Vlastnosti rohu TUMB

Mnohí ľudia podceňujú úlohu stojanov pre televíziu v interiéri. Správne zvolený model je schopný doplniť dekoráciu miestnosti, dokončiť ho a niekedy sa stanú svetlým akcentom celej situácie vo všeobecnosti. Dnes sú populárne štýlové kópie rohovej štruktúry. V tomto článku sa oboznámeme so všetkými ich vlastnosťami.

Vlastnosti rohu TUMB

Výhody a nevýhody

Sortiment moderného TUMB v televízii je obrovský. V predajniach sa Kupujúci stretne nielen štandardným rovným, ale aj uhlovým kópiám. Vyzerajú zaujímavé a originálne. Takýto nábytok v televízii využíva závideniahodný dopyt, pretože je neodmysliteľnou v mnohých pozitívnych vlastnostiach.

 1. Napriek tomu, že uhlové modely sú priestranné a pohodlné, zaberajú dosť voľného miesta. Sú inštalované vo voľnom rohu miestnosti, takže zvyšok oblasti zadarmo. Toto je riešenie win-win pre malý byt, v ktorom je nedostatok obytného priestoru.
 2. Vzhľadom na objem rohu stojí pod televíziou, aby ste boli viac funkční a praktickejšie, a nie klasické priame kópie. Extra regály, skrinky, police sú často poskytované v ich konštrukciách. Všetky uvedené prvky sú vždy potrebné v malej miestnosti.
 3. Súčasné uhlové stojany pre televíziu sa vyznačujú atraktívnym a elegantným dizajnom. Takýto dizajn je ťažké preťažiť interiér alebo je to menej harmonické. Rohová skriňa, naopak, osviežiť situáciu, dopĺňať ho.
 4. Produkt sa môže pochváliť ergonomickým zariadením. TV, ktorá je nastavená na podobnom modeli, je možné zobraziť takmer kdekoľvek v miestnosti.
 5. Podobný model nábytku je prezentovaný v najširšom rozsahu. Spotrebitelia môžu nájsť v dizajne interiérov nábytku, ktoré sa líšia veľkosťou a dizajnom a interným zariadením.

Vlastnosti rohu TUMB

Vlastnosti rohu TUMB

Vlastnosti rohu TUMB

Vlastnosti rohu TUMB

Slušná možnosť je možné nájsť takmer pre akýkoľvek štýl interiéru a rôznych farebných palety. Okrem toho nie všetky výrobky tohto typu sú drahé.

Rohová skrinka pod TV je vynikajúce riešenie, ale musíme zvážiť nevýhody, ktoré sú pre to charakteristické.

 1. Takéto modely sa bohužiaľ nelíšia v dostatočnej úrovni vetrania, čo je také dôležité pre moderné technické zariadenia.
 2. Technika na takejto Thumbe zvyčajne umiestnila trochu bóno, ktorá vyzerá nie je najlepším spôsobom.
 3. Hĺbka políc v uhlových nočných stoloch je zvyčajne skromná, takže tam je ťažké umiestniť.
 4. K televízoru stojí na tomto nočnom stole, bolo možné sledovať dlho a pohodlný, pohovka bude musieť dať na centrálnu oblasť miestnosti. Táto lokalita je ďaleko od všetkých prípadov prípustných za podmienok malého veľkosti, stiesnenej miestnosti.
 5. Pre veľké vybavenie sa vyžaduje rovnaký veľký nábytok, preto nie je vždy možné znížiť náklady na existujúci priestor na minimum.

Vlastnosti rohu TUMB

Vlastnosti rohu TUMB

No, tým, že premýšľate o uskutočniteľnosti nákupu uhlového kabinetu, váženia všetkých svojich výhod a nevýhody, dáva zmysel ísť hľadať vhodný model.

Preskúmanie odrôd

UhLové televízne kurzy vyrobené v našom čase sa odlišujú. Produkty sa odlišujú od seba niekoľko parametrov. Zoznámte sa s nimi.

Vlastnosti rohu TUMB

Podľa typu fasády

Výber najlepšieho štandardu rohovej štruktúry pod televízorom je veľmi dôležité venovať náležitú pozornosť typu jeho fasády. Zmiešajte dva odrody takýchto nábytkových konštrukcií.

 • Otvorené. Obľúbené a atraktívne produkty. V ich konštrukciách sa môžu poskytnúť police a iné funkčné prvky vnútornej plnenia. Všetky komponenty budú vždy v dohľade, takže nebudete môcť skryť niečo pred zvedavými očami. Niektorí používatelia sú kvôli tomuto odmietnutiu kúpiť otvorené exempláre. Áno, a ich vnútorná časť často zmení prach.

Vlastnosti rohu TUMB

Vlastnosti rohu TUMB

 • Zatvorené. V týchto výrobkoch je celá vnútorná časť uzavretá krídlom s rôznymi operačnými mechanizmami. Toto sú pohodlné možnosti, pretože všetko, čo je v nich, je skryté pred zvedavými očami. Položky uložené v týchto štruktúrach sú dobre chránené pred prachom a špinou.

Vlastnosti rohu TUMB

Vlastnosti rohu TUMB

Podľa typu otváracieho systému

Rovnako je dôležité venovať pozornosť systému otvorenia dverí rohového gauči podľa televízie. Doteraz sa vydáva niekoľko populárnych možností.

 • Hojdačka. V konštruktoch tohto spoločného typu sú dvere pripojené priamo na bočnú časť prípadu. Pre toto platia špeciálne a spoľahlivé nábytkové slučky. V takýchto systémoch nemôže byť krídlo zverejniť s ostrými pohybmi alebo na ňom ťažko vytiahnite.

Vlastnosti rohu TUMB

Vlastnosti rohu TUMB

Ak budete nasledovať toto jednoduché pravidlo, skriňa vám bude slúžiť na veľa rokov.

 • Skladací. Nemenej populárne a atraktívne vzory vyzerajúce čerstvé a originálne. V nich sú slučky prenesené do dna krídla. Ak chcete otvoriť skriňu, budete musieť vytiahnuť dvere na seba a dole. Tieto výrobky sú ako doplnok vybavený bočnými držiakmi pohyblivého typu.

Vlastnosti rohu TUMB

Vlastnosti rohu TUMB

 • Zatiahnuteľný. Väčšinou také systémy dodali moderné boxy. Sú doplnené špeciálnymi kompaktnými valcami, ktoré sa môžu pohybovať pozdĺž bočných sprievodcov. Pravda, v zverejnenom stave, tieto stojany zvyčajne zaberajú veľa voľného miesta, ktoré nie sú vhodné pre malú miestnosť.

Vlastnosti rohu TUMB

Vybavenie

Cumbers pod kumulou štruktúrou Kompletná komunikácia. Zvážte najobľúbenejšie a vyhľadávané prvky, ktoré sú dodávané s týmito položkami nábytku.

 1. Priestory pre iné zariadenia. Toto nie je vždy sekcia nachádzajúca sa v centre konštrukcie. Na to sú výklenky na bokoch často rozlíšené, kompartmenty s policami (určené na umiestnenie notebooku alebo konzol).
 2. Časopisy. Nábytkové návrhy s týmto zariadením majú úzke a časté oddiely orientované vertikálne.
 3. Zásuvky. Samozrejme, nájsť rohovú trubicu na predaj, kde boli výstupy inštalované vo fáze výroby, bolo by možné sotva. Najčastejšie používatelia nezávisle nainštalujú tieto potrebné detaily. Lepšie, aby boli trochu.
 4. Priehradka na kábel. Uviazol v závesných vodičoch – je to úplne škaredé. Dnes, rohový stojany pre televízor poskytujú možnosť bezpečne skryť tieto prvky v dôsledku dostupnosti ďalších oddelení.

Vlastnosti rohu TUMB

Vlastnosti rohu TUMB

Formy a veľkosti

Rohová štruktúra pre televíziu môže mať rôzne rozmery.

 1. Širší. Parameter šírky aj v najväčších štruktúrach nie vždy presahuje 1,2 m. Dokonalá výška je 85 cm a hĺbka je 80 cm.
 2. Vysoký. Tu sa zmenia hodnoty šírky a výšky. Hĺbka sa mierne zvyšuje a dosiahne 90 cm.
 3. Nahý. Nekupujte malé odrody uhlových nočných stolov, kde je šírka menšia ako 60 cm. Pre technológie to nebude najúspešnejšie rozhodnutie. Výška a hĺbka tejto modifikácie je nepravdepodobné, že by boli viac ako 80-85 cm.
 4. Malý. Najmenšia výška je 50 cm. Hĺbka v takomto dizajne bude tiež skromná – len 45 cm.

Vlastnosti rohu TUMB

Vlastnosti rohu TUMB

Vlastnosti rohu TUMB

Vlastnosti rohu TUMB

Vhodné rozmery nábytku musia byť zodpovedané miestnosti. V blízkej izbe nie je zmysel dať obrovský a vysokorýchlostný model – len prúdi priestor, preťažuje ho. Navrhuje impozantné rozmery, odporúča sa cvičiť v priestranných nastaveniach.

Decor and Style Design

Zvážte, čo bude uhlové stojany pre TV, vyrobené v rôznych štýloch.

 • Klasický štýl. Pre klasický interiér bude možnosť odisku byť produktom z prírodného drahého stromu pokoja, pastelových odtieňov. Jasná a prísna forma nábytku je vítaná, vyrezávané doplnky sú povolené, ale v malých množstvách.

Vlastnosti rohu TUMB

Vlastnosti rohu TUMB

Dizajn by mal vyzerať aristokratické a úctyhodné.

 • High Tech. V tomto modernom štýle to bude nádherné vyzerať uhlové skrine vyrobené z kovu, skla, monofónneho stromu s lesklými povrchmi a dokonca plastom. Je žiaduce vyzdvihnúť modely štýlových a jednoduchých farieb. Vhodná biela, čierna, sivá, modrá, striebro. Prítomnosť chrómu je vítaná.

Vlastnosti rohu TUMB

Vlastnosti rohu TUMB

 • Minimalizmus. To je tiež moderný štýl. Podľa jeho názvu je všetko jasné. Pre takýto interiér je potrebné zvoliť najjednoduchšiu a praktickú trubicu rohu. Nemala by mať scenériu a dekorácie.

Vlastnosti rohu TUMB

Vlastnosti rohu TUMB

Odporúča sa vybrať jeden model fotónu dokonale správnych formulárov.

 • Krajina. Tento štýl poskytuje prítomnosť v interiéri veľkého množstva prírodného dreva. Môže byť mierne ošetrený a vyzerá robustný. Odporúča sa vybrať produkty s rovnými a jednoduchými siluetami. Nábytok by mal vyzerať čo najviac.

Vlastnosti rohu TUMB

Vlastnosti rohu TUMB

Rohová trubica pod TV môže byť zdobená takýmito prvkom:

 • osvetlenie;
 • Kvety a vázy v blízkosti televízora na vrchole;
 • vysoko kvalitné lesklé alebo chrómové fitness;
 • Dekoratívne podšívky;
 • účinok krakovania;
 • mletie;
 • Závitové drevo.

Vlastnosti rohu TUMB

Vlastnosti rohu TUMB

Vlastnosti rohu TUMB

Serety voľby

Analyzujeme na položky, aké kritériá je dôležité vziať do úvahy, výber vhodného modelu rohovej trubice pod TV.

 1. Gabarits. Uistite sa, že budete merať uhol, v ktorom bude budúci nákup. Je nemožné urobiť chybu, pretože príliš malý nočný stôl sa bude pozrieť na svoje miesto smiešne, a veľké – jednoducho sa nehodí, potom musíte minúť peniaze na inom produkte. Dávajte pozor, takže merania.
 2. Materiál. Vyberte si najspoľahlivejšie a trvanlivé stojany. Môže to byť drevený, kovový alebo iný model. Vhodný materiál bude závisieť od štýlu interiéru ao požiadavkách vlastníkov ao ich finančných schopnostiach.
 3. Konštrukcia. Vyzdvihnúť takýto pohár, ktorého zariadenie bude naozaj užitočné. Dnes v obchodoch nájdete veľa možností v počítadlách: a s boxmi a regály s ďalšími sekciami – tam je z toho, čo si môžete vybrať.
 4. Dizajn, farebný dizajn. Správa, že nočný stôl „pripojil“ v okolitom interiéri. Zodpovedá svojej štýlovej a farebnej schéme.
 5. Stav nábytku. Preskúmajte nábytok pred nákupom. Nemala by mať jednu chybu alebo poškodenie.
 6. Nakupovať. Odporúča sa vybrať vysoko kvalitné a trvanlivé stojany pre hojnú televíziu v špecializovaných predajniach a nábytkových salónoch. Tu nájdete vynikajúce produkty, ktoré vám budú slúžiť na veľa rokov.

Vlastnosti rohu TUMB

Vlastnosti rohu TUMB

Vlastnosti rohu TUMB

Vlastnosti rohu TUMB

Pravidlá umiestnenia

Zvážte pravidlá pre umiestnenie rohovej trubice pod TVP:

 • Umiestnite ho tak, aby sa televízor ukázala byť viditeľná, je jasne viditeľná;
 • Parameter výšky by mal byť taký, že vzdialenosť od podlahy do obrazovky zariadenia obsadili najviac 700 mm;
 • Nie je potrebné dať TUMB vedľa vykurovacích jednotiek a radiátorov;
 • Tabletop musí mať taký indikátor šírky, takže tzv. Technologická medzera je založená bola takzvaná technologická vôľa;
 • Snažte sa nastaviť uhlové TUBMA bližšie k zásuvkam.

Vlastnosti rohu TUMB

Vlastnosti rohu TUMB

Príklady v interiéri

Rohové zariadenie pre TV je schopné urobiť interiérové ​​zloženie harmonickejšie a atraktívne. S týmto nábytkom analyzujeme niekoľko úspešných nastavení.

 • Indoors kde Nástenná povrchová úprava v karamelových tónoch alebo odtieňoch kávy s mliekom, Zvlášť atraktívne sa pozrie na rohovú trubicu jemného mlieka alebo béžového odtieňa.

Vlastnosti rohu TUMB

 • Bude to vyzerať originál Klasický drevený pastelový tieň stojí na pozadí steny hrubého sivého odtieňa a podlahy, orezané svetelným laminátom.

Vlastnosti rohu TUMB

 • Pevný roh Čierny stojan bude pôvodný objekt v interiéri, Kde sú svetlé dokončovacie materiály. Je žiaduce, aby takýto model navštevoval brilantné alebo kontrastné armatúry.

Vlastnosti rohu TUMB

 • Tmavý uhol poháňa s hornou úpravou Môžete tiež dať v interiéri so stenami zeleného odtieňa a kontrastná podlaha, pokrytá rotačným kobercom.

Vlastnosti rohu TUMB

O tom, ako si vybrať rohovú trubicu pod televízorom, pozrite si nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár