Luxusné skrinky v bielom lesku: Dekorácia interiérov

Šatník nie je len miestom na uloženie širokej škály položiek: z oblečenia a obuvi do jedál a kníh. Správne zvolená farba, tvar a kresba sú schopné, aby bol skutočným vrcholom interiéru. Model v bielym leskom je univerzálna možnosť pre dizajn takmer akejkoľvek miestnosti. Pre izbu bude zariadená v modernom štýle, bude snehobiely kabinet s takýmto povrchom vynikajúcou konečnou zdvihom a dopĺňa integritu kompozície.

Výhody a nevýhody

Biely lesk je len jednou z možností pre farebné riešenia pre skrine. Avšak, kvôli všestrannosti tejto klasickej farby, sa sotva stane najúspešnejšou voľbou pre priestory akéhokoľvek typu.

Tu sú len niektoré výhody takýchto skríň:

  • Model v bielym leskom vyzerá dobre v širokej škále vnútorných štýlov.
  • Biela farba do určitej miery univerzálna a dokonale kombinovaná s inými farbami. Niekoľko svetlých častí, ako je farebný ornament (napríklad geometrický, vrátane abstraktných foriem, zeleniny alebo pomocou štylizovaných nápisov), vložiek tlačovej siete alebo mozaiky na dverách alebo stenách, pomôže vstúpiť do šatníka v spoločnom obraze a vyhnúť sa monotóniu. V interiéri vyrobenej v tmavých alebo jasných žltých, modrých, tyrkysových odtieňoch, biela farba môže prispieť k veľkej hre kontrastu.

  • Biela farba vizuálne zvyšuje priestor a lesklý – odráža slnečné lúče. To je dôležité najmä pre malé miestnosti so slabým osvetlením. Skriňa so zrkadlami zvýši účinok rozširujúceho sa priestoru a robí izbu ľahšie.
  • Veľká variabilita: Na trhu môžete nájsť skrinky v bielom lesku pre každú chuť a peňaženku.

Rovnako ako v prípade všetkých predmetov nábytku, sa vzorky najvyššej kvality skrine v bielom lesku vyrábajú na továrňach nábytku pre jednotlivé objednávky, vzhľadom na želania zákazníka. Pre masívny kupujúci je však k dispozícii mnoho možností pre riešenia dizajnu a štýlu.

Swing Two- a Three-Rissysed, skrine, modely na celej stene a sklopených mini-skrine – výber vhodnej možnosti závisí od preferencií spotrebiteľa a vlastností miestnosti, v ktorom je vybraný nábytok.

Bohužiaľ, napriek všetkým výhodám skriniek v bielom lesku, nie sú zbavené niektorých základných nedostatkov, ktoré je potrebné vziať do úvahy pred nákupom lesklého nábytku:

  • Po prvé, biela farba sám o sebe, ako keby priťahuje rôzne nečistoty a prach, čo znamená, že zachrániť krásu a belosť, bude to musieť čistiť niekoľkokrát častejšie ako ten istý kus nábytku menej „značkovej“ farby.
  • Po druhé, je potrebné pripraviť sa na skutočnosť, že stopy prstov a rúk budú jasne viditeľné na lesklom povrchu, takže budete musieť zvládnuť dvere s opatrnosťou.
  • Po tretie, starať sa o lesklý povrch, takže nie je poškodiť, budete musieť použiť drahé polyroli a proces čistenia musí byť maximálne jemný.

Z toho nasledujúca nevýhoda znamená: všetky mechanické poškodenie budú jasne viditeľné na lesklom povrchu. Niekedy takéto poškodenie môže byť opravené, ale v prípade, napríklad fólie, poškodená fasáda nebude ovplyvnená obnovením.

Materiál

Existujú tri hlavné typy materiálov používaných pri výrobe lesklých skriniek.

  • Film. Toto je najlacnejšia a krátkodobá voľba. Film sa aplikuje pomocou vákua na fasádach rôznych skriniek z drevotrieskovej dosky a MDF a je ľahko čistí, ale nevydrží interakcie s vysokými teplotami a vlhkosťou, začínajúc svetlom a šupkou.

  • Plastový – Toto je ďalšia spoločná možnosť, aby sa fasáda lesklého účinku. Plastové je tiež relatívne lacné. Vzhľadom na zvláštnosti aplikácie na drevenú báze, skrine, v povlaku, z ktorých plastové použitie, ľahko absorbovať vlhkosť a nakoniec odpojený časom. Hoci takýto povlak je ťažké poškriabať, ak to bolo stále možné, jediná vec, ktorá pomôže pri obnove – opätovné použitie plastu. Našťastie je tento materiál pomerne trvanlivý.
  • Smalt (lak). Proces použitia smaltovania je pomerne komplikovaný a je najviac nákladovo, čo ovplyvňuje ceny výrobkov vykonaných s využitím takejto technológie. Lakované skrine sú však najšetrnejšie a odolné voči mechanickému poškodeniu. Ak sa objavili koncov, povrch je prístupný na reštaurovanie osvetlenia, čo vám umožňuje spočítať počiatočné náklady.

Štýl a dizajn

Moderný, klasický alebo neoklasický – biely lesklý kabinet bude dokonalou dekoráciou interiérov vykonávaných v týchto štýloch. Nezabudnite a svoju túžbu experimentujte.

Silkografické vložky? Prečo nie, pretože to príjemne diverzifikovali monofónovú bielu farbu a pomôže skriňu pripojiť sa k atmosfére miestnosti. A stojí za to pridať niekoľko okrúhlych zrkadiel, a salónik bytu sotva strihal kozmickú loď.

Hlavnou vecou nie je zabudnúť, že lesk je lepšie spojiť s matnými povrchmi a bielym farbou zriedeným jasnými predmetmi v interiéri. Ak chcete zdôrazniť lesk, strom a dekoratívny kameň je najvhodnejší.

V interiéri

Šatník je objekt, ktorý je potrebný v takmer akejkoľvek miestnosti. V spálni je potrebné na ukladanie bielizne a kníh, na chodbe – pre vrchné oblečenie a obuv, v kuchyni – pre riad a obchodné riad. Bez ohľadu na to, skrinka je vybraná na chodbe alebo v obývacej izbe. Hlavnou vecou je kompetentne vyzdvihnúť a veľkosť.

Pre spálňu budú skrine vhodné, čo nebudú rozptyľovať pozornosť od skutočného centra izby – posteľ. V kuchyni dokonale vyzerajú skriňu alebo pripojenú možnosť, v ktorej je vhodné skladovať riad. Je lepšie si vybrať veľký priestranný snehobiely kabinet, v ktorom sa zmestia zimné oblečenie a obuv všetkých domácností.

Ako si vybrať?

Predtým, ako sa riadi priamo na nákup, stojí za to zaoberať hlavnými typmi skriniek a rozhodnúť sa, model, z ktorého forma a veľkosť bude najviac ergonomický v miestnosti vybranej pre ňu.

Napríklad skrinka na puzdrá je vhodná pre priestranné priestory – druh „boxu“, ktorý môže byť naplnený podľa vášho porozumenia. Pre miestnosti, v ktorých je priestor obmedzený, je lepšie vybrať si vstavanú skriňu. Jedinou nevýhodou tejto možnosti je nemožnosť presunutí z miesta na miesto.

V klasickom štýle sa jednoduché úzke skrine s priamymi tvarmi pozerajú na to najlepšie, a rohová kópia bude dokonale zapadnúť do malej miestnosti. Fanúšikovia neobvyklých foriem môžu venovať svoju pozornosť radiom skrinkám, ktoré priťahujú pozornosť na ich asymetriu.

Buďte, že ako to môže, elitný vzhľad nábytku v bielym leskom poskytne nejakú dobu, ktorá je vynikajúca a moderná vzhľad.

Ako sa starať?

Ako už bolo uvedené vyššie, biele skrinky s lesklými (kvôli špecifickým špecifickým materiálom a kvôli svetelnej farbe) veľmi ľahko skládky. Udržať ich nedotknutú belosť a pocit čistoty, potrebujete Utrite povrch aspoň raz pár dní, A okrem toho, že to robí starostlivo.

V prípade mechanického poškodenia nebudú rekonštrukčné dvere veľmi jednoduché (alebo ako v prípade filmového povlaku – je to vôbec nemožné). A po druhé, po čistení suchou handričkou, lesklý povrch je s najväčšou pravdepodobnosťou elektrifikovaný a začne priťahovať prach ešte viac, takže počas suchého čistenia je lepšie použiť mikrovlákno.

Pre mokré čistenie sa odporúča používať mäkké čistiace prostriedky, aby nepoškodili lesklý povrch, ako aj vyhnúť sa vyblednutiu a vzhľadu rozvodov. Riešenie je najvhodnejšie pre riešenie mydla pre domácnosť alebo iné non-abrazíva.

Nie je možné použiť nezriedené koncentrované kompozície, pretože môžu vážne poškodiť povlaky. Okrem toho stojí za to vyhnúť sa prostriedkom obsahujúcim alkohol alebo chlór, a tiež kategoricky nemožné používať prášky a tuhé špongie – lesklý povrch bude okamžite pokrytý škrabancom a prasklín a stratí svoj lesk.

Ideálna možnosť nie je len pre skrinky v bielom lesku, ale aj pre lesklý nábytok v princípe – špecializované prostriedky na starostlivosť o povrch. S tým istým úspechom môžete použiť sklenené umývanie.

Prehľad jednej z možností pre lesklé skrine, pozrite si nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: