Nálepky na šatníku

Dnes existuje veľký počet rôznych detailov, s ktorými môžete zmeniť domáci interiér. Strašne populárne najnovšie špeciálne samolepky na skrine.

Vlastnosti a výhody

Móda na takýchto veciach prišla z Európy. Od samého začiatku ľudia používali samolepky na zdobenie rôznych nábytku, domácich spotrebičov a stien.

Kvalita a krásne nálepky sú schopné efektívne transformovať nábytok skrinky. Môže si vychutnať moderný a bohatý dizajn alebo ľahko sa zobrazí.

Moderní výrobcovia ponúkajú obrovské množstvo modifikácií skriniek. Takýto nábytok nie je len veľmi kompatibilný a funkčný, ale aj tuhý. Kompetentne zvolená šatníková skriňa sa harmonicky zmestí do rôznych interiérov.

Takýto nábytok je veľmi často zdobený rôznymi samolepkami. Vyzerajú krásne na pozadí veľkého kabinetu.

Stojí za zmienku nízku cenu takýchto dekoratívnych dodatkov. Môžu byť zakúpené v rôznych predajniach alebo objednávke v špecializovanom internetovom obchode.

Ďalšou významnou výhodou samolepiek je jednoduchosť ich aplikácie. Môžete ľahko ozdobiť šatník na vlastnú chuť. Sortiment takýchto prvkov je len obrovský. Sú prezentované v rôznych formách a štýloch.

Tieto detaily sa aplikujú nielen na zrkadlovom povrchu, ale aj na dverách skriniek z rôznych materiálov.

Krásne a zaujímavé samolepky majú rôzne veľkosti. Môžete ozdobiť nábytok v mnohých malých obrázkoch alebo jeden veľký kreslenie. Celé kompozície zložené z samolepiek vyzerajú originál.

Názory

Zvážte podrobnejšie niekoľko odrôd dekoratívnych filmov z známych výrobcov. Všetci majú svoje charakteristické vlastnosti a vlastnosti kvality.

Katendované oracálne filmy využívajú veľký dopyt. Stávajú lacno a patria do ekonomickej triedy. Tieto filmy nie sú len viacfarebné, ale aj transparentné. Líšia sa vo svojej štruktúre: Výrobcovia ponúkajú lesklé a matné možnosti.

Niektoré z najvyhľadávanejších sú krásne filmy z radu 641. Predstavuje rôzne farebné gammas, od jasného a nasýteného tmy. S pomocou ich pomoci môžete urobiť tučné plány dizajnu. Oradačný film, aplikovaný na šatníku, má neobmedzenú životnosť.

Použitie rezacie plotter dáva majiteľom možnosť zostaviť celé kompozície z filmov rôznych farieb.

Ďalšia populárna verzia je 3m film. Týka sa vysokej triedy a má vynikajúci vzhľad. A prekvapiť, mať malú hodnotu. Tieto povlaky sú dávkovanie a priesvitné kalandované s konštantnou akrylovou lepiacou vrstvou. Niektoré možnosti dávajú sklo na skrini nábytok špeciálny účinok matovaného povrchu metódou chemického leptania. To znamená, že sú potrebné celé náklady na proces bez akejkoľvek chemickej práce a len sklo a film.

Popularita takýchto filmov je tiež spôsobená tým, že s pomocou rezania plotteru môžete znížiť akýkoľvek obraz pre zrkadlo alebo dvere šatníka. Na prvý pohľad je nemožné rozlišovať v takomto dizajnérskom riešení. Externe, bude to viac ako pieskovanie.

7

Fotografia

Dobrou voľbou je 3M Fasara Film. Prechádza na plochých sklenených plochách. Je možné ho kontaktovať nielen pre návrh nábytku skrinky, ale aj na zdobenie okien a okien s vnútorným osvetlením.

Stojí za zmienku ohromujúci účinok leptaného skla v takýchto filmoch. Môžu mať veľmi nezvyčajnú štruktúru. Napríklad vzorky pripomínajúce ryžový papier sú veľmi populárne.

Takéto materiály však budú stáť viac ako všetci ostatní. Najčastejšie sú zakúpené pre Windows.

Ideálna možnosť pre výrobu šatníka, 3m Scotchcal 7725 veľkolepý film z Crystal Series. Zvláštnosť tohto materiálu je, že na jeho povrchu môžete tlačiť. V Arsenale tejto populárnej série sú biele povlaky s imitáciou poprášení, alebo viacfarebné kópie s účinkom. Fólie z Crystal série môžu byť tiež rezané plotterom, potom sa vzťahujú na nábytok. Mnohí ľudia sa odvoláva na štiepenie kriminality. So nátermi z tejto línie, môžete dať Fantasy a implementovať najviac extravagantné nápady dizajnu.

Tiež fólie sú vitrené sklo a napodobňovanie nezvyčajných povrchov. Najčastejšie zafarbené materiály sú možnosti vyrábané American Company Artscape.

Ak chcete zariadiť svoj šatník Creativeni, potom by ste sa mali obrátiť na vinylové filmy s potlačou kože plazov, prírodný kameň, dlaždice, drevo, a tak ďalej.

Ako pripojiť?

Stick Films potrebujú veľmi opatrne nepoškodiť zrkadlové dvere. Všetky povlaky sa skladajú z montážneho filmu, substrátu a samotného filmu.

  • Predtým potrebujete vyčistiť šatníkovú skriňu a úplne suché. Na dverách by nemali byť tukové ani prašné škvrny.
  • Pre samolepky budú vhodné len dokonale hladké fasády (bez nezrovnalostí alebo drsnosti).
  • Najprv musíte odstrániť substrát a dať film na skrinku. Vedľa uteráka alebo valčeka vyhladiť povrch zo stredu do okrajov. Iba potom, čo môžete dokončiť operáciu a odstrániť montážnu vrstvu.

Nápady v interiéri

V jasnom interiéri bude skvelé vyzerať veľkú bielu skriňu s krídlom pokrytým ľahkým filmom s kontrastom maľovanými vzormi čiernej alebo sivej. Podobné riešenia sú trendy posledného obdobia.

V útulnej spálni môžete usporiadať šatník s bielym filmom, doplnený veľkými vzormi, kombinovať ružovú a sivú farbu. S takýmto nábytkom bude kombinovaný s posteľou pokojnej farby, ľahké laminátové a mäkké fialové tapety.

Pre izbu japonského štýlu sú vhodné samolepky pre kabinetový nábytok, ktorý má kontrastné obrazy kvitnúce sakura na tmavom alebo jasnom pozadí (všetko závisí od celkovej palety interiéru).

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: