Tabuľky z borovicového masívu v interiéri

Borovicové drevo – jedna z najkrajších textúr kvôli bohatej vláknitej štruktúre. Svetlosť a plasticita, krásna farba, ekologický materiál, cenová dostupnosť – všetky tieto vlastnosti sa vyznačujú nábytkom z borovicového masívu. Porovné stoly a jedálenské skupiny sú populárne. Sú získané pre mestské byty, a pre vidiecke domy a na relaxáciu.

Zvláštnosť

Drevený borovica má vláknitú, voľnú štruktúru. Borovica nemá dubovú alebo maticu tvrdosť. Preto majú dosky a rámy majú väčšiu hrúbku ako iné plemená stromov. Z borovice ťažko, aby sa elegantný stôl s krútenými nohami. Nábytok z ihličnatých plemien je masívnejší a zakladateľ.

Solidnosť foriem borovíc je kompenzovaná jednoduchým materiálom. Tento nábytok sa ľahko preskupuje vďaka malej hmotnosti, ktorá je veľmi relevantná pre tabuľky. Často sa musia presťahovať, aby vyhovovali viac hostí.

Nehomogénna štruktúra borovicového masívu má bohatú kresbu, ktorá nevyžaduje dodatočnú dekoráciu. Okrem toho, mäkkosť a uvoľnenie vlákien nie sú príliš vhodné na komplexné drevené závit.

Prírodný drevený nábytok náchylnejší na poškodenie na rozdiel od plastu. Jedálenské stoly sú obzvlášť vystavené vysokým teplotám a vlhkosti. Tento faktor musíme brať do úvahy a pokúsiť sa vyhnúť sa mechanickému poškodeniu ostrým predmetom alebo horúcim riadom. Potom jedáleň nábytok šetrí krásu a trvá dlhé roky.

Formuláre

Charakteristické znaky materiálu určujú preferencie určitého tvaru tabuliek z borovicového masívu. Tabuľky majú jednoduchý tvar tabuľky:

 • obdĺžnikové;
 • kruhový;
 • ovál.

Veľmi zriedka aplikujte zistil skosenie v úprave predmetov dosiek, spravidla je priame spracovanie okraja stola.

Konštruktívne prvky a nohy sú vyrobené rovno, bez ohyby, nielen pre obdĺžnikové stoly, ale aj pre okrúhle a oválne dosky. Posledné formy dosky sa môžu spoľahnúť na jednu alebo dve masívne kučeravé podpery.

Dosky sú pevné a rozvíjajúce sa. Transformačné mechanizmy Použite štandard, pokiaľ ide o iné druhy dreva.

Tvar tabuľky je zvolený v závislosti od účelu a veľkosti miestnosti. Veľký stôl v malej jedálni alebo kuchyne bude nepohodlný, pretože je to potrebné pre stoličky a uličku.

Tiež dizajn dekorácie samotnej miestnosti určuje jeden formulár tabuľky. Okrúhly stôl je vhodnejší v klasickej obývacej izbe s tapetou, a masívne námestie môže byť obklopené kamenným orezaním.

Kombinácia v interiéri

Zaujímavé čerpanie dreva s vlastným charakterom určuje svoje environmentálne požiadavky.

  S stenami a podlahami

  Tradičné jantárové farebné dosky je aktívnym prvkom interiéru. Pre harmonický dizajn miestnosti musíte dokončiť podlahu, aby ste vykonali z tej istej farby slamy laminátu alebo si vyberte bielu podlahovú krytinu. No s borovicovým nábytkom vyzerá svetlé podlahy, achromatický gamut: Kombinácia parkety zomrie vo vzori červenej, modrej, zelenej, žltej, modrej farby.

  Steny by mali byť biele, modré, ružové, svetlé olivové a iné tóny non-západkových akvarelov.

  Tapeta a textúra povrchovej úpravy je lepšie použiť najjednoduchšie, Je potrebné opustiť dekor vo forme štukulu alebo tapety s metalizovaným vzorom. Akýkoľvek etnický výkres alebo kvetinový dekor na tapetu bude vhodný v miestnostiach s borovicovým nábytkom.

  S iným nábytkom

  Nasýtená farba a borovica kresba netoleruje okolie iného stromu. Masívnosť konštrukčných prvkov tabuľky by mala byť podporovaná podobnými stoličkami alebo sedadlami. Ak sa celá jedálenská skupina vykonáva v jednom štýle. Hrubý tvar stola je dobre kombinovaný s tuhými stoličkami v rovnakom dizajne a lavičke na kovových štýlových nohách. A niekoľko ďalších nuans:

  • Ak vložíte mäkké vankúše do etnického štýlu na stoličkách, pridá sa teplo a pohodlie;
  • Jedáleň alebo obývacia izba môže byť kompletne zariadená nábytkom z tohto stromu;
  • Keďže borovicový nábytok je masívny a svetlý, miestnosť by mala byť priestranná;
  • V malej miestnosti, mnoho borovicových nábytku bude vyzerať príliš ťažké. Je lepšie obmedziť potrebné objekty situácie a doplniť interiér so zelenými rastlinami.

  Borovice ožíva život v zelenej interiérové ​​kvety.

  Tradične aplikujte tabuľky z borovicového masívu v etnických interiéroch, kde je veľa povrchov vyrobených z prírodných drevených hádok. V homogénnom rozhodnutí farieb, takéto interiéry nevyzerajú preťažené, ale naopak, aj v malých miestnostiach, veľký pravouhlý rustikálny stôl s vysoko kvalitnými stoličkami s podrúčkami na pozadí borovice guľatiny alebo chránené steny.

  Borovica účinne kombinuje s rôznymi materiálmi. Veľmi neobvyklý a moderný sklenený stôl na konštrukcii podpery z dreva poľa vo forme surového poľa v minimalistickom prostredí.

  Tabuľky z borovicového poľa sú dobré v každom interiéri, Je potrebné zvoliť príslušné nastavenie. Akékoľvek preferencie chuti môžu uspokojiť rôzne modely, ktoré sú veľmi variabilné, ako aj dokončenie pracovnej dosky.

  Možnosti dokončenia

  Pole borovice je organicky vyzerá v rovných dizajnových linkách, krása vlákien a ohybu sukovej sú vynikajúcou kresbou, ktorá zdobí interiér. Modely potiahnuté lakom alebo vosky si zachovávajú textúru a vzor dreva.

  Borovicové polia sú vhodné na návrh dizajnu priestorov pod starým. Stolový vrch sa stmavuje pomocou dyhy a homogénne, aby sa vytvoril účinok zloženia prírodného dreva. Nad povrchom je pokrytý bezfarebným alebo tónovaným lakom. Doplnenie tabuľky tých istých kreslíkov, posedenie hrudníka, môžete hrať brutálny interiér stredoveku.

  Pre fanúšikov klasického štýlu existujú model s prvkami závitu. Počítačové dosky na jednej alebo dvoch masívnych vyrezávaných ústredných podpore sú v neustálom dopyte. Tieto tabuľky dobre zapadajú do interiérov s tradičným čalúneným nábytkom.

  Tabuľky z pevného borovice môže byť natretý v akejkoľvek farbe, Rovnako ako nábytok z iných druhov dreva. Môže to byť lokálna maľba všetkých prvkov v jednej farbe. A dokončovacie kombinované techniky. Štrukturálne prvky puzdra a nôh sú natreté v bielej a stolovému stolu sám leštený lak na udržanie krásy prirodzeného stromu kreslenia.

  Štýly

  Nábytok z borovicovej hmotnosti v dôsledku krásy a trvanlivosti dreva, šetrnosti životného prostredia a relatívnej lacnosti – jeden z najvyhľadávanejších. Tabuľky si vyberte leštené alebo maľované, v závislosti od štýlu miestnosti.

  Pre Rustikálne interiéry Je nemožné vhodné prírodné drevo v masívnych dizajnoch jedáleň. Tento štýl je použiteľný v priestranných izbách s vysokými stropmi. Veľké jedálenské súbory, orezané pod starovekom, vyzdobí recepciu. Keďže samotný nábytok je dosť ťažkopádny, to trvá veľa miesta. Všeobecne platí, že tento štýl sa podobá boyars gram a nádvorie kráľa Arthur.

  Svetlo žltá suka dreva dosky sú nepostrádateľné v interiéri Štýl krajiny. Etnický dizajn jedáleňových skupín z Pine Harmonicky vyzerá v letnom dome, doplnené rezidenčné koberce, rohože, svetlé vankúše.

  Tradične je takýto nábytok vybavený kúpeľňou. Hráčky a nábytok z ihličnatých skál vytvárajú atmosféru hojenia. V priebehu stola pekné piť horúci čaj po prijatí kúpacích postupov.

  Otvorená veranda chaty, vybavená borovicovým sada jedálenského nábytku, vymazať pôdu medzi prírodnou krajinou a vnútornou izbou doma. V horúcom dni, celá rodina môže obedovať vonku.

  Škandinávsky štýl S jeho túžbou po užitočnosti a prirodzení preferuje prísne a elegantné návrhy.

  Ultra moderné štýly stoličky popud Speciálne kombinované s starožitnou stôl a dreveným dekorom. Prírodné drevo laconických stolov a lavičiek vyzerajú krásne v štýle Moderný minimalizmus.

  V nasledujúcom videu uvidíte proces vyrábania stravovacích drevných stolov.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
  Zdieľať s priateľmi
  Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
  Pridať komentár