Rozmery rohových pohoviek

V súčasnej dobe, multifunkčné, pohodlné a krásne rohové pohovky sú vo veľkej dopyte. Mnohí spotrebitelia sa mylne domnievajú, že taký čalúnený nábytok je vhodný len pre veľké a priestranné obývacie izby. Neviete, ako si vybrať veľkosť uhlových pohoviek. V skutočnosti, správne zvolená pohovka s uhlou štruktúrou môže byť umiestnená aj v malej miestnosti, a to môže byť nielen sála.

Takéto položky môžu byť umiestnené v spálni, škôlke a dokonca aj v kuchyni.

Vlastnosti a odrody

Moderní výrobcovia ponúkajú spotrebiteľom veľký počet rohových pohoviek. Môžete si vybrať slušnú možnosť pre veľkú a priestrannú a kompaktnú miestnosť.

Pohľad je, že uhlová pohovka je vhodná len pre veľkú miestnosť, je chybná. V skutočnosti, že majitelia malých bytov často oslovujú takéto návrhy.

Existujú dva odrody uhlových štruktúr:

 • M tvarované;
 • V tvare p.

Prvá možnosť je vhodná v malej miestnosti.

G-tvarované pohovky

Malé pohovky v tvare m môže byť umiestnené vo voľnom rohu miestnosti, výrazne šetrí voľné miesto. Na takomto mäkkom nábytku môžete bezpečne post 4-5 ľudí. Z tohto dôvodu, najčastejšie uhlové pohovky vložte do obývačky.

Ak si dáte čistý konferenčný stolík vedľa nich, potom budete mať veľmi príjemnú oblasť, ktorá má príjemnú komunikáciu.

Nie menej harmonické uhlové štruktúry sa pozerajú na kuchyňu. Nákup Nábytok Pre takéto územia sa odporúča vybrať modely s neziskovým čalúnením. Môže to byť skutočná alebo umelá koža, ECO.

Ak vám živý priestor umožňuje vybrať veľkoplošnú rohovú pohovku. Podobné vzorky majú veľkú kapacitu. Tento nábytok je vhodný pre päť ľudí.

P-tvarované pohovky

Luxusné pohovky v tvare P majú veľké veľkosti. Vo veľkej a voľnej izbe, niektorí majitelia umiestnia dva alebo viac pohovky. Takže môžete zvýrazniť zónu pre stretnutia s príbuznými a priateľmi.

Takéto možnosti sú ideálne vhodné pre ľudí, ktorí milujú stretnúť hostí doma. Ak si vyberiete kópiu s vysoko kvalitným povrchom príjemného tieňa, potom môžete vytvoriť veľmi atraktívny interiér obývacej izby.

Stojí za zmienku multifunkčnosti podobných objektov čalúneného nábytku. Najbežnejšie sú modely vybavené zatiahnuteľnými a skladacími mechanizmami. V takýchto pohovkách sú ďalšie miesta na spanie.

Vybavenie

Dnes v nábytkových salónoch môžete vidieť rohové pohovky s rôznymi systémami. Zabezpečnejšie náklady sú rôzne možnosti s jednoduchými dvojitými skladacími lôžkami. Vhodné spálne sú však vhodné výlučne na vzácne použitie.

Budú veľmi užitočné pre ubytovanie hostí vo vašej domácnosti.

Trochu drahšie bude stáť uhlový model s mechanizmom, ktorý môže byť použitý denne. Podobné možnosti sa vyznačujú dlhodobou životnosťou a vynikajúcimi charakteristikami výkonu. Postupom času nehľadá a podrobnosti o svojich mechanizmoch nepodarí v pravidelnej prevádzke.

Aj toto nie je limit funkčných schopností uhlových pohoviek. Dnes sú produkty vybavené malými barmi, pohodlnými policami v lakťových opierky, hudobné centrá, ťahané stoly, a dokonca aj spoľahlivé kódové zámky sú veľmi populárne.

Dokonca aj ten najnáročnejší kupujúci si bude môcť vybrať ideálnu možnosť. Mnohé firmy dnes ponúkajú servis vlastného výberu kompletného nábytku. Môžete zbierať čalúnený nábytok s funkčnými dodatkami, ktoré potrebujete.

Vo väčšine modelov sú na dne zasúvateľné pretrvávajúce boxy. Často je jedno rohová pohovka vybavená niekoľkými takými výrobkami. V takýchto kópiách môže byť umiestnená nielen posteľná bielizeň, ale aj veci na uskladnenie, ktorého nebolo miesto v miestnosti.

Dnes v obchodoch s nábytkom sa môžete starať o vhodnú možnosť pre interiér v ktoromkoľvek štýle, od klasiky na moderné. Nemôžete a veľký výber čalúnenia. Môžete si kúpiť kvalitný a krásny model pre každú chuť a peňaženku.

Rozmery

Dnes je možné zvoliť módny rohový pohovka pre ľubovoľnú veľkosť miestnosti. Hlavná vec sa nemá mýliť, určuje veľkosť miestnosti, v ktorej máte v pláne usporiadať čalúnený nábytok.

Veľký

Ak metrov štvorcových dovnútra, v miestnosti môžete dať priestrannú uhlovú pohovku. Mnohí ľudia si vyberajú pohodlný model s 5-6 sekciami a priestrannou spálňou (viac ako 220 cm). Dĺžka takýchto možností môže prekročiť 300 cm. Hĺbka sedadiel v priestranných modeloch je 170-200 cm.

Tento nábytok je absolútne nie je vhodný pre malú izbu, či už ide o kuchyňu, spálňu alebo obývaciu izbu.

Malý

Pre malé priestory by ste si mali vybrať malý rohovú pohovku. Jedným z voľných rohov v miestnosti sa spravidla rozlišuje pre takéto možnosti.

Mini Sofans často získavajú detské izby. Takéto kópie zaberajú minimálne voľné miesto bez straty v rovnakom čase a funkciami. Môžu mať tiež prístelku, ale je to kompaktnejšie ako vo veľkom priestrannom modeli.

V mnohých adresároch je minimálna veľkosť uhlovej pohovky 210 × 132, 140 cm. Samozrejme, že všetko závisí od konkrétneho výrobcu. Niekto produkuje malé modely, ktorých rozmery nepresahujú 212 × 152 cm alebo 218 × 158 cm.

Nemyslite si, že miesto na spanie v takýchto výrobkoch je blízko. Vo výrobku sú rozmery 210 × 132 cm, posteľ v rozloženom stave má veľkosť 190 × 130 cm.

Malý

Niektoré z najobľúbenejších dnes sú kompaktné rohové pohovky. Takéto modely sú ideálne pre malé a útulné izby. Multifunkčný umierajúci pohovka môže mať hĺbku 65-80 cm a dĺžku umiestnenia postele od 160-190 do 200-220 cm.

Najčastejšie sú takéto modely umiestnené v malých obývacích izbách alebo večere.

Tipy na výber

Dnes v nábytkových salónoch môžete vidieť veľký počet rôznych pohoviek s uhlovým dizajnom. Ak sa chcete stratiť v takom bohatom sortimente, je veľmi jednoduché, takže by ste mali venovať pozornosť niektorým nuansom, výber vhodného modelu čalúneného nábytku:

 • Pre malé bývanie stojí za to vyberať pohyblivú pohovku tvaru m na kolieskach. Takýto model sa dá ľahko preskupiť z jedného miesta na druhé, bez poškodenia podlahovej krytiny.

 • Veľmi pohodlné sú skladacie pohovky, ktorých niektoré prvky môžu byť kedykoľvek zmenené. Takéto jednoduché transformujúce modely je možné zmeniť podľa ich uváženia.

 • Luxusné rohové pohovky v tvare P budú vyzerať harmonicky v priestrannej miestnosti. Pre malé priestory sa takéto modely nehodia.

 • Ak hľadáte model s prístelkou, potom stojí za to, aby ste sa rozhodli presne, ako ho budete používať. Najspoľahlivejším je takzvaná francúzska clmshell. Je vhodný len pre vzácne použitie, je to lacné.

 • Ak plánujete, aby ste pravidelne využili skladaciu pohovku, stojí za to prekonať trochu a kúpiť model s mechanizmom akordeon, „Dolphin“, „Kniha“ alebo „Eurobook“. Výber takéhoto nábytku je potrebné zohľadniť jeho rozmery v rozloženom stave. Pohovka musí byť dokonale zapadajú do rozloženia miestnosti, neprekrývajúca sa priechodu.

 • Pred nákupom sa uistite, že ste sa uistite, že práca všetkých mechanizmov pohovky. Ak to chcete urobiť, obráťte sa na predávajúceho konzultant, ktorý musí preukázať všetky možnosti modelu, ktorý sa vám páči.
 • NEPOUŽÍVAJTE BEZPEČNOSTI Za rohom pohovky, vybavenú rôznymi funkčnými dodatkami, ktoré naozaj nepotrebujete. Môže to byť kódové alebo zatiahnuteľné hudobné centrum. Takéto detaily v čalúnení nábytku sa nevyžaduje pre všetkých, takže nemá zmysel stráviť na nich peniaze navyše.

 • Venujte pozornosť materiálom, z ktorých je vytvorený rám čalúneného nábytku. Najviac odolné a odolné voči opotrebeniu sú štruktúry z poľa z dreva, ale náklady na viac. Varianty z drevotrieskovej dosky sa vyznačujú nízkymi nákladmi, ale tiež neslúžia tak dlho, ako modely s prírodnou drevnou základňou.
 • Nemenej dôležitý dizajn rohu pohovky. Odporúča sa zastaviť výber na produktoch s sólovými oceľovými časťami. Podobné možnosti sú trvanlivé a trvanlivé. Tieto návrhy poskytujú zachovanie atraktívneho vzhľadu pohovky po mnoho rokov.

 • Nespoľahlivá metóda upevňovania je kovová sieť. Pohovka s takýmto dizajnom rýchlo vidí a stratí svoj komoditný pohľad. Jedinou výhodou takýchto modelov je ich prijateľná cena.

 • Dôležitou úlohou pri výbere čisteného nábytku hrá jej čalúnenie. Viac odolné voči opotrebeniu a atraktívne sú modely orezané s pravou kožou. Takéto kópie sú však drahé.

 • Lacnejší nákladový nábytok s bolesťou z koženca alebo ekologického stromu. Externe, tieto materiály nie sú horšie ako prirodzená koža, ale sú menej trvanlivé a trvanlivé. Hlavnou výhodou takéhoto čalúnenia je jeho nenáročná. Z povrchu umelej alebo originálnej kože sa ľahko odstránia špinavé miesta a prach.

 • Menej praktickým materiálom čalúnenia je textil. Na takýto model sa odporúča manipulujte, ak budete vložiť pohovku v obývacej izbe. Pre kuchyňu alebo lodžiu nie je táto možnosť vhodná, pretože tkanivo má nehnuteľnosť na absorbovanie cudzích vôní, ktoré nie sú vždy príjemné.

 • Pre detskú izbu si môžete vyzdvihnúť malú uhlovú pohovku g tvaru g. Rovnako ako pravidlo, pre takéto priestory, ľudia vyzdvihnúť jasné modely s nekomerčným textilným čalúnením, zdobené pozitívnymi výtlačkami a kresbami. Ak si chcete kúpiť monofónnu pohovku, mali by ste sa pozrieť na jemné a príjemné farby.

 • Dizajn rohu pohovky by mal byť priblížený interiérom, v ktorom sa nachádza.

Možnosti ubytovania

V obývacej izbe

Najčastejšie sú uhlové pohovky umiestnené v obývacej izbe. S pomocou podobných modelov čalúneného nábytku môžete vytvoriť veľmi útulný a harmonický interiér, v ktorom bude príjemné stretnúť sa s hosťami.

V kuchyni

Takýto nábytok môže byť umiestnený v kuchyni. Pre takéto prostredie sa odporúča vybrať nefajčiarske modely s čalúnením umelej alebo originálnej kože. Najčastejšie pre jedálenský kút, ľudia kópia tvaru tvaru tvaru alebo mini pohovky.

Štýlový rohový pohovka pre kuchyňu, zvetrané v čiernych farbách, dokonale zapadá do takmer akéhokoľvek interiéru. Táto možnosť je dosť sily, aby sa. Podrobnejšie informácie o tom, ako to urobiť, povedzte nasledujúcemu videu.

U detí

Vhodné rohové pohovky a na ubytovanie v detskej izbe. Pre takéto prostredie stojí za to zvoliť skôr svetlý model, ktorý nebude mať príliš veľa miesta.

V kancelárii

Kompetentne vybraný mäkký nábytok uhlového dizajnu vyzerá nielen v útulných domácich interiére, ale aj v tuhých kanceláriách. Najčastejšie v takom prostrediach sú drahé výrobky s prírodným čalúnením kože. Vhodné sú klasické farby (čierna, hnedá, béžová, biela).

V kancelárii

Elegantná kožená pohovka môže byť umiestnená v pracovnej kancelárii. Ak to chcete urobiť, obráťte sa na model s drevenými predmetmi (lakťové opierky alebo police). Ak pridáte taký nábytok do pevnej drevenej plochy, potom to môže byť skutočne skutočne luxusný tandem.

Krásna fotografia pohovky v interiéri

Takže, niekoľko atraktívnej atmosféry, v ktorej sú prítomné rohové pohovky:

 • Pán Gray Sofa s tkanivovým čalúnením bude vyzerať harmonické na pozadí smotany alebo béžových stien, Hnedý laminát a biely strop s vstavanými lampami. Oproti mäkkému nábytku nájdu biely nočný stolík, ako aj televízor pripútaný na stenu. Kompletné interiéru môže byť biely konferenčný stolík, biela stena s čiernymi a bielymi maľbami a fotografiami, ako aj krémové závesy na okne.

 • Malý textilný krémový bruel farba pohovka môže byť umiestnená v šedej obývacej izbe s lesklým bielym podlahom. V blízkosti by mal dať stojan na knihy a opačný čalúnený nábytok – tmavo hnedý drevený stôl pre čajové služby. Môžete pridať taký útulný súbor s vysokou bielovou lampou, sivé záclony na oknách a obrazu s tmavohnedým rámom cez pohovku.

 • Veľká a luxusná šedá pohovka v tvare P sa pozrie na pozadie prízvukovej modrej steny a bielej podlahy so sivým rozšíreným kobercom. Okná v takých zaujímavých izbách môžu byť vydané s bielymi rímskymi záclonami alebo priesvitnými záclonami. Visieť na jeden z steny podlhovastý obraz s jasnými farbami.

 • Malé pohovky v tvare M v tvare M v tvare M bude harmonizovaná s stmievacími stenami a podlahami, orezané svetelným laminátom. Takéto nastavenie môže byť zdobené nízkou konferenčnou stolicou z ebenového, krémového zlodejského koberca a veľké maľby v tónoch broskyniach.

 • Ak sa vám páči kontaktovať kontrastné riešenia v interiéri, môžete si vybrať bielu tkaninu pohovku s čiernymi sedadlami a chrbtami s čiernymi a bielymi kvetinovými výtlačkami. Takýto zaujímavý nábytok bude veľkolepý na pozadí tmavej kávovej steny a béžovej podlahy. Nízka na podlahe útulný koberec béžového odtieňa, na stene za pohovkou zavesiť veľký obrázok s obrazom jemných kvetov okvetných lístkov. Dokončite interiér vysokej vonkajšej kontrolky so smotanou flappon.

 • V modrých deťoch s akcentmi bielymi stenami bude harmonické pozrieť sa na rohovú pohovku s fialovým telom a bielymi sedadlami v multicoloru Polka Dot. V blízkosti, aby sa pruhované Aspic a ľahkú podlahu koberca s fialovými vzormi. Ozdobte čalúnený nábytok nasleduje jasné vankúše v kvete.

 • Rohová pohovka môže byť umiestnená v kuchyni. Na pozadí jemnej ružovej alebo broskyňovej headset s lesklými povrchmi budú veľkolepé, aby vyzerali kontrastná tmavosivá tkanina pohovka a čierny stôl s bažinami odtiene. Ak chcete poraziť takýto neštandardný interiér, sleduje strop kovaný luster v gotickom štýle a kachľové podlahy s klasickými pistačtio vzormi.

 • Krémová pohovka môže byť vložená do kuchyne s bielymi stenami, Biela podlaha a kontrastná hlava s broskýňovými doskami a tmavohnedými dverami. Nad pohovkou by mala byť zavesiť obrázky s tmavými rámami.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: