Tabuľky pre notebook z IKEA: Dizajn a charakteristiky

Laptop dáva osobe mobilitu – môže byť ľahko prenesená z miesta na miesto, bez prerušenia práce alebo voľného času. Špeciálne tabuľky sú navrhnuté tak, aby podporovali túto mobilitu. Rusko stoly pre notebook z IKEA sú populárne v Rusku: Návrh a charakteristiky tohto nábytku sú vhodné na rôzne účely.

Odrody

Dve hlavné príznaky, pre ktoré sa tabuľky pre notebook líšia od bežného počítača – je mobilita a kompaktnosť. Ak sú počítačové tabuľky často odlišné ergonomické, s veľkou funkčnosťou, tabuľky pre notebooky sú oveľa menej „Fed“. Ale oni berú aspoň miesto, a niektoré modely môžu mať s nimi aj na dovolenke alebo služobnej ceste.

Existuje niekoľko najobľúbenejších desktopových dosiek:

  • Stojan na kolieskach. Dizajn je mobilný stojan, na ktorý sa nachádza technika. Uhol sklonu a výška stánku sa môže zmeniť. Takýto stôl je vhodný pre tých, ktorí milujú „pohybovať“ s notebookom s kuchyňou na pohovke v obývacej izbe, v spálni. Môže sa však ľahko stiahnuť aj na toalete.

  • Prenosný stôl. Model je stôl na nízkych nohách, čo je vhodné pre prácu, ležiace alebo polovičné na pohovke alebo v posteli. Tento model má často prístelku a vložku na hrnček s nápojom. Mnohé modely Nastavte uhol notebooku. Táto tabuľka je multifunkčná – môže byť použitý na raňajky v posteli, bude to užitočné pre deti, ktoré sú stále nepohodlné pre veľký stôl.

  • Klasický stôl. Model vytvorený na prácu na notebooku je zvyčajne veľmi malý a má špeciálne otvory, ktoré neumožňujú techniku ​​prehriatiu.

Skladacie držiaky a stojany, ktoré sú uvedené na bežné tabuľky, sú veľmi populárne, ale umožňujú vám zvýšiť alebo nakloniť prenosný počítač pre pohodlie.

Katalógy IKEA predstavujú niekoľko modelov pre tabuľku notebooku:

  • Najjednoduchšie modely – Prenosné stojany. Toto sú modely „Vitsho“ a „Westosen“. Nemajú kolesá a „práca“, ako je palmové tácky k pohovke alebo stoličke.

  • Pre voľný čas alebo zábavu je vhodný stánok „Brad“ – to môže byť umiestnené na kolenách alebo na stole.
  • Modely vo forme plných (ALBEIT MALCH) Tabuľky – „FIHELLBO“ A „NOROROSFOSE“. Majú rôzne funkcie a dizajn. Séria VITSHO má prefabrikované regály, ktoré vám umožňujú zhromažďovať skladovací systém v blízkosti stola. Ukazuje sa, že kompaktné a moderné pracovisko.

Rozsah

Medzi najobľúbenejšie modely, môžete priradiť nasledujúce tabuľky.

Stojan „vitsho“

Najatraktívnejšia možnosť pre možnosť z katalógu. Má jednoduchý obdĺžnikový tvar, nosiče sú vyrobené z kovu, stôl samotného temperovaného skla. Návrh produktu je minimalistický, vyzerá moderne, dokonale zapadá do high-tech štýlu. Žiadne ďalšie funkcie.

Výška tabuľky 65 cm, šírka tablety 35 cm, hĺbka 55 cm. Budete musieť zbierať stôl nezávisle.

Tento stánok má veľmi dobré hodnotenia od kupujúcich: tabuľka je ľahká, ísť do dvoch účtov (dokonca aj ženy sa vyrovnáva), kvôli jednoduchosti dizajnu zapadá do akéhokoľvek interiéru. Na to zmestí notebook a pohár s nápojom.

Je vhodné použiť ho ako vhodný stôl na večeru na sledovanie filmu.

Stojan „mokré“

Má zrejmé plus – jeho výška je nastaviteľná od 47 do 77 cm. Samotná tabuľka má tvar trojuholníka so zaoblenými rohmi, podporou – na kríži. Stôl je vyrobený z DVP, kovového stojana a základne plastu.

Ak porovnáte tento model s „Vitshe“ stojan, potom ten druhý odoláva zaťaženiu 15 kg, zatiaľ čo „mokré“ je len 6. Tabuľka „Welshosen“ je malá, výrobca obmedzuje veľkosť notebooku, ktorú môžete naň dať, 17 palca. TABUĽKA TABUĽKA JE ALTI-SLIP.

Kupujúci oslavujú úspešný dizajn a jednoduchosť dizajnu. Mnohí používatelia však poznamenali, že „welshosen“ chodí (samotný stôl pri tlači na notebooku).

MODEL „FIHELLO“

Toto je tabuľka, ktorá vytvorí plnohodnotné pracovisko. Jeho výška je 75 cm (štandardná výška tabuľky pre dospelých), šírka horného stola je presne meter a dĺžka je len 35 cm. S takýmito rozmermi na ňom, notebook, stolovú lampu, kancelárske potreby a pohár s nápojom. V rovnakej dobe, byt má veľmi malý priestor na malú šírku.

Pod stolom je malý vonkajší box pre papiere alebo knihy. Základňa stola je vyrobená z kovovej čiernej, pult – z prírodného odtieňa borovicovej hmoty. Jedna bočná stena je uzavretá kovovou mriežkou.

Zaujímavý detail: Na jednej strane má stôl drevené kolesá. To znamená, že je to dostatočne stabilné, ale ak si želáte, môže sa ľahko valiť, mierne nakloniť.

Tento model bol vybraný nielen tých, ktorí pracujú pre notebook, ale aj milenca šitia – stôl je ideálny pre šijací stroj. V mriežke na bočnej stene môžete visieť kovové háčiky a umiestniť na nich rôzne veci.

Tabuľka „Norrosen“

Milovníci klasiky, ako je to Tabuľka „Norrosen“. Jedná sa o jednoduchý malý drevený (z borovicového masívu), zdanlivo nič podobá nábytku pre počítačové vybavenie. Avšak, vo vnútri má špeciálne otvory pre vodiče a miesto na uloženie batérie. Tabuľka je tiež vybavená takmer neviditeľným boxom, kde môže byť papiernictvo zložené.

Výška tabuľky 74 cm, Tabletop šírka 79 cm, hĺbka – 40 cm. Model sa zmestí do svetlého klasického interiéru a bude relevantný v akejkoľvek miestnosti – v obývacej izbe, v spálni, v kancelárii.

Model „Vitshe“ s regálom

Ak potrebujete vybaviť malého veľkosti, ale stacionárneho pracoviska, môžete zvážiť model „Vitshe“ s regálom. Súprava obsahuje stôl vyrobený z kovu so sklenenou doskou a vysokým stojanom (základňa – kov, police – sklo). Ide o dobrú a ekonomickú možnosť pre kancelárie alebo bytov s moderným dizajnom. Kombinácia kovu a skla bude vyzerať dobre v loft interiérov, v izbách hi-tech a minimalistických izieb.

Pod stolom je malý vonkajší box. Tam si môžete držať papier alebo odstrániť uzavretý notebook do neho, ak potrebujete niečo napísať z ruky. Súprava obsahuje samolepiace svorky pre drôty, ktoré im pomôžu vyhovieť im nepostrehnuteľne a úhľadne.

Výrobca odporúča montáž „Vitsho“ nastavený na stenu, pretože stojan môže byť ohnutý pod závažnosťou položiek.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: