Rohové toaletné stoly so zrkadlom: Funkcie voľby

Obliekanie je známy už od staroveku. Už potom boli krásy vstrekované, sedí pred zrkadlom a na stole pred nimi boli roztomilé srdce ženy poháre, kasketové a fľaše.

Čo je potrebné?

Samozrejme, môžeme povedať, že tento predmet nábytku je teraz úplne povinný. Môžete predstierať, že rytmus života moderných dámy neznamená dlhé sedadlo pred zrkadlom. Ale aj moderné očarujúce niekde potrebujú udržať svoje roztomilé Bubibles, rakva s dekoráciami, poháre s krémi, fľašu parfumov a kozmetickej tašky.

A tu je obliekací stôl najlepšou a pohodlnou možnosťou. Neberie do interiéru veľa miesta, multifunkčných a ľahko sa hodí. Hlavná vec bola schopná vyzdvihnúť.

Odrody

Obliekanie stolov, napriek jednoduchosti mena a rozmanitosti voľby, majú svoje vlastné formy a štýly. Majú rôzne typy, upevňovacie a tvary. Dame Tabuľky sú trojuholníkové, pán, pentagonálne, okrúhle, štvorcové a trapézové.

 • Trojuholníkový tvar – chrbát tvorí uhol a predná časť je zvyčajne rovná. Hoci najčastejšie je predná časť vyrobená zo zakriveného tvaru. Takýto tabuľka získava útulnejší pohľad a uhol zadnej časti sa môže líšiť v závislosti od uhla tvoreného stenami

 • M-tvarovaný – jasne opakuje tvar rohu stien. Zrkadlo je tu pripojené na jednej zo strán stola a má strednú veľkosť.
 • Pentagonálny – pripomína rhombus s skrátenými stranami. Táto možnosť má veľa užitočnej oblasti tabuľky a schopnosť inštalovať zatiahnuteľné boxy v rôznych variantoch.

 • Štvorcový tvar – Jednoduchá možnosť s rovnými rohmi. Môže byť inštalovaná kdekoľvek stena alebo uhol.
 • Kruhový formulár alebo ovál – Rôzne s milosťou. Avšak, to je dostatok miesta.
 • Trapézový – Má priamy skrátený a širšiu frontu. Vyrobené v obvyklej verzii a vo forme tajomstva. Má rôzne zásuvky a police.

Pre dobrú stabilitu je tabuľka nainštalovaná buď na nosiči, alebo je vhodne pripojená k stene.

Typy pripojenia toaletných stolov Existujú tri typy:

 • Suspenzia je upevnená na stene. Poskytuje malé zásuvky a nedostatok klasickej podpory. Možnosť je charakterizovaná jednoduchosťou dizajnu. V prípade prevodu tabuľky na iné miesto však bude mať plnú demontáž.

 • Vonkajší typ upevnenia Najjednoduchšia možnosť inštalácie v akejkoľvek výhodnej polohe. Pevne stojí štyri podpory.
 • Konzola má dve alebo tri podpery, ak je to potrebné, je možné dodatočnú montáž na stenu. Najviac elegantná a kompaktná voľba.

Ak chcete vybrať vhodnú možnosť, stojí za to vedieť, že toaletné stoly sa vyrábajú v troch hlavných verziách:

 • Klasický pohľad Pripomína obvyklý stôl so zrkadlom na vrchole. Bez špeciálnych excesov, ale s mnohými boxmi pre tajomstvo dámy.

 • Trenie. Jeho charakteristickým znakom je trojrozmerné zrkadlo. Veľká centrálna a pohyblivá strana, ktorá môže byť inštalovaná pri každom uhle prehľadu. Veľmi pohodlná možnosť. Umožňuje vidieť dámu v rôznych perspektívach.
 • Triam. Samotná tabuľka môže byť malá aj veľká. Má veľmi vysoké a veľké zrkadlo, v ktorom sa môžete vidieť v plnej výške.

Kde inštalovať?

Nainštalujte obliekacie stoly zvyčajne na chodbe, spálni a obývacia izba. Každá možnosť má svoj význam. Napríklad obliekací stôl na chodbe slúži nielen pre hostesku, ale aj pre hostí. Je povolené nainštalovať tabuľku v kúpeľni. Táto možnosť je však trochu použitá v dôsledku obmedzeného kúpeľňového priestoru.

Nezabudnite, že tabuľka by mala byť dobre pokrytá. Perfektné miesto bude v okne. Vo večerných hodinách sa tabuľka osvetľuje lampy, čo znamená, že je potrebné pristupovať k zásuvke. Samozrejme, tento kus nábytku by nemal zasahovať do pohybu. Koniec koncov, nechcem naraziť na OTFIK v blízkosti stôl alebo o jeho doske.

Tento kus nábytku nie je len pre veľkú miestnosť s brneniami. Obliekanie sa dokonale zapadne do miestnosti malej prace. Hlavnou vecou je použitie svojho priestoru.

Rohový boorru

Z nejakého dôvodu je všetko nábytok usporiadať buď stenu alebo uprostred miestnosti. A zabudnúť na uhol, ktorý je použitie, je iracionálny. Ak nie je Ficus tam alebo lampa. Medzitým je uhlový obkladový stôl ideálnym spôsobom, ako vyriešiť problém. Najmä v malej miestnosti.

Je potrebné určiť proporcie:

 • Veľký rohový stôl v malej miestnosti bude príliš ťažkopádny a odmietnutý;
 • Malý stôl vo veľkej miestnosti sa jednoducho stratí medzi položkami interiéru.

Rohový stôl je dobrý, pretože zjemňuje rohy miestnosti, pomáha racionálne používať oblasť malej miestnosti. A rohový nábytok vizuálne rozširuje priestor. Tabuľky sú zvyčajne doplnené zrkadlami, ktoré ovplyvňujú vizuálne zvýšenie priestoru a dáva ďalší zdroj svetla.

Pre stôl rohu budú vhodné všetky tri možnosti upevnenia. Môžu to byť v klasickej verzii a dotyk je vhodný. Len s trumpexom by mal byť opatrný. Jeho zrkadlo je ťažkopádne. Vizuálne to môže expandovať výšku stropu a tlačiť s jeho hmotnosťou, takže tmavá a nepohodlná miestnosť.

Formulár pre takúto tabuľku je možné zvoliť akýkoľvek: m tvarovaný, uhlový, štvorcový, lichobežníkový a dokonca aj malý okrúhly stôl dokonale zapadnutý do rohu miestnosti.

Štýl. Materiál. Farba

Moderné dámy budú vykonané so zrkadlom v rôznych štýloch, z rôznych materiálov a ohromujú rôzne farebné riešenia.

 • HIGH TECH STYLE Vhodné pre minimalistické ventilátory. So sklenenou doskou a kovovým rámom. V sivej farbe z ocele.
 • Francúzsky štýl Provence To znamená ľahkosť. To je nevyhnutne biele farby alebo pastelové farby. Vintage zrkadlá a vyrezávaný stôl, výsuvné boxy so zlatými držadlami.

 • Ampír štýl. Vzdorne. Zakrivené tvary a hojnosť štuku. S takýmto stolom, nádherne kombinované pouf alebo stoličku pokryté plnkou hodvábom.
 • Moderný. Prísne čiary, jednoduchosť formulárov s malým dekorom.
 • Klasický možnosť je strom nevyhnutne. Trochu nudné, ale nemusí to zmeniť, po módnych rozmaroch. Seed dub, breza, bohatý rezbárstvo.

Toto nie je všetky možnosti dizajnu štýlu. Existuje mnoho z nich a vždy existujú možnosti.

Kov a plast, sklo, drevo a mramor – voľba vždy pre vás zostáva. Black Gloss, Matte Glass Countertops, jasná plastová farba – Výrobcovia ponúkajú rôzne možnosti. Kúpené v kabíne nábytku na objednávku alebo vlastných rukách. Mnoho možností.

Vyberte si obliekanie potrebné, najprv sa opiera o celkový štýl miestnosti. Zohľadniť jej farbu a tvar. Tabuľka by sa nemala zlúčiť s miestnosťou alebo ju v ňom vyriešiť. Musí byť jej dekorácie.

Ako si vybrať?

Rozhodovanie o potrebe takejto interiérovej položky, ako je obliekací stôl, mali by ste vedieť, aké funkcie sa bude vykonávať v miestnosti.

Výber obliekacieho stola, je potrebné spoliehať sa na niekoľko orientačných bodov:

 • Miesto, kde bude stáť – stôl by sa nemal len dobre zakrytý, ale tiež nezasahovať do pasáže;
 • Materiál, z ktorého sa bude vyrábať, rovnako ako jeho farba;

 • tvar tabuľky, jeho vzhľad a spôsob upevnenia;
 • Dizajn a štýl – buď harmonizuje so spoločným výhľadom na miestnosť, buď v ňom vyniká svetlý prízvuk;
 • Funkčnosť – či toaletný stôl hrá čisto dekoratívnu úlohu, alebo je potrebné len pre šálku čaju a kníh, a možno bude na ňom hmotnosť pohárov a fliaš na ňom, a v boxoch uložených šperkov a kúsok čokolády.

Nezabudnite, že banquette má záchodový stôl – to nie je úplne vhodné na odpočinok. Vo forme predsedu, paniky alebo stoličiek – rozhodnúť, kto bude pre neho vykonávať čas. Zvolená sedačka podľa rastu. Malo by byť vhodné sedieť, bez toho, aby sa vytvorili problémy s chrbticou. Najčastejšie sa banquette prichádza s tabuľkou.

Dekor

A hoci samotný šatník sama o sebe je dekorácia, ďalšie kúzlo mu neublíži:

 • Svetlo. Pôvodná lampa môže byť nielen zdrojom osvetlenia, ale slúžiť ako dekorácia.
 • Váky. Statuettes. Hodina. Roztomilý, dávať toaletný stolík.

 • Maľba. Nevyhnutne v krásnom ráme.
 • Svietnik. OpenWork Napkins a váza s cookies.

Tabuľka pre make-up z masívu, potrebujete všetkých zástupcov krásne podlahy. Budúca verzia neopustí nikoho ľahostajná. Dajte to, čo ste milí, ale nepoškvršujte obliekanie s zbytočnými vecami.

Na základe zvláštnosti výberu rohu do rokov, pozrite sa na nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: