Trojtranné skrine

Pre každé bývanie je potrebné organizované miesto na skladovanie oblečenia a iných skrine. Táto potreba je vysvetlená všetkým, čo máme v určitom množstve. Potvrdzuje tiež skutočnosť, že pre rôzne časy roka máme sortiment sezónnych vecí. Pre pohodlné a racionálne umiestnenie oblečenia používame skrinky.

Rôzne návrhy takýchto kusov nábytku nájdete v moderných predajniach nábytku a trojrozmerné modely zaberajú osobitné miesto. Takéto skrine vám umožnia udržať celý existujúci šatník v poriadku a detaily, ako sú tyče, police, zásuvky a tak ďalej, umožnia estetický vzhľad a funkčnosť. Zvážte pozorne tento model na riešenie jeho vlastností.

Výhody

Výhody troch zrnitých skriniek sú nesporné, pretože sú vyrobené z trvanlivých materiálov a dizajn v rôznych štýloch vám umožní vstúpiť do takejto šatníka do každej miestnosti.

V skrinkách s tromi dvernými dverami existuje mnoho pozitívnych vlastností, vrátane:

 • Prípad môže byť vyrobený z rôznych nábytkových materiálov – drevo, MDF, drevotrieskové dosky.
 • Môžu byť vykonané v akomkoľvek štýlovej smere, stačí preniesť svoje vlastnosti na fasáde a na armatúrach.
 • Tento model môžete vybrať na inštaláciu v výklenku, ako aj samostatný nábytok.
 • Vyberte možnosť COOD, aby ste vyplnili uhlový priestor.

 • Ak je to potrebné, môžu byť vyrobené ako modely swingu a verziu.
 • Vstavaná skriňa s tromi krídlom môže slúžiť ako obrazovka na oddeľovanie priestoru a tvoria miestnosť skrine.
 • Jednotlivé poradie takéhoto nábytku zahŕňa individuálny dizajn veľkostí a plnenia.

Výber miesta na uloženie vašich položiek, stojí za to venovať pozornosť odrodám, ktoré ponúkajú výrobcovia. To vám umožní vybrať si možnosť najvhodnejšiu pre vašu situáciu.

Názory

Classic ConnOisseurs si bude vychutnať opuchnuté trojdverové skrinky, ktoré dokonale zapadá do starého interiéru a moderného dizajnu izby. Takéto modely sú atraktívne v tom, že ich fasády môžu mať reliéfnú štruktúru a doplnené nádherným príslušenstvom.

Šatník s posuvnými dverami je ekonomickejšie pre obsadenú oblasť v otvorenej forme, ale zároveň všetky jeho dvere nemôžu byť otvorené, hoci to nie je významná nevýhoda. Výhodou tohto modelu môže byť zrkadlom pre oblečenie, čo je fasáda dverí.

Prečítajte si viac  Skrine z IKEA

Takmer všetky modely sú vybavené regálmi a zásuvkami, ktoré umožňujú systematizovať oblečenie predmetov, ako aj bar s ramenným barom, ktorý je veľmi pohodlný na skladovanie železa alebo vysoko pozemného oblečenia.

Sprievodcovia pre krídlo môžu mať zaoblenú formu. Takýto neštandardný riešenie zdanlivo zdanlivo obvyklý šatník s vrcholom vašej izby.

Rozmery

Nemenej dôležitá charakteristika trojrozmernej skrine je jeho veľkosť. Prítomnosť troch oddelení umožňuje zvýšiť svoje rozmery v porovnaní s dvojradičným modelom. Vstavané modely skriniek sú určené na začiatku veľkostí, pretože hlavnou podmienkou je veľkosť výklenku alebo steny, na ktoré bude skrinka nainštalovaná.

Aj rozmery sú určené štandardmi pre umiestnenie oblečenia, to znamená, že výška a šírka oddelení sú priamo úmerné parametrom objektov uložených v nich. Napríklad police na oblečenie sú vyrobené v malých a vetva pre tyč je širšia a vysoká.

Skrinky pre detské izby robia menšie ako tie, ktoré sú určené pre dospelých, aby deti mali možnosť využiť ich.

Hĺbka políc môže byť tiež iná, ale stojí za to zvážiť, že v modeloch s posuvnými klapkami má dizajn „jesť“ trochu celkovej hĺbky skrine. Faktom je, že dva riadky sprievodcov pre krídlo zaberajú určité množstvo priestoru, takže si to vyberie šatníková skriňa. Pri výrobe individuálneho skrinového projektu zadáte parametre, ktoré potrebujete na špecialistov, ktorí vypočítajú možné veľkosti.

Plnenie

Kapacita kabinetu závisí nielen na svojich veľkostiach, ale aj z plnenia zariadenia na organizovanie skladovania skrine predmetov.

Zvážte ich podrobnejšie:

 • Police môžu byť umiestnené ako v celej výške skrine, zaberajú napríklad jednu z častí a naplnia skriňu do stredu a nestarajú sa a nachádzajú sa na vrchole alebo dole.
 • Zasažiteľné zásuvky sú prvok vnútri police. Mať uzavretú fasádu, dáva estetický vzhľad a skrýva oblečenie. Ak chcete uložiť rôzne drobne, takýto krabica môže byť dodatočne rozdelená na malé časti.
 • Bar pre ramená je jedným z hlavných prvkov v štruktúre skrinky. Mnoho zistení šatníka sa uchovávajú výlučne v závesnej polohe av podmienkach, ktoré nie sú určené na zavesenie, je to nemožné.
Prečítajte si viac  Vintage bufety: príklady v interiérových a reštaurátorských nápadoch

 • Pantograf, ktorý je veľmi pohodlný, pretože môže zmeniť svoju polohu, lezenie a pádu do výšky.
 • Skladané police pre topánky sa môžu tiež stať veľmi pohodlnými zariadeniami na udržanie presnosti vo vnútri dizajnu.
 • MEZZANINE JE POTREBNÝ, KTORÝ JE POTREBNÉ SÚPRY.

Materiál

Výber takejto dôležitej nábytku ako trojvalcového skrine, berieme do úvahy iba jeho funkčné vlastnosti, ale aj materiál, z ktorého je vyrobený. Na základe plnosti miestnosti s inými predmetmi situácie je žiaduce vybrať taký materiál, ktorý bude s nimi harmonizovaný.

 • Rad dreva Je na prvom mieste pre kvalitatívne charakteristiky na výrobu skríň. Napriek väčšej hodnote takéhoto materiálu sú skrinky vhodnejšie u kupujúcich. Je to spôsobené trvanlivosťou produktu, jeho charakteristiky rezistentné voči vlhkosti. Okrem toho je takýto materiál najviac ekologický a úplne bezpečný pre zdravie.

 • MDF Tiež pomerne populárny materiál na výrobu kabinetu alebo vstavaného nábytku. Skriňa vyrobená z takéhoto materiálu je dobrá, pretože umožňuje použitie rôznych možností na zdobenie fasády.
 • Drevotrieskový je najspododennejším materiálom – je to relatívne menej trvanlivé ako jeho drevený trojdielny kolega. Náklady určujú jeho vymenovanie – väčšinou, model z nej nadobudnutý pre hotely, rekreačné základy, hotely, sanatórium atď. D.

Farby a tlačová fasáda

Kombinácia farieb a odtieňov v interiéri určuje jeho náladu, a to sa týka sfarbenia skrine, pretože jeho vynikajúce rozmery vyplnia pomerne slušnú oblasť miestnosti.

Možnosť dieťaťu dreveného povrchu akejkoľvek farby a odtieňa rozširuje hranice používania najneuverzívnejších možností pre farbenie fasády. Ak uprednostňujete textúrovaný drevený povrch, potom bude wenge fasáda vhodná v interiéri s tmavým nábytkom. Svetlé odtiene dreva, ako je Alder a Linden, vhodné pre severské interiéry.

Sklo, ako materiál na posuvné klapky môže byť pokrytý špeciálnym filmom, ktorý dáva textúru (matné alebo lesklé) a farbu.

Zaujímavým interiérovým riešením môže byť šatníková skriňa, ktorej klapky sú čiastočne alebo úplne pokryté výtlačkami. Fasáda skrinky bude vyzerať nezvyčajne, na ktorej bude zobrazená kvitnúca sakura.

Prečítajte si viac  Všetko o lavičkách s baldachýnom

Štýly

V závislosti od celkového štýlu miestnosti si môžete vyzdvihnúť trojrozmernú skrinku, ktorá zodpovedá celkovej koncepcii:

 • Kabinet v klasickom štýle Vykonávané v nezmyslení, prísnych tónoch. Jeho dekorácie leží v prísnych a nedokončených líniách na fasádach, stručné a diskrétne armatúry tiež nevyniknú.
 • Štýl krajiny znamená rustikálne noty v interiéri. V roztoku fasád môže byť dekoratívne mriežky na fasádach alebo imitácii žalúzií. Prítomnosť textilných výtlačkov nie je vylúčená.
 • Minimalistický high-your určený kozmickým charakterom objektov. Pôvodné tvary, metalizované odtiene, minimálny dekor – Čo bude v tomto prípade vhodné.

Ako si vybrať?

Nie je ľahké urobiť si výber v prospech šatníkového modelu, ktorý sa vám páči.

Zvážte ďalej, ktoré nuansy stojí za zváženie pri výbere:

 • Orientácia na ceste. V závislosti od detskej izby alebo spálne pre dospelých rodinných príslušníkov môže mať trojvalcová skrinka významné rozdiely.
 • Premýšľajte o počte vecí, ktoré chcete uložiť, a v závislosti od toho vyberte potrebnú výplň.
 • Harmóniu kombinácie farby a štýlu je dôležitá kritériá pri výbere. Súhlasím, tam bude objemná tmavá skriňa v jasnej priestrannej izbe zdobená v jemnom štýle.

Kde dať?

Umiestnenie kabinetu v interiéri musí byť správne vypočítané. Na jednej strane by nemal neporiadok vesmírnej miestnosti a na druhej – majú pohodlnú polohu a voľný prístup.

Inštalácia šatníka v spálni, umiestnite ho tak, aby sa nezakrývalo svetlo prichádzajúce z okna a zároveň nebola ďaleko od postele.

V štúdiovom byte môže skrinka vykonávať úlohu oddielu, územného priestoru. Takže napríklad môžete oddeliť pokojové miesto pre väčšie pohodlie.

Pre detskú izbu bude dobrá rohová verzia trojvláknovej skrine, ktorá šetrí takto požadovaný priestor.

Ak je v projekte vášho domova výklenok, môžete v ňom integrovať skriňu, ktorá bude pridelená len fasádami, nebude viditeľná.

Krásne interiéry

 • Štýlové a organicky zapadá do miestnosti vstavanej šatníka s pieskovacím vzorom.
 • Rohová skrinka komplexného geometrického tvaru bude mať hodné miesto v interiéri vášho domova.
 • Trojbohatná skriňa farby slonoviny s reliéfnymi fasádami.

Prehľad na trojročnom skriňovej skriňovej skriňovej skrine nájdete na videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: