Plastové stoličky: Pravidlá dizajnu a výberu

Trvanlivé a funkčné plastové stoličky majú záujem o mnoho spotrebiteľov. Plastové stoličky sú vhodné na použitie na Dachas av krajinách. Originálne moderné modely dokonale zapadajú do interiéru bytov a kancelárií.

Výhody a nevýhody

Plastové výrobky sú vo veľkej dopyte od kupujúcich. V porovnaní s drevenými stoličkami má drevotrieskové dosky, MDF alebo kovové plastové stoličky niekoľko výhod.

 • Plastový produkt sa vyznačuje kompaktnosťou, ľahkosťou a mobilitou. Je ľahké usporiadať z miesta na miesto, je vhodné uložiť. Niekoľko stoličiek zozbieraných v jednej zastávke bude trvať menej ako 1 kV. m.
 • Plastové odolné voči znečisteniu. Je ľahké ho umyť. Stoličky môžu jednoducho uhradiť vodu z hadice.
 • Materiál je známy praktickosťou, pretože ľahko prevedie všetky kvapky teploty, žiadna vlhkosť, vietor a priame slnečné svetlo.
 • S opatrnou starostlivosťou majú plastové stoličky dlhú životnosť, ktorá najčastejšie presahuje 10 rokov.
 • Rozmanitosť tvarov a odtieňov vám umožňuje vybrať vhodné stoličky pre interiér.

Minusy zahŕňajú:

 • Neschopnosť stoličky odolať veľkej váhe;
 • Povlak môže byť ľahko poškriabaný;
 • Plasty nepatria a nepoškodí, ktoré prispievajú k vzhľadu žruhohodného dymu.

Čo sa stane?

Existujú dva typy plastových stoličiek: Odliatky a prútené výrobky. LITA Nábytok vyrábaný nalievanie roztaveným horúcim plastom v určitých formách. Prútený nábytok zázračne napodobňuje prirodzené stoličky založené na ratáte. Plastová stolička, zvýšená kovovým rámom, môže vydržať zaťaženie až 300 kg. Kovové nohy často vybavené prekrytím, prevencia hluku a sklíčka. Takýto nábytok má zvýšenú pevnosť a dlhšie prevádzkové obdobie.

Plastové výrobky sa vyznačujú spoľahlivosťou, bezpečnosťou a nízkymi nákladmi. Relaxačný nábytok je navrhnutý špeciálne na zabezpečenie plnohodnotného odpočinku. Plastové hojdacie stoličky sú populárne. Skladacie kreslá pohodlne vezmite s vami na jazdách na prírode, pikniky a diaľkového cestovania. Existuje široká škála stoličiek najrôznejšej farebnej schémy. Nemecký dizajnéri pokrývajú polyuretánový lak. Takéto stoličky nepatria na slnku, nestrácajú lesk, neporušujte časom.

V talianskych stoličkách s matným povrchom, škrabance nie sú viditeľné, neexistuje žiadny pohľad a neexistuje žiadne stopy z dotyk prstov.

Možnosti dizajnu

Existuje široká škála dizajnérov nájde. Existujú návrhy s podsvietením zvnútra. Americký dizajnér Knoll uprostred dvadsiateho storočia bol vyvinutý TULIP CHOADY. Spotrebitelia ho okamžite začal vnímať ako futuristickú a kozmickú modifikáciu. Potom priestor spôsobil veľký záujem o spoločnosť. Mnohé moderné plastové výrobky majú podobný tvar.

Stoličky neobvyklých tvarov, nádherné a Štýlové modely talianskych značiek chrast, Nardi, S vysokou kvalitou a mimoriadnou krásou. Často sa získavajú na letné kaviarne, ktorých návštevníci sú radi odpočívať v pohodlných stoličkách. Talianske spoločnosti majú širokú škálu stoličiek pre vidiecke domy a pozemky.

Na začiatku storočia XXI, dizajnér talianskej spoločnosti Kartll Philip Stark vytvoril transparentnú stoličku „Ghost“. Produkt je vyrobený z polykarbonátu a externe pripomína nábytok Louis XV. Rovnaký dizajnér vyvinul zaujímavý model otvorených stoličiek.

Klasické ruské modifikácie „Premium“ a „Prestige“ sú známe pre rôzne farebné palety. Stoličky dokonale zapadajú do interiéru domu, bytov a kancelárií. Biele a sivé plastové stoličky sú vhodné pre každú miestnosť. Vysoké komfortné výrobky majú veľkú popularitu a dopyt po spotrebiteľoch.

Ako si vybrať?

Voľba skladania, skladacieho alebo odlievania závisí od jej účelu. Je potrebné vziať do úvahy, nábytok je potrebný na každodenné použitie alebo periodické použitie. Dôležitou hodnotou je miesto, kde plastové výrobky plánujú umiestniť: Na chate, kuchyni alebo detská izba.

Stolička určená pre chatu by nemala obsahovať sklenené alebo kovové vložky. Sklo sa dá ľahko zraziť a kov podlieha korózii. Na pozemku pre domácnosť je potrebné zvoliť produkt, ktorý je plne pozostávajúci z plastu.

Farba výrobku je zvolená na ochutnať spotrebiteľov. Musí byť kombinovaný s interiérom. Tmavý tón stoličiek dokonale harmonizuje s jasnými a ľahkými odtieňmi nábytku. Správna voľba farebného spektra sa obráti chuť vzduchu a svetla, dáva pocit slobody, priestoru. Svetelné stoličky vytvárajú viditeľnosť dodatočného priestoru. Tmavá farba je schopná vizuálne znížiť miestnosť.

Pri nákupe je potrebné venovať pozornosť jednotnosti farby, jednotnosť plastu a prítomnosti defektov. Nepríjemná vôňa môže indikovať formaldehydy v zložení z plastu. Časom nezmizne.

Karcinogén môže spôsobiť nenapraviteľné poškodenie ľudského zdravia. Takéto stoličky by nemali kúpiť.

Krásne príklady v interiéri

 • Plastové stoličky môžu s okolím výrazne harmonizovať. Moderné modely vyzerajú štýlové a elegantné. Rôzne farby vám umožní kombinovať nábytok s akýmikoľvek tónmi v miestnosti.

 • Zaslúži si pozornosť na použitie plastovej počítačovej stoličky, ktorá môže byť nastavená a prispôsobená akémukoľvek rastu.

 • Otvorené zadné stoličky nevyzerajú ťažkopádne. Dokonale zapadajú do interiéru jedálne.

V ďalšom videu uvidíte prehľad o plastových stoličkách pre deti z polyméru.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: