Podlahové stojany pre TV

Dnes je ťažké prezentovať obývaciu izbu bez TV. Moderní výrobcovia ponúkajú širokú škálu podobných techník. Mieša sa a možnosti pre jeho inštaláciu. Niektorí sú len zavesení TV na stene, iní používajú rôzne stojany, ktoré môžu byť krásne a funkčné. Zvážte možnosti pre podlahové výrobky určené na inštaláciu televízneho vybavenia.

Zvláštnosť

Stánok vonkajšej TV môže vykonávať rôzne funkcie v závislosti od typu. Môže slúžiť ako miesto na ubytovanie vecí – knihy, časopisy, disky, dokumenty a dokonca aj malé predmety oblečenia v uzavretých priestoroch. Môžete dať suveníry, lampy, hrnce s kvetmi. Nakoniec, ona sama môže byť dekorácia miestnosti, ak si vyberiete model s veľkolepým dizajnom. Niektoré modely vám umožňujú otáčať televízor pre pohodlné prezeranie z kamkoľvek. Ostatné – Vytvorte stacionárnu, ale útulnú televíznu zónu.

Dnes môžete nájsť stánok akejkoľvek veľkosti a dizajnu. To môže mať celú stenu alebo kompaktné zachytávanie do vozidla. Zároveň to môže byť súčasťou modulárneho komplexu s rôznymi dodatočnými prvkami alebo byť nezávislým predmetom situácie. Niekedy je monitor upevnený na špeciálny stojan, môžete dať zariadenie na priestrannú dosku alebo skryť televízor vo vnútri zatiahnutej dizajnu.

Preskúmanie odrôd

Zvážte každú možnosť vonkajšie podpery samostatne.

Trumpa

Najbežnejšia možnosť. Trumpa môže mať druh komody, police alebo byť dutý vnútri (Vyrobené vo forme obdĺžnika alebo oválu).

Tumba-Dresser externe sa podobá eonymóniu nábytku a pozostávajú zo zásuviek. Často sú zásuvky kombinované s otvorenými policami. Niektoré modely môžu mať uzavreté priestory s hojdačmi alebo posuvnými dverami. V tomto prípade sú možnosti dizajnu iné. Na predaj nájdete ako klasické aj moderné minimalistické výrobky.

Prívod predstavuje kombináciu otvorených políc. Takéto viacúrovňové štruktúry sú vhodné na umiestnenie dekorových a malých predmetov, ktoré nevyžadujú maskovacie fasády (napríklad protokoly). Môžu mať rôzne formy, byť správne a asymetrické.

Každý z typov Thumby môže byť tiež Lineárny alebo roh. Prvý typ sa nachádza na tej istej línii (častejšie o stene). Druhá je ideálna pre malé a neštandardné izby. Rohové nočné stolíky sa dokonale zapadajú do prázdneho priestoru bez rušenia s slobodou pohybu. Môžu mať tiež rôzne plnenie (otvorené police, boxy, uzavreté priestory).

S držiakom

Tieto návrhy majú Špeciálny otočný prvok (držiak), na ktorom je televízor. Umožňuje vám konsolidovať techniku ​​v správnej výške, ako aj v prípade potreby na zmenu uhla jeho sklonu a otáčania. To je obzvlášť vhodné, ak ľudia často sledujú televíziu z rôznych častí miestnosti v závislosti od nálady a situácie. Výrobok môžu byť doplnené funkčnými a dekoratívnymi prvkami (Otvorené police, zásuvky z rôznych materiálov).

Stojan

Ak je nábytok v miestnosti stačí, a chcem vizuálne uľahčiť, môžete uprednostniť jednoduchý stojan. Takéto vzory sú vhodné pre obrazovky rôznych uhlopriečok. Môže to byť len držiak na kovovej nosiči alebo širokej doske, vybavenej párom malých políc (napríklad zo skla). V hornej časti je montáž na obrazovku.

Prečítajte si viac  Popis farieb regálov

Výťah

Tento neobvyklý vynález musí chutiť. Význam je to Televízor sa skrýva vo vnútri mini-skrini alebo iného dizajnu. Napríklad monitor môže byť zapustený do zadnej časti postele. Keď kliknete na tlačidlo ovládacieho panela, obrazovka ide hore. V tomto prípade môže užívateľ nastaviť svoju pozíciu vo vesmíre. Po skončení prezerania sa monitor opäť znižuje.

Toto riešenie môže byť relevantné V klasickom interiéri, kde moderné televízne vybavenie vyzerá mierne nevhodné. Technika je ukrytá vo vnútri luxusného baru alebo hrudníka a v prípade potreby sa objavuje a umožňuje voľnosť s radosťou.

Ďalšou situáciou je dom s malými hlučnými deťmi. Ak sa rodičia obávajú, že počas aktívnych hier sa deti môžu náhodne dotknúť televízora, je skrytý pomocou výťahu.

Tento vynález je užitočný a tí, ktorí zriedka sledujú televízne relácie. Takže zariadenie nie je prach, je skrytý vo vnútri akéhokoľvek nábytku.

Mobilné návrhy

V samostatnej skupine stojí za zvýraznenie mobilných štruktúr. Všetky odrody opísané vyššie môžu mať kolesá. To vám umožní ľahko ich presunúť na podlahu, nie poškriabať a nerobiť veľké fyzické úsilie.

Materiál

Moderní výrobcovia používajú rôzne materiály na výrobu podpory televízneho vybavenia. Často Kombinované na vytvorenie originálnych modelov. Podrobnejšie zvážte každý druh surovín.

Rad dreva

Z dreva často vyrezáva Klasický štýl stojí. Materiál je pokrytý špeciálnym lakom alebo farbou, vďaka ktorej nábytok na mnoho rokov zachováva reprezentatívny vzhľad. Takéto výrobky sú tuhé, ale stojí za to veľa. Mnohí však uprednostňujú takýto nábytok kvôli jeho environmentálnej priateľstvo a krásu.

Drevotrieskový

Ide o lacný materiál, ktorý môže dostať akúkoľvek farbu a textúru z dôvodu špeciálneho filmu. Môže byť Imitácia prírodného stromu s prirodzenou farbou alebo veľkolepým leskom. To všetko závisí od konštrukcie produktu. Priaznivá cena Robí komory LDSP veľmi populárne, ale niektoré sú stále zmätení kvalitou takéhoto nábytku. Faktom je, že vo svojej výrobe sa používajú látky, ktoré môžu byť ďalej príčinou odparovania škodlivého pre ľudí. Hoci výrobcovia tvrdia, že dávka nebezpečných látok je minimálna a nemôže poškodiť zdravie používateľov, viac a viac kupujúcich uprednostňuje iné materiály. Stojí za zmienku Nízka Drexual DSP nosiť a vlhkosť.

MDF

Na rozdiel od predchádzajúceho Materiál nevyvoláva žiadne odparovanie do vzduchu. Je to odolnejší a spoľahlivý. Preto stojí len drahšie. Možnosti dizajnu pre takéto výrobky sú tiež odlišné. Jedná sa o drevené textúry a farebné výrobky.

Plastový

Takýto materiál je zriedkavo používaný na výrobu Podpora technológie v dôsledku nízkej pevnosti. Ale niektoré podrobnosti sa niekedy vykonávajú. Môže to byť napríklad polica určená pre neekózne predmety alebo priehľadné dvere (výmena skla).

Prečítajte si viac  Všetky jemnosti výberu detského toaletného stola

Sklo

Sklenené výrobky sú vo veľkej dopyte medzi znalcami moderných interiérov. Takéto modely sú viac ako stolové stoly. Produkty môžu mať jeden alebo viac úrovní, môžu sa spoliehať na 4 alebo 3 kovové nohy. V každom prípade sa zdajú svetlo a vzduch, neprekrývajú sa. Formy sa môžu líšiť. Rôzne a farby sa líšia. Sklo môže byť absolútne transparentné, zatemnené tónované, alebo napríklad len čierne.

Samozrejme, na výrobu takýchto produktov Kartaná sklenená odroda. Takýto materiál sa rozlišuje zvýšenou silou, je ťažké rozbiť. Jediná nuancia – stopy z prstov zostávajú na takýchto povrchoch, takže výrobky musia utierať.

Okrem plne sklárskych podpery, v sortimente obchodu Tam sú tiež kombinované výrobky, v ktorých je sklo čiastočne prítomné. Samostatné police, dvere, zatváranie TUMM, rôzne dekoratívne prvky sa vykonávajú z neho. V takýchto prípadoch môže byť tento materiál kombinovať nielen s kovom, ale aj s drevom, plastovým, drevotrieskou doskou, MDF.

Kovový

Plne kovové sú regály pre televízory. A kov je široko používaný ako pomocný materiál na výrobu nábytkových nôh, príslušenstva, držiakov a iných prvkov. Zvyčajne výrobcovia na vytváranie podpory Naneste nehrdzavejúcu oceľ, charakterizovanú vysokou pevnosťou a odolnosťou voči vlhkosti.

Formy a veľkosti

Podlahové stojany pre TV technológie sú rôzne veľkosti a tvary.

Široké a dlhé

Veľkoplošné komody sú často k dispozícii. Takýto nábytok je umiestnený na voľnej stene a prispôsobiť sa na skladovanie. Najlepšie zo všetkých veľkých vzorov zapadá do priestranných priestorov. Na pracovnej doske, okrem televízora, v takýchto prípadoch sa často zvýši rôznymi dekorovými alebo osvetľovacími zariadeniami. Výška výrobkov je iná. Preto pri výbere je dôležité zvážiť, na akú úroveň sa predpokladá umiestnenie televízora.

Úzky

Kompaktné piliere sú považované za kompaktné. Sú v miestnosti dosť trochu. Ako aj v malých veľkostiach majú často Produkty s zátvorkami a niektoré verzie TUMB. Ak je stojan je vybraný bez špeciálneho držiaka, jeho parametre musia prekročiť rozmery televízneho zariadenia, inak bude stabilita dizajnu v otázke. Ak je hĺbka výrobku malá, je lepšie dodatočne ho pripojiť k stene, aby ste eliminovali riziko náhodného pádu.

Vysoký

Vypúšťanie Modely s konzolami. Zvyčajne, Užívateľ môže nastaviť polohu televízora, ale ak si želáte, môžete ho nainštalovať na slušnú výšku, Sledovať, napríklad, ležať na posteli.

Nízky

Nízke atribúty bez držiteľov. Na takomto stojane je technika nastavená s výpočtom na sledovanie, sedenie na pohovke alebo na stoličke oproti obrazovke.

Možnosti dizajnu

Je veľmi dôležité, aby bol stojan TV Harmonizované so všetkým zariadením a udržiavaním štýlu miestnosti.

Klasický

Iba plavidlá vyrobené z dreva alebo imitácie ho zapadajú do klasických interiérov. V závislosti od vlastností situácie to môže byť diskrétna elegantná verzia, vyrobená v hnedej, alebo krém vyrezávaný nočný stolík s patinou a zlatým fitness. Takéto modely zvyčajne stoja na kučeravé nohy, majú zatiahnuteľné boxy, uzavreté a otvorené oddelenia (niekedy glazované).

Prečítajte si viac  Kreslo: Typy, veľkosti a príklady v interiéri

Môžete zdôrazniť Neoklasické možnosti, ktorý kombinuje rafináciu luxusu minulých storočí a moderných funkcií. Takýto nábytok môže mať viac relevantných odtieňov (biela, čierna, káva s mliekom), zdobenie originálnymi armatúrami.

Moderné možnosti

Kovové regály a sklenené škrupiny vyzerajú dobre v moderných interiéroch. Avšak, stojany vhodné pre takéto prostredie sú dnes prezentované vo veľkom rozmanitom. Existuje Minimalistické možnosti pripomínajúce hladké obdĺžnikové bloky. Existuje Originálne modely s neobvyklými formami alebo kontrastnými farebnými kombináciami.

Svetlé odtiene pre stojany sa používajú zriedkavo. Je to celkom vysvetlené – kričiace tóny môžu odvádzať z obrazovky. Najobľúbenejšie farby pre takýto nábytok sú Biela, čierna, sivá, béžová. Často Pieskový tón je kombinovaný s wenge a bielym, Vytvoriť expresívny kontrast. A tiež aktívne používané Farebné podsvietenie, vložky z priehľadného alebo tónovaného skla.

Tipy na výber

Výber stojana podľa televízora by ste mali zvážiť niekoľko dôležitých bodov.

  1. Typ produktu. Ak potrebujete model s nastaviteľnou výškou a uhlom sklonu, vyberte si z modelov s konzolami. Ak neplánujete presunúť televízor, môžete zostať na konci.
  2. Veľkosť. Vyberte techniku ​​vopred, aby ste zohľadnili jeho veľkosť, keď je vybratý stojan. A tiež rozhodnúť o mieste, kde sa bude TV Zóna umiestnená. Z toho bude jasné, koľko voľného miesta môžete určiť pre nábytok.
  3. Štýl. Stojan musí harmonicky zapadnúť do interiéru, a nie vyniknúť pre cudzinca.
  4. Funkčnosť. Ak máte veľa vecí, najlepšou voľbou bude komoda. Treba vyriešiť, že sa v ňom uloží. Otvorené police a glazované priehradky sú vhodné na dekoráciu, časopisy a iné podobné položky. Ekonomické matice a osobné veci sa lepšie schovávajú v boxoch a uzavretých oddeleniach.
  5. Kvalita. Samozrejme, že pri nákupe by ste mali starostlivo kontrolovať výrobok, uistite sa, že nie sú žiadne chyby, skontrolujte dostupnosť všetkých potrebných komponentov.

Príklady v interiéri

Regál vo forme police so sklenenými policami Zdá sa, že takmer neviditeľné na pozadí okolia. Chrómový kov sa tiež spája so svetlými stenami, čo je postavený vizuálne. Zároveň je na policiach dostatok miesta, aby dali malú techniku, disky a knihy.

Stojan s tmavou základňou vyzerá úplne inak. Táto možnosť je vhodná pre znalcov brutálnych technologických interiérov. Soundbar je dobre umiestnený na malých policiach a stĺpce podobného dizajnu na stranách robia televíznu zónu harmonicky dokončenú.

Vynikajúca možnosť v štýle minimalizmu – Snow-biely stojan s tmavomodným a farebným podsvietením. Tabletop je dostatok miesta pre dekor. Uzavreté priehradky vyhovujú niektorým veciam a atraktívny vzhľad robí nábytku.

Neobvyklé riešenie – Cuub v futuristickom dizajne. Čiernobiely kontrast, lesk, kovové a sklenené kombinácie priťahuje pohľad. Zdá sa, že výrobok sa zdá stručný a neodvráti sa úplne z obrazovky.

Kombinácia elegancie klasiky a moderných trendov bola stelesnená v produkte luxusného orechovného tónu. Fasáda drevo textúra efektívne kombinuje s tmavým lesklým pultom. Funkčnosť skrinky je tiež vo výške.

Ako vytvoriť kupé pod TV s vlastnými rukami, pozrite si nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: