Štítkový štýl stojí

Loftový nábytok je vhodnejší pre priemyselné a mestské bývanie. Zdržanlivosť v dekor je tu vítaný, v interiéri sú nenechojené prvky vo forme nosníkov, stĺpcov, vetraní a vodovodných potrubí. Nábytok je zvyčajne drevený, je dokonale kombinovaný s nečistlivými betónovými alebo tehlovými stenami. Stres Zvolený štýl pomôže stánkom všetkých druhov a veľkosti. Okrem jeho funkčnosti, takéto výrobky perfektne zapadajú do interiéru, pridávajú potrebné akcenty.

Zvláštnosť

Podkrovie z angličtiny sa prekladá ako „cifususia“. Charakteristické znaky tohto štýlu je hrubá uhurina, jednoduchosť konštrukcií. Tento smer sa objavil v 40. rokoch minulého storočia, keď sa budovy Mušnice, rastlín a podkroví začali obnoviť v apartmánoch. Pre tento štýl je charakterizovaná nejaká nedbanlivosť, prítomnosť starého nábytku.

Zvyčajne na implementáciu stylistiky loft si vyberte priestranné priestory, pretože prítomnosť objemného a hrubého nábytku nebude nevhodná pozrieť sa do malej miestnosti. Tento štýl neprijíma rôzne pochúťky. Tvar nábytku je zvyčajne najjednoduchší.

Ak chcete vytvoriť jedinečný dizajn loftware, použite úmyselné rozdelenie nábytku vo forme škrabancov, zametačov alebo patiny v kovaných štruktúrach.

Funkcia nábytku vyrobeného v podkrovnom štýle je, že je veľmi funkčný a veľmi praktický. Často sú ďalšie rohy a klany vo výrobkoch na posilnenie rámu.

Regály a rôzne police sú kľúčovými nábytkovými predmetmi pre podobné interiéry. Obvykle je podkrovie stojan kovový rám s upevnenými drevenými policami. Okrem dreva, regály často používajú nerezové alebo mosadzné listy, meď. Bedside stoly, ako aj konzoly alebo stoly pre štýl loft sú zostavené rovnakou technológiou.

Najobľúbenejšie, tratné z dreva sú zachované. Často sú takéto modely umelo tvorili a stmavnú. Fasády v takýchto výrobkoch sú často tónované jasnejšie, ale tlmené odtiene. Pre každú zásuvku možno použiť iný dizajn s originálnou úpravou.

Charakteristickým vstupom nábytku vyrobeného v podobnom štýle je nápisy. Ak skôr poukázali na použitie recyklovaného priemyselného dreva, teraz takéto nápisy robia špeciálne.

Tradične podkrovná farba je čierna. V interiéri môžu byť použité aj iné odtiene. Takže tradičné farby zostávajú sivé, tehlové a hnedé. Bright Farba Striekanie je lepšie použiť v dekor.

Izba zdobená v tomto štýle by nemala byť osvetlená a podobať zabudnutej garáži alebo podkroví so starým zbytočným veciam. Úmyselná nedbanlivosť – nie synonymná prasiatko.

Materiál

Loft štýl nočné stoly sú zvyčajne z dreva. Tento materiál uprednostňuje mnohí výrobcovia, pretože takéto suroviny majú vynikajúcu textúru, ktorá je veľmi dôležitá pre vybraný štýl.

Krásne drevené police budú vyzerať skvele v interiéri, zdôrazňujúc ho. Je tiež veľmi zaujímavé pozrieť sa na modely s kovanými kovovými dielmi, priznamenané nohy alebo valce. Nemenej populárne modely z drevotrieskovej dosky a MDF. Takéto výrobky majú vysokú pevnosť a stabilitu. Často sú skrine vyrobené z týchto materiálov oddelené koženým čalúnením. Zvlášť harmonicky bude vyzerať takýto nábytok v kombinácii s posteľou, sedadlámi vyrobené v podobnom štýle, v jednej farebnej schéme.

Zobrazenia a modely

Nočné stolíky v spálni možno rozdeliť na dva typy: na vonkajších modeloch a zavesených konštrukciách.

V malých izbách sa používajú častejšie pozastavené police alebo stojany. Takéto štruktúry majú zvyčajne menšie rozmery, ale sú vhodnejšie na uskladnenie potrebných vecí. Suspendovaná skriňa dá miestnosti špeciálne svetlo, čo robí interiér zaujímavejší a elegantný.

Vonkajšie modely majú rôzne interpretácie, ktoré určujú polohu pracovnej časti a jej účelu. Takže, na umiestnenie malej lampy, hodín alebo tabliet, bude vytvorená jednoduchá podlahová skriňa bez chlopní alebo boxov. Vhodný takýto dizajn a nainštalovať akvárium.

Ak chcete uložiť rôzne drobne, je lepšie vybrať si model s oddeleniami, bude to užitočné pre ukladanie topánok, takže je vhodné dať ho do chodby.

Nočné modely sú zvyčajne ľahko vykonávať, ale zároveň majú dobrú funkčnosť. Môžete nájsť veľké množstvo podobných produktov, ktoré sa líšia v rôznych častiach v dizajne vo forme upevnených boxov, neobvyklých dverí alebo priestranných výklenkov. V prípade, že dizajn sa skladá len z boxov, je nainštalovaný na nosiči z pólov na bokoch alebo na nohách, čím sa poskytuje neobmedzené otvorenie spodných boxov.

Takéto výrobky sa môžu líšiť v ich tvare.

  • Námestie a obdĺžnikové modely sa považujú za najtradičnejšiu možnosť. Dokonale zmestia do akéhokoľvek interiéru, odlišujú sa od tejto konkrétnej praktickosti.

  • Okrúhle a oválne štruktúry sú Rarery, ale budú vyzerať skvele v nezvyčajnom interiéri.

  • Rohové stojany sú vhodnejšie pre malé izby, kde sa nachádza zadarmo miesto v rohu.

  • Kombinované modely. Zahŕňajú formy výrobkov vo forme lichobežníka, ako aj modelov s konzolami a vložkami.

ROTARY TABUĽKA, Zvýšenie funkčnosti s nidom, môže byť pôvodným riešením pre každú miestnosť. Môže byť použitý ako stojan a skladovanie riadu, zásobníkov, kníh alebo tabliet.

Príklady v interiéri

V širokej škále nábytku gauču a regálov, vykonaných v štýle loftu, bude vyzerať dobre v každej miestnosti. Dajte takéto výrobky do veľkej spoločenskej miestnosti, na chodbe alebo v spálni. Môžu ubytovať všetky najviac potrebné.

Je dôležité, aby sa celý nábytok kombinoval, bez zrazu z koncepcie dizajnu. Úspešné fotografie vyrobené v loftovom štýle pomôžu určiť výber a nájsť najvhodnejšie miesto na uloženie takýchto výrobkov.

Po nainštalovaní na chodbe alebo obývacej izbe môžete produkt kombinovať s originálnym zrkadlom akejkoľvek formy alebo s kovaním prvky.

Svetlo, mierne zatemnené „staroveké“ stojan môže byť ideálnou možnosťou na umiestnenie modernej televízie. Aby ste mu dali vytvorený stav nábytku, môžete „prejsť“ emery papier alebo farbu.

Výber vhodnej loftovej skrine pre spálňu, mali by ste zvážiť dizajn miestnosti a samotnú posteľ. Dizajn musí pristupovať k výške postele. Je žiaduce, aby boli čelo a nočný stôl kombinovaný navzájom. V tomto prípade bude celá miestnosť vyzerať veľmi harmonické. V spálni môžete nainštalovať nočné stolíky na postele. Je žiaduce, aby mali podobný dizajn. Nemusí nevyhnutne spĺňať všeobecné parametre. Na vyváženie takýchto modelov môžete zavesiť ďalšie lampy, plagáty alebo maľby.

Na chodbe je miesto pre pôvodný nočný stôl. Niektoré nedbanlivosť v linkách a uhulárnosti výrobkov poskytnú nábytok špeciálnu náladu.

Výber nábytku pre inštalatérske priestory, treba sa zvážiť, že by mala byť vyrobená z materiálov odolných voči vlhkosti.

V ďalšom videu je popísané o tom, ako urobiť nočný stôl v podkrovnom štýle s vlastnými rukami.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: