Paletové lavice

Drevená paleta – Dobrá základňa pre záhradný nábytok a amatérov domáceho už toto materiálu ocenili. No, tí, ktorí ešte neuviedli paletové lavičky, je čas vziať si ho. Tento dizajn môže byť postavený na nohách alebo s chrbtom, usporiadať inak – v každom prípade sú lavičky palety veľmi jednoduché, a to je celkom pre moc nielen pripojiť sa.

Môžete použiť nové palety a používané. Najmä preto, že ich nájdenie nebudú ťažké, stačí ísť do akéhokoľvek obchodu (už v „stavebných materiáloch“ nájde presne) a opýtajte sa, či nie je zbytočné balenie na prepravu tovaru.

Obchodníci nie sú potrebné staré palety, ale v rukách záhradného amatérskeho amatéru budú trvať dlho, premenia sa na zaujímavý kus nábytku. Povedzte podrobne v článku, ako pripraviť paletu a ako ho premeniť na pôvodnú záhradnú lavičku.

Výhody a nevýhody

Výhody takéhoto nábytku zahŕňajú prvú svoju dostupnosť. Materiál na jeho výrobu je ľahko nájsť, nástroje pre jeho montáž musia byť minimálne len želania majstra a myšlienka, ktorej by mal byť výsledok.

Palénové lavičky – Univerzálny dizajn. Napríklad sa dá ľahko zmeniť na miesto na spanie, kontrola matracu alebo mäkkých vankúšov. Na takomto „lôžku“ si môžete bezpečne relaxovať počas obeda a večer, aby ste ho mohli znova použiť ako obchod na večerné stretnutia.

Ďalšou výhodou takéhoto nábytku je jeho sila. Palety – materiál trvanlivý a lavica je schopná odolať väčšiemu zaťaženiu. Ale hlavným nedostatkom takéhoto nábytku je, že sa bojí vlhkosti, pretože paleta je strom, a strom, ako viete, absorbuje vlhkosť.

Preto sa takéto štruktúry zvyčajne vykonávajú na teplé obdobie, a v období dažďov a zima sa skrývajú v stodole alebo garáži na skladovanie. Wester Wood môže byť pokryté hubami, plesňou a deformovaním. Ak je v krajine vnútorný altánok, môžete tento nábytok opustiť na ulici pod strechou.

Stáva sa to, že z palety, okrem obchodov, tam sú stoly a iné rekreačné zariadenia – stačí zahrnúť fantáziu a takýto nábytok bude trvať dlho.

Môžete ľahko zmeniť vzhľad lavičky, maľby alebo premazanie – to je ďalšia výhoda, keď môžete ľahko prispôsobiť nábytok pod akýmkoľvek dizajnom.

Zaujímavé možnosti

Paletové lavice pre chaty – Univerzálny nábytok. Sú to nielen na ulici a v altánku, ale aj na malom balkóne, terase, v letnej kuchyni. Máte záujem o uhlovú verziu takéhoto nábytku. Je pravda, že keď je vyrobený, bude to musieť byť znepokojení dlhšie, pozorujte všetky potrebné rozmery, ale pozrite sa na otvorenú plochu – terasu alebo letnú kuchyňu, takýto dizajn bude veľký.

Prečítajte si viac  Biela šatníková skriňa

Pripojenie niekoľkých palety, môžete urobiť dlhú lavicu, a ak k nej pripojíte nohy, bude sa ľahko pohybovať. Samostatná paleta môže byť prispôsobená tabuľke a položte ho na boku. Je to celkom umiestnené hrnček s čajom, tanier s sendvičom a obľúbenou knihou – čo je potrebné pre relax.

Ak chcete lepšie odpočinúť vonku, urobte dizajn s baldachýnom. Takéto lavičky sa pripomínajú lehátka. Ale ak si bráni dvojitému lavičke z palety s reťazou na póloch, swing sa objaví. Najjednoduchšia lavica z paletách v garáži môžu slúžiť ako stojan alebo zmeniť stôl.

Pre pohodlné posedenie a najmä na ležanie potrebujú mäkký vrh, takže matrace a malé podložky s viacfarebnými vankúšmi.

Krásne zdobené lavičky z paliet bude zdobené tvojou chatovou chatovou a milovaným rekreačným rohom.

Ako pripraviť palety?

Pre výrobu záhradného nábytku je lepšie použiť suché drevené palety. Našiel škvrnu alebo akékoľvek iné znečistenie, pokrčené alebo riadiť brúsny papier; Môžete tiež dať brúsenie do hrebeňa nečistoty. Poznámka, Existuje znak na palete, čo označuje environmentálnu priateľstvo materiálu.

Typicky je samotný strom šetrný k životnému prostrediu, ale pri výrobe zariadení na prepravu tovaru ich spracovávajú s chemickými kompozíciami, takže strom nie je podrobený korozívnym rôznym hmyzom. Potom buďte opatrní – tieto impregnácie sú toxické a môžu spôsobiť útoky v alergii.

Použité paletale môže cítiť nepríjemné, najmä tie, ktoré sa už dlho používajú na potravinárske výrobky. Sú nežiaduce, aby mohli pracovať, pretože je nepravdepodobné, že budete môcť túto vôňu vybrať. Sedenie na takom nábytku bude nepríjemné a vaša práca bude márne.

Pre malý záhradný obchod budete potrebovať iba 2 paliet, štandardnú veľkosť palety – 80×120 cm. Ak chcete, aby bol hotový výrobok lakovaný, je lepšie poľština a chýba palety vopred. Ale v neošetrenej forme, obchod bude tiež dobre vyzerať.

Pripravte palety a nástroje pre prácu:

  • hacksaw;
  • Self-capping skrutka;
  • nechty;
  • skrutkovač;
  • kladivo.

Samozrejme, budete potrebovať centimetrovú pásku alebo ruletu, ceruzku alebo marker. A ak je potrebné rozobrať paletu, luk na nechty a značku.

Len opatrne rozoberte drevenú krabicu: nerobte veľké úsilie pri práci s nechtovým rezačom, inak môžete rozdeliť dosku. V tejto forme už nie je pre vás užitočné pre prácu a bude potrebné ho jednoducho vyhodiť.

Vitajte na doskách, ktoré majú byť hladké, bude potrebné, aby ich poľštili so špeciálnym písacom stroji. Nie je to však potrebné: akékoľvek požiadavky na estetický vzhľad lavičiek z palety. Tu, ako sa hovorí, prípad majstrov. Ďalšou otázkou je to, čo je potrebné pre bezpečnosť odstrániť nádobu a nie je zranený počas prevádzky lavičky.

Prečítajte si viac  Pohovky z ECO-VOLOK

Fázovaná výroba s vlastnými rukami

Vybudovať záhradný obchod z palety sám bez veľkej ťažkosti a nemá špeciálne vedomosti. Každý muž drží kladivo a hacksaw v ruke sa ľahko vyrovnať s týmto podnikaním. No, môžete sedieť na internete niektoré magisterské triedy, nájsť pokyny alebo využiť tipy, ako to urobiť z nášho článku. Budeme sa snažiť maľovať všetko.

Pre rôzne typy lavičiek paletovej technológie je technológia takmer rovnaká. Veľkosť palety je zvyčajne veľkosť hotového obchodu. Urobte to z jedného aj dvoch základov, ale viac ako dve palety sa nepoužívajú, pretože takýto dizajn bude už príliš ťažkopádny a temperovaný.

Na výrobu bežnej lavice neodvádza výkres z dôvodu jednoduchého zariadenia. Je celkom možné robiť bez schémy a na výrobu lavice s chrbtom, ale v tomto prípade je lepšie, aby bolo možné presne vypočítať veľkosti a pochopiť, koľko materiálu pôjde.

Dachnik je potrebné rozhodnúť, kde stojí lavička, a pochopiť, čo má to urobiť: stacionárne a opraviť nainštalované miesto alebo mobilné so schopnosťou usporiadať ju na rôznych miestach. Sedieť v blízkosti domu alebo v záhrade, dosť a obyčajný obchod bez podpory.

Ale najčastejšou možnosťou je lavička s chrbtom. Je vyrobený z jednej palety, ktorá je narezaná na 2 časti: široká časť je sedadlo, a úzka ide na podporu. Povieme vám viac o tom, ako upevniť podrobnosti.

Späť a sedadlá

Na pripojenie týchto dvoch častí sa vyžadujú skrutky: Späť a sedadlo sú dotiahnuté samo-kresbami. Možno budete potrebovať asistenta, pretože najprv musíte pripojiť podrobnosti tesne k sebe navzájom a v takom stave, aby ste opravili.

Urobte všetko striktne v krokoch v presnom poradí, a potom lavička bude trvať dlho a vydrží viac zaťaženia.

Ak je obchodník navrhnutý tak, aby sedel na ňom niekoľko ľudí, potom je lepšie variť jej detaily s dvojitými lamkami na bokoch. Potom bude presne dizajn silný.

Nohy

Dizajny pre sedenie dospelých ľudí plazenie s nohami, zvyčajne ich robia nízke, ale široké je odolnejšie. Skúsených majstrov poradenstvo na vnútornej strane, aby ich konsolidovali s kovovými rohmi.

Skrutky v tomto prípade nedávajú potrebnú spoľahlivosť. Ak sa obchod v úmysle pohybovať na rôznych miestach, potom je lepšie to urobiť na kolesách. Ale je to vhodnejšie nie pre verziu ulice, ale pre také miesta, ako je veľký altánok, terasa, balkón, letná kuchyňa – v tých miestach, kde sa povlak nie je stúpaný.

Prečítajte si viac  Čo si môžete vybrať skladacie stoličky?

Čo na pokrytie lavice?

Záhradná lavica nemôže byť maľovaná, ale je lepšie chrániť strom. Niekoľko možností na vytvorenie takejto ochrany:

  • Aplikácia OLIFA alebo iných špeciálnych drevných olejov (najjednoduchšia, najčastejšia a spoľahlivá možnosť);
  • Brúsenie a povlak s niekoľkými vrstvami laku pre drevené povrchy;
  • Použitie priméru a farby.

Zbierajte farbu podľa vášho uváženia. Zvyčajne záhradný nábytok robí hnedý, žltý, burgundsky, niekedy miešanie týchto alebo iných farieb je odôvodnené. Najprv je povrch mletý, potom sa farba raz a po sušení sa opakuje kefka. Ukazuje teda vysokokvalitné pokrytie a spoľahlivú ochranu dosiek z vysielania.

Ak sa rozhodnete len na impregnovanie s olejom alebo iným olejom, je tiež potrebné vyrábať v dvoch etapách. Výhodne všetky tieto postupy nestrávia v garáži, dielne alebo v inej miestnosti, kde robíte dizajn, a na čerstvom vzduchu – bude vyschnúť zloženie rýchlejšie a bude pre vás jednoduchšie kresliť. Lepšie produkovať tieto práce v respiráciách a rukavíc.

Musím povedať, že maľba je potrebná nielen na ochranu stromu, bude vaše stránky alebo špeciálne miesto na odpočinok – estetická zložka v tomto prípade tiež hrá poslednú úlohu.

Dekorácia lavice urobí obľúbený kútik rovnomernejší, pohodlný a útulný, a zároveň dostane pozitívne emócie z neho.

Nápady na registráciu

Vaša fantasy dostane priestor pri navrhovaní záhradného nábytku. A toto nie je len rôzne vankúše a mäkké vrhy, ktoré môžu byť vyhodené tvrdý povrch stromu a usporiadať, takže obľúbené miesta pre stretnutia.

Pletené prikrývky a podsievky budú tiež nájsť svoje slušné miesto na záhradných obchodoch a budú relevantné, najmä večer.

Prídavky na vytvorenie krásy môže byť veľa, najmä ak hovoríme o nábytku, ktorý je pod baldachýnom.

V záhrade, alebo len v blízkosti domu, konvenčná lavica z palety môže dostať účinok starého stromu. Aby ste to urobili, stačí to, aby sa nylonová kefa, nainštalovať ho na brúsku a chodiť po farbení po povrchu. Dostanete zvláštne odrážky, ktoré poskytnú zaujímavý a nezvyčajný typ produktu.

V dizajne lavičiek z paliet môže ukázať sami remeselníkov, ktorí sa zaoberajú rezbou na strome alebo tých, ktorí vypáli. Na obyčajnú lavicu môže byť pripojené k zábradlia a dostanete kráľovské miesto na relaxáciu, najmä ak ich urobíte v neštandardnom vykonávaní.

Mimochodom, chodníky môžu byť vo forme funkčných boxov, čo je veľmi vhodné.

Tam si môžete uložiť všetky veci: noviny, čítanie časopisov, fotoalbumy, poháre, plici a iné potrebné veci. Môžete zariadiť celý kút nábytku z paliet: Urobte stoličky, pohovku a tabuľku. Hlavnou vecou nie je byť lenivá a vyjadrujete si kreativitu.

Ako vytvoriť lavičku z paliet, pozrite si nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: