Regály na balkóne

Balkón je funkčná miestnosť, ktorá môže byť aplikovaná na rôzne účely. To môže byť krajina na prácu, príjemnú zábavu, zdobiť kvety. Možnosti veľké množstvo, ale s cieľom správne usporiadať priestor nevyhnutne potrebovať stojan.

Druhy dizajnu

Balkónové regály predstavujú širokú škálu modelov. Každý si môže vybrať možnosť, ktorá uspokojí jeho preferencie.

V závislosti od typu dizajnu môžu byť regály otvorené a zatvorené. Každá možnosť vám umožňuje používať balkón tak pohodlný a praktický. Môžu dať veľa vecí, ktoré nepoužívate, ale nechcete odhodiť. Kompetentne postavený stojan umožní vytvoriť čistotu a poriadok na balkóne.

Otvorené regály vo vzhľade sú ako skriňa, ale nemajú steny, ale zahŕňajú len otvorené police. Táto možnosť môže mať niekoľko úrovní. Voľba závisí od vašich osobných želaní. Obvykle je otvorený stojan inštalovaný v blízkosti steny a tiež pripojený k kovovým konzolám. Otvorené modely sú ideálne pre farby. To vám umožní ozdobiť balkón, vytvárať pohodlné životné podmienky. Na otvorených regáloch môžete tiež pestovať sadenice.

Uzavreté modely môžu byť zabudované. Zvyčajne sú inštalované pozdĺž bočnej steny balkóna. Vstavané modely majú vždy výšku od podlahy do stropu. Uzavreté regály skrývajú veci od zvedavých očí. Môžu uložiť veci, ktoré používate len v zime alebo lete.

osem

Fotografia

Modely

Dnes je tu široká škála krásnych regálov. Môžu byť vyrobené z rôznych materiálov a majú rôzne veľkosti, takže môžete nájsť perfektnú možnosť pre každý balkón.

Uzavretý stojan môže mať posuvné alebo hojdacie dvere. Mnohí ľudia radi namiesto dverí valcované záclony.

Nízke modely sú ideálne pre otvorený balkón, ktorý neprekročí výšku balkónového oddielu, takže nebudú vidieť z ulice. Môžu byť použité nielen na skladovanie, ale aj ako gauč. Natoľko na uloženie regálu.

Modely uhlového typu sú navrhnuté tak, aby vyhovovali jednému z rohov balkóna. Môžu byť otvorené aj uzavreté. Líšia sa v kapacite a zároveň neobsahujú veľa miesta.

Účel

Veľmi často sa regály na balkóne používajú ako pohodlný stojan na sadenice alebo farby, ktoré sú zdobené interiérom. Zvyčajne sa pre rastliny používajú samostatné police, zatiaľ čo vy sa rozhodnete, ako si počet úrovní potrebujete.

Police môžu byť zavesené rôznymi spôsobmi, nie je potrebné ich umiestniť cez iného. Zaujímavé a nezvyčajne vyzerá možnosť „v rozptylu“ alebo diagonálne. Môžete teda vytvoriť skutočnú záhradu kvetov doma na balkóne. Niektoré police môžu byť úzke a iné – široké. Viacfarebné hrnce pre rastliny vám umožňujú vytvoriť úžasné kompozície.

Na pestovanie sadeníc môžete použiť regály s policami skladania alebo vymeniteľného dizajnu. Môžete dať regály len pre sezónu rastúcej zelene, a potom ich strieľať, aby boli priestranné na balkóne.

Stojan na pneumatiky je užitočné pre majiteľa auta. To vám umožní pohodlne usporiadať pneumatiky, ako aj kompetentne organizovať priestor na balkóne. Každý motorista má aspoň jeden pár zimných a letných gumy, takže kovový stojan je ideálny na skladovanie pneumatík na balkóne.

Materiál

Regály môžu byť vyrobené z rôznych materiálov. Zvyčajne ich voľba závisí od účelu nábytku, ako aj na interiérový dizajn.

  • Kovový nosič je trvanlivý a praktický produkt. Prekrýva model zo stromu. Kovové puzdro je schopné odolať ťažkým zaťaženiam, ako aj veľké predmety. Táto možnosť môže obsahovať drevené police. Zvyčajne je kovový stojan vyrobený bez dverí. Často sa používa ako stojan na vázy, farby alebo iné dekoratívne prvky.

  • Drevené možnosti vyzerajú oveľa atraktívnejšie ako kovové. Ale nemôžu konkurovať kovovým modelom pre prevádzkové kvality. Drevené regály sú lacnejšie a nevyžadujú špeciálne zručnosti pri montáži a inštalácii.

  • Plastový stojan na balkón je zvyčajne reprezentovaný ako police. Je navrhnutý tak, aby uložil knihy, farby, oblečenie alebo rôzne maličkosti. Sú vhodné na uskladnenie ochrany a džemu, na pestovanie sadeníc alebo usporiadania nástrojov pre domáce použitie. Domáce plastové regály neobsahujú zadné a bočné steny, a majú tiež trvanlivé držiaky.

Kde post?

Je veľmi dôležité správne umiestniť stojan na balkóne, aby nezasahoval do voľného pohybu, nezaberal veľa priestoru, a tiež zapadnúť do interiéru izby. Nemal by vykonať prekážku pre penetráciu denného svetla. Pri výbere rozmerov skrinky by sa mali brať do úvahy veľkosti balkóna, pretože sa chcú voľne pohybovať na balkóne, nie obište bariéry. Ak balkón obsahuje ohrievače, škrupina zo stromu stojí za to uviesť.

Otvorený balkón nemá pevnú stenu, je to jeho funkcia, ktorá by sa mala zvážiť, keď je regál umiestnený. Najvracnejší povrch je betónová stena domu alebo tehly. Presne stojí za to používať ako nosič nosiča pri pripojení stojana.

Ak je balkón zasklený a jeho koncová stena vyčnieva hluchý, môžete dať stojan v blízkosti. Bude to úplne vziať koncovú časť, ktorá bude zadarmo. S touto policou, regály nebudú rušiť prístup k oknu.

S hluchou stenou môžete dať uhlové police. Ak je balkón pomerne priestranný, pri výbere políc môžete použiť rôzne veľkosti a formuláre. Veľký balkón vám umožňuje vytvoriť niekoľko políc a umiestniť ich do rôznych rohov miestnosti.

Napríklad regály na uskladnenie vecí môže byť umiestnené do rohu balkóna, a otvorené farebné police budú v ideálnom prípade tam, kde mnoho letného svetla.

Ako to urobiť sami?

Dizajn regálov je celkom jednoduchý, takže ak si želáte, môžete samostatne urobiť dobrú možnosť. Výhodou je, že môžete urobiť model v závislosti od veľkosti balkóna. A samozrejme, táto možnosť vás bude stáť oveľa lacnejšie, než nákup je už pripravený na stojan.

Pred začatím regálu sami, mali by ste vážne priblížiť k výberu materiálu a jeho umiestnenia na balkóne. Jeho dizajn by mal byť trvanlivý. Police by mali byť charakterizované kapacitou, takže by sa mali robiť dosť široké. Jeho charakteristika – stabilita. Mali by ste správne vypočítať zaťaženie, potom sa skriňa nebude držať. Stále môžete navyše konsolidovať stojan na stenu.

Ak sa rozhodnete použiť strom, potom by ste mali zaobchádzať s drevenými policami so špeciálnymi prostriedkami, aby ste im dali odolnosť voči vlhkosti. Po polici stojí zaľudnie a v budúcnosti len so suchým materiálom.

Dosky sú vhodné pre drevený model, obidva štvorec a obdĺžnikové, ale ich šírka by mala byť aspoň 2,5 centimetrov. Ak plánujete, aby ste naložili stojan, potom sa môžete aplikovať aj faneur na police. Pre prácu je potrebné pripraviť rohy kovu, nechtov a nesebeckosť. Najprv môžete urobiť výkres s potrebnými rozmermi.

Proces výroby dreveného modelu:

  • Je potrebné vziať drevený rám a postaviť ju do konca balkóna. Rám by mal zahŕňať vertikálne dosky, ktoré majú rovnakú výšku ako samotný balkón, ako aj dve horizontálne police – na podlahe a strop. Šírka políc závisí priamo od vzdialenosti, ktorú existuje medzi vertikálnymi doskami.
  • Ak chcete namontovať tyč, budete musieť na ňu vyvŕtať dieru, potom urobte značku na stene a potom ho vŕtajte.
  • Bar musí byť umiestnený tak, aby sa otvor na ňom a otvor v stene zhodoval a potom sa upevnili pomocou skrutiek.
  • Kovové rohy sa používajú na montáž regálov. Police musia byť inštalované na špeciálnych koľajniciach, ktoré sú umiestnené medzi dvoma vertikálnymi regálmi.
  • Ready dizajn by sa mal skontrolovať pre silu.
  • Ďalej musíte odstrániť všetky police a zakryť rack olifa. Keď je drevo suché, stále je maľované lakom, aby sa lesk.
  • Ak chcete mať stojan s dverami, potom ich musia pripojiť k slučke na bočné panely. Pre dvere sa často používa preglejka, ktorá sa zhoduje s veľkosťou produktu. Takže dvere sú spoľahlivo zatvorené, stojí za to inštalovať nevyžiadaný alebo magnet.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: