Posuvné šatníkové skrinka „veliteľ“

  V súčasnosti môže hľadať vysoko kvalitné a lacné skriňa môže trvať dlho. Podobné objekty nábytku Dostupné náklady nie sú také jednoduché. Pomoc pri výbere ideálneho modelu šatníka, komandoru, ktorý vydáva spoľahlivé a funkčné modely z vysoko kvalitných a trvanlivých materiálov.

  Vlastnosti a výhody

  Americká spoločnosť KOMANDOR sa stala slávnou vďaka vlastným technológiám na výrobu vysoko kvalitných a trvanlivých skriniek. Premýšľali o každom detaile, z valcových mechanizmov na tuhé profily.

  Dnes je na trhu nájdený veľký počet falzifikátov čínskej produkcie, vynikajúce pre produkty spoločnosti z americkej firmy. Sú to nielen nízka kvalita, ale tiež škodlivé pre zdravie, pretože na ich výrobu sa pododielna doska používa s veľkým obsahom formaldehydových živíc.

  Pri výrobe originálnych častí fasády z KOMandoru sa používa laminovaná drevotriesková doska triedy E1. Takéto materiály sú charakterizované zníženým obsahom škodlivých formaldehydových živíc. Sú pokryté špeciálnym buničinovým filmom s impregnáciou z melamínovej živice.

  Patentované valce sú prítomné vo výrobkoch z americkej firmy, záruka je 30 rokov. Tieto časti sa vyznačujú odolnosťou voči opotrebeniu a trvanlivosťou. Valčekové mechanizmy a dvere v skrinkách nemusia neustále opravovať alebo regulovať.

  V kvalitnom nábytku a špeciálnych konštrukciách háčikov. Poskytujú spoľahlivé uchovávanie krídla dverí v koľajniciach a umožňujú vám vyhnúť jeho pádu aj počas ostrých otvorov a uzáverov.

  Takéto výrobky sú vybavené spoľahlivými a odolnými oceľovými profilmi. Spúšťajú sa ako pružiny, ale majú požadovanú úroveň tvrdosti.

  Hliníkové profily v skrinkách Komandoru sa líšia veľkou hustou. Sú to tvrdšie, ale aj viac. V takýchto štruktúrach sú horizontálne a vertikálne profily navzájom pripojené pomocou ďalších držiakov. Takáto nehnuteľnosť poskytuje vynikajúcu tuhosť

  Výrobky poprednej spoločnosti na ruskom trhu sa vyznačujú krásnym a harmonickým dizajnom. Vďaka bohatému sortimentu je možné vybrať vhodnú kópiu do akéhokoľvek štýlu a interiéru, z Classic do Avant-Garde.

  Kvalitné skrine z KOMandoru môžu byť vybraní pre každú chuť a peňaženku.

  Modely

  Zvážte viac modelov skriniek-Coupe vyrobených pod názvom známej spoločnosti KOMANDOR.

  Vysoko kvalitné mŕtvoly

  Externe sú podobné možnosti veľmi podobné klasickým skrine. Významná podobnosť s nimi dávajú veľkolepé profily s povlakmi napodobňujúcim drevo. V detailoch fasády sa plnia z drevotrieskovej dosky. Takéto možnosti skrine sú veľmi populárne kvôli ich mobilite. V prípade potreby môžu byť kedykoľvek preusporiadané.

  Charakteristickým znakom skrinových modelov z KOMandoru je prítomnosť oboch posuvných a hojdacích dverí.

  Vnútorné plnenie v takýchto objektoch nábytku je prezentované s pohodlnými a priestrannými zásuvkami, policami, tyčkami a závesmi.

  Takéto modely skrine sú najlepšie hľadať v priestranných izbách. Ak je váš domov charakterizovaný skromným námestím, mali by ste kontaktovať viac kompaktných vstavaných skriniek.

  Vstavaný

  V arzenále slávnej značky je široká škála vstavaných skrine. Takéto výrobky sa vyznačujú malými veľkosťami, takže môžu byť inštalované nielen v spálni alebo obývacej izbe, ale aj v úzkej chodbe.

  Vstavané skrine z KOMandoru sú najčastejšie inštalované v oblakoch, čím sa vypĺňajú zbytočné, že je to oblasť.

  S pomocou takýchto skriniek môžete skryť mnoho nedostatkov na stenu. Môžu to byť vady, plánovanie a t.D.

  Lacné budú vstavané možnosti pre KOMandorské skrine, v ktorých nie sú žiadne podrobnosti. Môže to byť napríklad chrbát a bočná stena.

  Ak sa rozhodnete doplniť interiér s takýmto predmetom nábytku, stojí za to zvážiť vlastnosti jeho dizajnu. Podobné modely sú inštalované pomocou podlahy, stien a stropu. Tieto prvky plánovania miestnosti hrajú úlohu bočnej, dolnej a zadnej steny vstavaného skrine.

  Slávna značka ponúka vysoko kvalitné a veľmi odolné možnosti pre vstavané skrine s tuhými profilmi a spoľahlivými návrhmi. Budete musieť správne odstrániť všetky merania tak, aby bol výrobok najvhodnejší a úhľadne sa usadil na svojom mieste.

  Hlavnou nevýhodou takýchto systémov je ich statická. Vstavaná šatníková skriňa nemôže byť ľahko preskupená z miesta.

  Spoločnosť ponúka spotrebiteľom robiť nábytok na objednávku. Môžete si objednať pre seba dokonalú možnosť, ktorá bude externe a interne spĺňať vaše požiadavky. Takéto výrobky budú stáť trochu drahšie, ale dostanete dokonalý šatník.

  Dizajn

  Komandor uvoľňuje skrine, ktoré majú neprekonateľný vzhľad. Vhodná možnosť môže byť zvolená do akéhokoľvek interiéru a štylistiky. Môže byť ako veľká sklenená skrinka prípadu dizajnu a luxusného vstavaného modelu, ktorý je povrchový prírodný dub.

  Krásny vzhľad majú módne priehradné skrine vybavené dekoratívnymi okuliarmi Lacobel. Takéto vložky môžu mať rôzne farby a lesklý povrch.

  Často v jednom produkte sú dekoratívne okuliare naraz niekoľko farieb. Napríklad harmonický a neutrálny dizajn má priestorové skrine s dverami, ktoré spájajú tmavohnedú, kávu, čokoládu a béžové farby.

  Takéto odtiene zapadajú do mnohých interiérov a nie sú vyradení zo spoločných súborov.

  Pre vizuálnu expanziu priestoru by ste sa mali obrátiť na krásne skrinky so zrkadlovými dverami. KOMANDOR vydáva podobné možnosti vo veľkom sortimente. Zvlášť atraktívne a drahé modely, v ktorých existuje viac ako 2-3 dvere. Takéto výrobky sú najčastejšie umiestnené v spálni.

  Štemné skrine s povrchmi, ktoré napodobňujú prírodné drevo s charakteristickou textúrou, sú vo veľkej dopyte. Takéto možnosti dokonale sa pozerajú na klasické interiéry.

  Externe, môžu sa podobať prírodným dubom, drahým červeným drevom, brezovým a tak. V takýchto modeloch sú často tradičné zrkadlové vložky.

  Príslušenstvo, armatúry

  Kommandorové značkové skrine sú vybavené nasledujúcimi komponentmi:

  • Vešiaky pre nohavice, svetre a košele;
  • Vešiaky pre sukne, šaty malej dĺžky, bundy a bundy;
  • Vešiaky pre dlhé šaty, pláštenky a iné druhy vrchného oblečenia;
  • police umiestnené v hornej, strednej a dolnej zóne;
  • pohodlné zásuvky;
  • Skladovacie priestory rôznych zariadení a domácich spotrebičov.

  Rôzne posuvné systémy môžu byť prítomné v značkových skrinkách:

  • Najekonomickejšie sú „štandardné“ systémy. Takéto štruktúry sa vyznačujú vysokou kvalitou a dostupnými nákladmi. Externý dizajn týchto systémov je stručný a zdržanlivý.
  • Pohodlnejšie a praktické je systém „LUX“. Je oveľa jednoduchšie zachytiť prsty a má atraktívny vzhľad.

  Možnosti ubytovania

  Krásne a trvalé skrine môžu byť umiestnené v každej miestnosti. Napríklad pre chodbu bude najlepšia možnosť vstavaný model so zrkadlovými vložkami. Vďaka takému kusu nábytku máte vždy vonkajšie oblečenie, topánky a všetky potrebné príslušenstvo na opustenie ulice.

  V spálni alebo obývacej izbe môže byť umiestnená oba rámčeka aj puzdra. Môže mať zrkadlové vložky, farebné sklo Lacobel alebo hluché dvere.

  Podobné možnosti sú vhodné pre starostlivosť o deti. Ale pre takéto miestnosti sa odporúča vybrať viac jasných a farebných modelov.

  Šatník musí priblížiť k celkovému interiérovému stylistu.

  Recenzie

  KOMANDOR existuje už mnoho rokov. Počas tejto doby získala obrovské množstvo fanúšikov vysoko kvalitného a lacného nábytku.

  Dnes kupujúci poznajú nielen silu a trvanlivosť skríň zo slávnej značky, ale aj ich neprekonateľného dizajnu. Externe, nábytok vyzerá drahé, ale má prijateľnú cenu.

  Potešení kupujúci a odolnosť proti opotrebeniu originálnych skriniek. Slúžia dlho a nestratia atraktívny vzhľad aj s pravidelným používaním mnoho rokov.

  Priťahuje spotrebiteľov a vnútorné vyplnenie vysoko kvalitných skriniek. Môžu ubytovať veľké množstvo rôznych vecí. Mnohé možnosti poskytujú ďalšie závesy, police a zásuvky.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: