Tri valcované skriňa

Tri valcované skriňa – dokonalá možnosť na umiestnenie a skladovanie obrovského množstva vecí. Jeho vnútorne priestor je organizovaný takým spôsobom, že každá vec je na svojom mieste a voľne prístupu. Takýto model je nevyhnutný pre veľkú rodinu a priestranný byt.

Zvláštnosť

Samozrejme, neexistujú žiadne základné rozdiely z menších skríň z tohto modelu, okrem jednej: kapacity. Taký šatník dáva oveľa viac príležitostí na organizovanie vnútorného priestoru. To bude ľahko vymeniť niekoľko malých skriniek, regálov, truhly, tubers a regály. Uložte miesto a umožnite vám uložiť všetko, čo potrebujete na jednom mieste.

Trojvalová skrinka nie je len funkčne dôležitým prvkom interiéru, tiež slúži ako jeho estetický doplnok.

Zrkadlové dvere alebo fasády vizuálne rozširujú hranice miestnosti, čo uľahčuje a ľahšie.

Na výrobu skrinky sa aplikujú rôzne materiály – drevotrieskové dosky, MDF, prírodné drevo. Pre konečnú úpravu, plastu, tlač fotografií, zafarbené sklenené okná, matné a lesklé sklo a iné možnosti.

Najčastejšie má model klasickú obdĺžnikovú možnosť, taký šatník má veľa miesta, takže sa nachádza pozdĺž steny. Ak umožňuje veľkosť miestnosti, potom si môžete zakúpiť alebo objednať viac originálnych možností – polomer convex, konkávne alebo vlny.

Organizácia vnútorného priestoru priamo závisí od funkčného účelu kabinetu. Pre skladovanie oblečenia, posteľnej bielizne a iných vecí, ktoré potrebujete jeden alebo viac crossbar pod závesom, zásuvky, police, mesh koše. Ak chcete ubytovať pokrmy, topánky, knihy budú potrebovať veľa políc.

Impozantná veľkosť kabinetu a hladké, hladké roviny sú ideálne pre rôzne typy dekorov. Môže to byť kombinácia rôznych materiálov, použitie skla, dekoračných ozdôb, pôvodne umiestnených podsvietenia.

Modely

Rozsah modelu takého typu nábytku je dnes prezentovaný pomerne široký a rôzny. Forma, rozmery, vnútorné „plnenie“, dekor, výrobný materiál závisia od veľkosti miestnosti, finančných možností, funkčnosti a chuti kupujúceho.

Jedným z najobľúbenejších modelov nábytku je skriňa s Antlesolom. Vďaka vzhľadu sú takéto skrine rozdelené do dvoch skupín:

  • Andresol má samostatné dvere;
  • Andresol a šatníková skriňa majú spoločné podlahové dvere na strop.

V podstate sa táto časť skrine používa na skladovanie veľkých vecí: boxy, domáce spotrebiče, kufre, vankúše, prikrývky.

Výška mezanínu sa môže líšiť v závislosti od veľkosti vecí, ktoré sa budú skladovať a výška stropov samotnej miestnosti. Typicky je tento parameter aspoň 40 cm a nižšia úroveň mezanín prechádza vo výške približne 1.8 -2 metrov od úrovne podlahy. Podľa týchto údajov môžete posúdiť výšku hotového šatníka s mezanínom.

Náklady na takýto model sa môžu líšiť. Všetko závisí nielen od návrhu, dizajnu a použitého materiálu, ale aj z mechanizmu pohybu dverí. Najdostupnejšou možnosťou sa skladá z vodiacich príručiek a valcov, ktoré sú pripojené k dverám. Možnosť nie je najspoľahlivejšia, pretože dvere môžu „vypadnúť“ z koľajnice zo silného nárazu.

Drahšia a silná možnosť sa považuje za používanie železničného mechanizmu s dodatočným hliníkovým profilom, ktorý spoľahlivo zaznamenáva dvere.

Trojstranné skrine sú často doplnené otvorenými a uzavretými regálmi rôznych tvarov. Umožňujú vám uložiť jedlá, knihy, rôzne interiérové ​​Bubles.

Skrine môžu použiť rôzne možnosti, napríklad zrkadlový povrch. Možnosť s multifunkčným zrkadlom. Používa sa na priamy účel, vizuálne rozširuje miestnosť a je dokonale kombinovaná s inými povrchovými materiálmi.

Sklo je tiež rovnako populárnou možnosťou pre dizajn. Lesklý alebo matný lesk, rôzne farebné riešenia, dokonale hladký a hladký povrch, elegantné ornamenty alebo foto obraz – taký šatník bude skutočným „zvýrazniť“ akéhokoľvek interiéru!

Príklady v interiéri

Trojvodná kabinet, zdobená fotografickým potlačou s luxusným výhľadom na jesennú krajinu, sa stala skutočnou spálňou dekorácie. Harmonická kombinácia červených, bielych, bielych a tmavohnedých kvetov, klasického nábytku, jasné geometrické čiary umožnili vytvoriť veľmi štýlový, svetlý a spolu s elegantným interiérom.

Ideálne riešenie pre tých, ktorí uprednostňujú praktickosť a pohodlie. Zdá sa, že priestranná šatníková skriňa v celej stene nie je príliš ťažkopádny a masívny vďaka použitiu zrkadlových vložiek do dekorácie fasády. Obmedzený farebný gamut a laconický nábytok dizajn dokonale zapadá do interiéru, zvetrané v klasickom štýle.

Štýlová, moderná a praktická obývacia izba. Šatník je zdobený zrkadlovým čepeľou a vložkami z matného skla s pieskovacími ornamentmi aplikovanými na to. Teplý farebný rozsah stien, pohlavie a interiérových položiek vám umožňuje vytvoriť útulné a odpočívať domáce úlohy.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár