Skladacia meniaca sa tabuľka – pohodlná voľba pre deti

Vzhľad novorodenca v dome je vždy veľká radosť, ale súčasne sa v nových rodičoch objavujú nové materské príchytky. Dobrý pomocník v tomto náročnom podnikaní môže byť meniaci sa tabuľka.

Okrem svojej hlavnej funkcie (baby’s swaddling) je vhodné urobiť masáž na výhľačnom stole, vyrábať všetky hygienické procedúry, meniace sa plienky.

Medzi obrovskou škálou detského nábytku, môžete venovať pozornosť na skladaciu tabuľku.

Odrody

Podobne ako akýkoľvek nábytok, peelingové stoly sú vyrobené z plastov, kovu, dreva, drevotrieskových dosiek alebo kombinácií všetkých alebo niektorých materiálov. Hlavným rozdielom takýchto tabuliek je mechanizmus rozloženia.

   Skladací stôl

   Najčastejšie je to plastový stôl, ktorý je pripojený k kovovému alebo dreveným nohám, a v spodnej časti pod stolom, spravidla existuje jeden alebo dva police. Tam sú takéto modely kompletné s kúpacím kúpaním. Produkt sa rýchlo vyvíja a nezaberie veľa miesta, možno ho ľahko prepravovať na iné miesto.

   Vhodné pre izby s obmedzeným priestorom. Existujú veľmi rozpočtové modely (napríklad domáce „víla“ náklady asi 1700 rubľov., A produkty európskych firiem CAM a Geuther budú stáť 10 000 rubľov).

   Nevýhody takéhoto modelu zahŕňajú:

   1. Malé príslušenstvo pre skladovanie príslušenstva.
   2. Skladacie podpery sa môžu hojdať na nerovnomernom policiach.

    Stena

    Ďalej to stojí, aby sa rozprávali o skladacích meniacich sa tabuľkách vo forme police alebo skrinky, ktoré sú suspendované proti stene a stolové umývadlá a stúpa (je niečo podobné tajomstvu). Niekedy sa takýto peletor nazýva múr alebo skladací. Podobne ako predchádzajúca verzia, tento model je Vynikajúca možnosť pre malé apartmány.

    Z nevýhody poznamenávame nasledovné:

    1. Spravidla, nástenné kolíky nie sú dostatočným priestorom pre ďalšie veci.
    2. Nedostatok podobných výrobkov od ruských výrobcov. Priemerná cena takýchto tabuliek cudzích značiek sa líši v rozsahu 10 000-20000 rubľov., Výnimkou bol lacný model stenového pelenatora z IKEA, ale nachádza sa na predaj len rukami.

     Zmena šatníka

     Do skladacích tabuliek sa môže zmeniť meniaca sa hrudník len. Koniec koncov, má sa len pult, zvyšok dizajnu nie je transformovaný. Ak Umožňuje umiestnenie v miestnosti, potom bude takáto hrudník najvhodnejšia možnosť pre rodičov. Pevná konštrukcia je veľmi spoľahlivá a stabilná, nikdy sa nepatrí a nepatrí. Boxy vám umožňujú umiestniť obrovský súbor užitočných položiek pre novorodenca.

     Keď dieťa rastie, môžete ľahko odstrániť skladaciu dosku a hrudník vám bude slúžiť a vaše dieťa už mnoho rokov. Stojí za zmienku, že rôzne formy a modely vám umožnia vybrať najvhodnejšiu možnosť pre váš interiér. Cenové rozpätie je tiež veľmi široké, zavoláme len dolnej hranice – od 3000 rubľov., Ďalej všetko závisí od materiálu (drevotriobkovej dosky, LDSP, MDF, ARRAY), výrobcu a modely.

     Vzhľadom na jeho funkčnosť je skladacia zmena hrudníka veľmi obľúbená medzi spotrebiteľmi.

     Čo by sa malo zvážiť pri výbere?

     Nákupom akéhokoľvek produktu pre deti vrátane skladacieho stola, Je potrebné venovať pozornosť nasledujúcim faktorom:

     • Čistý materiál. Suroviny, z ktorých boli výrobky pre deti vyrobené, by mali byť šetrné k životnému prostrediu a bezpečné. Všetky kryty (laky, farby, PVC filmy) by nemali byť toxické. Výrobky by nemali mať výrazný ostrý zápach.
     • Praktickosť. Povrch meniacej sa tabuľky by mal byť odolný voči vode (toto sa vzťahuje na plastové povrchy) alebo pokryté ochranným matracom vlhkosti pre dieťa (pre drevené povrchy).

     • Geometrické rozmery. Zmena tabuľky musí byť pohodlná predovšetkým pre toho, kto sa najčastejšie stará o dieťa. Venujte pozornosť výške tabuľky – by to malo byť také, že by sa nemalo dotknúť (inak bude chrbát chorý, pretože v prvých šiestich mesiacoch bude musieť zmeniť plienky pomerne často). Čím viac povrch stola, tým pohodlnejšie bude dieťa.
     • Bezpečnosť. V dizajne dosiek musia byť vysoké strany (ale aj keď máte nejaké dieťa, nemôžete opustiť dieťa bez dozoru! ). Ak je tovar vybavený kolieskami, potom musia mať zátky. Všeobecne platí, že peletator by nemal byť ostrými rohmi a nádobou. Venujte pozornosť všetkým pohyblivým častiam a mechanizmom: nemali by drvič alebo chodiť s ťažkosťami.
     • Estetika. Je lepšie opustiť jasné kričiace odtiene v detskej izbe, čím sa uprednostňuje mierne pastelové a neutrálne farby.

     Hodnotenia zákazníkov

     Pred nákupom sa pokúste vyhľadať recenzie O modeli, ktorý sa vám páči na internetovej stránke výrobcu alebo na špeciálnych stránkach, požiadajte o priateľov.

     Na záver, stojí za to povedať, že ak pochybujete, či potrebujete meniaci sa tabuľku alebo nie, skladací model bude ideálnym riešením pre deti pre deti.

     O tom, ako urobiť nástenný výmenný stôl s vlastnými rukami, pozrite sa ďalej.

     Hodnotiť článok
     ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
     Pridať komentáre

     ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: