Počítačové stoly s policami

V organizácii pracoviska v počítači nie je potrebné vykonať bez ďalšieho príslušenstva, takže jednoducho nepoužívajte určité návrhy. To je dôvod, prečo počítačové tabuľky s policami sú oveľa lepšie ako laconické možnosti, ktoré nemajú také časti. Zo správnosti podľa vášho výberu závisí pohodlné vlastnosti nábytku.

Klady a zápory

Samozrejme, môžete riskovať a dať počítač pre pravidelný písací stôl, ale toto rozhodnutie je nepravdepodobné, že by bolo odôvodnené, pretože čoskoro zistíte, že je nepohodlné používať počítač a že stojan je nepraktický. Byť v špeciálnom priestore, systémová jednotka je menšia a v prípade písania je otvorená pre všetky znečistenie. Je mimoriadne ťažké natiahnuť káble, pripojiť zariadenia k sebe navzájom, a potom ešte musíte nasledovať, aby sa niečo neublížili.

Na základe všetkých vyššie uvedených je bezpečné povedať, že špeciálny počítačový stôl je najpohodlnejším rozhodnutím pre kancelárske vybavenie.

Mínus Model s policami je len jeden: Bude potrebné zaplatiť mierne veľké množstvo ako pre obvyklú tabuľku. Ale toto je v podstate a nevýhoda je ťažké volať. Musíme to teraz prísť, aký druh počítačových tabuliek s policami sú.

Názory

Písomný stôl pre počítač bude používať školáci. Logickou požiadavkou je prítomnosť dostatočného počtu skladovacích priestorov pre kancelárske potreby a učebné pomôcky na úlohy. Ľudia aktívne pracujú s textami, vrátane na profesionálnej úrovni, stojí za to zvoliť riešenia s dlhším stolom, potom nezvolia žiadne problémy.

 • Tabuľka so zásuvkami môže byť veľmi odlišná od vykonania, ale prítomnosť dvoch boxov bude optimálne. Jeden z nich najčastejšie má vľavo od pracoviska ihneď pod hlavnou pultovou doskou (aby ste mohli mať často používané veci), a druhý alebo niekoľko ďalších miest sú umiestnené v gauči, doplnky zahrnuté do Sada miniatúrnych skriniek.
 • Pracovníci Tabuľka s pokutami Umožňuje pohodlne ukladať knihy, iné tlačové edície a dokonca aj s stolom v porovnaní s verziami kancelárie, je veľmi výhodné používať. Veľké tabuľky tohto typu dobre sa prejavili v obývacích miestnostiach, kanceláriách a domácich kanceláriách. Napriek tomu, že ceruzky sú v dopyte, väčšinou školákov, a náklady na nábytok, kde sú prítomné, sú veľmi veľké.

 • Stôl s hrudníkom – Toto už nie je klasický model a predsedníctvo. Zadná stena je vyrobená veľmi vysoká a krabice sú inštalované ako kniha z tableta, a na poschodí z neho (aby tam boli písomné príslušenstvo a iné malé veci). Takýto dizajn a technológovia a dizajnéri sú považovaní za zastarané, takže stojí za to používať len v miestnosti zdobenej pod barokom alebo klasicizmu. Horné police a iné verzie nie sú príliš dôležité, veľmi prospešné pre nižšiu nadstavbu, z ktorej by sa mala venovať väčšia pozornosť.
 • Zasažiteľný počítačový stôl (Vybavený mnohými pokročilými prvkami) je veľmi funkčný a umožňuje uložiť veľa vecí, ktoré neinterferujú s normálnym časom, ale ľahko odstránené v prípade potreby.

Musí byť potrebné posúvať poličku na klávesnicu a myš, pretože je to dôležitá podmienka pre ergonomické a bezpečné pre zdravie v počítači.

 • Možnosť regálov Rovnako ako a pracuje a študenti. Ak je tabuľka veľká, môže sa dokonca stať nahradením samostatnej skrinky. Ale aj s malým množstvom použitia je nepochybne – môžete si ponechať príručky, fotoalbumy, atlasy, encyklopédia, slovníky a iné knihy.
 • Stoly so stánkami, nainštalované nižšie, mali by mať pult, ktorá nie je kratšia ako 1,3 m. Často pokročilé bloky sú doplnené otvorenými oblasťami, ktoré umožňujú dodať rôzne kancelárske vybavenie. Je na takýchto povrchoch a dať modemy, smerovače a iné vybavenie, prístup, ktorý sa nevyžaduje každý deň.

 • Stolička (Najčastejšie vybavené skrinkami) je tiež veľmi dobrá položka. V závislosti od osobného vkusu a okolitého prostredia môže byť vykonaná v klasickom kancelárskom dizajne, a možno aj ovocie takmer neobmedzenej fantázie. Často dizajnéri „hrať“ geometrické tvary a ohyby. Nad návrhov môžu takmer dosiahnuť strop a ako používať toto miesto, rozhodujú sa len užívatelia.
 • Tabuľky s regálmi Pre počítače majú charakteristický prvok: stojan, spravidla, stojí v pravom uhle k stolovej rovine. Myslieť, či to neblokuje spôsob, akým sa lúče svetla.

Na regáloch, je to jednoduché a ľahko získať veľa objektov, pričom menšie oblasti.

Riešenia s sklopnými policami majú svoje silné a slabé stránky. Takže sú nezávislé od hlavnej časti stola a môžu zostať na mieste, ak sa pohybuje. Z toho istého dôvodu budete určite potrebné vyvŕtať stenu, opravte produkt na ňom, a následne, aby ste ho mohli pohybovať, nie je tak jednoduché.

Stôl s uzavretými policami je napríklad transformujúca konštrukcia šatníka, na policiach, z ktorých je monitor umiestnený, systémová jednotka a iné objemné zariadenia. Podobná možnosť je optimálna, ak je miestnosť brutálnym nedostatkom priestoru pre počítačovú tabuľku. V uzavretých priestoroch je možné vyčistiť aj papierom a tlačenou literatúrou, hračkami.

Vždy skúmajte balenie starostlivo tak, aby nie je preplatok pre zbytočné funkcie a nestrácajte zrak úplne potrebných vecí.

Nezabudnite, že základné vybavenie môže expandovať vo veľkých limitoch, dopĺňať pomocné prvky a detaily.

Rozmery

Vlastníctvo s výberom rozmerov počítačových tabuľky je ľahké poškodiť víziu a chrbticu. Nadmerne vysoká možnosť nie je potrebná, ale aj na to, aby sa modely s stolom menšou ako 0,7-0,8 m na podlahe nerobí zmysel. Najmenšia prípustná hĺbka pracovnej časti je 800 mm a dĺžka dizajnu môže byť obmedzená len vašimi potrebami. Zvážte pravdepodobnú písomnú prácu a miesto pod stĺpikom, skenery, joysticks a podobne.

Pre police klávesnice je ideálna šírka 70 cm, nie je to príliš veľa, a lakte nebudú visieť vo vzduchu, je to veľmi unavení v normálnej práci.

Materiály a farby

Vytvárajte počítačové tabuľky od:

 • Drevotriesková doska, MDF (oba tieto materiály môžu byť oddelené dyhom alebo dekoratívnym plastom);
 • prírodné drevo;
 • Vysoko pevné sklo.

Konečné odporúčania pre výber optimálneho materiálu nie je možné poskytnúť, ale stojí za to venovať pozornosť výhodám a nevýhodám jednotlivých druhov. Drevené drevotrieskové dosky a MDF sú k dispozícii a relatívne lacné, vám umožňujú vytvoriť nádherný vzhľad, ale slabo prenášať vlhkosť a teplo.

Je nepravdepodobné, že by niekto mohol spochybniť ekologickú čistotu stromu a jeho atraktivitu, ale platiť za drevený nábytok bude mať veľa.

Sklo je tiež úplne bezpečné v životnom prostredí a sanitárnom. Je to externe krásne, ale je to drahé, je ľahké deformovať a prestávky, rýchlo špinavé. Všeobecný záver: Ak sa nebudete snažiť demonštrovať svoj neobvyklý a luxus, ale len chcete spoľahlivú a funkčnú tabuľku, musíte zostať na drevotrieskovej doske. Odporúča sa uprednostniť tento lacný materiál, orezaný dýhou. Odporúča sa tiež na získavanie možností šetrných k životnému prostrediu z LDSP triedy E-1.

Možnosti moderného priemyslu vo farbenie nábytku sú takmer obmedzené. A predovšetkým špecialisti, či dizajnéri alebo psychológovia veria, že pre počítačové tabuľky sú preferované neutrálne tóny.?

Chytľavé a expresívne odtiene plastových konštrukcií budú vyhovovať deťom, ale môžu rýchlo preskúmať.

Ako si vybrať?

S praktickými schopnosťami, materiálmi a potrebnými rozmermi sú čoraz viac alebo menej jasné. Ale tieto údaje nestačia na výber vysoko kvalitnej počítačovej tabuľky, ktorá vám bude dlhú dobu slúžiť.

 • Ak chcete organizovať priestor domu pod osobným vkusu a často ho upravíte, stojí za zastavenie voľby na modulárnom systéme. Odstránenie a pridanie jednotlivých častí, je veľmi jednoduché transformovať ho, aby bol nepoznateľný. Rovnaké riešenie pre zrejmé dôvody sa odporúča pre často meniace sa počítače, demontáž a ich zber.
 • Všimnite si, že stavebné štruktúry nemôžu stáť menej ako 10 tisíc rubľov. Najprv musíte pochopiť, či môžete zaplatiť potrebné množstvo a potom sa obrátiť na majstra.
 • Pre malú miestnosť sú ideálne modulárne alebo uhlové riešenia. Nezáleží na tom, či je pracovisko vytvorené pre školáku alebo pre dospelých, je potrebné vziať do úvahy prírodné a umelé osvetlenie. Zároveň by sa tabuľka mala stať tak, že slnečné svetlo padá na svoj povrch kvôli chrbtom sedenia.

Krásne interiéry

So všetkým významom funkčných úvah, estetika tiež nestojí za výhľad. Monochromatické návrhy sú považované za univerzálne. Takmer každý interiér bude s nimi harmonizovaný. Mladí užívatelia majú zmysel dať počítačovú tabuľku, externe podobné barom stojany alebo zdobené v súlade s iným čerstvým a drzým úmyslom. V modernistických interiéri ukáže svoj externý stôl atraktívnosti vo väčšom formáte.

Počítačový tajomstvo stola s skladacou konzolou bude prihlásený v minimalistickej miestnosti (ktorá v zloženom stave vykonáva úlohu dverí skrine). UPOZORNENIE: Uvedenie stacionárneho počítača je nepravdepodobné, že by uspieť. Farba v každom prípade musí zodpovedať celkovej tonalite miestnosti, aby sa tabuľka nezdala neprirodzená a smiešne.

Prečítajte si viac o tom, ako si vybrať počítačový stôl s regálmi, naučíte sa z nasledujúceho videa.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: