Bar Rack na balkóne

Loggia dlho prestala byť spojená s miestom používaným výlučne na skladovanie starých vecí. Izba môže byť zmenená na štýlové pokračovanie kuchyne alebo samostatnú jedálnu. Na tieto účely použite panelový stojan na balkóne.

Účel, klady a nevýhody

Bar Rack v kuchyni alebo v apartmáne štúdia sa stal obvyklým prvkom interiéru. Toto však nie je jediná možnosť umiestnenia takejto tabuľky. Rack na balkóne bude čerstvé dizajnérske riešenie, ktoré sa vyznačuje praktickosťou a funkčnosťou. Táto možnosť je vhodná na úzkych protokoloch, kde je nedostatok voľného miesta. Kus nábytku zaberá malý priestor a je vhodný pre moderné interiéry.

Výhody pultu tyčí:

 • Pullop je k dispozícii z kuchyne a lodžive, vďaka ktorým bude umiestnený väčší počet ľudí, zatiaľ čo ona bude mať menej miesta.
 • Stojan nahradí kuchynský stôl. Na dovolenkovom priestore môžete umiestniť ďalšie stojany, skrine, slúchadlá.
 • Multifunkčnosť objektu nábytku. Nad ním sa zmestí na police na skladovanie jedál, nápojov, výrobkov.
 • Nízke náklady. Ak si vyberiete drevotrieskovú dosku (drevná dreň) ako základ, vytvorenie a inštalácia tabuľky budú relatívne lacné.

Rack má množstvo mínov:

 • Model nie je vždy vhodný na plné jedlo. To sa prejavuje najmä v rodinách, kde sú deti: deti sú nepohodlné jesť pri stole takejto dizajnu.
 • Nachádza sa na panelových drážkových okuliaroch a fľašiach sú rýchlo pokryté prachom a potrebujú neustále utrieť.
 • Ak existuje veľký počet predmetov a príslušenstva nad tabuľkou, vizuálne preťažuje kuchyňu. Nevýhodou je viditeľná vo veľmi malých miestnostiach.
 • Sedenie v bare je len na vysokých stoličkách, ktoré nemusia byť pohodlné.

Ak chcete nainštalovať pult tyče medzi kuchyňou a loggiou, nie je potrebné špeciálne povolenie, ak je stena zbúraná medzi nimi nie je dopravca. Okrem toho, takýto model tabuľky sa používa na zónovanie miestnosti. Najmä umožní rozdeliť miesto na varenie kuchyne a jedáleň.

Typy a formy

Ťažké dva typy panelových regálov v závislosti od funkcií dizajnu a dizajnu. Každý z nich má svoje vlastné charakteristiky, ktoré berú do úvahy pri premýšľaní z budúceho interiéru.

Klasické modely sú veľké regály, ktoré sa líšia v objemnom. Sú inštalované ako samostatný nábytok s množstvom políc a schopnosť vytvárať elektrické spotrebiče. Mini-regály majú malú pultu a používajú sa ako nahradenie kuchynského stola v obmedzenom priestore.

Možnosti umiestnenia

Pred nákupom alebo vytváraním panela je vyvinutý projekt budúcej lodnej lodžioby. Na základe účelu použitia balkóna a dizajnérskeho myšlienky majiteľa bytu sa určuje veľkosť tabuľky, jeho dizajnové funkcie a miesto obsadené. Niekoľko možností ubytovania pre regály typu:

 • Namiesto balkónového bloku. Najfunkčnejšia a bežná možnosť, vyznačujúca sa jednoduchosťou inštalácie.
 • Na mieste Windowsill. Vnútorný parapet je demontovaný, rám okna sa prenesie do miestnosti alebo kuchyne, v priestore rekreačného priestoru sa nachádza malý barový pult.
 • V prázdnom hluku. Priestor medzi kuchyňou a loggiou je úplne oslobodený, preto pod oknom nebude žiadny výstupok.
 • Priamo na balkóne. Model je inštalovaný z jedného zo koncov lodžií, stoličky alebo stoličky sa nachádzajú v blízkosti. Sedí pri stole, môžete obdivovať pohľad z okna, preto bude plnohodnotné miesto na pobyt.

Tiež môže byť stojan pripevnený k stene – takže sa začína na balkóne a skončil v kuchyni. V tomto prípade má model svoju vlastnú podporu. Pri inštalácii tabuľky si môžete vybrať obdĺžnikový alebo regál so zaoblenými hranami, vybavené kovovými dielmi alebo minimalistickými.

Materiál

Countertops sa líšia farbou, kresbou a materiálom. Externé charakteristiky sú vybrané s prihliadnutím na interiér miestnosti a prvky dekor. Prírodné materiály vyzerajú ušľachtilé, majú lepší výkon a slúžia dlhšie. Avšak, oni stáli viac. Pre výrobu regálov tyče používajú:

Drevo

Stojan z poľa sa vyznačuje masívnosťou a vyzerá ušľachtilému. Obľúbené oblasti zahŕňajú plemená ako borovica, ihly, breza, dub. Takéto dosky sú charakterizované environmentálnou priateľskosťou: nerozlišujú škodlivé látky vo vzduchu. Zároveň potrebujú neustálu starostlivosť, inak sa škvrny zostanú na povrchu.

Drevený

Bežný materiál kombinujúci nízku cenu a dobrý výkon. Takýto tabletop je pokrytý filmom alebo plastom, sa rozlišuje odolnosťou voči tekutine. Materiál nie je hrozné agresívne médium, je trvanlivé a vyrobené vo veľkom počte farieb.

Kovov

Trvanlivosť a jednoduchosť starostlivosti – výhody tohto materiálu. Nerezáva, odolná voči vonkajšej mechanickej expozícii. Montáž je vytvorená pevným základom, je možné získať monolith poradca. Výrazným znakom je, že takéto modely nemôžu dať stojany pod horúcim.

Akrylový

Z tohto materiálu poddajného materiálu môžete vytvoriť pult typu akéhokoľvek tvaru a veľkosti. Najmä je vhodný na vytvorenie konvexnej alebo konkávnej pulty. Ak je to potrebné, akryl je zdobený množstvom dekoratívnych prvkov.

Kameň

Pri vytváraní panela môže byť použitý umelý alebo prírodný kameň. Prvý z materiálov je viac dodávaný na spracovanie, vhodné na vytvorenie nielen tabuľkových vrchov, ale aj základov. Interiér bude vyzerať dobrú možnosť, keď je kameň vyrobený stolný a kuchynský set. Materiál je odolný, odolný voči vysokým teplotám a chemickým zlúčeninám. Tabletop prírodného kameňa bude slúžiť niekoľko desaťročí, ale bude mať vysokú cenu.

Sklo

Stojan s takýmto stolom sa zmestí do moderného interiéru. Sklo je horšie ako iné materiály v praktickosti, ale má dobré vonkajšie charakteristiky. Bar Rack odráža svetlo dobre, vykonané vo veľkom počte odtieňov.

Príslušenstvo

Stojan je charakterizovaný vysokou funkčnosťou. Spolu s ním sú inštalované nádoby na ovocie, sklopné, skladacie a zatiahnuteľné police, koľajnice. Použitie príslušenstva vám umožní zachrániť priestor kuchyne, budú tiež schopní stať sa súčasťou interiéru a umožniť farebné akcenty. Podrobnosti sú vyrobené z kovov a skla a ich farba sa líši, čo zjednodušuje výber prvkov pre konkrétnu tabuľku.

Príslušenstvo sú rozdelené do niekoľkých druhov v závislosti od účelu a vykonaných funkcií. Pri konštrukcii barových regálov sú držiaky pre okuliare a fľaše, vešiaky pre spotrebiče, hrnčeky, obrúsky. Tam sú tiež univerzálne prvky používané na skladovanie jedál, výrobkov a iných vecí. Príslušenstvo obsahuje barové stoličky. Kúpili sa vo vhodnom štýle.

Zaujímavé nápady

Neobvyklé riešenie pre otáčanie balkóna do časti kuchyne bude inštalácia uhlového panela regálu, ktorá má zjednodušený tvar. Možnosť je vhodná pre neštandardnú lodžiu. V kombinácii s jedincami dekor kontrastných odtieňov, bude možné vytvoriť štýlový priestor pre rekreáciu a zhromažďovanie s priateľmi.

Vyrobené vo forme polkruhového stojana so sklenenými vložkami poskytne interiér koncepčný. Môžete si vybrať dva alebo tri základné odtiene, v ktorých si vyberiete všetky prvky nábytku a dekorov. A nezvyčajná veľkosť dosiek umožní uvoľniť miesto pozdĺž okrajov baru. V prípade potreby je možné zvýrazniť regál.

Drevený nábytok používaný v rôznych štýloch. Barový stojan z radu a nainštalovaný na boku stola, vyznačujúci sa zámernou jednoduchosťou. Ako možnosť – to môže byť umiestnené bez nôh a základne a pripevnené priamo na stenu. Na rozdiel od minimálnej časti dielov môžete urobiť momenchové steny.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: