Bar Tabuľky pre Home: Vlastnosti výberu

Časy, keď sa stolové tabuľky nachádzajú len v kaviarni, bare alebo klube,. Takýto zaujímavý a atraktívny nábytok sa dnes ľahko umiestni do bežných obytných budov a bytov. Takéto modely majú hmotnosť užitočných funkcií a vlastností, ktoré ich robia šialene populárne a dopytu.

Zvláštnosť

Bar Tabuľky Dnes sa nachádzajú v mnohých interiéroch kuchyne. Tento krásny a módny nábytok sa používa nielen v jeho primárnom účele, ale tiež často vykonáva funkciu územného priestoru. Najčastejšie sú majitelia bytových štúdií adresované takýmto dizajnérske riešenia. S pomocou kompetentne vybraného tabuľkového stola môžete úhľadne a organicky rozdeliť obývaciu izbu a kuchynskú zónu.

Treba tiež zaznamenať, že tabuľka tyčí umožní majiteľom výrazne ušetriť voľné miesto v interiéri. Takýto nábytok kompletný s riadne vybranými stoličkami spravidla trvá malý priestor, ktorý nerobí to menej priestranné a priestranné. Pri tejto tabuľke bude schopná ubytovať sa aj veľká spoločnosť.

Významné chyby nemajú bary. Je potrebné len poznamenať, že niektorí užívatelia, ako sú takéto štruktúry, nie sú príliš pohodlné, pretože sú doplnené vysokými stoličkami.

Takéto rozhodnutia sa spravidla nemajú radi starší ľudia alebo tehotné ženy, pretože sú dosť ťažké sedieť na takýchto výrobkoch.

Názory

Existuje niekoľko populárnych modifikácií tabuľky. Každý samostatný model má svoje charakteristické charakteristiky, plusy a mínusy. Berte podrobnejšie najobľúbenejšie možnosti pre takéto pôvodné tabuľky:

 • Klasický. Takéto výrobky majú najjednoduchší a nekomplikovaný dizajn. Takmer sa nelíšia od štandardných jedálenských stolov. Najčastejšie sú tieto modely úzke a zmätené. Špeciálne vysoké stoličky sú vybrané k nim. Klasické stolové stoly môžu byť použité pre priaznivé stretnutia a rodinné večery;

 • „Ostrov“. Dnes, pohodlné a funkčné tabuľky, ktoré sa nazývajú „ostrovy“, môžu byť splnené v mnohých bývaniach. Spravidla sa používajú v priestranných izbách, pretože nemajú najviac miniatúrne rozmery. Tabuľka „Islet“ je špeciálna konštrukčná štruktúra, ktorá sa skladá z niekoľkých funkčných častí. Okrem tradičných doskových skupín je niekedy malé umývanie v takýchto systémoch a dokonca aj varenie;

 • Transformátor. Žiadne menej populárne funkčné tabuľky transformátory. Takéto návrhy sú ideálnym riešením pre malé priestory. Existuje niekoľko odrôd transformovateľných tyčových tabuliek: skladacie, skladacie alebo mobilné systémy na kolieskach. A skladací model, ktorý sa zmení na veľký stôl, a dizajnový skladací dizajn bude vyzerať skvele v malých izbách, ktoré neberú veľa voľného miesta.

Rozmery

Moderné panelové tabuľky sa vyrábajú s najligútou výškovou a šírkou. To znamená, že bude možné zvoliť optimálny dizajn takmer akékoľvek rozloženie a námestie.

Takýto nábytok je spravidla vysoký. Ich štandardná výška je o metroch. Pokiaľ ide o indikátory šírky stĺpcov, tu nie sú žiadne prísne normy. Najčastejšie sú tu produkty, ktorých šírka sa líši v 80-100 cm. Pre malé priestory sa odporúča vybrať úzke modely. Väčšie a priestranné stoly zaberajú veľa voľného miesta v miestnosti, čo z nich robí najpohodlnejšie v prevádzke.

Dĺžka tabuľky závisí do značnej miery, na ktorých spoločnostiach najčastejšie stretávate večer. Dlhá celková možnosť, napríklad, bude najlepším riešením pre milovníkov veľkých priateľských stretnutí. Ale malé elegantné tabuľky sú vhodné pre ľudí, ktorí milujú tráviť čas v rodine.

Formuláre

Moderné barové tabuľky sa vyrábajú v rôznych formách:

 • Najobľúbenejšie sú modely Štvorcový formulár. Takéto štruktúry majú často nielen v kuchyni, ale aj v obývacej izbe. Štvorcové tabuľky sú považované za najpraktickejšie, pretože za nimi sa môže zapadnúť mnoho osôb. Podobné vlastnosti sa môžu pochváliť obdĺžnikovým možnostiam;
 • Ak hľadáte viac originálnych kópií, mali by ste sa pozrieť na tabuľky So zaokrúhľovaným stolom. Sú veľmi podobné tradičným stolom z cafeterias alebo barov.

Materiál

Náklady na panel tabuľky sa týkajú predovšetkým materiálu, z ktorého je vyrobený. Výroba takýchto položiek interiéru dnes používajú rôzne materiály.

Drevo

Drevené stoly patria medzi najobľúbenejšie a atraktívne. Takýto nábytok slúži na veľmi dlhú dobu a počas ich prevádzky nespôsobuje žiadne problémy. Najčastejšie sú takéto štruktúry vyrobené z borovicovej, dubovej, brezy, kladky alebo orechov. Tabuľky z slaby vyzerajú najmä svetlé a atraktívne.

Tabuľky z prírodného dreva však budú vyžadovať osobitnú starostlivosť vo forme ochranných impregnácií. Bez nich môže materiál prasknúť alebo suchý.

Ak hľadáte drevený stôl, ale zdá sa, že je to príliš drahé, môžete urobiť cenovo dostupnejší model z MDF alebo LDSP. Podobné štruktúry sú tiež trvanlivé a odolné voči opotrebeniu. Avšak vyzerajú pekne. Okrem toho, v zložení LDSP sú nebezpečné formaldehydy, poškodenie ľudského zdravia. Môžete sa chrániť pred ich vplyvom, ak si kúpite model z materiálovej triedy E-1 alebo dýhovaný stôl.

Kovový

Kovové stolové stoly sú najspoľahlivejšie, trvanlivé a trvanlivé. Vyzerajú originál a sú veľmi ťažké poškodiť. Takéto štruktúry však majú tendenciu mať impozantnú hmotnosť, ktorá z nich robí najviac mobilných.

Sklo

Dnes v mnohých obchodoch sa môžete stretnúť s barmi, ktoré majú nádhernú pultovú dosku. Vyzerá to, že nábytok je veľmi štýlový a čerstvý. Odporúča sa mať high-tech alebo minimalizmus v interiéroch.

Pri výrobe takýchto modelov sa používa trvanlivé tvrdené sklo, čo je oveľa ťažšie poškodiť obvyklých krehkých materiálov.

Plastový

Barové tabuľky z plastu sú najdostupnejšie, ale nie menej atraktívne. Hlavnými výhodami takýchto výrobkov sú, že slúžia veľmi dlhé a môžu byť natreté v absolútne akýchkoľvek farbách.

Existujú plastové modely a ich mínusy:

 • Plastové nie je najviac ekologicky šetrný materiál. Pri nákupe takéhoto nábytku musíte požadovať, aby ste si vyžadovali certifikát kvality predávajúceho pre tovar, v ktorom by nemali byť toxické zlúčeniny (v kompozícii);
 • Plastový nábytok je veľmi jednoduché poškodenie alebo prestávku;
 • Tento lacný materiál by nemal byť umiestnený vedľa vykurovacích systémov alebo na priamom slnečnom svetle. To môže viesť k deformácii dizajnu a straty jeho nasýtenej farby.

Kameň

Skutočne jedinečný dizajn má kamenné stoly. Ak je nábytok vyrobený z prírodného materiálu, bude slúžiť na veľmi dlhú dobu a poteší sa predpokladajúci vzhľad. Sám, kameň ľahko odoláva ťažkým zaťaženiam a nebojí sa teplotných rozdielov. Okrem toho je veľmi silné, je veľmi ťažké poškodiť.

Stojí však za zmienku, že vysoko kvalitné kamenné stoly sú veľmi drahé. Okrem toho, pod takýmto nábytkom v interiéri je potrebné zvoliť zodpovedajúce (pozoruhodné) detaily na vytvorenie organického súboru.

Farby

Moderní výrobcovia produkujú barové tabuľky rôznych farieb. Dizajnéri odporúčajú kúpiť návrhy pokojných a neutrálnych tónov. Môže byť napríklad biela, sivá, hnedá alebo čierna možnosť. Podobné tabuľky budú vyzerať harmonicky takmer vo všetkých interiéroch.

S veľmi svetlými a farebnými modelmi stojí za to, že je opatrný. Takéto tabuľky budú vyzerať organicky len na neutrálnom pozadí.

Štýly

Pohodlný barový stôl si môžete vyzdvihnúť na interiér akéhokoľvek štýlu. Napríklad:

 • Klasický. Klasický súbor bude najlepší model z prirodzeného stromu hodnotného plemena. Takéto interiérové ​​položky môžu byť použité v barokovom pokračujúcom interiéri. Odporúča sa kúpiť viac masívne a silnejšie štruktúry so zakrivenými nohami;
 • Loft. V tejto populácii „garáž“ štýl, bar bude vyzerať skvele barový stôl z prírodného alebo umelého kameňa, ako aj drevený model s drsným smerom nahor;

 • Minimalizmus. V prípade minimalistického súboru je vhodný klasický stôl, nededové prvky alebo vyrezané časti;
 • High Tech. V tomto modernom smere stojí za to umiestniť módny kov, sklo alebo plastový stôl klasických farieb (biela, čierna, sivá). Prípustné v nábytkových chrómovaných častiach;
 • Krajina. V štýle rustikálnej krajiny sa odporúča umiestniť tyčové tabuľky z prírodného a mierne ošetreného stromu s drsnými povrchmi.

Tabuľka a stojan v jednom

Jedným z najfunkčnejších a ľahko použiteľnej transformujúcej sa tabuľky v kombinácii s regálom. Takéto modely môžu byť veľké a stacionárne alebo predstavujú špeciálny dizajn, v ktorom sa skladací stojan pohybuje dopredu alebo je skladací.

V spodnej časti takéhoto nábytku sú často pohodlné skrinky s kuchyňou. Existujú podobné modely drahšie ako klasické a stacionárne, ale sú praktické a užitočné v kuchyni alebo jedálni.

Čo si môžete vybrať?

Výber vhodnej tabuľky pre dom, je potrebné spoliehať sa na nasledujúce jednoduché odporúčania:

 • Venujte pozornosť kvalite nábytku. Podporuje všetko, čo sú (nohy alebo kolesá) by mali byť maximálne spoľahlivé a odolné. Stôl by sa nemal najať alebo stagged, zatiaľ čo na rovnom povrchu. Venujte pozornosť perstu. Ak sa na ňom zobrazia škrabance alebo škrabanie, potom je lepšie odmietnuť kúpiť túto tabuľku;
 • Mali by ste tiež preskúmať pult. Jeho povrch musí byť v perfektnom stave. Akékoľvek chyby a podozrivé stopy môžu premýšľať o kvalite výrobku;

 • Rozhodnite sa s návrhom tabuľky. Napríklad štvorcový alebo obdĺžniková možnosť môže byť použitá ako tapety a ušetriť voľné miesto v miestnosti. Ak umožňuje oblasť, potom si môžete vybrať viac laskavo okrúhly dizajn, ktorý vyžaduje viac neobsadených metrov štvorcových;
 • Pri výbere vhodnej tabuľky sa spoliehajú na interiér Kuchyňa alebo obývacia izba. Model tyčí musí byť dokonale zapadnutý do súboru a echo s ním vo farbe a štýle.

Ako nájsť?

Bar Tabuľka často umiestnená v mieste prechádzania. Tento nábytok je takmer nikdy v centrálnej časti miestnosti. Najčastejšie ich umiestnia na parapet, alebo sú elegantné na voľnú stenu.

Ak má miestnosť veľké a široké parapety, potom stôl môže byť umiestnený blízko k nim, čo výrazne zvýši povrch dizajnu barov. Na stenu takéhoto nábytku, spravidla, ak je umiestnenie nie je príliš veľké.

Možnosti v interiéri

Laconic Bar Tabuľka vo forme písmena „P“ čiernej farby môže byť doplnená s pochrómovanými tenkými stoličkami s bielymi sedadlami a visieť cez tento nábytok chróm-slepené svietidlá na kábloch. Táto súprava bude organicky zapadajú do bytu s dekoráciou bielej steny, akcentové oblasti, kryté tapety pod tehlovým a ľahkými podlahami.

Neobvyklý model P-tvaru s prídavnou prednou plochou skla bude dopĺňať transparentné tmavé stoličky na podporu chrómu. Dajte súbor v kuchyni so svetlými a sivými stenami a čiernou parketou.

V moderných interiérov sa harmonicky pozerá na tabuľku podsvietenia. Je lepšie doplnené stoličkami na kovovej nosiči s koženými sedadlami.

O funkciách výberu tabuľky bar pre domácnosť nájdete v nasledujúcom videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: