Triple Sofas

Moderní výrobcovia produkujú obrovské množstvo pohoviek rôznych modifikácií. Najobľúbenejšie sú dva a trojité modely. Ten je najvhodnejší pre priestrannú miestnosť. Dnes budeme podrobne popisovať priestranné trojlôžkové pohovky a ich odrody.

Vlastnosti a výhody

Trojité modely čalúneného nábytku Nezdieľajte kompaktné veľkosti, takže by mali byť zakúpené pre veľké izby. Pomocou kompetentne vybraného produktu môžete nastaviť konkrétny interiérový tón a aby bol funkčný.

Stojí za zmienku, že veľké pohovky pozostávajúce z troch sekcií sú veľmi praktické a užitočné. Na statických neúplných modeloch môžete perfektne relaxovať, pretože rozmery sedadiel sú pre to celkom vhodné. Ak je trojnásobná pohovka vybavená posuvnými štruktúrami alebo clmshells, potom ho môžete ľahko transformovať na plnú a priestrannú posteľ.

Veľký a pohodlný nábytok môže mať rôzne návrhy. Dnes sú veľmi populárne nielen klasické rovné, ale aj uhlové možnosti. Vyzerajú štýlovo a moderné. Triple Sofas sú dokonale vhodné nielen pre domácnosť, ale aj oficiálne a kancelárske interiéry. Napríklad luxusný kožený model veľkých veľkostí bude veľkolepý, aby sa pozrel na kanceláriu pevnej spoločnosti.

Nemyslite si, že veľké modely môžu byť umiestnené len pozdĺž jednej z steny. V skutočnosti môže byť v strede miestnosti alebo v blízkosti okna umiestniť priestranná trojmiestne pohovka. Všetko závisí len od vašich osobných preferencií a štvorcov izby, v ktorej plánujete umiestniť nábytok.

Typy a štýly

Existuje niekoľko odrôd trojlôžkových pohoviek. Každý model je ideálny pre konkrétny interiérový štýl. Podrobnejšie zvážte najobľúbenejšie možnosti a prostredie, s ktorými harmonizujú.

 • Ak chcete urobiť zaujímavý a kreatívny interiér, mali by ste sa pozrieť na mäkké modulárne možnosti. V takýchto výrobkoch nie je žiadny tvrdý rámec a môžu byť transformované na vaše predstávky. Jednoducho povedané, modulárne pohovky sú jednoduché dizajnéri. Sedadlá v takýchto možnostiach môžu byť oddelené od seba a umiestniť v rôznych miestnostiach.
 • Triple Sofas s uhlovými štruktúrami zaberajú oveľa menej voľného miesta, pretože môžu byť vložené do rohu miestnosti. Často v takýchto výrobkoch je mechanizmus nazývaný „Dolphin“, ktorý vám umožní transformovať pravidelnú pohovku v pohodlnej a priestrannej posteli. Takéto modely sa najlepšie zobrazujú v interiéroch vykonávaných v moderných štýloch. Napríklad stručný šedý model s uhlovými tvarmi sa harmonicky pozerá na podkrovnú alebo high-tech súbor.

 • Súčasný dizajn má trojnásobné pohovky bez podrúčkania. Zvlášť často takéto možnosti pre čalúnený nábytok vybrať ľudí s vysokou výškou. Relaxovať na nich – jedno potešenie, pretože nohy môžu ľahko vytiahnuť, bez odpočinku v boku. Takéto modely sú harmonizované s mnohými štýlmi, ale nemali by byť zakúpené pre klasickú miestnosť.

 • Nie je to tajomstvo, že mnohí ľudia čelia nedostatku voľného miesta v apartmánoch. Ak potrebujete zakúpiť jednotlivé vrstvy, ale oblasť im neumožňuje ubytovať, môžete sa obrátiť na trojročnú transformujúcu pohovku, ktorá sa zmení na poschodovú posteľ. Rodičia často sú často adresovaní na takéto skladacie pohovky, ktorí potrebujú organizovať deti dve samostatné lôžka.

 • Ďalšou spoločnou možnosťou je obchodná pohovka pre návštevníkov. Takýto nábytok má najčastejšie stručný vzhľad. Dizajn týchto pohoviek zahŕňa vysoké výškové nohy, obdĺžnikové ploché sedadlo a malý chrbát. Takéto odrody pohoviek sú sotva vhodné pre dom. Najčastejšie sa môžu pozorovať na recepcii, v lobby a chodbe kancelárskych budov. Rovnako ako pravidlo majú kožené čalúnenie, ktoré vyzerajú najlepšie v takýchto nastaveniach.

Takéto nábytkové predmety sú umiestnené v kancelárskych budovách pre návštevníkov. Nie sú tak mäkké, pretože domáce pohovky a navonok sú jednoduchšie.

 • Triple Sofas pre relaxáciu majú netriviálny dizajn. Sú veľmi mäkký a vzduch. Takéto modely majú tvar tela osoby. Ich vlastnosti prispievajú k dokončeniu svalovej relaxácie a zdvíhanie napätia nahromadené počas celého dňa.

 • EVRO-SOFAS ALEBO EUROBOOK SOFAS sú veľmi populárne. Majú zlepšené mechanizmy, ktoré sú nadradené v ich vlastnostiach konvenčných kníh. Ak chcete zmeniť tento model, musíte vytiahnuť sedadlo dopredu. Nasleduje ho, operadlo spadne na miesto na dovolenke a vytvára pohodlné postele.

Skladacie mechanizmy

Svorky, ktoré sú ľahko transformované na priestranné a pohodlné posteli, sú vybavené rôznymi mechanizmami. Zvážte ich najobľúbenejšie z nich.

 • Najčastejšie a spoľahlivejšie je mechanizmus, ktorý sa volá „Sedaflex“, ktorý je populárny u „amerického skladania“. Nábytok s takýmto systémom môže byť prevádzkovaný denne a nevidí. Ak chcete rozkladať taký pohovka, musíte ho vytiahnuť na seba a zdvihnúť.

 • Jednoduché a rýchlo rozvinuté pohovky s mechanizmom „Harmonic“. Stačí len vytiahnuť dizajn na seba pomocou špeciálneho sledovania na prednej strane sedadla pod sedadlom. Je pokročilý a chrbát je rozložený podľa typu harmonických.

Pružinové časti v takýchto mechanizmoch sa odporúča mazať špeciálnymi prostriedkami, takže budú slúžiť dlhšie a nepublikovali škrtiacu.

 • Pohodlné a jednoduché je mechanizmus rohových pohoviek „Dolphin“. Ak chcete rozkladať taký pohovka, musíte vytiahnuť špeciálny popruh, po ktorom sa časť sedadla pohybuje dopredu, vytvára jediné lôžko, ktoré je možné konkurovať dvojitým lži.
 • Robustný a trvanlivý mechanizmus je „click-klyak“. Pohovky s takýmito systémami sa najprv musia pohybovať od steny, pretože pri ich umiestnení operadla v nich. Odpočíva na takom nábytku je možné očkovať, sedieť a ležať.

Rozmery

Najbežnejšie sú priame trojlôžkové pohovky, ktorých dĺžka je 210-240 cm a šírka 95-106 cm. Rohové modely sú väčšie. Dĺžka takýchto možností sa pohybuje od 200 do 350 cm a viac. Hĺbka uhlových konštrukcií môže byť 150-200 cm.

Materiál

Pre čalúnenie veľkých pohoviek sa používajú rôzne typy tkaniny, ako aj umelá a originálna koža.

Noblený materiál je Jacquard. Takéto textílie majú vysokú pevnosť a odolnosť proti opotrebeniu. Nábytok s takýmto povrchom nie je lacný.

Najčastejšou a lacnou látkou je stádo. Na dotyk je veľmi podobný zamat. Stádo je odolný voči opotrebeniu. Neexistujú žiadne škrabance a iné chyby, aj keď zvieratá žijú doma.

Takáto tkanina ako ROTGO je veľmi ekologická, husté a trvanlivé. Ale stojí za to chrániť ho pred pazúrmi domácich zvierat, pretože často poškriabajú takéto čalúnenie.

Vysoké náklady sú vyznačené kožené pohovky. Ale stojí za zmienku, že takéto čalúnenie nestratí atraktívny vzhľad aj po mnohých rokoch. Na povrchu takéhoto nábytku sa trhliny a škrabance nezdajú s vhodnou starostlivosťou, pretože originálna koža bola posadnutá mechanickým poškodením.

Extrémne bežné pohovky pre čalúnenie, ktorého používajú koženku a eko-dovolenku. Tieto materiály vyzerajú atraktívne, ale sú menej trvanlivé a trvanlivé ako originálna koža.

Rámy pohoviek sú najčastejšie vyrobené z dreva alebo železa. Relevantné dnes a kombinované možnosti.

Modely vyrobené z prírodného dreva je potrebné pravidelne liečiť špeciálnymi ochrannými prostriedkami. Najčastejšie pre takéto štruktúry sa takéto drevené používajú ako prívesok borovica alebo trvanlivý tropický ratan.

Lacné pohovky sú vybavené časticami z drevotrieskovej dosky. Ale tento materiál je škodlivý pre zdravie, pretože v podmienkach vysokých teplôt, nebezpečných párov formaldehydových živíc používaných vo svojej výrobe.

Ako si vybrať?

 1. Pred nákupom musíte rozhodnúť o mieste veľkého čalúneného nábytku. Pohovka by sa nemala prekrývať pasáž.
 2. Ak potrebujete prístelku pre seba alebo hostí, je lepšie si kúpiť skladaciu pohovku s prístelkou.
 3. Pred nákupom, opatrne skontrolujte pohovku. Všetky položky a švy v nej musia byť vykonané čo najpresnejšie a profesionálne.
 4. Ak si kúpite transformačný model, musíte sa uistiť, že mechanizmy sú riadené. To by malo pomôcť obchodnému asistenta.

Nekupujte pohovku s tenkým textilným čalúnením. Bude to stáť lacnejšie, ale bude trvať dlho, pretože tkanina na ňom rýchlo strýčí a stratí svoje odvolanie.

Kde dať?

Triple Veľká pohovka Ideálna pre obývaciu izbu. Môžete ho zariadiť na nasledujúcich miestach:

 • Späť na okno (ak je prítomný v miestnosti);
 • späť do Erkera;
 • pozdĺž steny;
 • späť na dvere;
 • Späť na centrálnu časť miestnosti a čelnej polovice na stenu alebo druhú pohovku.

Miesto čalúnené nábytok je potrebné v súlade s oblasťou a rozložením miestnosti.

Nápady v interiéri

Tkanina Červená pohovka sa bude pozrieť na izbu zdobené v monochrómových farbách a rozšírených dekoratívnych kameňoch alebo tehál. Na zemi môžete položiť tmavohnedý laminát a ozdobte ho bielym koberec s vysokou hromadu.

Oranžová pohovka môže byť vložená do miestnosti s bielymi stenami a podlahou laminovaným laminátom svetla hnedého tieňa. Na stene pre nábytok by ste mali zavesiť veľký obraz v bielych a hnedých farbách a pred sedačkou umiestnite sklenený konferenčný stôl a dizajn kreslo namiesto stoličky.

Uhlová kožená pohovka svetlej béžovej farby vhodná pre tmavé drevené farebné steny a polo-zdobený hnedý laminát. Oproti tomu môže byť zadržaný biely koberec s vysokou hromadu a na bokoch dajte sklenené stoly pre lampy.

Žltá pohovka sa harmonicky pozerá na pozadie míľnych stien a ľahkej drevenej podlahy. Na strane čalúneného nábytku môžete dať tabuľky pre čajové služby alebo kvetové vázy. Knižní stenové regály sú vhodné na dekoráciu, vyrobené z hnedých farieb, svetlé lampy, živé kvety alebo koberce.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: