Vyberte Schirm Style

  Shirma nie je len „druh funkčného produktu“. Má veľmi silný vplyv na príležitostný interiér. A je dôležité zohľadniť hlavné jemnosti štýlu tohto prvku. Poďme sa zaoberať tým, aké štýly shlirm existujú.

  Populárne štýly

  Japonec

  Tradične, v krajine rastúceho slnka, tieto prvky interiéru boli riešené niekoľkými časťami (sekcií). Aktívne používané maľovanie a kaligrafiu, aby zdôraznili estetický nápad. Funkcie japonského štýlu sú:

  • Výpočet postavy na vnímanie sedí na podlahe;

  • Umiestnenie maľby vpravo doľava;

  • prítomnosť iného kreslenia na opačnej strane;

  • Perfektné ubytovanie v izbách s neveľným svetlom.

  Orientálny

  Termín „východný“ samotný by nemal byť zavádzajúci. Patrí medzi ne napríklad panely v marockej žily. Podobne ako iné výrobky v arabskom duchu, vyzerajú svieži a slávnostne. Zoznámte sa s obrázkami ľudí alebo zvierat je nemožné. ale Východný štýl bezpodmienečne zodpovedá laconické geometrické ozdoby.

  Ďalšími charakteristickými znakmi sú:

  • intričnosť vyrezávaných dodatkov;

  • Použitie ručne maľované;

  • Jedinečná technika rezbárstva „hubarabia“;

  • Časté nafarbenie perlamutrie.

  Provence

  Tento štýl často znamená použitie skladania. Podobne ako štýlisti Shebbi-Shik je zameraná na zvýšenie romantickej nálady v miestnosti. Vďaka skladaniu je možné zabezpečiť optimálne oddelenie priestoru v miestnosti. Charakteristickým znakom bude obraz inšpirujúcim:

  • o mori;

  • Slnko;

  • Sultry letný deň;

  • Pegless bylinné lúky;

  • Polia a húštiny.

  Loft

  Tento štýl je ideálny pre Čechy a iných kreatívnych ľudí. Optimálna voľba je posuvné oddiely, ktoré sa otvárajú v rôznych smeroch. Niekedy idú von z stropu alebo namontované v rôznych výškach. Je povolené používať bočné a horné pevné časti.

  Shirms urobené správne môžu byť použité v ľubovoľnom miestnosti na podkroví.

  Škandinávsky

  Tento smer v dizajne znamená použitie hýb s obojstrannými obrázkami. Na dekoráciu používajte ozdoby rôznych typov. Môže to byť čiernobiele tesnenie a zelený vzor. Veľmi dobré použitie na rozdelenie prírodných tkanín a drevených prvkov. Ale kovový rám nie je vítaný.

  Čínsky

  Tradične v Číne, vytvoriť shlirm, snažili sa použiť veľkolepé svetové druhy dreva. Externá jednoduchosť textúry Sprievodcu bola kompenzovaná množstvom formulárov a farieb. Túto zásadu môžete dodržiavať dnes. Pôvodný čínsky duch sa prenáša rôznymi spôsobmi: Obrázok pagodov a kaligrafie, krajiny a žánru náčrty.

  Najvýznamnejšími a rešpektovanými ľuďmi môžu mať čínsku obrazovku s obrazmi vlastného života – je to celkom v súlade s národnou tradíciou.

  Tipy na výber

  Najčastejšie je skríning obrazovky vybratá podľa miesta, kde sa použije. Mobilné produkty však flexibilnejšie. Úspešne sú zahrnuté v modernej aj tradičnej miestnosti. Pre orientálny štýl bude optimálna voľba dizajnom ratanu. Používali aj prírodné tkaniny s najsvietenými výkresmi.

  Klasická Shirma je vždy silnejšia a laconická. Jeho typické sfarbenie obsahuje hlavne tmavé odtiene. Niekedy sa používajú kované prevážené a drevené detaily. Typické kvetinové a abstraktné motívy v dizajne. Štýl krajiny Externe vyzerá ako klasický, ale je vyznačený aktívnym používaním hornín a častí čipiek.

  Shirm môže byť použitý v miestnosti s high-tech. Tam sú najvhodnejšie priame, ako keby „nasekané“ kontúry. Použitie hliníkových a leštených oceľových častí je vítané. Pre koloniálny prístup sa odporúča vybrať produkty z ratanu alebo bambusu. Používali svetlé možnosti a expresívne monofónne textúry.

  Krásne príklady

  Fotografia ukazuje, ako elegantný môže byť Shirma v klasickom štýle miestnosti. Kožené vložky a harmonická kombinácia s čelenkou len zlepšujú celkový dojem.

  Ale vyzerá to ako shirma pre štýl loftu. Dokonale vyjadruje spoločnú orientáciu interiéru a pomáha ho dokonca posilniť.

  Duch modernej pomôže realizovať toto shlirm.

  Pozri nižšie.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: