Ikea stoličky pre školák

Detské telo rastie veľmi rýchlo. Je potrebné neustále monitorovať nábytok vášho dieťaťa. Neustále nakupovanie nových stoličiek, stolov, postelí sú veľmi drahé a pochybné potešenie, takže ideálna možnosť bude nastaviteľná na výšku ikea stoličiek pre dieťa, najmä pre prvý zrovnávač.

Stolička „Jules“

Tento model existuje v troch farbách: ružová pre dievčatá, modrý model pre chlapcov a univerzálnu bielu možnosť. Skladá sa zo sedenia ergonomického tvaru, hladko tečie do chrbta, mechanizmus nastavenia výšky a jednu nosnú nohu. Na nohe je päť kolies, čo vám umožní voľne presunúť stoličku okolo miestnosti. Keď dieťa sedí, brzdy sa spustili na kolesách.

Tento model nemá lakťové opierky, čo je mimoriadne výhodné pre rastúcu a aktívnu školu.

Orphielho pracovná stolička

Tento model je schopný vydržať až 110 kg, takže to môže byť navrhnuté pre mladšie i staršie školy. Mäkké sedavé a mäkké chrbát zabezpečujú pohodlie. Kolesá sú schopní odolať pohybu okolo miestnosti spolu s dieťaťom. Príjemná textúra tkaniny nespôsobuje nepríjemné pocity kože.

Súdiac podľa recenzií, tieto modely sú to najlepšie z ikea stoličiek Pre deti. Mechanizmy regulujúce výšku a materiály, z ktorých sú vyrábané stoličky, umožňujú používať tieto modely do najkratšieho možného času

Video predstavuje prehľad predsedov IKEA pre školákov.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár