Úzky šatník

  Dnes je štýlový a moderný interiér veľmi ľahko skladať. Špecializované obchody a nákupné centrá predávajú obrovské množstvo nábytku v rôznych štýloch a výkonoch. Lepší dopyt v poslednej dobe využíva priestranné skrine, ktoré môžu byť inštalované na chodbe alebo obývacej izbe a na balkóne alebo v spálni.

  Funkcie, profesionálov a nevýhody

  Úzke možnosti sa pozerajú na chodbu. Podobné izby sú častejšie malé, takže malý šatník je pre nich ideálny. Taký nábytok skrinky neblokuje pasáž.

  Samozrejme, že kabinet môže byť umiestnený na akomkoľvek inom mieste. Malé rozmery to umožnia dať ho aj v obytných priestoroch malej oblasti.

  Rovnako ako pravidlo, úzke skrine majú plnenie, ktorá sa líši od štandardných a širokých variantov. Obsahujú viac kompaktných políc a zásuviek.

  Ak ste kompetentne zlikvidujte vnútorné vyplnenie skrine, potom sa do nej zmestí o 40% viac vecí, než v bežnom kompoolerierovi strednej veľkosti alebo steny podobných dimenzií.

  Moderné priestorové skrine sú vybavené rôznymi návrhmi. Každý kupujúci bude môcť získať vhodnú inštanciu na ukladanie určitých vecí.

  Podobné nábytkové predmety sa často nachádzajú v detských izbách. Môžu vyhovieť všetkým deťom, ale nebudú zasahovať. Nič neznižuje voľné miesto, ktoré musí byť aktívnym a energetickým rastovým organizmom.

  Vynikajúca možnosť pre šatníkovú skriňu bude pre miestnosť, v ktorej je prítomný výklenok. Nábytok môže byť vložený v nich. Takže, budete vynikajúci priestor, a výrazne uložte oblasť.

  Miestne modely vizuálne, aby sa miestnosť priestranná a ľahšia. Ak chcete tento efekt posilniť, stojí za to kontaktovať jasnejšie a teplé osvetlenie.

  Často majitelia takýchto skrine zažívajú niektoré sklamanie. Tvrdia, že kapacita úzkych a plytkých modelov ponecháva veľa, ale impozantnejšia kópia bytu im neumožňuje nákup. Táto nevýhoda je čisto jedinca, takže to neznamená, že úzky šatník nebude zmestiť všetkými.

  Názory

  Moderné skrine s hĺbkou 40 cm sú odlišné. Každá kópia má vlastné vlastnosti.

  Skrinka

  Modely typu skrinky sú najčastejšie zvyšok. Ich dôveru možno nazvať univerzálnym. Berú viac voľného miesta. V takýchto verziách sú všetky potrebné položky: panely, zadné a bočné steny.

  V prípade potreby sa môže skrinka ľahko presunúť na iné miesto.

  Vstavané skrine

  Môžete ušetriť voľné miesto pomocou vstavaného typu. Takéto modely majú iba fasádne posuvné panely. Bočné časti sú v nich menej bežné. Takéto inštancie môžu byť inštalované stenou alebo vložiť ho do výklenku, ak existujú.

  Existujú skrine vstavaného typu lacné, pretože majú malý počet detailov.

  Semi-postavené skrine

  Žiadne menej populárne priehradné skrine v polovici typu. V týchto štruktúrach nie sú žiadne viaceré časti. Môže to byť napríklad zadný alebo bočný panel. Takéto nábytkové predmety sa vyznačujú demokratickými nákladmi, takže mnohí spotrebitelia si môžu dovoliť.

  Formuláre

  Úzkeho oddelenia môžu mať rôzne návrhy. Zvážte ich údaje.

  Obdĺžnikové skrine

  Posuvný šatník s hĺbkou 40 cm môže mať klasický obdĺžnikový dizajn. Takéto modely sa skladajú z dvoch, troch a viac posuvných panelov. Rozmery a počet týchto častí sú spravidla závislé od oblasti miestnosti.

  M-tvarované skrine

  Uhlové produkty tvaru m. Pozostávajú z dvoch polovičných, ktoré sú v rohu a čelia sa navzájom.

  Trojuholníkové skrine

  Tam je ďalší druh uhlového šatníka – trojuholníkový model. Podobné vzorky majú trojuholníkovú štruktúru na základni. Tento nábytok je inštalovaný v rohu, ktorý potom „odreže“.

  Trapézové skrine

  Modely, v ktorých frontálne strany a fasády nie sú umiestnené v pravom uhle, sa nazývajú trapézové. V takýchto kópiách sú často otvorené klapky na bočných častiach.

  Radius skrine

  Dopyt Vychutnajte si ARC a RADIUS WARDROBES. V nich sa fasáda vyznačuje neštandardnou vlnovou formou. Takéto modely sa objavili na trhu, nie tak dávno, ale už sa im podarilo vyhrať závideniahodnosť medzi spotrebiteľmi.

  Tieto skrine vyzerajú originálne a módne.

  Materiál

  Tiež v obchodoch nájdete úzke skrine vyrobené z rôznych materiálov:

  • Modely z drevotrieskov sú najčastejšie a dopytom. Podobné produkty sú najúspešnejším pomerom cien a kvality. Tam sú lisované kúsky dreva, ktoré majú rôzne rozmery v ich zložení. Tieto prvky sú spojené s formaldehydovými živicami, ktoré prinášajú škodlivé a nebezpečné odparovanie.

  Moderné technológie výrazne znižujú množstvo toxických látok vylučovaných, ale zostáva malý rizikový podiel na ľudskom tele.

  • Nemenej populárne výrobky z drevnej dosky. Takéto suroviny sú tiež vyrobené z lisovaného dreveného odpadu, ale pridávajú parafín, živice a iné výstužné nečistoty. Tento materiál je najčastejšie spracovaný na výrobu zadných stien a rôznych vnútorných zložiek.

  • Ďalším spoločným materiálom je MDF. Má drevené vlákna lepené syntetickými látkami. MDF sa vzťahuje na progresívny materiál, takže takýto šatník bude stáť viac ako vyššie uvedené možnosti.

  • Modely vyrobené z prírodného dreva majú neprekonateľný vzhľad. Sú šetrné k životnému prostrediu, absolútne bezpečné a trvanlivé. Ale takéto kópie budú stáť kupujúceho v okrúhlom sume.

  Interiérové ​​plnenie

  V štandardnej verzii úzke skrine s hĺbkou 40 cm pozostávajú z troch častí:

  • Hlavná je stredná časť. Police a závesy sa nachádzajú v tejto časti. V tejto oblasti je najväčšia vec zvyčajne uložená.
  • Spodná časť je určená na skladovanie topánok.
  • Horná časť je vypustená na klobúky a rôzne príslušenstvo. Môžete tiež uložiť veci, ktoré používate.

  Ako si vybrať?

  Úzka skriňa skriňa sa ľahko zmestí do takmer akéhokoľvek interiéru:

  • Útulná spálňa je vhodná pre krásnu skriňovú priehradku vstavanú alebo uzavretú typu. Takéto možnosti môžu byť inštalované v výklenkoch alebo zatvoriť stenu. Často pre kompletnejšie súbory sú takéto modely zdobené vinylovými fóliami vhodnými pre interiér.

  • V chodbe stojí za to zakúpiť vstavanú alebo polovičnú skriňu. Nebude to veľa miesta, čo je veľmi dôležité v tvári úzkych chodbách.
  • Pre malú miestnosť budú vhodné dlhé a úzke modely vstavaného a polo-ordvedého alebo typu tela. Všetko závisí od konkrétnej oblasti miestnosti.

  Je lepšie zvoliť skrine strednej alebo malej dĺžky, pretože nebudú vyradení z interiéru.

  Ako to urobiť sami?

  Šatník môže byť vyrobený nezávisle.

  Aby ste to urobili, je potrebné rozhodnúť o materiáloch, z ktorých chcete vytvoriť nábytok a skladovať nasledujúce komponenty:

  • Bočná stena;
  • Interné oddiely (ich počet závisí od počtu dverí);
  • Úzke drevené pruhy, ktoré poskytujú dokončený pohľad na celý dizajn;
  • Police a mezanín;
  • ŠPECIÁLNA BOZPEČNOSŤ PRE HOPTORNÉ KARTY.

  Montáž tela

  Najprv sú nainštalované ložiskové steny okolo obvodu. Otvor by mal byť oddelený okrajom z LDSP listov. Potom musí byť rám pripojený hmoždinkami na strop, sex a stenu. Pripojte časti navzájom pomocou rohov. Pre upevňovacie prvky môžete kontaktovať špeciálne EVONTS, pre ktoré potrebujete pripraviť otvory vopred.

  Dali sme police

  Potom môžete začať nastaviť police. To môže byť vykonané s pomocou rohov, ale vyzerajú ako uzávery v non-psycho. Potvrdenie bude dobrou voľbou, ale musia ich používať na miestach, kde ich nikto nevšimne.

  Montáž a montáž dverí

  Potom stojí za to začať montovať dvere. Dobré posuvné návrhy produkujú takéto firiem, ako sú Versailles alebo Laguna. Budete potrebovať plátno s hliníkovými profilmi zo všetkých strán.

  V týchto profiloch môžete nainštalovať zrkadlo, ktoré ste predtým dokončili s tesnením.

  Pred inštaláciou musíte poraziť horizontálne profily a vertikálne rukoväte s gumovým kladivom. Valce zhora a nižšie by mali byť vložené pred posledným poterom. V oblasti spodnej koľajnice musíte nainštalovať zátku dverí.

  Prvé a druhé dvere musia byť presne vložené do horných a dolných vodítov. Medzi nimi by nemali byť intervaly. Aby ste to mohli urobiť, môžete kontaktovať pásku vyrovnávacej pamäte.

  Podrobnejší proces montáže šatníka sa uvažuje v nasledujúcom videu:

  Veľkolepé riešenia

  • Svetelná skriňa so zrkadlami as vstavanými regálmi bude harmonicky na pozadí béžovej alebo smotany, krásny laminát a biely strop s veľkou a jasnou lampou.

  • Pre detskú izbu sa zmestí na úzku vstavanú skriňu s ružovými a zrkadlovými dverami a zrkadlom. Bude kombinovaný s počítačovým stolom, ktorý má podobné farebné boxy, svetlé žlté steny a svetelný strop s vstavanými lampami.

  • V hnedej spálni s jemnou hnedou podlahou a tmavou 2-izbovým posteľou, môžete umiestniť skrinku priehradku skrine s tmavými okrajovými dverami a zrkadlom. V dôsledku toho dostanete príjemný a nenápadný kontrast.

  • Vysoká čierna a biela skrinka sa bude pozrieť na tmavohnedú obývaciu izbu v japonskom štýle s ľahkým laminátom na podlahe a biely strop.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: