou nevýhodou takejto cieľa je jeho vysoká cena.

   Balkóny hliníka

   Spotrebitelia a krásny vzhľad podobných vzorov okien. Môžu byť natreté v rôznych farbách. Aj po mnohých rokoch, takéto zasklenie nestratí atraktívny vzhľad.

   Mnohí z nich vzdali ich preferencie hliníkových štruktúr za ich nenársnosť. Nevyžadujú špeciálnu a komplexnú starostlivosť. Z nečistôt a prachu sa takéto povrchy čistia veľmi ľahko.

   Takéto okná sú skutočnou spáse pre majiteľov Khrushcheva a bytov v domoch starých budov. Hliníkové zasklenie má malú hmotnosť, takže môže byť inštalovaný v starých balkónových blokoch. Táto nehnuteľnosť sa netýka plastových konštrukcií.

   Balkóny hliníka

   Balkóny hliníka

   Hodnotiť článok
   ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
   Zdieľať s priateľmi
   Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
   Pridať komentár