Chester Sofas

Moderné pohovky sú vyrobené z rôznych materiálov, prekvapujúce rôzne farby, široký model. Ale mnohí dizajnéri potvrdí, že Chester Sofas sú vždy v žiadnej konkurencii. Patria k najmodernejším a luxusným možnostiam pre čalúnený nábytok.

Popis a história modelu

Prvýkrát sa majestátna pohovka Chester objavila v dome štvrtého Grape Chesterfield – Philip Domo Stanhoup späť v 70. rokoch XVIII storočia.

Podľa legendy, aristokrat sám prišiel s návrhom tohto predmetu nábytku a dal mu meno. Exquisite Model s originálnym dizajnom a atraktívnou prírodnou kožou, naozaj sa mi páčila anglická šľachta.

Úžasné pohodlie poskytlo jedinečnú konfiguráciu operadla.

Chester Sofas začal získať na podčiarkovku luxusné bývanie. Mohli by sa nájsť v domácnostiach bohatých, v sekulárnych salónoch a anglických kluboch. Odolné a spoľahlivé výrobky sa líšia odolnosťou, prenášajúcou z generácie na generáciu.

Funkcia produktu je štruktúra a nádherný dizajn tohto úžasného, ​​mäkkého a praktického produktu. Prešívané čalúnenie a používanie originálnej kože priťahuje pozornosť elitu. Zaoblené rukoväte a backs dávajú pohodlie nábytku, a je tiež už všetka obľúbená tradícia.

Elegancia za prijateľnú cenu je nespornou výhodou jedinečného čalúneného nábytku. Moderní dizajnéri sú inšpirovaní spoločnosťou Chesterfield Sofasom, aby vytvorili originálne a štýlové mäkké články.

Chester Sofas – dlhý príbeh, ktorý už bol tradíciou. Uprednostňujú sa aj elita, ako aj vlastníci dobrej chuti.

Hlavné charakteristiky:

 • Rhombus. Spočiatku mali prvé modely koňské vlasy ako plnivá, pre spoľahlivú fixáciu, ktorej pohovka bola pohovka, a výsledné vybrania boli pokryté dekoratívnymi tlačidlami. Dnes, táto technika dostala meno „Kareny Potere“.
 • Lakťové opierky hladko prejdú do chrbta a sú vyrobené v jednej výške.
 • Lakťové opierky sú prezentované vo forme minimalizovaných zvitkov, ktoré tiež zdobia zadnú časť výrobku.
 • Úhľadné nohy, ktoré sú prakticky neviditeľné.

Odrody

Chester Sofa je vo veľkej dopyte po inkarnácii rôznych smerov štýlu, toľko výrobcov vytvára samostatnú radu luxusných a originálnych modelov.

Spočiatku sa sedadlo klasického modelu utesní, ale neskôr mnoho modelov začalo zdobiť hladké sedadlá vo forme pohodlných a mäkkých vankúšov. Výška lakťových listov môže byť nižšia ako chrbát a nohy výrobkov sa stali o niečo vyššie ako predtým.

Inovácia sa prejavuje v dekor čalúneného nábytku. Dizajnéri aplikujú rôzne operadle a podrúčky. Ale lakťové opierky vo forme zvitoku a prepravu flip zostávajú nezmenené.

Chester Sofas v tvare môžu byť nasledujúce druhy

Rovné pohovky

Priama možnosť je zvyčajne dvojnásobná alebo maličkosť.

Rohové pohovky

Medzi moderné variácie možno nájsť a uhlové modely. Kompaktnosť a pohodlie sú ich výhodami. Vyznačujú sa tiež jednoduchosťou stavby.

Pohovky s miestom na spanie

Sheels sa objavujú možnosti s miestom na spanie. Pohodlné transformačné mechanizmy vám umožňujú ľahko rozkladať pohovku pre pohodlný nočný odpočinok.

Takéto modely dnes majú veľkú popularitu.

Štvorlôžkové pohovky

Pre veľkú rodinu bude dokonalá voľba kvadruple pohovka. Dosahuje takmer tri metre široké, sa vyznačuje pohodlím a umožňuje každé sedenie získať pohodlné miesto na odpočinok.

Pohovky s Ottomankou

Modulárne modely s Ottomankou sú charakterizované pohodlným a premysleným dizajnom. Môžu byť dokonca inštalované v malých izbách. Luxusný Chester Sofa s Osmanskou možno použiť na vizuálne rozlíšenie priestrannej miestnosti na zónach, a bude tiež obľúbeným miestom na relaxáciu celej rodiny.

Takýto model môže byť vložený do stredu miestnosti alebo v krátkej vzdialenosti od okna.

Domáce nábytok Factory „LadyA“ ponúka krásne modely Chester Sofas s OTTOMAN. Sú obývajú prirodzenú pokožku a sú prezentované v rôznych farebných verziách.

Pohodlný transformačný mechanizmus vám umožňuje vytvoriť útulné dvojité miesto.

Sofa „Suite“ je jedným z najvyhľadávanejších modelov. Stále sa nazýva Botticelli Suite. Veľkolepé dizajn je rozpoznateľné medzi mnohými možnosťami pre čalúnený nábytok. Takáto pohovka prinesie aristokraciu do interiéru. Je vyrobený z odolného dreva, vybavený vysoko kvalitným doplnkom a zdobené luxusným čalúnením. Štýlový dizajn a nádherný vzhľad nechá nechať ľahostajnosť.

Prečítajte si viac  Ako urobiť skladaciu stoličku?

Materiál

Chester Sofas – Elite Čalúnený nábytok, takže je vyrobený z vynikajúcich materiálov kvality. Rám je vyrobený z prírodného dreva, pretože sa vzťahuje na životné prostredie, trvalé a spoľahlivé materiály.

Obrovská pozornosť Pri výbere čalúneného nábytku priťahuje jej čalúnenie. Zodpovedá za vzhľad, dáva mu nezvyčajnú, originalitu alebo sofistikovanosť.

Koža

Súčasné Chester Sofas často ľudskej kože.

Takéto modely vyzerajú elegantné, efektívne a úctyhodné.

Ekokent

Ecatoen sa tiež často používa na čalúnenie pohovky Chester. Má mnoho výhod:

 • Textúra dokonale prenáša textúru originálnej kože.
 • Široký výber farebných riešení.
 • Používa sa dobre na vzduch, ktorý zvyšuje hygienické vlastnosti tohto materiálu.
 • Zvýšená odolnosť proti opotrebeniu v porovnaní s materiálmi prirodzeným a umelým pôvodom.
 • Elasticita a mäkkosť.
 • Materiál je šetrný k životnému prostrediu, pretože je vyrobený na základe bavlny, pravej kože a je potiahnutá polyuretánom, čo nespôsobuje alergické reakcie.
 • Jednoduchosť a pohodlie pri čistení.

Velbous

Sofas sa často nachádzajú pre čalúnenie, ktorého velúr. Velvety tkanina vyzerá prestížne, útulné a „teplé“. Volumetrická textúra a luxusná zamatová brilancia sú dokonale kombinované v krásnych modeloch. Tkanivová pohovka s účinkom vinobranie zdobí štýlový interiér.

Takýto model vyzerá luxusné a bohaté.

7

Fotografia

Plyšový

Niektoré modely majú plyšové ako čalúnenie, ktoré sa vyznačuje prítomnosťou dlhej hromady. Tento materiál je odolný a hustý. Je reprezentovaný ako v monofónnych riešeniach a farebných farbách. Pohovka s plyšovým čalúnením je príjemná na dotyk, vyzerá elegantný a útulný, charakterizovaný zvýšenou odolnosťou voči opotrebeniu a trvanlivosťou.

Farebné riešenia

Pri výbere pohovky by sa mala venovať osobitná pozornosť nielen jeho návrhmi, materiálmi, ale aj farebným rozhodnutím. Pre svetlé izby je malé priestory lepšie vybrať čalúnený nábytok. Biela alebo béžová pohovka pomôže vizuálne zvýšiť miestnosť, bude krásne kombinované so svetlými stenami a podlahmi.

Pre priestranné izby, kde chcete vizuálne zdôrazniť rekreačnú oblasť, stojí za to prednostne na pohovky vyrobené v kontrastne vzhľadom na celkové vyšetrenie farieb miestnosti.

Ak potrebujete vizuálne prideliť rekreačnú oblasť vo veľkej miestnosti, potom uprednostniť pohovku, čalúnenie, z ktorých ostro kontrastuje so základnou farbou miestnosti. Dobrá voľba bude čalúnený červený nábytok. Bude to vrcholom luxusného dizajnu dizajnu.

Tradičné farebné riešenie pre elegantné pohovky Chester je hnedá červená farba s rôznou intenzitou. Ich rozmanitosť zahŕňa viac ako 40 odtieňov, čo vám umožní vybrať si perfektnú možnosť vašej chuti, počiatočnej hnedej a končiac s avantgardným striebrom.

Ak chcete použiť luxusnú pohovku ako hlavného vnútorného prvku, mali by ste venovať pozornosť fialovej, zelenej alebo modrej možnosti. Každé farebné riešenie bude vyzerať jasne na pozadí svetlých odtieňov.

Prečítajte si viac  Moderné stoličky v kuchynskom interiéri

Atraktívna a obmedzená čokoládová pohovka. Táto farba je harmonicky kombinovaná s mnohými odtieňmi, čím sa vytvára úžasné súbory.

A, samozrejme, klasika sa považuje za čiernu pohovku Chester, priťahuje pozornosť na eleganciu a tajomstvo.

Rozmery

Moderný mäkký nábytok Výrobcovia ponúkajú Chester Sofas rôznych šírky. Môžete nájsť skvelú možnosť pre pohodlnú zábavu celú rodinu, rovnako ako vyzdvihnúť malú pohovku, ktorá dokonale zapadá do interiéru malej miestnosti.

Veľké pohovky môžu dosiahnuť šírku 2240 a 2080 mm. Modely strednej šírky majú 1840, 1640 a 1440 mm. Kompaktné možnosti sú určené pre jednu osobu a majú šírku 1100 mm.

Ako zostaviť s vlastnými rukami?

Ak je to žiaduce, môžete samostatne urobiť vhodnú a praktickú pohovku v štýle „Chester“. Mali by ste si vybrať vysoko kvalitné materiály a jasne postupujte podľa pokynov na montáž produktu.

Chester Sofa označuje klasické modely, jeho hrozienka je atraktívny vzhľad. Čalúnenie produktu je zmrazené okrúhle tvarované tlačidlá, ktoré poskytujú originalitu a zvyšujú silu.

Ako urobiť analógový chester pohovka nezávisle?

Najprv si musíte vybrať nasledujúce materiály:

 • Drevené dosky rôznych šírkov. Výber plemena dreva závisí od osobných preferencií. Rámec pohovky je lepší z prvej triedy materiálov, pretože vizuálne nedostatky sa potom skrývajú pod čalúnením. Najkrajšie druhy stromov sú buk, popol a dub.
 • Páska CORSA – vkladanie zvýšenej tuhosti, ktorá je veľmi často používaná pri výrobe čalúneného nábytku. Je možné zakúpiť v obchodoch, kde sa predávajú nábytkové armatúry.
 • Prírodná alebo umelá koža pre čalúnenie.
 • Pena pre vnútorné plnenie.
 • Tlačidlá a metyje.

Po zakúpení všetkých potrebných materiálov stojí za to starať sa o nástroj. Trvá stavebná zošívačka, elektrolovka alebo píla, ruleta a brúsny stroj. Pred začatím práce by sa systémy a výkresy mali starostlivo preskúmať.

Štandardné pohovky môžu byť v šírke 1190, 1770 alebo 2200 mm. Výška výrobkov je 40 cm a so zadnou časťou 76 cm. Hĺbka pohovky má 90 cm. Chester Sofas sa vyznačujú metódou dokončenia čalúnenia, všetky zvyšky sú vyrobené ako štandardné modely pohovky.

Ak chcete vytvoriť pohovku typu skladania, potom môžete použiť akýkoľvek rozbaľovací systém.

Hlavné kroky:

 • Vytvoriť rám. Podľa výkresu na prípravu dosiek rôznych veľkostí je dobré piesok a vytvoriť ho spolu, čím sa vytvorí silný a spoľahlivý rámec.
 • Ďalej by ste mali použiť korporovú pásku, ktorá pôsobí ako tlmič nárazov, a tiež sa používa na zabezpečenie tlačidiel. V závislosti na tom, kde plánujete, aby ste sa prehlbovali tlačidlá, tam a musíte pripojiť pásku KISS.

 • Urobte si balík. Jedna alebo dve vrstvy penovej gumy sa zvyčajne aplikujú na zadné a lakťové opierky, na vrchole, z ktorých je syntet. Usporiadanie tlačidiel by sa malo vykonávať na synteptoch.

 • Odrežte produkt, zatiaľ čo musíte vytvoriť hmoty. Na jednej strane je handrička fixovaná, a potom sú tlačidlá vložené do radov.

 • Montážna základňa pod sedadlom. Niektorí remeselníci používajú bozk stuhu a ďalšie – pružinový blok.

 • Urobte si sedadlo pomocou hrubej peny, ktorá je dotiahnutá rovnakým čalúnením ako rámca.
 • Často cez pohovku nosiť kryty. Sú chránené čalúnením opotrebenia, rovnako ako môžete ľahko umývať.

Podrobnejší proces výroby CHESTER SOFA je možné zobraziť v nasledujúcom videu:

Možnosti ubytovania v interiéri

Luxusná pohovka Chester dokonale vstupuje do mnohých interiérov priestorov. Harmonicky kombinuje ženskosť a brutalitu. Krásny produkt pokrytý hnedou kožou, zdobia knižnicu alebo kanceláriu.

Prečítajte si viac  Vyberte si pohovku v kancelárii

Ale ak ho pokrývate s kožušinou a vložte do ľahkej obývacej izby, bude drasticky transformovať a dokonale zapadnúť do vytvoreného interiéru miestnosti.

Všestrannosť Chester Sofa vám umožňuje používať ho pre priestory v klasickom aj v modernom štýle. Čalúnený nábytok nemusíte vložiť v blízkosti steny – môže sa stať veľkolepou dekoráciou, ak ju umiestnite do centra.

Všetky kožené výrobky budú s časom vyzerať ešte lepšie, pretože starý muž im dáva slušnosť. Guľatiny nikdy nevychádzajú z módy a pohovky sa často prenášajú z generácie na generáciu.

Pre striktne skrinku alebo knižnicu je ideálnou voľbou. Modely tmavých farebných verzií sa zvyčajne zakúpia, čo vyzerajú harmonicky v súbore s koženým príslušenstvom, luxusným nábytkom a dreveným panelom.

Pre obývaciu izbu je lepšie kúpiť pohovku svetla alebo jasnej farby. Tento nábytok sa používa ako hlavné zameranie na vytvorenie atraktívneho interiéru.

Dobrý doplnok pohovky bude predsedami.

Chester Sofas sa často používajú na implementáciu moderného, ​​koloniálneho, klasického alebo očarujúceho štýlu. Pre klasiku stojí za nákup tkanivového alebo koženého modelu neutrálneho tieňa.

Krásne vyzerajúce pohovky v tandeme so sedadlami zdobené kvetinové výtlačky alebo v klietke.

Pre očarujúce interiér sa často používajú pohovky pokryté Velvetom. Dizajnéri ponúkajú modely bielej, čiernej, fialovej a dokonca červenej farby. Strieborné a zlaté pohovky vyzerajú pôsobivé a svetlé.

Doplnok taký svetlý prvok v interiéri pomôže stoličky, vykonané v štýle baroka.

Pre uskutočnenie interiérov v koloniálnych smeroch sú pohovy prírodných tónov ideálne. Môžete si kúpiť nábytok piesku alebo hnedého tieňa, ktorý je nádherným súborom v kombinácii s dreveným alebo prúteným nábytkom. Pre moderné smery štýlu môžete použiť čalúnený nábytok rôznych odtieňov, vrátane svetlých a achromatických farieb.

Chester Sofa nebude zbytočný v štýle konštruktivizmu, minimalizmu alebo high-tech.

Recenzie

Pri výbere čalúneného nábytku, mnohí kupujúci uprednostňujú elegantné a slušné pohovky Chester. Vyzerajú skvele v rôznych stylistoch, často sa stávajú svetlým prízvukom alebo vrcholom interiéru.

Klasický tvar, ako je mnohí používatelia, pretože vám umožní krásne pokladne obývaciu izbu v tradičnom štýle. Luxusný dizajn, mäkkosť čalúnenia, krásne dekoratívne prvky pomáhajú vytvoriť atmosféru pohodlia a pohodlia.

CHESTER SOFA je reprezentovaná rôznymi modelmi, ktoré môžu byť použité pre kĺbovú dovolenku alebo ako miesto na spanie pre nočný spánok. Sofas sú vybavené pohodlným a ľahko použiteľným transformačným mechanizmom.

Mnohí používatelia sú označené vynikajúcou kvalitou materiálov. Drevený rám sa vyznačuje silou a trvanlivosťou a čalúnenými tkaninami majú bohatý a elegantný vzhľad. Zachovávajú ich počiatočný vzhľad aj po dlhom používaní. Chester Sofas môžu byť zdedili ich potomkovia, pretože čas im dáva len krásu a nádheru.

Samostatná pozornosť si zaslúži Decor Chester Sofas. Luxusné podrúčky vyzerajú elegantné, krásne vankúše dávajú kúzlo a pohodlie.

Dnes je obrovská škála farebných riešení, medzi ktorými bude každý kupujúci schopný nájsť perfektnú možnosť. Pre ľahké izby zvyčajne kupujú pohovky v béžových tónoch. Krásne vyzerá červený model na distribúciu priestrannej miestnosti na zóne. Hnedé, čokolády alebo čierne a čierne pohovky sú zvyčajne zakúpené do kancelárie.

Vynikajúca kvalita, jedinečný dizajn, pohodlné a trvanlivé mechanizmy, rôzne veľkosti a farebné riešenia, dostupná cena je dokonale kombinovaná v luxusných a nezabudnuteľných pohovkách Chester.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: