IKEA Hojdacie stoličky: Model Popis a výberové tajomstvo

Švédska značka IKEA je známa na celom svete ako výrobca všetkých druhov nábytku. Nájdete tu a hojdacie stoličky pre večerné stránky s rodinou alebo čítačkou knihom krbom v zimných večeroch. Demokratická cenová politika a široká škála výrobkov umožňujú všetkým nájsť model podľa chuti. V článku predložíme popis tohto typu nábytku, urobíme prehľad o populárnych produktoch, poskytneme užitočné tipy na výber a povedzme, ako zbierať produkt s vlastnými rukami.

Zvláštnosť

Hojdacie stoličky sú personifikácia tepla a coziness. Ak už skôr, takýto nábytok bol určený predovšetkým pre staršiu generáciu, teraz mnoho mladých párov získavajú na vytvorenie atmosféry pohodlia v ich obývacej izbe alebo spálni. Dizajnéri značky IKEA vytvorili niekoľko modelov tejto línie, ktoré do značnej miery prekonali podobné výrobky iných značiek. Ikea hojdacie stoličky majú zaujímavý vzhľad spájajúci moderný štýl s prvkami klasiky. Vďaka tomu môžu byť produkty umiestnené v každom interiéri, bude to všade dobre vyzerať.

Nábytok švédskej spoločnosti sa rozlišuje zvýšenou silou a je pripravená vydržať akékoľvek zaťaženie. Puzdro je vyrobené z vysoko kvalitnej ocele alebo hrubého dreveného baru. Vysoko kvalitné výrobky vám umožňujú zvýšiť prevádzkové obdobie. Produkty IKEA sa vyznačujú univerzálnosťou a širokou funkčnosťou. Hojdacie stoličky môžu používať nielen pre relaxáciu a relaxáciu po tvrdom pracovnom dni, ale aj pre prepúšťanie novorodencov, ktoré nepochybne ocenia mladé mamičky.

Ako je známe, IKEA dodáva všetky druhy nábytku demontované. V rovnakej dobe, pokyny na montáž výrobkov sú tak jednoduché, že začiatočník sa s ním vyrovná. Veľké plus produktov značky je kombináciou dobrej kvality a demokratických nákladov. Pri výrobe hojdacích zariadení IKEA sa používajú len suroviny šetrné k životnému prostrediu a prírodné materiály. Všetky produkty majú certifikáty potvrdzujúce ich bezpečnosť. Každý model kombinuje štýlový dizajn a praktickosť.

Švédska značka poskytuje Záruka na 10 rokov na všetkých produktoch. Hojdacie stoličky umožnia nielen relaxovať po pracovnom dni, ale aj zlepšiť ich zdravie. Bolo dokázané, že tento typ nábytku vám umožňuje trénovať vestibulárne zariadenie, odstrániť napätie a upokojiť nervový systém. Švédska spoločnosť ponúka úzky rozsah stoličiek, ale stačí to na výber produktu do akejkoľvek izby. Pri vývoji každého modelu sa zohľadnili chute najširšej verejnosti. V linke IKEA, sú drevené, oceľové, a pletené hojdacie stoličky. Existujú modely určené špeciálne pre deti.

Prečítajte si viac  Shirma pre zónový priestor v izbe

Sedadlá môžu byť tuhé a mäkké – v závislosti od modelu. Rôzne suroviny sa používajú na ich výrobu.

  • Rattan a Palmové vlákna. Tieto materiály sa používajú na vytvorenie pletených hojdacích stoličiek. Originálne produkty z prírodných surovín budú slúžiť mnoho rokov a nestratia vôbec ako. Pre materiál sa dá ľahko starať – stačí utrieť vlhkou handričkou. Hlavná vec nie je umiestniť stoličku vedľa krbu alebo batérie, pretože teplo to môže nepriaznivo ovplyvniť.
  • Polypropylén a polyuretán. Odolný, spoľahlivý a najdôležitejšie, ekologický materiál, ktorý je inštalovaný pod vankúšmi.
  • Rad dreva. Ďalší prírodný materiál so zvýšenou pevnosťou, ktorá je optimálna pre akýkoľvek druh nábytku.

Zahrnuté s každým modelom ide o mäkké vankúše na sedadlá a chrbát. Môžu byť odstránené a pokrývajú na vymazanie akýmkoľvek vhodným spôsobom, vrátane práčky. Čalúnenie z prírodných materiálov: bavlna, koža alebo ľan. Kožené vankúše len čisté mokrými handrovými a umývačkami riadu.

Medzi funkciami švédskych predsedov značky by sa mali ešte vyčleniť Nadhodnotená cena tejto kategórie. Ďalší mínus pre niektorých kupujúcich sa stal rozmerom modelov. Nie každá stolička bude organicky vyzerajúca v malej obývacej izbe alebo spálni, sú vhodnejšie pre veľké alebo stredné miestnosti.

Preskúmať modely

Každý produkt švédskej značky má štýlový, individuálny dizajn. Nábytok je optimálny pre rekreáciu po pracovnom dni.

„Požids“

Najpracnejší produkt v Riadok značky. Reprezentatívny pohľad na stoličku vám umožní inštalovať ho aj v kancelárii, Relaxovať v prestávke medzi obchodnými stretnutiami. Pohodlný drevený dizajn z brezovej dyhy sa vyznačuje elasticitou a spoľahlivosťou. Maximálna povolená hmotnosť – 170 kg. Nábytok je celkom svetlo, je ľahko módne preniesť z jednej miestnosti do druhého.

Konštrukcia ergonomického tvaru dobre podporuje chrbát a krk, lakťové opierky zvyšujú pohodlie výrobku. Okrem toho existuje odnímateľná koža alebo tkanivový puzdro. Spoločnosť ponúka širokú paletu vankúša za ďalšie náklady. Cena hojdacích stoličiek „poánk“ je 11 990 rubľov.

„Sundvik“

Baby hojdacia stolička, určená pre deti od troch rokov. Výška výrobku je 57 cm, sedadlo sa nachádza na 29 cm. Nábytok je vyrobený z radu borovice alebo buku. Pre dodatočnú bezpečnosť je rám pokrytý ekologickým akrylovým farbou bez vône a toxického výtoku. Pravidelné používanie tovaru umožní dieťaťu rozvíjať vestibulárne prístroje a naučiť sa udržať rovnováhu. Cena „SunDvig“ – 2 990 rubľov.

Prečítajte si viac  Vysoké zadné stoličky: Odrody a tipy výber

„GRENADAL“

Hojdacia stolička v rustikálnom štýle krajiny so súkromným sedadlom a chrbtom má kompaktné rozmery a zapadajú do akéhokoľvek interiéru. Weaving sú vyrobené manuálne, čo dáva produkt pôvodný pohľad. Rámec modelu je vyrobený z prírodného popola, ktorý sa časom zhoršuje, ale naopak, to vyzerá ešte viac víťazstvo. Stačí sa dať na stoličku pár vankúšov a okamžite sa stane wintingovou miestnosťou. Transparentný akrylový lak poskytuje lesk a zabraňuje poškriabaniu. Cena – 11 990 rubľov.

Tipy na výber

Kvalitná hojdacia stolička sa stane vynikajúcim doplnkom akejkoľvek miestnosti v dome, najmä ak je krb. Kompaktné produkty s jasným čalúnením sa stanú vynikajúcou voľbou pre obývaciu izbu v štýle pop umenia. Drevené modely s krásnymi rezbami alebo prútenými vložkami sú optimálne pre smer modernity a klasiky, v závislosti od rozmerov a dizajnu rámu. Plastový nábytok je určený pre minimalistický interiér alebo high-tech, a hojdacia stolička s koženým vankúšom je vhodná pre podkrovie.

Kovový rámec dokonale zapadá do interiéru Avantgardného.

Pri nákupe hojdacej stoličky venujte pozornosť nielen vzhľadu. Starostlivo preskúmať množstvo Polozov: Čo sú dlhé, tým viac sa klesá stolička. Takýto výrobok nevyhovuje rodine s dieťaťom, pretože existuje vysoká pravdepodobnosť získania detského poranenia. Venujte pozornosť materiálu. Kožené sedadlo je ľahšie postarať, ale poškriaba sa rýchlejšie a stráca lesk. Textilné kryty nie sú tak praktické, budú musieť odstrániť na umývanie. Ale pri nákupe ďalších, môžete zmeniť dizajn izby, zmeniť biele vankúše na fialovú.

Pri nákupe, uistite sa, že „vyskúšajte“ hojdačnú stoličku. Sedieť, relaxovať a nastaviť čo najpohodlnejšie.

„Počúvajte“ svoje pocity. Prítomnosť vhodných podrúžok vám umožní získať ešte viac potešenie z hojdačky. Venujte pozornosť stabilite nábytku: Amplitúda kývania by nemala byť príliš vysoká. Nemalo by sa odchýliť alebo tipovať. Ak ste v tejto stoličke spokojní, môžete si ho bezpečne vziať. Zistite predávajúceho, ak môžete navyše kúpiť špeciálnu opierku alebo malý stôl vyrobený v podobnom štýle.

Prečítajte si viac  Skrinky okolo dverí: nápady v interiéri

Väčšina hojdačných stoličiek IKEA s výnimkou detí a prútených modelov, Prichádza v demontovanom formulári v krabici. Zber produktov sú však pomerne jednoduché, pretože sada je podrobné pokyny. Ak chcete spustiť, získajte všetky podrobnosti z políčka a skontrolujte zoznam na letáku. Po prvé, musíte zbierať zadnú časť výrobku. Vezmite štyri ortopedické lamely, ktoré sú obdĺžnikovou doskou, zakrivené v strede. Potom ich musíte jemne vložiť na časti s otvormi tvaru tvaru mesiaca a pevne ich upevnite skrutkami. Pamätajte, že lamely musia vložiť konkávnu časť.

Teraz by ste mali robiť sedadlá hojdacej stoličky. Vezmite dve zakrivené časti so slotmi a vložte základnú základňu s dvoma balíčkami navrhnutých na to. Ďalej Pripojte sedadlo na pásy v tvare m – je to manipulácia s stoličkami.

Zastavte skrutky a kontrolujte svoju silu pred pokračovaním na ďalšie akcie. Potom pripojte späť a sedieť spolu.

Ďalej prichádza design carcass. Vezmite dve dosky v tvare L, predstavujú základ kyvných prvkov. Otočte časti medzi sebou, takže obrázok s dvoma uhlami 90 stupňov a polkruhového. Výsledné nohy skrutkujte na oboch stranách sedadla s dlhými skrutkami. Nainštalujte priečok medzi bočné prvky tak, aby spočíva na prednej strane sedadla. Keď je zostava dokončená, skontrolujte navyše každú skrutku a opäť opätovne utiahnite do bezpečnostnej siete.

Na hojdačnú stoličku slúžil na dlhú dobu, je potrebné sa o neho starať. Rám by mal byť utieraný vlhkou handričkou, môžete pridať malý mäkký detergent. Ďalej potrebujete utrieť dizajn suchou handričkou. Kožené sedadlo je vyčistené mokrými obrúskymi alebo tkaninami a koženým belitovým nástrojom. Odnímateľné textilné puzdro je možné umyť automatickým strojom pri teplote 40 stupňov. Nemiešajte farebný puzdro s inými produktmi, najmä bielymi, ako riziko maliarskej svetlej tkaniny. Kryty, hojdacie stoličky nemôžu byť bielené a sušené vo vnútri práčky. Po umývaní môžete vyskúšať handričku nastavením priemerného režimu.

Ak po chvíli drevený model začne vrhnúť, rozmazať ho olejom, a to bude ako nové.

Proces montáže kresla je uvedený na video nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: