Spálňa pohovky

Dnes mnohé firmy produkujú vysoko kvalitné a multifunkčné modely pohovky, ktoré v ich pohodlných vlastnostiach nie sú horšie ako priestranné postele. Takéto nábytkové predmety sa dokonale zapadajú do spálňových interiérov. Môžu mať rôzne konfigurácie, farby a čalúnenie.

Zvláštnosť

Dnes mnohí spotrebitelia kupujú krásne a vysoko kvalitné pohovky nielen pre obývacie izby, ale aj pre izby. Použite tento populárny čalúnený nábytok na rôznych účely.

Je zaujímavé a štýlové budú vyzerať súbor, v ktorom je napríklad pohovka a spoločná posteľ. Majitelia priestranných izieb sa spravidla objavuje ako konštrukčné riešenia, pretože v podmienkach malej oblasti takýto tandem bude nehospodárny. Ak ste majiteľkou malého spálne, potom skladacia pohovka s prístelkou môže byť nahradená pravidelnou manželskou posteľou. Našťastie, dnes v predajniach nábytku na predaj rôzne možnosti pre takéto postele. Sú vybavené rôznymi mechanizmami a ďalšími funkciami.

Často k kombinácii lôžok a pohovky sú liečené vlastníkmi štúdií. Takéto obydlia majú spravidla malé veľkosti, takže priestor, ktorý je k dispozícii v nich, sa musí používať čo najviac a kompetentný. Takže kombinácia obývacej izby a spánkovej zóny v štúdiu bude vyzerať veľmi harmonické a atraktívne. Ak si želáte rozdeliť dve funkčné oblasti, môžete kontaktovať oddiely vhodné podľa štýlu, knižných regálov, skrine a t. D.

Mnohé modely pohovky môžu byť doplnené s nidovými stolmi. Mali by byť tiež umiestnené na okrajoch mäkkého nábytku. Túto možnosť si môžete vybrať, v ktorej úloha TUMB bude hrať pohodlné a široké lakťové opierky. Môžu byť ľahko schopní zariadiť rôzne malé veci: z gadgets na hrnčeky na kávu.

Obzvlášť často pohovky vložené do adolescentných izieb. Takýto nábytok môže nahradiť veľkú posteľ a zanechať dostatok voľného priestoru pre študentský stôl a stoličky, na ktorých sa priatelia pozreli pohodlne.

Modely

Existuje mnoho modifikácií pohoviek, ktoré môžu byť umiestnené v spálni. Zvážte viac z niekoľkých relevantných a vyhľadávaných modelov:

 • Najobľúbenejšie a distribuované sú tradičnými modelmi obdĺžnikového tvaru. Takéto možnosti môžu mať rôzne rozmery: z kompaktného pre veľmi pôsobivé. Najčastejšie, podobné typy čalúneného nábytku vložte po stenách. Avšak, ak metrov štvorcových miestnosti umožňujú, je možné usporiadať jeden alebo dva vhodné pohovky v centrálnej časti.
Prečítajte si viac  Ako urobiť tabuľku z epoxidovej živice s vlastnými rukami?

 • Atraktívne a štýlové v interiéri spálne bude vyzerať vysoko kvalitné uhlové pohovky. Modely s takýmito konštrukciami sú často vybavené nielen skladacími a posuvnými lôžkami, ale aj rôznymi zaujímavými možnosťami. Napríklad, môže to byť malý bar, hudobné centrum, niekoľko priestranných linkových boxov, políc v lakťoch, rohové police.

 • Mobilné a transformácie sú modulárne skladacie výrobky. Sekcie v takýchto modeloch môžu byť kedykoľvek rozdelené a usporiadať na želania. Modulárny môže byť nielen obdĺžnikový, ale aj uhlové pohovky.

 • Pre malú spálňu alebo detskú izbu je pohodlná mini pohovka dokonalá. Takéto možnosti najčastejšie sa skladajú z jednej širokej alebo úzkej časti a podobajú viac veľkých stoličiek. Môžu byť tiež vybavené posuvnými mechanizmami a reintrovať v plnohodnotných spálňach. V zloženom stave, mini-pohovky zaberajú veľmi málo miesta, takže môžu byť umiestnené aj vo veľmi malej miestnosti.

 • Ak chcete vytvoriť originálny a módny súbor, mali by ste sa pozrieť na neobvyklé zaoblené a oválne možnosti. Takýto čalúnený nábytok je však vhodný len pre priestrannú spálňu. To znamená, že v malom „Khrushcheev“ pre tento model nie je miesto.

  • Interiér spálne bude harmonicky pozrelý na osmanskú alebo malý gauč. Moderní výrobcovia vyrábajú takéto modely s posuvnými štruktúrami, ktoré vykonávajú funkciu postele.

  Mechanizmy

  Ak sa rozhodnete vymeniť pohovku obvyklé postele, potom by ste mali venovať osobitnú pozornosť mechanizmu, s ktorým je vybavený. Zvážte viac ako bežné a vyhľadávané Transformátory s prístelkou:

  • Skladacie štruktúry. Takéto možnosti zahŕňajú dobre známe stolové knihy, vylepšené Eurobooks a jednoduchý Click-Klyaki. V takýchto modeloch sú chrbty a sedadlá posteľ na spánku, ktorý, ako sa otvorí, ako kniha. Z tohto dôvodu názov slávnych mechanizmov.
  • Zasažiteľné mechanizmy. Sivans s takýmito systémami stanovenými pomocou odchodu lôžok zo sedadiel. Podobné štruktúry sú vybavené multifunkčnými modelmi nazývanými akordeónmi, delfínom a klokanom. Najčastejšie sú tieto mechanizmy vybavené uhlovými pohovkami.
  • Nasadenie pohovky. Čalúnený nábytok s takýmto mechanizmom je zložený vo vnútornej časti. Tieto kópie sú spravidla stanovené ako obyčajné hranolky. S takýmito systémami vyrábali francúzske clmshells a produkty Sedaflex. Prvá možnosť nie je vhodná pre každodennú prevádzku. Takýto model je lepšie použiť ako sedadlo, a prístelka je stanovená len pre ubytovanie.

  Z tohto dôvodu nebude takáto pohovka v spálni schopná nahradiť.

  Materiál

  GOFA rámce sú vyrobené z rôznych materiálov. Najprístupnejšie sú možnosti vyrobené z drevotrieskovej dosky alebo preglejky. Modely s preglejkovými štruktúrami majú malú hmotnosť, ktorá z nich robí veľmi mobilný:

  • Nie je najbezpečnejším materiálom. Počas výrobného procesu sa použijú drevený odpad a formaldehydové živice. Ten môže mať nepriaznivý vplyv na ľudské telo. Rámy DSP zvýraznia škodlivé látky vo vysokých teplotách.
  • Environmentálne šetrné k životnému prostrediu sú drevené rámy. Taký čalúnený nábytok je drahý, ale jeho prevádzkové vlastnosti a silu odôvodňujú vysokú cenu.
  • Najčastejšie na výrobu použitých rámov nábytku buk, dub, popol, somší, breza, borovica a matica.
  • Mimoriadne populárne dnes sú odolné kovové pohovky. Mnohí spotrebitelia si zvolia nábytok s takým spoľahlivým rámom, pretože ohňovzdorný a odolný voči mechanickému poškodeniu. Ak ste stále poškodili takú pohovku, potom jej opravy nebude ťažkosti a nebude trvať veľa času.
  • Spojenie pohovky môže byť tkanina a koža. Vynikajúce alternatívy drahého prírodného materiálu sú drsné a tesné leopie, ako aj elastické a high-tech eko.
  Prečítajte si viac  Predseda-reklama: Čo to je, druh a výber

  Sfarbenie

  Najbežnejšie farby:

  • V mnohých nastaveniach bude harmonizuje pozrieť sa na domáce nábytok Hnedý odtieň. Táto klasická farba môže byť kombinovaná s mnohými paletami. Takáto pohovka vytvorí útulnú a mäkkú atmosféru v spálni.
  • Zaujímavé je, že v podmienkach spálne bude vyzerať kontrast Čierna pohovka. Táto možnosť sa odporúča, aby sa nachádzala oproti ľahkej stene. Ak si v nej vložíte čiernu inštanciu v blízkosti tmavej steny, mal by byť doplnený s ľahkými vankúšmi alebo krytmi.

  Refresh Interior Design Air Sofa White. Harmonizuje sa s najligresom interiérových farieb.

  • Ak chcete pridať spálňu Červená pohovka, Potom by sa mal hrať s dekoratívnymi prvkami. Napríklad, môže byť biele, sivé alebo hnedé vankúše, burgundské husté záclony.
  • Universal je neutrálna pohovka Šedý. Bude vyzerať organicky prakticky v každej spálni. Na výzdobu detskej spálne je najlepšie vybrať si svetlý model pozitívneho sfarbenia. Môžete si kúpiť malú pohovku, zdobenú farebnými výtlačkami, kvetinovými kompozíciami alebo obrazmi karikatúry znakov.

  Výber pohovky Pre spálňu, neodporúča sa uprednostniť produkty príliš kričiace a kyslé tóny. Takýto nábytok zasahuje do rýchleho pádu a priťahuje príliš veľa pozornosti. Postupom času, Motley Sofa spôsobí podráždenie, a chcete sa ho zbaviť.

  Zaujímavé návrhárské nápady

  Zvážte viac viacerých atraktívnych interiérov spální, v ktorých sú prítomné pohovky:

  • V jasnej spálni s bielymi stenami Môžete dať uhlovú hnedú pohovku s textilným čalúnením a skladacím mechanizmom. Spánok v čalúnenom nábytku by mal byť postavený so svetlou posteľnou bielizňou s čokoládovými pruhmi. Môžete pridať pohovku s malým dreveným stolom na boku a dať na to tmavé svietidlo s bielym belifonom. Dokončite interiér s tmavohnedou podlahou koberec, živé kvety v hrnci a nástenné maľby s kontrastnými obrazmi.

   • Priestranná obdĺžniková pohovka s kontrastným červeným vzorom a veľkým miestom na spanie V spálni s bielymi stenami a hnedým laminátom. Nastavte interiér by mal byť svetlý posteľná bielizeň, krémová deka, mäkké čokoládové závesy na Windows a snehovo biele vankúše.
   Prečítajte si viac  Ako si vybrať štýl Moduze?

   • V štúdiovom byte Môžete usporiadať pohovku na pravej strane postele a rozdeliť ich nízkym oddielom. Kombinujte steny v tejto miestnosti so smotanovou omietkou a na podlahovom svetle hnedej lamináte. Posteľ s vysokou bielou hlavičkou môže byť doplnená so smotanovou bielizeňou a pruhovanými viacfarebnými vankúšmi. Rohová pohovka v obývacom priestore by mala byť doplnená o kontrastné dekoratívne vankúše a nástenné maľby v modrých a bielych farbách.

   • V priestrannej svetlej miestnosti Môžete dať bielu obdĺžnikovú pohovku oproti mäkkému ľahkému posteľa. Medzi týmito interiérovými položkami sa ľahko zmestia veľkým a nízkym bielym stolom a čiernym oddielom oddeľujúcim pracovným priestorom. Vyplňte súborový súbor-nástenný súbor béžového tieňa za pohovkou, ľahkými vázami a žiarovkami na stole, ľahký koberec pod posteľou a béžovým deku.

   • Ak chcete vymyslieť Harmonický minimalistický interiér, Potom by ste mali oddeliť steny v spálni bielym a na podlahe, aby ste položili ľahký béžový laminát. V takejto situácii bude harmonický vyzerať malá modrá obdĺžniková pohovka so skladacou posteľou a modrou stoličkou oproti tomu. Vyplňte jednoduchý súbor s malým tmavým posteleným stolom s živým kvetom, tmavosivej podlahovej koberec, žlté lampy v rohoch a malé svetlé vzory s jemným tyrkysovým rámom cez pohovku.

   Všetko o vlastnostiach výberu pohovky nájdete v nasledujúcom videu.

   Hodnotiť článok
   ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
   Pridať komentáre

   ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: