Urobíme nábytok v štýle loftu

Loft Style dnes nie je len počuť – to je jeden z najobľúbenejších smerov v dizajne. Jeho pôvod je neobvyklý – vznikol v 20. rokoch minulého storočia v Amerike na pozadí krízy. Keď sa rastliny začali uzavrieť všade, dizajnéri začali vybaviť prázdne priestory pre bohatých zákazníkov, ktorí chceli nové interiérové ​​riešenia. Dnes je podkrovie relevantné ako v obytných budovách av baroch, kanceláriách, a to dáva skutočne neobmedzený priestor pre fantasy. Ak chcete vytvoriť nábytok s vlastnými rukami, potom budete pravdepodobne musieť ochutnať myšlienku, aby sa interiérové ​​položky v takomto štýle.

Výber materiálov

Ak máte zvyky rôznych stavebných materiálov, potom môžu nájsť použitie pri výrobe nábytku Loft. Táto oblasť je charakterizovaná jednoduchými geometrickými formami a minimalizmi, ako aj materiály, ktoré boli použité pred mnohými rokmi na výrobu alebo v skladoch.

Hlavnou vecou je, že takýto nábytok zapadá do dizajnu domu, to znamená, že vo svojom celkovom interiéri a kvetov.

Interiérové ​​položky musia byť staré alebo umelo vedené. Na výrobu všetkých typov nábytku:

 • Drevené rôzne plemená (dosky, palety, palety, zásuvky, kusy dreva);
 • Kovové (profilové a iné rúry, tyče, mriežky, kolesá, ozubené kolesá);
 • tkanina (hrubá originálna koža, plátno, plátno, ľan);
 • Sklo (matné alebo tónované).

Takýto moderný materiál, ako sadrokartón, ako celok môže byť použitý na vytvorenie loftového nábytku. Základom takéhoto nábytku je oceľové profily, ktoré sú priskrutkované do podlahy a na stenu hmoždiniek.

Plastové použitie Je nežiaduce, pretože je to príliš vyradené zo štýlu. Výrobky z betónu alebo hrubo ošúpaného kameňa sa často používajú v dekor. Ale také skaly ako mramor, nepatria do konceptu tohto brutálneho štýlu. Najčastejšie v štýle loftware, stolov, postelí, pútačov, centrálne stojany.

Výroba nábytku

Podkrovný štýl nábytok je v súčasnosti na vrchole popularity, takže ho nájdete v predaji. A vysoký dopyt sa používa doma aj kancelária, záhrada, vnútropodnikové položky. Cena je však dostatočne vysoká.

Po vykonaní nábytku s vlastnými rukami, budete výrazne ušetriť, pretože použité materiály sú lacné alebo môžu byť použité na všetkých v starej továrni.

Okrem toho umožňuje vytvoriť produkt založený na potrebách rodinných príslušníkov, prispôsobiť veľkosti a získať zručnosti, ktoré budú v budúcnosti užitočné.

Ponúkame vašu pozornosť jednoduché, ale funkčné interiérové ​​položky. Pre ich výrobu budete potrebovať štandardné nástroje a časti, ktoré sú v každom dome.

Posteľ

Podkrovné postele, ako sú pohovky, najjednoduchší spôsob, ako urobiť z nepotrebných kontajnerov na prepravu tovaru – palety. Môžu byť nájdené v skladoch alebo obchodných spoločnostiach zadarmo alebo nakupovať nové ceny asi 200 rubľov za kus. Ak chcete vytvoriť nábytok trochu estetický vzhľad, musíte zakryť palety s lakom, najlepšie matné. Záverečná zdvih sa stanú matrac a vankúše vyrobené z prírodných materiálov v režime zdržanlivosti. Ak poskytnete takúto posteľ s kolieskami, potom ho môžete ľahko presunúť okolo miestnosti.

Zvážte proces výroby jednoduchého posteľa podrobnejšie. Pre produkt štandardných veľkostí budete potrebovať tri palety. Najlepší výsledok použite túto jednoduchú inštrukciu.

 1. Ak nemáte nové palety, je žiaduce ich vyschnúť. Za to, na niekoľko dní, držte ich vonku pod slnečným lúčom.
 2. Slepý povrch paliet s brúsnym strojom alebo brúsnym papierom, aby sa zbavili sejačiek.
 3. Palety musia byť primované a zatvorené.
 4. Pripojte palety navzájom, aby ste získali jeden rám.
 5. Získajte základ svojej postele s mäkkou handričkou alebo kobercom.
 6. Ak chcete dať hotový typ, umiestnite na rám matrac a vankúšov.

Ďalšou možnosťou je vziať nejaké výrobné kovové výrobné štruktúry ako rám.

Tiež, ak máte zručnosti a je tu príležitosť, posteľ rám môže byť vyrobený z kovu sami.

Stôl

Tabuľky podkrovia majú zvyčajne drevený tabier obdĺžnikového tvaru a kovový rám rôznych vzorov. Najjednoduchšia možnosť je základom rovnobežnosti. Budeme zvážiť model, ktorý je plne vyrobený z dreva. Urobiť to s vlastnými rukami:

 • Jednotlivé dosky – 4 ks.; \ T
 • Pine Timber – 4 ks.; \ T
 • 7-centimeter skrutky – 30 ks.; \ T
 • Morilka;
 • Polyuretánový lak.

Algoritmus akcie.

 1. Najprv zbierať základ. V dôsledku toho by malo byť 2 obdĺžniky ako na fotografii. Otvory pre upevňovacie prvky je lepšie robiť v každom rohu vopred.
 2. Dosky musia leštiť špeciálnym písacom stroji alebo brúsnym papierom.
 3. Zozbieraný pult je impregnovaný so závojom, napríklad tmavými orechovými farbami. Pre základňu tabuľky je vhodné farbenie ebenového stromu.
 4. Tabletop upevnite na 12 skrutiek. Potom sa tabuľka otočí a 3 skrutky priskrutkované do každej dosky s vnútri.

Lôžko

Samozrejme, môžete urobiť nočný stolík podkrovia z jednoduchého barel, maľovaním do pravej farby alebo tvoria dve trosky spolu.

Ak váš interiér neznamená také komplexné riešenia, pozývame vás na preskúmanie pokynov na výrobu skriniek na kolesách, ktoré sa dajú ľahko pohybovať na podlahe na správne miesto.

Budete potrebovať:

 • palety;
 • patina;
 • kolesá.

  Postupnosť krokov.

  1. Vytiahnite drevené palety všetky dostupné nechty.
  2. Vytvorte dva boxy so samoreciami.
  3. Malé drevené dosky robia slot.
  4. Krycie palety akrylové laky. Je lepšie použiť upevňovací povlak, ktorý sa aplikuje v 1-2 vrstvách. Bez toho, aby to mohlo zostať škaredé dôsledky.
  5. Kolesá pokrývajú Patina na vytvorenie efektu efektu. Stíniť ich jemnozrnné emery.
  6. Štyri rohy palety skrutkujú kolesá.

  Takáto nočná stolička môže slúžiť nielen stojan, ale aj miesto na ukladanie časopisov, papierov a rôznych malých vecí.

  Skriňa

  Najmohodnejší kus nábytku na našom zozname.

  Môže byť postavený z dreva a kovu, ale budeme sa pozrieť na proces robiť jednoduché drevené šatníkové auto.

  Nevyžaduje sa žiadne komplikované výkresy na jeho vytvorenie. Avšak predpokladá prítomnosť referenčného základu na dne, ktoré možno zbierať z TUMB – Tak sa v stene objaví výklenok.

  1. Vezmite masívne dosky so šírkou ako výsledný výklenok. Urobte označenie na stene, kde sa konajú regály kabinetu.
  2. Určite umiestnenie regálov, musia byť približne na rovnakej úrovni ako na fotografii.
  3. Zbierajte rám a nainštalujte ho na svoje miesto. Opraviť na strop. Potrebujete tiež vyvodiť závery pre lampy.
  4. Pripojte perimetrické podporné police.
  5. K spojom vyzerajú estetiku s rôznymi hrúbkami, nastavte niekoľko ďalších podporných prvkov priamo pod poličkou.
  6. Rovnakým spôsobom stlačte vrch návrhu, aby ste skryli všetky zapojenia pre lampy.

  Užitočné poradenstvo

  1. Pre interiérové ​​položky sú v tejto orientácii vhodné takmer všetky staré materiály, ale musia mať dostatočnú pevnosť, aby odolali prevádzkovému zaťaženiu.
  2. Ak chcete získať novú dosku požadovanej veľkosti, a potom sa umelo vytvára, použite panel. Spustite guľatiny a potom dajte dosky do sušičky – je potrebné, aby nábytok nebol deformovaný po sušení dreva. Potom je doska rovina, vylučuje. Dosky, police, štíty a potom brzdené.
  3. Podrobnosti o kovových základniach podkrovného nábytku môže byť tiež nasekaná do veľkosti. Caracas môže byť zostavený ako zvárací šev čítaním po tomto švoch a skrutkach. Pred očistením kovu, odmasťovanie a zem.
  4. V podbete sa neodporúča používať šľachtické mramor, pozlátenie a iné atribúty drahého interiéru. Tiež neodporúčajú dizajnérom aplikovať moderné materiály, ako je plast.
  5. Zapamätajte si dodržiavanie nábytku a interiéru vo všeobecnosti. Steny by mali byť čo najbližšie k typu muriva, betónu. Preglejka alebo dokonca kov môže byť zapojený ako dokončovacie materiály. Vetranie nemôže byť zatvorené a lúče sú vítané na strope.
  6. Prípustná kombinácia moderných loftových interiérových položiek s niektorými rodinnými pamiatkami. Môže to byť vyrezávané strihové alebo staré babičky.
  7. Nepreťažujte izbovú domácu interiérové ​​objekty, inak je riziko, že sa zmení na výber workshopu alebo skladu. Niekoľko domácich predmetov loft je možné kombinovať jednoduchým dizajnom. Napríklad vstavaná skriňa s jednoduchým minimalistickým nábytkom alebo šatníkom s hladkými drevenými dverami s elegantnou pohovkou.
  8. Špecialisti odporúčajú nielen sušenie dreva, ale tiež používajú špeciálne impregnácie, ktoré bránia výskytu húb a znižujú úroveň požiaru.

  Ako vidíte, že nápady na vytváranie nábytku loft je veľmi veľa.

  Tento hrubý priemyselný štýl neznamená prehnaný, takže nie je potrebné sa odchýliť pri spracovaní materiálov a dizajnu interiérových položiek – brutalita a ľahká neopatrnosť by mala byť udržiavaná vo všetkom.

  To vám umožní vytvoriť veľmi jednoduché veci s minimálnymi nákladmi, ktoré v rovnakom čase vyzerajú veľmi organicky.

  Ako urobiť tabuľku v štýle podkrovia Urob to sami, pozrite sa ďalej.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: