Ako urobiť lavičku z pneumatík?

Ľudia čoraz viac dávajú palety „druhého života“, plastové fľaše, staré pneumatiky. Po priamej destinácii môže tento „odpadkový“ stále slúžiť na dlhé služby pre ľudí v inom interpretácii. Vezmite si napríklad pneumatiky.

Z nich môžete urobiť veľa funkčných vecí, vrátane záhradného nábytku. V tomto článku vám podrobne povieme, ako s vlastnými rukami, aby sa lavica z pneumatík. A ak ho tiež ozdobíte, dostanete nielen funkčný predmet, ale aj dekor pre vaše stránky.

Ako urobiť lavičku z pneumatík?

Ako urobiť lavičku z pneumatík?

Nástroje a materiály

Pre najjednoduchšiu možnosť lavičky zo starých kolesá, budete pravdepodobne, vlastne, pneumatiky sami z auta a sídla dreva. Môže to byť dosky tejto šírky, ktorú si želáte. Pre upevňovacie časti, pannta a self-kreslenie.

Potrebujete tiež lopatu na kopanie otvorov, aby ste opravili auto ťahy. Možno pred inštaláciou bude musieť rozdeliť radu, aby ju vyčistil od Burrs. Hladký povrch je predovšetkým bezpečnosť tých, ktorí budú sedieť na takomto obchode.

Doska bude musieť proliferovať, obklopiť lakom, dyha alebo farbou. Preto vyberte možnosť Odchádzajúca možnosť pre vás a pripravte kefku a požadovaný materiál na zakrytie sedadla. Takže strom bude pokračovať dlhšie a lavička z pneumatiky bude slúžiť oveľa viac.

Ako urobiť lavičku z pneumatík?

Ako urobiť lavičku z pneumatík?

Ako urobiť lavičku z pneumatík?

Výrobné lavičky

Urobte si záhradný obchod z auta z auta s vlastnými rukami veľmi jednoduché, nie sú tu žiadne špeciálne znalosti tu, takže s touto úlohou sa úplne zvládne. Zostáva pre malé: Nájdite dosku, nepotrebné kolesá a vytvorte lavičku z pneumatík.

Po prvé, rozhodnite sa na mieste, kde ste chceli relaxovať. Lepšie, samozrejme, vyberte si pozemok v tieni. A ak chcete opaľovať sa na taký obchod, potom naopak, mal by to byť slnečné miesto. Keď je jasné, prejdite na kopanie diery na oboch stranách pre pneumatiky. Vzdialenosť medzi nimi by nemala byť viac ako odhadované sedadlo. Lepšie 20-30 centimetrov ho redukujú na bezpečné (s akciami).

Pneumatiky sa držia uprostred a uistite sa, že ich robia nainštalovaný rovnomerne v tej istej výške. Práca musí pokračovať vŕtačkou – vrtákom. Ich množstvo závisí od šírky dosky. Zvyčajne 2 otvory na každom autobuse je dosť dosť na to, aby zabezpečilo sedadlo. Avšak, ak je rada širšia, je lepšie robiť 3 diery.

Ako urobiť lavičku z pneumatík?

Pred inštaláciou dreveného základu musí byť spracovaná: poľština a predpovedať tak, že farba bude lepšia. Doska je stanovená vlastným výkresom.

Na takomto lavičke môže byť niekoľko ľudí, všetko závisí od dĺžky rady. Ale z každého kolesa môže byť jedno sedadlá. V tomto prípade túto dosku nemusí potrebovať a nemusíte variť autobus. Zatvára pevne na oboch stranách drevenou základňou, na dne sú pripevnené nohy požadovanej výšky.

A tiež chcú späť, potom si to z jednej strany jeho sukne. Takáto lavička, veľká ramina, môže byť prehodnotený podľa vášho uváženia. A ak namiesto nôh, upevnite dizajn na inom autobuse, získajte stoličku.

Ako urobiť lavičku z pneumatík?

Ako urobiť lavičku z pneumatík?

Odporúčania

Nie je to tak ťažké nájsť pneumatiky: Ak ich nemáte, kontaktujte svojich priateľov, susedov, zvyčajne taký „dobrý“ nie je škoda. Na konci, v najbližšej službe pneumatík vám presne pomôžete. Ujavé pneumatiky Umyte špeciálne prostriedky, potom získajú atraktívny vzhľad, bude hrať brilantnú čiernu.

Ak sa chcete zbaviť čiernej, maľovať koleso akejkoľvek farby pre vonkajšiu prácu. Prázdne môžete zakryť na začiatku bielej farby, potom aplikovať kresbu. Akrylátové farby budú vhodné na maľovanie.

Ak nepoužívate strom, ale na Phaneur ako základňa pre sedadlo, potom si najvyšší – najmenej 15 milimetrov hrubých. Mal by odolať osobe s množstvom hmotnosti. Musí tiež najprv liečiť alebo maľovať.

Ako urobiť lavičku z pneumatík?

Ako urobiť lavičku z pneumatík?

Zo starých pneumatík môžete urobiť celý záhradný súbor. Napríklad, v blízkosti lavice, smerom k umývaniu s umývadlom z pneumatiky, vybaviť stôl a tak ďalej. Tu je hlavnou vecou mať túžbu ukázať fantáziu a nájsť požadovaný materiál.

Zobraziť kreatívne a staré auto ťahy otočiť exteriér na chate v štýlovom rohu. Mimochodom, takýto smer je veľmi populárny v Európe a stojí za to taký nábytok, ktorý je drahý, najmä ak je to autorské dizajnérske práce.

Použite ho len na ulici, nie je to pre doma, je potrebné vziať do úvahy, že je to stále pneumatiky a dáva jej odparovanie. Ale pre pouličné vykorisťovanie je celkom vhodné.

Ako urobiť lavičku z pneumatík?

Ak nechcete ukázať, že lavička (kreslo, stolička) je vyrobená z auto ťahov, zatvorte materiál zbernice dermatín a maľovať. V tomto prípade špeciálne kryty šité z textilu, kože alebo pletené.

Avšak pre jednoduchú lavičku z pneumatík Žiadne ďalšie problémy. Board, Morilka, dva pneumatiky, sebectvo a hodinu času – ako hovoria v ľuďoch: „Majster podnikania sa bojí“.

Ako urobiť lavičku z pneumatík?

Ako vytvoriť obchod z pneumatík, pozrite sa na nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár