Swing rohové skrine

Swing rohové skrine sú tradične chápané ako niečo veľmi veľké, a tiež staromódny. Avšak, takéto stanovisko je ďaleko od reality – teraz existujú vynikajúce možnosti, doslova ovplyvňuje predstavivosť s milosťou foriem a funkčných prvkov.

Praktická hodnota a zariadenie

Vymedziť tieto skrine podľa počtu inštalovaných dverí – môže byť jeden, dva, tri a ešte viac. Môžete ich otvoriť rukovätimi alebo špeciálnymi mechanizmami, ktoré reagujú na stlačenie.

Vo väčšine prípadov je puzdro umiestnené:

 • police;
 • rozšírené krabice;
 • Tyč pod závesom.

Na výrobu prípadov a dverí sa môžu použiť rovnaké aj heterogénne materiály. Výrobcovia sa snažia obísť pri používaní dekoratívnych blokov. Niekedy sa dverí obrátia sami, stávajú sa dizajnérskym prvkom, nehovoriac o vyrezávaných a pozlátených prvkoch, zrkadlové vložky. Rozšírené objekty nábytku vybavené podsvietením sú tiež nájdené a polygonálne, klenuté modifikácie a tak ďalej.

Funkčný

Rozpad kabinetu sa používa sotva častejšie ako iné a dôvody pre to sú celkom zrejmé. Nechajte dovnútra nie sú úplne čisté oblečenie, poškodené a staré veci, na pocit z pobytu v miestnosti, netýka sa. Okrem toho sa pokládka stáva veľmi kompaktným a neovplyvňuje bezpečnosť a pohodlie používania. V každom dome musí byť aspoň jedno šatník s mizernými dverami.

Zároveň by sa mali zohľadniť nielen pozitívne momenty, ale aj objektívne slabé stránky: \ t

 • Najmä, žiadna krása a milosť materiálu vám umožní ignorovať skutočnosť, že predná strana je jednoduchá dvere a chodba, napríklad nebude možné úplne zdobiť.
 • Rozmery výrobku sa tiež zdá relatívne skromné, v skutočnosti trvá veľa miesta. V úzkom koridore, neviem, a ak je oblečenie špinavé, mokré z dažďa, zo snehu, nebude možné ho visieť.
 • Nakoniec sa uistite, že pridajte ďalšie nábytkové predmety.

Odrody

Swing skriňa nie je len jediná, ale aj s dvomi krídlom; Príležitostne je doplnená krabicou kancelárie, meseers a zrkadlá. Výber páru okamžite, z ktorých jeden má valcované boxy, urobíte potrebu objednať si hrudník zásuviek. Pevné drevené pole vyzerá veľmi drahé a pevné, funguje to už mnoho rokov, táto možnosť je však ťažká a stojí za to veľké peniaze. Preto vysoko kvalitné federácie, drevotrieskové, MDF a dýhované drevené dosky ospravedlňujú sami a so zručnými použitie slúžia veľmi dlhé a efektívne.

Hĺbka takejto skrine je spravidla 0.45-0.6 m; Posudzovanie podľa tejto praxe to stačí na zabezpečenie kapacity výrobkov.

Skrinky používané v chodbách sa zvyčajne vykonávajú v rozsahu 1.8-2.4 m na výšku. Ale šírka sa veľmi pevne líši: od 0.8 až 3 m.

Ovplyvňuje to:

 • šírka miestnosti;
 • Výber dverí;
 • výstupné boxy;
 • Výška výrobku (takže to vyzerá harmonické a úmerne).

Mr. Odpadová skrinka môže byť zdobená rôznymi spôsobmi, vrátane trysiek na základni, farbenie, lakový povlak, rámy a filmy s fotografickými obrázkami. Výhodou je, že priestor v miestnosti sa používa racionálne, je možné umiestniť taký kus nábytku kdekoľvek – v obývacej izbe a na detských, na balkónoch a dokonca aj v kanceláriách.

Skriňa s dvoma dverami vo forme písmena „G“ sa môže použiť sám o sebe a v kombinácii s inými komponentmi headsetu.

Je tiež vhodné uložiť:

 • Posteľná bielizeň a iné spiace zariadenia (v spálni);
 • Horné oblečenie pre chladné a prechodné mesiace (pri inštalácii do chodby);
 • Hračky a dizajnéri, iné celkové veci (v detských izbách).

Kompetentný spotrebiteľ je samozrejme povinný okamžite premýšľať o tom, čo sa konkrétne rozvíja do skrine, pre ktoré je potrebné si objednať počet regátov a boxov, a pracovné potreby a osobné záujmy rodinných príslušníkov.

Použitie v spálni

Skrine vykonávané na swingovom systéme, len v takých izbách vhodnejších. Koniec koncov, umožnia vám udržať osobné veci dvoch alebo viacerých ľudí, poskytnú vysokú účinnosť používania každého štvorcového centimetra. Užívateľ nie je obmedzený na dizajn a veľkosť štruktúry. Odporúča sa však prediskutovať podľa vášho výberu so špecialistami, aby ste zabránili určitým zmeškaním.

V interiéri nie sú žiadne najmenšie veci a vo vzťahu k spálni je to pravda. Uhlová skrinka môže byť ako prípad a zabudovaný, a je ťažké povedať, ktorý z nich je lepší – je potrebné zvážiť príliš veľa nudantov. Takže produkty trupu sa ľahko pohybujú, že nie je v opačnom rohu, a v druhej miestnosti. Povolenie nábytku a opravy je preto zjednodušená.

Vložené verzie sú buď úplne fixované, alebo vyžadujú značné náklady pri demontáži a preprave, neumožňujú okrem toho, že presne sledovať veľkosť obsadenej oblasti. Napriek tomu existuje významná dôstojnosť – výroba individuálnych objednávok. Takže, uhlové skrine pre oblečenie zabudované do stenách miestnosti, dokonale berú do úvahy všetky vaše priania. Nehovoriac o skutočnosti, že vždy prekročia nábytok kabinetu na koeficient používaný na skladovací priestor.

Dizajn je veľmi odlišný a obmedzenia sú spojené iba s:

 • dostupné miesto;
 • praktická potreba;
 • Finančné zdroje zákazníkov.

Forma a farba

Skrine, pripomínajúci trojuholníkový plán, sú vyrobené veľmi jednoduché, čo šetrí finančné prostriedky. Avšak zvýšenie vnútorného priestoru, zase, „kúpil“ kvôli priestoru v miestnosti. Radius alebo radiálna schéma má hladký obrys a pomáha vytvoriť úplne originálny produkt kompatibilný s dokonca veľmi zložitým interiérom. Bohužiaľ, poplatok za takéto modulárne návrhy je veľmi vysoké, a nie pre všetkých spotrebiteľov, ktoré sú k dispozícii.

Dôležitý význam má tonality. Tak, v malých miestnostiach, ľahkého nábytku, podobne ako dokončovacie materiály na rozsahu, je oveľa lepšie ako tmavé tóny. Znižuje nadmerný vizuálny tlak. Ak je vaša spálňa priestranná, spektrum prípustných štylistických riešení je zjavne širšie a zahŕňa aj tóny, ktoré sa zameriavajú na predmet nábytku.

Pre skrinku, ktorých časti sú pripojené v uhle 90 stupňov (m tvarované) a fasády majú dôležité pre iné. Za cenu a kvalitu je najlepší vzťah MDF a DVP, pokrytý plastovou vrstvou, polyvinylchloridom alebo dyhami.

V prípade potreby vizuálne zvýšiť malú miestnosť vhodnú na výber verzie so zrkadlovými plátkami.

Pokiaľ ide o dvere, opuchnuté sú pohodlné a známe pre väčšinu ľudí, ale majte na pamäti, že šatník bude potrebovať dostatok voľného priestoru, na použitie, ktoré nejako nevyjde von. Ale v porovnaní s posuvným formátom, oveľa viac kompatibilných štýlov dizajnu. Boxy vybavené zatváraním zablokovaných hladko a sami sa nevyhovujú.

V prípade potreby experti vždy poskytnú všetky vysvetlenia týkajúce sa charakteristík realizovaných výrobkov a relevantnosť jeho používania je vo vašom interiéri. V prípade akýchkoľvek pochybností sa najprv poraďte s návrhármi a potom prijate konečné rozhodnutie.

Germanworld Corner skrine Pozrite si ďalšie video nábor.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár