Ako pretiahnuť počítačovú stoličku?

Pracovisko akejkoľvek osoby by mala byť čo najpohodlnejšia a pohodlná, aby mohla úplne a produktívne pracovať dlhú dobu. Prítomnosť počítačového kresla umožňuje pracovať dobre za počítačom a papierenskou prácou pri stole. Vzhľadom na pravidelné sedenie na počítači je jeho čalúnenie často pokazené, čo robí vzhľad produktu neatraktívne a použitie kresla je menej príjemné. Ak chcete zmeniť čalúnenie, musíte vedieť, ako presne to stojí za to.

Výber a meranie čalúnenia

Krásna a pohodlná počítačová stolička umožňuje dlhú dobu, aby bola v ňom v práci, necítite žiadne nepohodlie. Postupom času sa čalúnenie začína zhoršiť, a potom by sa mal zmeniť. Môžete využiť služby špecialistov, ale bude to stáť okrúhly suma rovnajúcu sa polovici nákladov na nový produkt. V nezávislom dychu je množstvo zjavných výhod:

 • nedostatok platby za prácu pána;
 • Proces tug môže trvať približne jednu hodinu, čo je oveľa rýchlejšie ako dodanie predsedu v dielni;
 • Všetky procesy sú vyrobené doma;
 • Relatívne nízke výdavky – zakúpia sa iba materiály.

  Ak chcete, aby sa špabby opäť atraktívne, musíte si vybrať správnu tkaninu. Medzi hlavné možnosti stojí za to alokovať.

  1. Umelá koža – Externe pripomína pokožku, stojí za to, že môže byť reprezentovaný v širokej škále farieb, ale kvôli vlastnostiam materiálu, slabých expozícií odolnosti proti opotrebeniu a čoskoro sa začnú štýlovo.
  2. Koža – krásny a praktický materiál, ale má vysoké náklady.
  3. Tenké materiály – Môžu existovať rôzne textúry, hustota a farby, krásne pozerať na stoličku, ale sú náchylné na vzhľad výparov, škrtov a spotov.

  Medzi najobľúbenejšie a často používané materiály pre čalúnenie počítačového kresla je možné poznamenať a semiš, stádo, Vemor, Shenill, Jacquard. Výber materiálu, ktorý má stoličky, stojí za to vážiť všetky svoje pozitívne a negatívne strany, rozhodnúť o farebnom systéme, aby nové čalúnenie harmonizovali s ostatným nábytkom v miestnosti.

  Akonáhle bude problém s voľbou tkaniny vyriešený, môžete sa presunúť na postup na odstránenie opatrenia, z ktorého úspech celej udalosti bude závisieť. Môžete získať správne merania niekoľkými spôsobmi:

  1. Zmerajte dĺžku a šírku operadla a sedenie stoličky a pridajte 5 cm na konečné indikátory, ktoré pôjdu do šancí av prípade potreby dodatočnú penovú vrstvu;
  2. Demontujte počítačovú stoličku a odstráňte staré čalúnenie, na ktorom sa meria požadované množstvo tkaniny.

  Pred vyrezaním vzoru stojí za to zastaviť jeho presnosť a správnosť niekoľkokrát, vzhľadom na všetky nuansy. Akonáhle je všetko pripravené, môžete začať pracovať.

  Požadované nástroje

  Tak, že proces nahradenia čalúnenia na počítačovej stoličke prešiel dobre a čo najrýchlejšie, Musíte mať s vami všetky potrebné nástroje, medzi ktorými by ste mali byť:

  • Nábytok zošívač s konzolami – s jeho pomocou môžete rýchlo a bezpečne konsolidovať nový materiál na sedadle a chrbte;
  • Zariadenie pre záchvaty nábytku nábytkové zátvorky je potrebné pre bezpečnú a rýchlu prácu na zmene starého čalúnenia;
  • kliešte;
  • Pred inštaláciou zaistiť nové čalúnenie;
  • Skrutkovač alebo skrutkovač – s ich pomocou môžete okamžite propagovať stoličku a po opätovnom zhromažďovaní hláv;
  • Ruleta – pre prácu meraní a vytváranie vzorov;
  • Nožnice – potreba rezania vzor.

  Pripravte si nástroj a tkanivo na ťahanie, môžete začať pracovať.

  Krok za krokom

  Kresba počítača predsedu nie je najťažším postupom, ale pre jeho úspešnú implementáciu potrebujete vedieť množstvo nuansy. Žiadne skúsenosti s takýmto prácou, stojí za to sledovať video alebo si prečítať niekoľko článkov s podrobným popisom všetkých štádií práce s cieľom presne pochopiť, aké etapy budú musieť ísť. Zakryte počítačovú stoličku s vlastnými rukami, je dostatočne jednoduchý, ak máte s vami všetky potrebné nástroje, znalosti a nie ponáhľať v procese práce.

  Ak chcete zmeniť staré čalúnenie na novú, musíte sa rozhodnúť o materiáli, ktorý trvá tak dlho, ako je to len možné, bude vhodné používať, a čo je najdôležitejšie, stráviteľné počas prevádzky, čo je obzvlášť dôležité pre tých, ktorí chýbajú skúsenosti. V neprítomnosti akéhokoľvek nástroja, ktoré by mali byť k dispozícii v čase začiatku hry, stojí za to kúpiť alebo požičať z známych, inak existuje riziko ťažkostí počas práce.

  Vykonanie prepracovania po prvýkrát, stojí za to mať asistent, ktorý bude silou, pomôže a kontroluje všetko, čo sa má urobiť správne.

  Orezať stoličku rýchlo a efektívne, by sa mal preskúmať postupom, premýšľajte o tom a nie pohybovať sa od plánovaného plánu počas práce.

  Analyzovať

  Akonáhle sú všetky otázky týkajúce sa nahradenia čalúnenia objasniť, nástroje a materiály sú pripravené, môžete začať proces. V prvom rade je potrebné demontovať stoličku, odstrániť všetky základné prvky z nej, na ktorom bude materiál nahradený. Prvý sa odporúča odstrániť chrbát, pre ktorú je skrutka odskrutkovaná veľkým okrúhlym uzáverom, ktorý sa nachádza hneď za sedadlom. Keď je skrutka extrahovaná, chrbát sa odstráni z kovového puzdra, na ktorý bol pripojený. Pre pohodlie je lepšie odskrutkovať kovový roh, ku ktorému sú pripojené dve časti kresla.

  Keď je chrbát plne pripravený na prácu, môžete začať demontáž sedadiel. Prvá vec, ktorá manipuluje odskrutkovať, ak sú. Pod sedadlom sú skrutky, ktoré sú namontované na základňu stoličky, po ich odstránení rukoväte sa ľahko odstráni. Ďalším krokom bude výtok skrutiek, ktorý drží sedadlo na zemi, čo vám umožní získať plný prístup k tejto časti pre jeho obnovu.

  Aby ste sa vyhli problémom pri montáži počítačovej stoličky, stojí všetky detaily, ktoré sa majú skladať na jednom mieste, a najmä malé – v malom kontajneri alebo krabici. Akonáhle je proces analýzy úplný, môžete sa presunúť priamo, aby ste nahradili staré čalúnenie na nový.

  Výmena orezania

  Staré čalúnenie je zvyčajne pripojené k počítačovej stoličke s nábytkovými konzolami, ktoré by mali byť odstránené. Ak existuje anti-striptér, tento postup bude trvať aspoň čas a silu, inak môžete použiť plochý skrutkovač alebo iný podobný nástroj. Akonáhle je stará záležitosť odstránená, je potrebné vyhodnotiť kvalitu penovej gumy. Ak je vhodné na použitie, potom ho môžete nechať na mieste a pracovať len s látkou. Keď je penová guma pokazená a musí byť nahradená, stará vrstva musí byť odstránená.

  Pre pohodlie práce je kreslo lepšie otočiť, uvedenie nového penového hárku, ktorý vám umožní rýchlo a jasne načrtnúť sedadlo. Akonáhle je mäkká časť rezaná, musí sa liečiť, uistiť sa, že merania boli vykonané a časť je vhodná. Tak, že penová guma, ktorá nie je vĺzaná a nie zatínutá počas používania stoličky, a tiež nezasahoval do procesu rahovania, je potrebné ho opraviť s nábytkovými konzolami.

  Odporúča sa jemne používať zošívačku nábytku, ktorý nie je zranený. Výber rozsahu držiaka, odporúča sa ich kúpiť aspoň 8 mm, čo zabezpečí dobrú fixáciu a bezpečnosť v procese použitia. Budeme musieť použiť zošívačku nielen pre upevňovací prvok penovej gumy, ale aj na upevnenie nového čalúnenia. Ak chcete, aby bol materiál vypracovaný stoličku, priblížil sa k veľkosti, môžete použiť staré čalúnenie, otočenie vzor z neho. Aby ste zabezpečili správne napätie tkaniva, musíte ho opraviť z vnútra stoličky bezprostredne vertikálne a potom horizontálne.

  Jednotné rozdelenie penovej gumy a vysoko kvalitnej konsolidácie, ktorá je správne vymeniť štruktúru látky, môžete prejsť do konečnej časti, ktorá zahŕňa zostavu hotového výrobku.

  zhromaždenie

  Ak chcete zostaviť počítačovú stoličku po procese prietoku, je dôležité zhromažďovať všetky detaily v rovnakom poradí, ako chápu. Pripravte aktualizované prvky, sedadlo av prípade potreby, operadlo musí okamžite pripojiť základňu, na ktorú budú všetky ostatné prvky priskrutkovať. Armovary a kovový dizajn pre základňu sú pripojené k základni na báze. Ak sa operadlo vykonáva, potom uvedenie základne je potrebné vložiť do kovového rohu a svorky s veľkou plastovou hlavou.

  Pred sedením na stoličke a vyskúšajte plody vašej práce, stojí za to prechádzať všetky prílohy a skontrolovať ich spoľahlivosť, aby sa zabránilo deformácii alebo odvíjaniu akýchkoľvek detailov. Akonáhle je dokončená úplná kontrola, môžete bezpečne sedieť na stoličke a vychutnať si nový, krásny a pohodlný nábytok.

  Odporúčania

  Aby sa počítačové sedadlo podávalo tak dlho, ako je to možné, plánovanie výkresu, stojí za to zvoliť typ materiálu. Stojí za to navigácie na takýchto parametroch:

  • Príležitosti – Tkaniny môžu mať veľké cenové rozpätie, takže je dôležité pochopiť, čo sa môžete spoľahnúť;
  • Interiérový dizajn – vyzdvihnutie farby, štruktúry a tlače tkaniny, musíte vziať do úvahy vnútrajšok miestnosti, v ktorom sa nachádza nábytok;
  • Stupeň prevádzky nábytku – Výber materiálu by sa mal vykonať na základe toho, ako bude semeno často používané.

  Ak je počítačová stolička plne čalúnená, potom je potrebné ju nahradiť všade, kde je vzhľad produktu prezentovať. Okrem sedadla a chrbta, podrúdrosti, ktoré sú tiež silne pokryté handričkou, pretože nákup materiálu, stojí za to zabudovať ich rozmery vo veľkosti budúcej plátna. Čalúnenie poľnohospodárskych škôl sa nelíši od práce s ďalšími detailmi predsedu, okamžite prejde na svoju analýzu, potom nahrádzajú staré materiály na nové a zberu hotových výrobkov. Ak rukoväte majú drevené prvky, odporúča sa, aby sa aktualizovali, zakryli sa lakom alebo dýh, čo urobí vzhľad hotového výrobku.

  Takže táto starostlivosť o predsedu nespôsobila veľké ťažkosti, stojí za to vyberať nielen trvanlivé a silné tkaniny. Okrem toho musí tlačiť vodu a ľahko čistiť. Ak existuje otázka pri výbere farby, potom je lepšie kúpiť jeden obrazový materiál, pretože prítomnosť obrazu môže spôsobiť, že je potrebné zvoliť prvky, čo zvýši spotrebu hmoty, resp. Trvanie práce.

  Rovnako dôležitým bodom bude výber penovej gumy, ktorá je pod čalúnením. Ak je jeho hrúbka alebo hustota príliš malá, potom bude komfort z používania takejto stoličky minimálny. Voľba hrúbky by mala závisieť od typu stoličky a na hmotnosť toho, kto na ňom sedí. Ak chcete zvýšiť vlastnosti absorbujúce otrasy a maximalizovať mäkké časti stoličky s elastickým, je možné dať list penového polyetylénu, ktorý má väčšiu elasticitu a nehľadá časom. Plushing polyetylén, vysokokvalitný penový materiál a čalúnenie, môžete vytvoriť pohodlnejšiu počítačovú stoličku, ako to bolo pôvodne a pohodlne ho už dlho používa.

  Podrobné video o kresbe počítača s vlastnými rukami je možné zobraziť nižšie.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: