Skladacia tahta

Takhta kombinuje funkcie pohovky a postele. Popoludní je vhodný pre rekreáciu, tenisky, sedí s priateľmi, a v noci sa zmení na pohodlné posteli. Dizajnové potrubie vám umožní vybrať si model pre každý interiér.

Vlastnosti a výhody

Optimálne riešenie pre moderné bývanie bude skladať osmanské. Takýto nábytok je obľúbený u malých majiteľov bytov, kde každé desiatky centimetrov. Najčastejšie má model späť a lakťové opierky a v narovnom stave sa podobá posteľ.

Plusy Sofa Tahti:

 • Jednoduchý transformačný mechanizmus. Každá osoba bude schopná vyrovnať pohovku.
 • Dostupnosť vstavanej zásuvky. Posteľná bielizeň môže byť odstránená v ňom, ktorá vám umožní ušetriť miesto. Okrem toho je box vhodný na skladovanie sezónnych vecí, ktoré nie sú umiestnené v skrinkách.
 • Zisková cena. Takýto nábytok má hodnotu nižšie ako manželská posteľ a zároveň je to funkčná.
 • Stavebná spoľahlivosť, dlhá životnosť. Laconicity transformačného mechanizmu minimalizuje možnosť jeho predčasného členenia.
 • Rôzne farebné riešenia. Sofas sú vyrobené z materiálov z rôznych odtieňov, zdobené výkresmi a vzormi.

Model môže byť použitý ako trvalé lôžko, bude to nevyhnutné a pri návšteve príbuzných a priateľov. Tahtu môže byť umiestnený v spálni, obývacia izba alebo kancelária. Ak je to žiaduce, kompletné s predmetom nábytku je vyrobené predsedov z toho istého materiálu – v tomto prípade sa ukáže na plnohodnotnú súpravu.

Názory

Funkcia pohovky je, že sa uvoľňuje v rôznych dimenziách a formulároch založených na potrebách spotrebiteľa. Existujú veľmi malé modely a masívnejší nábytok.

Skladacia pohovka Takht je rozdelená do nasledujúcich typov.

Jedinečný

Praktická možnosť pre štúdiový apartmán. V naplnenej forme vyzerá ako pohovka. Pri použití ako posteľ, odporúča sa dodatočne zakúpiť ortopedický matrac.

Polovičný časovač

Veľkosťami TOHHTA zaberá medziľahlú pozíciu medzi dvojitým a jedným vzorom. Vhodné pre zvyšok jednej osoby, ktorá miluje sa zrútila na posteli počas spánku.

Double

V zozbieranej forme takéhoto nerozoznateľného od postele. Vďaka veľkým dimenziám sa na ňu bez problémov zmestia dvaja ľudia.

Uhol

Kompaktnosť – hlavná výhoda takéhoto modelu. Nachádza sa v rohu miestnosti, pretože má lakťovú opierku len na jednej strane.

Často je nábytok vybavený nohami.

Pre deti a adolescentov

Modely sú charakterizované dizajnom Motley a malou veľkosťou. Sú zdobené obrazmi zvierat, karikatúra hrdinov, pretože dieťa bude môcť vybrať tacht s obľúbenými postavami. Nábytok je vyrobený z vysoko kvalitných hypoalergénnych materiálov, vybavených kanceláriami hračiek.

Pohovky sú rozdelené podľa typu rámu, dreveného alebo kovu. Druhá možnosť sa vyznačuje najväčšou silou a trvanlivosťou, ale strom nie je hrozný hrdze a je charakterizovaný lepšími estetickými vlastnosťami.

Transformačný mechanizmus

Pred nákupom, takhta študuje, ako to odmieta. Každý z typov transformačných mechanizmov má výhody a nevýhody spojené s osobnými preferenciami konkrétnej osoby. Stáva sa to ako posuvný nábytok a posuvné na boku.

Najobľúbenejšie sú nasledujúce modely:

 • Kniha. Najjednoduchšie na dizajne je druh pohovka-ostín. Osobitnou vlastnosťou je, že je možné spať aj na podnecovanom nábytku. Aby ste narovnali OTOO, sedadlo je naklonené pred kliknutím, potom, čo je spustené nadol. Každý, kto dokonca môže dieťa vyrovnať s touto operáciou.

Pri inštalácii nábytku je potrebné ponechať malú vzdialenosť v stene, takže chrbát je namontovaný v spacer.

 • Eurobook. Napriek názvu má model málo spoločného s knihou.

Mechanizmus sa rozlišuje spoľahlivosťou, trvanlivosťou, ukáže sa, že je minimálne zaťaženie. Aby ste narovnali Ottoo, musíte vytiahnuť sedadlo na seba a na uvoľnenom mieste, kde chcete umiestniť späť. O tom, ako to urobiť, rozpráva nasledujúce video.

 • Click-klyak. Otta bola vyzvaná kvôli zvuku uverejnenej počas jeho rozkladu. Model sa pripomína knihu s rozdielom, že používa zlepšený transformačný mechanizmus.

Chrbát je upevnený v rôznych uhloch, vrátane v polohe „Midstage“ pre odpočinok.

Materiál a plnivo

Pri výrobe pohovky sotomanov sa užívajú prírodné aj syntetické materiály. Pri objednávaní nábytku, odtiene, textúry kombinujú, kombinujú monofónne a zdobené ozdobné ozdoby:

 • Špeciálna šľachta A dobré vonkajšie charakteristiky sú modely kože, velúr, semiš.
 • Textilné čalúnenie mäkké na výstrel, Ľahko sa čistia, okamžite sa časom vybia.
 • Sofas zdobené umelou kožušinou, bude vyzerať extravagantné a dopĺňa moderný interiér.

Výber plniva závisí od pohodlia osmanskej. Musí držať tvar, prejsť vzduchom a nie roll počas prevádzky. Modely s pružinovým blokom nahrádzajú ortopedický matrac: opakujú ohyby chrbtice, odolávajú značnú hmotnosť, poskytujú prirodzené vetranie. Syntetické plnivá užívajú polyuretánovú penu, strottrofiber, holofiber.

Líšia sa ľahkosť, dlhá životnosť a elasticita.

Ako si vybrať?

Nákupom OTOO, berte do úvahy, ako a kde presne bude použité. Modely s drevenými rámami sú vhodné pre obývaciu izbu, pretože v tomto prípade nebude potrebné tvoriť denný a dopĺňaný nábytok denne a dizajn bude trvať viac.

Takýto nábytok môže mať súčasne malé rozmery, pretože sa bude používať len na deň odpočinku.

Výstup transformačného mechanizmu závisí od osobných preferencií osoby: Niekto jednoduchšie vyvinúť knihu, druhá je dôležité mať nastaviteľnú operadlu „Click-Clyak“ typu pohovky.

Dôležitá hodnota je uvedená na vzhľad nábytku. Je zvolená v závislosti od konštrukcie miestnosti a korelovať s farebným gamutom interiérových položiek.

Nápady v interiéri

Pôvodný pohľad na modely, ktoré majú zjednodušený formulár. Hladké linky, zaoblené hrany vytvoria pocit mäkkosti, ľahkosti a pohodlia. Ak sa v dizajne ostonanov používať materiály s abstraktnými vzormi, rastlinnými ozdobami, ukazuje osmanskú pre moderný interiér.

Rohová sedačka-Ketta na nohách, vyrobená v jednej farbe, bude musieť urobiť minimalistický milenci. Ak je vybratý nasýtený odtieň, môže byť kombinovaný s stenou studenou tieňom – ​​sivá, biela.

Takýto nábytok je tiež vhodný pre interiér, ktorý je založený na kontrastných tónoch.

Ďalšia možnosť – Kombinácia drevených prvkov a textílií. Tkaniny z béžovej, piesčitej, vanilkové odtiene zdôrazní šľachtu prírodného dreva, zatiaľ čo v dizajne nebude žiadna osobnosť prostredníctvom používania minima dekoratívnych prvkov.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: