Kabinet Nábytok: Výberové funkcie

  Moderný životný štýl robí mnoho obchodných ľudí premýšľa o svojej vlastnej kancelárii. Je potrebný pre tých, ktorí berú domov svojich partnerov, na voľnej nohe a len milujúci odísť do dôchodku a čítať v uvoľnenej atmosfére.

  Kde začať?

  Na samom začiatku výberu nábytku pre domácu kanceláriu je potrebné jasne pochopiť: či bude to samostatná miestnosť alebo vstavaná pracovná stanica v jednej z izieb. V samostatnej skrinke je možné nábytok zvoliť nezávislým množstvom, bez ohľadu na to, aké ďalšie izby sú zariadené doma alebo apartmánoch. Ak kabinet pôsobí ako súčasť nejakej rezidenčnej miestnosti, musí byť najviac harmonický vstúpiť do už vytvoreného interiéru.

  Výber štýlu

  Kabinet Nábytok stojí za to zvoliť v závislosti od štýlu interiéru v miestnosti.

  Klasický

  Klasický štýl je štandardné obmedzenia a funkčnosť. On charakterizuje svojho majiteľa ako osobu, okrem nadmerných emócií, pomáha naladiť na produktívnu prácu. Interiér kabinetu v klasickom štýle je geometria správnych línií a štandardizáciou formulárov. Pôvodné interiérové ​​položky moderných štýlov sú v klasike neprijateľné.

  Vlastnosti klasického štýlu:

  1. Používajú sa prírodné materiály. Obzvlášť ocenené drahé plemená.
  2. Klasická farebná schéma je pastelová a tmavá farba (sivá, čierna, čokoláda, hnedá).
  3. Pre klasiku sa vyznačujú pevnosťou, hrubosťou, masívnosťou.
  4. Počet položiek domácej kancelárie v klasickom štýle minimálne.

  High Tech

  Je to považované za jeden z najobľúbenejších moderných kancelárskych štýlov. Tento štýl musí obchodnú komunikáciu. Pre štýl high-tech je charakterizovaný priestorom, hojným svetlom, premysleným dizajnom a žiadnymi nadbytočnými vecami.

  High-tech štýl funkcie:

  1. Sklenené dosky a police.
  2. Posuvné dvere.
  3. Chrómované podpery.
  4. Tabuľka veľkej veľkosti.

  Minimalizmus

  Tento štýl zahŕňa minimálny súbor nábytku v kancelárii. Zvyčajne minimalizmus si vyberie kreatívnych ľudí prevažne mladých.

  Plán funkcií Minimalizmus:

  1. Dominancia bielych a sivých farieb.
  2. Jednoduchý dizajn.
  3. Funkčnosť všetkých prvkov nábytku.
  4. Použitie skla a plastu.

  Loft

  Priemyselný štýl je skvelý pre kabinet kreatívnej osoby, znalca všetkých nezvyčajných a neštandardných. V skrinke v štýle loftového nábytku často v kombinácii s murivami, nosníkmi, veľkými kovovými rúrkami.

  Funkcie štýlu Loft:

  1. Ostré čiary.
  2. Absencia zložitých tvarov.
  3. Jednoduché farby.
  4. Veľké stoličky.

  Farebné riešenia

  Existuje niekoľko farieb a odtieňov, ktoré sú najčastejšie v nábytku skrinky.

  biely

  V domácej kancelárii Biely nábytok vždy vyzerá elegantný. V súčasnosti je skrinka v bielej farbe módny trend. Ideálne pre malý priestor, pomáha naladiť do práce. Biely nábytok je harmonicky kombinovaný so sivými a hnedými odtieňmi. Môže to byť úspešné kombinácie s vnútornými prvkami as inými nábytkovými položkami.

  Béžový

  Béžové tóny pre kanceláriu sú považované za jeden z najviac univerzálnych. Táto farba dáva pokoj a stabilitu. V komplexe s inými prírodnými odtieňmi, béžové miesta na útulnú komunikáciu cez šálku kávy. Zároveň, nábytok farba béžová vyzerá veľmi sofistikované a zvýrazňuje zjemnenie hostiteľa alebo skrine hostiteľa.

  Šedý

  Táto farba bola vždy považovaná za minimalistický štandard. Naopak neodvádza pozornosť z práce, pomáha sa zamerať a konfiguruje na produktivitu. To je dôvod, prečo je nábytok šedej veľmi obľúbený v kancelárskych skrine. Je to veľmi praktické a vyžaduje minimálnu starostlivosť, vždy prospešne doplnenú bielymi, zelenými a oranžovými kvetmi.

  Hnedý

  Tradíciou sú hnedé odtiene spojené s úspechom a prosperitou. Kabinetový nábytok v hnedých farbách sa považuje za nikdy starnúcu klasiku. Všetky odtiene tohto spektra pomáhajú zamerať sa a prijať správne rozhodnutie. V modernom dizajne je veľmi často možné stretnúť tandem tmavo hnedého nábytku pre skriňu s jasným pozadím.

  Červený

  Červený nábytok v interiéri skrine lásky používať ľudí nezvyčajnej mysle warehouse. Sú charakteristické pre rýchle rozhodnutie, nejakú ostrosť v práci. Vlastníci červenej skrine sú zvyčajne veľmi aktívne, netolerujú pomalé procesy. Na väčšine ľudí, červená farba pôsobí dráždi, takže nie je vždy možné zostať v takomto kancelárii. V tomto prípade sa odporúča zriediť s pokojnejšími odtieňmi, ako aj použitie jemných tónov červeného spektra.

  Prehľad materiálu

  Nábytok kabinetu je vyrobený z rôznych materiálov. Zamerajte sa na najobľúbenejšie.

  Rad dreva

  Pole je ekologický a najčistejší materiál, ktorý je plne skladá z prírodného dreva. To je dosť drahé suroviny, z ktorých sa vyrába luxusný nábytok. Nábytok z drevných masívov vytvára z drevených štítov, ktoré sú celé a roztrieštené medzi sebou. Kvalita dreva závisí od prítomnosti feny a nekladívkových vrstiev, hustoty ročných značiek.

  Hodnota, vzhľad a účel nábytku závisí do značnej miery na strome dreva. Napríklad pole buku je skvelo vhodné na výrobu ľahkého nábytku. Samotný materiál je mimoriadne tuhý a flexibilný.

  Dubové pole je známe svojou silou. Dubové drevo má bohatý výber odtieňov: od žltého bieleho do žlto-hnedej. Veľmi často sa môžete stretnúť s nábytkom pre kabinet z morainového dubu.

  Pole popola je trochu ťažšie ako dub, ale zároveň má dobrú flexibilitu a elasticitu. Populárny a zakrivený a ohnutý nábytok z popola. Aj z tohto dreva robia čelia dyh. Drevený popol bohatý na rôzne zlaté odtiene.

  Pole brezy je jedným z dobre odolných a odolných materiálov. Birch je rovnaká pevná látka, ako dub, ale stratí mu v trvanlivosti. Má veľmi zaujímavú textúru, nie špinavú k kráse dubov a nákulu. Zvlášť ocenil breza bez feny.

  MDF

  MDF je jemná frakcia stromov. Inými slovami, materiál je drevený vláknitý sporák strednej hustoty vyrobenej z piliny plytkej frakcie. MDF dosky majú vynikajúcu vlhkosť a paristku, ako aj pomerne vysokú triedu environmentálnej priateľstvo, pretože častice materiálu sú upevnené účasti parafínu a lignínu

  Špecifickým rysom MDF je dokonalá hladká textúra. Je hladký, homogénny a veľmi hustý. Medzi jeho nevýhody patrí citlivosť na svetlo na mechanické poškodenie: náhodný pokles v ťažkej položke na stole alebo šatníková skriňa môže viesť k tvorbe dents.

  Vizuálne MDF tanier je spravidla dobrá imitácia prírodnej textúry dreva. Z hľadiska nákladov je lacnejšia ako pole stromov, zatiaľ čo sa s ním môže cítiť v kráse a prirodzene.

  LEDP

  LDSP je laminovaná drevotriesková doska, to znamená, že veľké dispergované čipy, ktoré sú pripojené k fóliu s lisovaním za tepla. Ďalšou zložkou v procese výroby dosky je formaldehyd, ktorý vykonáva úlohu spojivovej zložky pre drevené vlákna.

  Farebná paleta LDSP je bohatá a rôznorodá, pozostáva z veľkých zbierok laminovaných dosiek. Je rozdelený na podskupiny: hladký monofónny, monofónny s textúrou, štandardným drevom, napodobňovaním vzácnych rockov, lesklých, dyh a fantasy témy s výkresmi a vzormi.

  Modely a komponenty

  Aby bol kabinet vyzerať prepíšete a harmonicky, nábytok je vhodné vyzdvihnúť jeden súbor, to znamená z jednej série nábytku kabinetu. Samostatné predmety z radu nábytku sa nazývajú moduly a celý komplex – modulárny nábytok. Počet položiek a modulov bude závisieť od veľkosti miestnosti a na vlastných preferenciách kabinetu.

  Hlavným predmetom nábytku na ploche je tabuľka. Existuje niekoľko konfigurácií desktopov. Môže to byť jednoduché jednoduché alebo s ergonomickým doskou. Okrem toho, tabuľka môže mať osobitné stretnutie na rokovanie – briefing. Hrúbka hornej tabuľky bude závisieť od série nábytku a materiálu, z ktorého je vyrobený.

  V pracovnej kancelárii, nerobte bez nočného stola: pozastavené, appitalizačné alebo tuhé. Závesné skrinky sú pripojené k tabuľke pod tabuľkou a zvyčajne majú od 1 do 3 zásuviek. Power stojany majú rovnakú výšku ako stôl, a na strane šampionátu s stolom. Podcast skrine majú kolesá a valcované pod stolom. Ktorýkoľvek z TUMBEN môže byť so zásuvkami, s otvorenými výklenkami buď s dverami, s boxmi a dverami môžu kľúč zatvoriť.

  Obrába je ťažké si predstaviť bez skrine a niekedy niekoľkých. Skrinky sa môžu líšiť v nadmorskej výške a šírke. Aj v súbore nábytku pre kanceláriu môže obsahovať vonkajšie aj zavesené skrinky. Spravidla skrine zatvoria dvere, hluchú pozdĺž celej dĺžky, alebo môžu zatvoriť skriňu len polovicu – na dne. Na vrchole dverí môže byť vôbec sklo alebo chýba.

  Plne otvorené skrine sa nazývajú regály. Často sa používajú na usporiadanie knižníc alebo skladovacích systémov. Otvorte stojan vám umožní rýchlo nájsť a získať potrebnú knihu, denník alebo pracovné dokumenty.

  Predseda je jedným z najdôležitejších prvkov nábytku práce. Pohodlné podmienky pre vašu prácu sú primárne závislé od neho. Prioritou modelov s ergonomickými chrbtami. Základom stoličky môže byť plast, chróm alebo prírodné drevo, môže byť na kolesách alebo na štyroch nohách. Čalúnenie sa líši: koža, letesum alebo tkanina.

  Pravidlá režimu

  Z pravej a racionálnej umiestňovania nábytku v kancelárii priamo závisí od jednoduchosti prevádzky v ňom a účinnosti vašej práce. Kabinet by mal byť v rovnakom čase pohodlný, funkčný a úctyhodný. Dajte nábytok s maximálnym komfortom pre vás nebude veľmi ťažké, ak zvážite niektoré pravidlá.

  Najprv musíte rozhodnúť o pracovisku. Zvyčajne – to je stôl, skrinka a stolička. Mali by byť tak, že sedí pri stole, videli ste predné dvere. Všimnite si, že práca, posedenie na dvere, je veľmi nepríjemné, pretože musíte byť odvzdušní od času, otočte a sledujte dvere. Okrem toho je nežiaduce pracovať tvár alebo späť do okna. V prvom prípade, svetlo zabraňuje tomu, aby sa práca a okná museli tieň, a v druhej – kvôli jasným lúčom slnka odstránia monitor.

  Pre rýchlu a pohodlnú prácu s dokumentáciou sa odporúča nainštalovať skriňu alebo stojan v blízkosti stola. Môžu byť zozadu, doprava alebo vľavo vo vzdialenosti predĺženej ruky. Výber ľavej alebo pravej strany, je potrebné vziať do úvahy to, čo je ruka je pracovníkom, to znamená, že MASTER of the laboratórium alebo pravák.

  Ak je v kancelárii plánovaná rekreačná oblasť, mala by byť čo najďalej od pracoviska. Bez ohľadu na to, či je pohovka alebo hojdacia stolička, nemali by prerušiť pracovný tok.

  Pôvodné nápady

  Ak je zošit vybavený v súkromnom dome, potom sa ho často snaží zdôrazniť, že zvýrazní najväčšiu izbu. Originál bude dizajn miestnosti v duchu aristokracie s masívnym dreveným stolom a koženými stoličkami. S výhradou dostupnosti môžete dať malú koženú pohovku s konferenčným stolom, takže s hosťom pripojiť šálku kávy alebo hrať dávku v šachu.

  Pripojením podielu fantázie je možné stavať zošit aj v spálni obyčajného bytu. To využíva dizajnérske techniky, ako napríklad pódium, interiérový dizajn v štýle podkrovia, rôzne roll-out panely, a tiež to, aby sa vyskytli parapet vo forme tabliet.

  Pre domácu knižnicu zvyčajne zvýrazňujú celú stenu v samostatnom balíku alebo v obývacej izbe. Knižnica je pôvodne vybavená schodiskom alebo naplnené vo forme krásnej knižnice. S úplnou absenciou voľného miesta v dome alebo byte si knižnica môže byť premyslená v zásuvke pod veľkou posteľou.

  Veľkolepé príklady

  Krásna skriňa v béžových tónoch. Vytvorí útulná atmosféra. Oblasť a konfigurácia miestnosti umožňuje ju rozdeliť na pracovisko s stolom, stoličkou a regálmi, ako aj oblasť voľného času, kde sa pohovka a konferenčný stolík.

  Klasická domovská skrinka s tmavohnedým nábytkom. Masívny stôl a stolička Throne hovoria o spoľahlivosti svojho majiteľa a jeho schopnosť robiť verné riešenia. Ideálna kombinácia tmavého nábytku, modré steny a stropu snehu-biely. Súkromný prízvuk na príchute proti bielej stoličke.

  Skrinka z prírodného dreva pole vyzerá veľmi dôkladne, spôsobuje svojmu majiteľovi zmysel pre rešpekt a dôveru. Akonáhle sa dostanete do takejto kancelárie, uvedomíte si, že tu je tradícia práve tu a všetok nábytok v nej sa objavil skôr ako obyvatelia tohto domu. Zdá sa, že drahé starožitnosti sú všetky interiérové ​​položky: z pracovnej plochy do tabuľky.

  Veľmi často v malých apartmánoch nie je priestor pre domácu kanceláriu. A potom jediný výstup sa stáva usporiadaním balkóna. Desktop je zvolený v šírke miestnosti a ergonomické kreslo je vhodné pre pohodlnú prácu. Krásny svetlý dizajn a prirodzené osvetlenie nastaví pozitívny tón.

  Štýlový interiér s africkými témami, vytvoriť len prírodné materiály v miesení s motívmi afrických ľudí. Ideálne pre cestovné kancelárie a vášnivý cestovateľov. Zdá sa, že atmosféra skrinky je nažive a rozprávanie, začína povedať hosťom o jeho hostiteľovi skôr ako sám.

  Tipy na organizáciu pracovného priestoru Pozri nižšie vo videu.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: