Modré pohovky

Krásny interiér – povinná zložka moderných apartmánov. Dnes, dizajnéri sú schopní ponúknuť svojim zákazníkom veľa možností, ako štýlovo usporiadať spálňu alebo obývaciu izbu. Je dôležité si vybrať nielen módne tapety a podlahy, ale aj hodný nábytok. A jeden z nezvyčajných riešení – na nákup modrých pohoviek, skutočne luxusný predmet interiéru.

Výhody

Podľa farebných terapeutov je modrá farba jedným z najlepších. Mnohí je spojené s pokojným morom, oceánom, neba. V minulosti bola modrá vo Francúzsku rozšírená, počas dní kráľov, ktorí ho považovali za ušľachtilé a majestátne. Dnes sa zmenil malý a modrý nábytok, s množstvom odtieňov, stále zaberá hornú pozíciu, pretože takýto pohovku môžete kombinovať s interiérom.

Okrem toho, jemné svetlo modré a modré tóny sú schopní upokojiť a prinášať harmóniu do bytu. Podobná pohovka neustále venuje pozornosť v dôsledku jasnosti a nasýtenia farby. Malý priestor, vizuálne rozširuje a objasňuje. A naopak, malý priestor bude ozdobený vo veľkých miestnostiach.

Kúpiť modré pohovky stojí za to pre tých ľudí, ktorí hľadajú pokoj, mier a relaxáciu.

Názory

Sofas sa rozlišujú rôznymi vlastnosťami, väčšinou sú vonkajšie charakteristiky, dizajnové typy a počet sedadiel. Osobitná pozornosť by sa mala venovať klasickým pohovkam. Anglická pohovka vyzerá ako vzorka prísnosti, vybavenia a pohodlia. Jeho okrúhle lakťové opierky, mäkké hlboké sedadlá a odnímateľné vankúše poskytnú dobrý večerný odpočinok. Model „Chesterfield“ je harmonická silueta s krúteným lakťom. Highlights nábytku dávajú vysoké strany, akoby boli pozvaní na posadiť a hovoriť.

Takáto atmosféra môže vytvoriť dobre známe „Bridgewater“ s nízkymi podrúčkami a vysokými chrbtami. Jeho charakteristickým znakom je odnímateľné kryty. Vhodná taká pohovka pre štýly krajín a provence.

Pohovky v modernom štýle sú veľmi rôznorodé. Spolu so spoločnými eurobasks, roll-out a rohovými modelmi je slušné miesto obsadené pohovkou-akordeónovou. Toto je mládež, štýlová možnosť, jednoduchá, ale vnímaná mnohými modifikáciami.

Vynikajúcou voľbou bude pohovka inzerovateľ, so sklopným chrbtom a zatiahnuteľnou nou. A modulárne modely, ktoré sa môžu rýchlo premeniť na miesto na spanie, pretože nie je možné splniť požiadavky nášho času.

Veľkosť

Pri výbere pohovky stojí za to zvážiť nielen rozmery vášho bývania, ale aj rast domácností. V demonštrovanej forme sú uhlové poddruhy dosť ťažkopádne, takže sa postará o veľkosť spálne s dĺžkou najmenej 195 cm. Tiež pre pohodlný spánok dvoch dospelých by mal byť šírka asi 140 cm.

Modely priameho typu sú najčastejšie masívne a zložené kvôli širokým podrúčkam. Takáto veľká pohovka je pohodlne rozložená a vysielajúca aj niekoľko ľudí. Vyberte dĺžku približne 200 cm a šírka – 140. Rovnaké parametre sa vzťahujú na pohovku – clmshells, ktoré v zloženom vyzerá veľmi kompaktné. Ale pre trojité modely určené pre zvyšok troch alebo štyroch hostí, je celkom vhodné pre dĺžku 2,5 m.

Malý typ nábytku, ako je škôlka alebo gauč, je zameraný na jednu osobu. Všimnite si, že pohyby sú usporiadané spolu, a majú pomerne malé veľkosti – až 180 cm. Malé pohovky-baby, väčšinou majú dĺžku približne 1-2 metra. To všetko závisí od toho, ako je model zložený – dopredu alebo. Ak sa spolu, potom môžu veľkosti výrazne zvýšiť, niekedy až 3 m.

Materiál

Materiály pre čalúnenie pohovky nie sú tak veľa, vo väčšine prípadov si vyberte pokožku, zamat alebo tkaninu.

Kožené pohovky sa už dlho stanú symbolom prezentácie a bohatstva. Najlepšie je kúpiť takéto pohovky v tmavo modrých odtieňoch. Nezabudnite na kvalitu pokožky – ak záhyby nie sú vyhladené po sedení a v materiáli sú stopy zlej kvality firmvéru – zabudnúť na tento model.

Dobrou voľbou bude mäkká koža – toto je najviac elastický a trvanlivý materiál. Postupom času nemá prasknúť a sedieť na pohovke bude oveľa príjemnejšia.

Velvet Sofa je kombináciou vynikajúcej starožitnosti s modernými tradíciami. Vyzerá to však len v starostlivo premýšľalom interiéru, najmä očarujúce. Mliečna zamat a prepad a zmena farby v inom osvetlení.

Jedinou nevýhodou materiálu je ťažké starostlivosť. Budem musieť pravidelne vysávať a odstrániť náhodné škvrny, je najlepšie ísť do suchého čistenia.

Najdiac demokratickejšou a rozšírenou možnosťou je tkanina pohovka. Veľký rozsah, rôzne vzory, ako aj stabilita pre domáce pazúry, umožnili takéto modely pevne usadiť vo väčšine apartmánov. Pre výrobu Použite rôzne textílie – Rhozhod, Vemor, Jacquard, Flock, Shenille. Všetky tieto tkaniny sú odolné, nie príliš rozmarné v starostlivosti a dlho si zachovávajú pôvodný vzhľad.

Tints a farebné kombinácie

Modrá má mnoho odtieňov, ktoré sú krásne kombinované s rôznymi farbami v interiéri. Pohovka tmavého modrej je dobre zdôraznená svetelným gamutom z béžových a bielych tónov. Bude to pôvodne ako taký odtieň a piesočná farba.

Dobré riešenie bude tiež pridávanie zlatých a strieborných tónov do interiéru – to pomôže vytvoriť nastavenie s luxusnou poznámkou. A ďalšia verzia Win-Win – kombinácia tmavo modrej s jemnou modrou.

Bright Blue Sofa – vynikajúca akvizícia pre tých, ktorí majú radi saturácia vo všetkých. Dnes je táto farba jednou z najobľúbenejších, takže neexistujú žiadne prísne obmedzenia. Zdôrazniť kontrast, kombinovať ho červenou, oranžovou, žltými tónmi. Béžová, svetlo zelená, hnedé farby sú vhodné na vytvorenie pokojnej atmosféry. Obnoviť miestnosť a aby to chladnejšie pomohlo svetlo sivý tón.

Čierna a modrá farba je dosť tmavá a najčastejšie navrhujú interiér nočných klubov a kaviarní. Ale ak ste si kúpili takú pohovku, zvážte niekoľko nuansy. NEPOUŽÍVAJTE miestnosť, snažte sa vybrať tapetu alebo záclony vo farbe pohovky. Svetlo Aquamarine, Lilac tóny. Vyzerá to dobre, jemne ružové, pastelové a béžové odtiene – pridajú do situácie teplý prízvuk.

Ak máte radi tendencie zvierat, modrá pohovka s vložkami zástrčky Zebra bude dobrým riešením. Táto možnosť môže byť kombinovaná s bielymi a brúsnymi farbami, ako aj s neba-modrou gamut. Pohovka v kvete vyzerá zaujímavo, najmä to je relevantné pre štýl Provence. Farebný interiér Vyberte si tón s malými prvkami.

Ako kombinovať v interiéri?

Tmavo modré a zafírové pohovky sú v kombinácii s klasickým interiérom. Vyzerajú dobre s béžovou, bielym tónom nábytku a stenami. Dokončiť neutrálny interiér môže byť zlaté figúrky, fotorámčeky, obrazy. Vzbudzujúca situácia pomôže a biele a žlté kvety.

Všimnite si, že tmavá farba vyžaduje dobré osvetlenie, inak riskujete, že sa dostanete ponurú miestnosť.

Ďalší populárny interiér je monochromatický. To znamená, že miestnosť by mala byť v modrých tónoch, pod farbou pohovky. Nie je potrebné vybrať tapetu pre steny alebo nábytok presne ten istý tieň. Bude to dosť modrých alebo azúrnych tónov. Uistite sa, že ste zriedili modrá na bielom alebo piesočnatej farbe – potom sa ukáže na zaujímavú izbu.

Odvážny roztok bude vytvorenie svetlej, kontrastnej miestnosti. Najlepšie žlté a oranžové tóny sú vhodné – situácia bude okamžite pripomenúť letnú dovolenku na horúcu pláž. Podobný interiér bude dopĺňať moderné maľby s abstrakmi, podlahové palmy, svetlé vankúše. Povolené a minimálne červené – napríklad štýlové vázy alebo figúrky.

Krásne nápady v dizajne izieb

Modrá pohovka – luxusný nákup pre každú izbu. Nádherné modely hlbokého tieňa pozoruhodne zapadajú do neutrálneho interiéru, kde mnoho ľahkých a hnedých tónov. Obnoviť nastavenie môže byť jasné farby, ľahké lampy, hojnosť pohovky vankúšov.

V modernej obývacej izbe sú pohovky tmavých odtieňov dobre kombinovať so svetlými a žltými farbami. Rohové modely budú vynikajúcou možnosťou pre štúdiový apartmán s oddielom. Neobvyklé veľké maľby, jasné príslušenstvo, originálny luster – to všetko pomôže vytvoriť jedinečný štýl. Toto pravidlo je použiteľné pre jasné pohovky.

Hrajte na princípe kontrastu pridaním jasných pletených potiahnutých v interiéri, viacfarebné vankúše a maľby.

Pri vytváraní luxusného kráľovského prostredia bude musieť byť modrá pohovka podobne. Takýto zamatový model klasického typu je v kombinácii s modrými podlahami a bielymi stenami. Zaujímavé stoly, nádherný luster, vyšívané vankúše a hromadnú maľbu Narovnávam Entourage za lepšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: