Tabuľky v štýle „Loft“

Podkrovie štýl podkrovie získava rastúcu popularitu ako interiérový smer. Vyznačuje sa mnohými špecifickými atribútmi a detailmi. Niektoré nábytkové predmety majú špeciálny dizajn a textúru. Takáto dôležitá zložka každej miestnosti, ako je tabuľka, v tomto štýle má špeciálne vlastnosti a vzhľad. Ak chcete kompetovať túto tému interiéru, musíte zohľadniť všetky funkcie smeru podkrovia a navigovať vo všetkých možnostiach a materiáloch.

Tabuľky v štýle "Loft"

Zvláštnosť

Tabuľky podkroví štýl majú nasledujúce charakteristiky, ktoré ich odlišujú od podobných výrobkov v iných interiérových konceptoch.

 • Praktickosť – Základná čiara štýlu. Tabuľka akéhokoľvek dizajnu musí byť v prvom rade zameraná na dlhú životnosť a miernu náchylnosť k vonkajším vplyvom. Musí to byť pevná konštrukcia, aj keď je to len predmet dekor, pretože základom podkrovného konceptu leží jednoduchosť a základy výrobku.

Tabuľky v štýle "Loft"

Tabuľky v štýle "Loft"

 • Pohodlie v prevádzke nie menej dôležité. Bez ohľadu na to, ako produkt nemá produkt, nemalo by to spôsobiť žiadne nepohodlie a strieľať predstavovať, v ktorom užívateľ sedí pri stole. Vzhľadom k tomu, že podkrovný štýl znamená periodickú implementáciu permutácií a transformácií, výrobok by sa mal ľahko pohybovať z miesta na miesto.
 • Funkčnosť. V tomto smere je vítané nielen základné, ale aj ďalšie funkcie. Aj keď tabuľka hrá prevažne dekoratívnu úlohu, jeho povrch musí byť hladký a stabilný.

Tabuľky v štýle "Loft"

Tabuľky v štýle "Loft"

 • V priorite loft štýlu lži Naturalita materiálov Pre nábytok. Okrem použitia prírodných surovín, je tu aj dizajn tabliet s určitým podielom úmyselnej nepresnosti. To neovplyvňuje prezentáciu výrobku, a to aj naopak, dopĺňa všeobecnú atmosféru miestnosti.
 • Laconic Decor. Spomínanie rôznych šperkov a ďalších výtlačkov zlomí myšlienku smeru a vytvárajú sporný účinok, ktorý odporuje konceptu. Loft je založený na prísnosti s ľahkým podielom nedbanlivosti, že by sa mal básnik zabrániť veľkému počtu príslušenstva.

Tabuľky v štýle "Loft"

Tabuľky v štýle "Loft"

 • Často sa nábytok zúčastňuje na územní miestnosti, takže rozmery a tvar tabuľky by si mali často vybrať z tejto dodatočnej funkcie, ktorú vykoná.
 • Sloboda formy. Tabuľky môžu byť vykonané tak, že používajú známe geometrické čiary a formy a zložitejšie a atypické interpretácie.
 • Je to dosť zriedkavé vidieť tabuľku v štýle podkrovia stlačené proti stene alebo stojí v rohu. Zaberá buď centrálnu pozíciu v miestnosti, alebo zaberá voľnú pozíciu v určitej časti miestnosti, ak nebude slúžiť pre zonálnu distribúciu.

Tabuľky v štýle "Loft"

Tabuľky v štýle "Loft"

Názory

V závislosti od zóny miestnosti, v ktorej sa nachádza tabuľka, vykonáva určité funkcie a má príslušné funkcie. Prideliť nasledujúce typy produktov štýlu listov.

 • Jedálenský stôl – Toto je predĺžený pravouhlý dizajn, ktorý sa nachádza na štyroch nohách. Má pevnú hustú pracovnú dosku, ktorá je niekedy zapustená zásuvkou na skladovanie príborov a iných riadu. Malý stôl môže mať aj okrúhly tvar.
 • Niekedy nainštalované Bary tabuliek, ktoré majú predĺžený tvar a vysoký dizajn. Je to také objekty nábytku, ktoré slúžia ako zonal separátor medzi kuchyňou a obývacou izbou. Na takéto tabuľky sú vybrané vysoké drevené stoličky s chrbtom alebo okrúhlom s koženým čalúnením.

Tabuľky v štýle "Loft"

 • Desktop V podkrovnom interiéri sa zvyčajne nevytiahne veľký počet krabíc a priehradiek umiestnených na bokoch. Je to pravouhlou pult, ktorá drží na štyroch nohách umiestnených priamo alebo sa navzájom pretínajú v skupinovej forme. Tabletop môže obsahovať dodatočný priestor, ktorý sa rozprestiera. V priebehu roviny tabuľky neexistujú žiadne ďalšie police pre počítačové príslušenstvo a príslušenstvo, pretože ich prítomnosť je v rozpore s koncepciou štýlu. Zvláštna konštrukcia písomnej tabuľky bude podpora na jednej strane vo forme dvoch kovových nôh a na druhej – vo forme drevenej plávodov, ktorá je pokračovaním tabuľky. Nohy niektorých desktopov sú vyrobené takou technológiou, ktorá vám umožní nastaviť výšku výrobku. Nastaviteľné tabuľky môžu byť prispôsobené rôznej výške stoličiek a aby sa pracovný postup čo najpohodlnejší.

Tabuľky v štýle "Loft"

Tabuľky v štýle "Loft"

 • Konferenčný stolík – integrálny predmet interiéru v akejkoľvek obývacej izbe. Preferencia štýlu podkrovia je daná štvorcovými výrobkami alebo modelmi kubických tvarov. Niekedy je priestor medzi základňou a doskou sa používa ako dodatočná polica na skladovanie malých. Podpora okrúhlych konferenčných stolov je jednodielny rám, ktorý hrá akcentovú úlohu v produkte. Vyrobené z pretínajúcich sa kovových vedení, dáva konštrukciu vzduchotesnosti a milosti. Neobvyklá možnosť je poschodová tabuľka, ktorej nižšia vrstva je vyrobená z lanového prepínania. Nie je určený na skladovanie malých predmetov, ale vyzerá veľmi extravagantné.

Tabuľky v štýle "Loft"

Tabuľky v štýle "Loft"

Rozmery

Je dôležité, aby stôl v tomto štýle nebol príliš objemné veľkosti. Keďže smeru loft znamená veľa voľného miesta v miestnosti, veľké stoly sú povolené len na miestach, kde sú potrebné. Sú zakúpené, ak žijú veľký počet ľudí vo vašej rodine, a inštalovaný v jedálni alebo kuchyni. Zvyšok izieb je vítaný časopis alebo kaviarne, ktoré majú elegantný miniatúrny dizajn.

Tabuľky v štýle "Loft"

Tabuľky v štýle "Loft"

Materiál

Pre smer loft je výhodné vybrať si prírodné materiály. Používajú sa ako samostatne a sú kombinované spolu v jednom produkte. So kompetentnou zvolenou kombináciou, môžete nielen úspešne obsahovať koncepciu, ale tiež vytvoriť exkluzívny predmet interiéru. Medzi materiály sú populárne uvedené nasledujúce materiály.

Tabuľky v štýle "Loft"

Tabuľky v štýle "Loft"

 • Rad dreva. Táto surovina je odolná a veľmi odolná. Z neho často vytvárajú presne countertops, majú pevnú konštrukciu a sú schopné odolávať mnohým mechanickým účinkom. Často je spodná vrstva stola tiež drevená. Dubové stoly, Maple Designs, Ash a buk sú veľmi populárne pre loftové smery.

Tabuľky v štýle "Loft"

Tabuľky v štýle "Loft"

 • Pre nohy a báz tabuľky zvyčajne používajú kovový. Tento materiál je dostatočne pevná, poskytuje stôl stabilnú polohu v priestore. Kovové nohy sú niekedy v poriadku a elegantné. Zriedili sa neopatrným podkrovím. Môžete tiež splniť monolitický stôl z kovu, často je založený na šikovne vyrezávanej postave vo forme ozubených kolies a mechanizmov a top je vyrobený z pleteného skla.

Tabuľky v štýle "Loft"

Tabuľky v štýle "Loft"

 • Sklo často používané v kombinácii s inými textúrami. Je to tablota, ktorá sa nachádza nielen na kovovom základe, ale aj na drevených baroch. Koncepcia štýlu neumožňuje vytvárať produkty úplne zo skla.

Tabuľky v štýle "Loft"

Tabuľky v štýle "Loft"

 • Pôvodné rozhodnutie v dizajne stola je Výplata. Je to drevený dizajn, napodobňovanie textúry pozdĺžneho hrna trupu. Strom má zvláštnu reliéfu farieb a rozvod, zdôrazňujúc prirodzenosť pôvodu materiálu. Podobný dizajn niekedy robí korenistú nedbanlivosť a niekedy v kombinácii so zafarbenými sklenenými vložkami dáva interiéru Raisin.

Tabuľky v štýle "Loft"

Tabuľky v štýle "Loft"

 • Povrch konferenčného stola je niekedy tichý Koža. To neznamená, že výrobok má mäkký povrch, zvyčajne sa zachováva zrozumiteľnosť štruktúry konštrukčných vedení a rovina dosiek. Na koži textúry sa môže objaviť prvky, ako sú hrubé stehy a nity.

Ako si vybrať?

Pri výbere tabuľky v platnosti, priemyselné je dôležité, aby ste si pamätali o určitých nuans, ktoré vám pomôžu ešte zvýšiť zvýšenie zvoleného konceptu interiéru.

Tabuľky v štýle "Loft"

Tabuľky v štýle "Loft"

Tabuľky v štýle "Loft"

 • Zvláštna možnosť bude konferenčný stolík na sklenených fľašiach, ktoré sa používajú namiesto nôh. Sú pevne namontované v špeciálnych okrúhlych drážkach drevených stolových dosiek, ktoré vyzerajú veľmi piquant.
 • Koncepcia je založená na rôznych mechanizmoch vrátane prevodovky. Pôvodná možnosť bude dizajn nôh stolov, aby simulovali kolesá prevodovky. Podobná kovová tlač vytvorí dodatočnú podkrovnú atmosféru.

Tabuľky v štýle "Loft"

Tabuľky v štýle "Loft"

Tabuľky v štýle "Loft"

 • Pri výbere stola musíte spoliehať na iný nábytok v miestnosti. Je dôležité zohľadniť kombináciu textúr a to, čo bude tvarovať. Napríklad kožené pohovky sú s väčšou pravdepodobnosťou kombinovať s drevenými stolmi.
 • Venujte pozornosť farebnému gamutu. Vo väčšine prípadov loftový nábytok zahŕňa zdržanlivé farby. Tabletop môže byť béžová, sivá, hnedá alebo tmavá. Niekedy je farba nábytku harmonizovaná s príslušenstvom. Takže béžová tabuľka bude úspešne kombinovať s obrazmi vyrobenými v pastelových farbách.

Tabuľky v štýle "Loft"

Tabuľky v štýle "Loft"

Tabuľky v štýle "Loft"

 • V závislosti na tom, koľko času a sily ste ochotní zaplatiť za starostlivosť o produkt, musíte si vybrať jeho materiál. Stopy znečistenia sú na pohári výraznejšie, zatiaľ čo strom je ťažšie čistý od mastných škvŕn. Koža vyžaduje veľmi dôkladnú starostlivosť a ochranu pred mechanickým poškodením. Pre niektoré tváre je užitočné vybrať si špeciálne výrobky na starostlivosť o povrchovú starostlivosť.

Pri výbere, berte do úvahy skutočnosť, že väčšina tabuliek z prírodných materiálov je drahá, ale náklady sa líšia v závislosti od toho, aké konkrétne suroviny sú vyrobené z tabuľky a koľko to stálo za to. Aplikuje sa originalita dizajnu výrobku a popularity značky.

Tabuľky v štýle "Loft"

Tabuľky v štýle "Loft"

Tabuľky v štýle "Loft"

Možnosti v interiéri

Stravovacie stoly sú často dodávané s stoličkami so zakriveným chrbtom. Zaujímavým príkladom je umiestnenie na jednej strane stolových stoličiek a na druhej – stoličky s koženým čalúnením. Niekedy sa používajú okrúhle stoličky s povrchom, ktorý napodobňuje rezačku trupu stromu.

Niekedy nohy na jedálenskom stole napodobňujú návrh rúrok, ktoré sú jednou z hlavných výtlačkov v interiéri. Napriek nejakej drsnosti, takýto model bude vyzerať skutočne výlučne.

Tabuľky v štýle "Loft"

Tabuľky v štýle "Loft"

Tabuľky v štýle "Loft"

Tabuľky v štýle "Loft"

Tabuľky v štýle "Loft"

Tabuľky v štýle "Loft"

S cieľom rýchlo organizovať pracovnú plochu niekedy použite dosku transformátora. Je pripojená priamo k stene s pomocou špeciálneho mechanizmu, je veľmi kompaktný a pomáha ušetriť miesto v miestnosti.

Namiesto bežného konferenčného stola sa často používa na kolesách na kolesách, ktoré sa ľahko pohybujú. Malé stoly niekedy majú skladacie kovové nohy av prípade potreby ich môžete odstrániť. Vyzerá to tiež pôvodne stôl vyrobený vo forme cikzag, jedna časť predstavuje poličku na ukladanie novín, guľatiny a iných atribútov, zatiaľ čo konvexná časť môže byť použitá ako hlavná tabuľka.

Tabuľky v štýle "Loft"

Tabuľky v štýle "Loft"

Tabuľky v štýle "Loft"

Tabuľky v štýle "Loft"

Tabuľky v štýle "Loft"

Tabuľky v štýle "Loft"

Malý stôl v štýle Loft nemusí mať pultu a nohy. Môže to byť monolitický dizajn okrúhleho alebo štvorcového tvaru. Najčastejšie drevené výrobky sa vytvárajú v takomto uskutočnení.

Niektoré tabuľky sa skladajú z dvoch častí, ktoré môžu byť použité spolu tak okrem seba. V agregácii tieto časti tvoria okrúhlu alebo štvorcovú postavu. Táto technika sa používa vo veľkých miestnostiach, kde nie je dostatok jedného malého konferenčného stola.

Tabuľky v štýle "Loft"

Tabuľky v štýle "Loft"

Tabuľky v štýle "Loft"

Tabuľky v štýle "Loft"

Tabuľky v štýle "Loft"

Tabuľky Loft-style budú vždy jasnými položkami tohto konceptu. Výrobky dokonale zdôrazňujú vašu individualitu a chuť. Prinesú časť potrebnej atmosféry vášho domova, bude kombinovať krásu a funkčnosť a pravidelne vás a vašich blízkych

Tabuľky v štýle "Loft"

Tabuľky v štýle "Loft"

Tabuľky v štýle "Loft"

O tom, aké druhy sú tabuľky v štýle podkrovia, pozrite si ďalšie video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár