Vyberte Schirm Style

Shirma nie je len „druh funkčného produktu“. Má veľmi silný vplyv na príležitostný interiér. A je dôležité zohľadniť hlavné jemnosti štýlu tohto prvku. Poďme sa zaoberať tým, aké štýly shlirm existujú.

Populárne štýly

Japonec

Tradične, v krajine rastúceho slnka, tieto prvky interiéru boli riešené niekoľkými časťami (sekcií). Aktívne používané maľovanie a kaligrafiu, aby zdôraznili estetický nápad. Funkcie japonského štýlu sú:

 • Výpočet postavy na vnímanie sedí na podlahe;

 • Umiestnenie maľby vpravo doľava;

 • prítomnosť iného kreslenia na opačnej strane;

 • Perfektné ubytovanie v izbách s neveľným svetlom.

Orientálny

Termín „východný“ samotný by nemal byť zavádzajúci. Patrí medzi ne napríklad panely v marockej žily. Podobne ako iné výrobky v arabskom duchu, vyzerajú svieži a slávnostne. Zoznámte sa s obrázkami ľudí alebo zvierat je nemožné. ale Východný štýl bezpodmienečne zodpovedá laconické geometrické ozdoby.

Ďalšími charakteristickými znakmi sú:

 • intričnosť vyrezávaných dodatkov;

 • Použitie ručne maľované;

 • Jedinečná technika rezbárstva „hubarabia“;

 • Časté nafarbenie perlamutrie.

Provence

Tento štýl často znamená použitie skladania. Podobne ako štýlisti Shebbi-Shik je zameraná na zvýšenie romantickej nálady v miestnosti. Vďaka skladaniu je možné zabezpečiť optimálne oddelenie priestoru v miestnosti. Charakteristickým znakom bude obraz inšpirujúcim:

 • o mori;

 • Slnko;

 • Sultry letný deň;

 • Pegless bylinné lúky;

 • Polia a húštiny.

Loft

Tento štýl je ideálny pre Čechy a iných kreatívnych ľudí. Optimálna voľba je posuvné oddiely, ktoré sa otvárajú v rôznych smeroch. Niekedy idú von z stropu alebo namontované v rôznych výškach. Je povolené používať bočné a horné pevné časti.

Shirms urobené správne môžu byť použité v ľubovoľnom miestnosti na podkroví.

Škandinávsky

Tento smer v dizajne znamená použitie hýb s obojstrannými obrázkami. Na dekoráciu používajte ozdoby rôznych typov. Môže to byť čiernobiele tesnenie a zelený vzor. Veľmi dobré použitie na rozdelenie prírodných tkanín a drevených prvkov. Ale kovový rám nie je vítaný.

Čínsky

Tradične v Číne, vytvoriť shlirm, snažili sa použiť veľkolepé svetové druhy dreva. Externá jednoduchosť textúry Sprievodcu bola kompenzovaná množstvom formulárov a farieb. Túto zásadu môžete dodržiavať dnes. Pôvodný čínsky duch sa prenáša rôznymi spôsobmi: Obrázok pagodov a kaligrafie, krajiny a žánru náčrty.

Najvýznamnejšími a rešpektovanými ľuďmi môžu mať čínsku obrazovku s obrazmi vlastného života – je to celkom v súlade s národnou tradíciou.

Tipy na výber

Najčastejšie je skríning obrazovky vybratá podľa miesta, kde sa použije. Mobilné produkty však flexibilnejšie. Úspešne sú zahrnuté v modernej aj tradičnej miestnosti. Pre orientálny štýl bude optimálna voľba dizajnom ratanu. Používali aj prírodné tkaniny s najsvietenými výkresmi.

Klasická Shirma je vždy silnejšia a laconická. Jeho typické sfarbenie obsahuje hlavne tmavé odtiene. Niekedy sa používajú kované prevážené a drevené detaily. Typické kvetinové a abstraktné motívy v dizajne. Štýl krajiny Externe vyzerá ako klasický, ale je vyznačený aktívnym používaním hornín a častí čipiek.

Shirm môže byť použitý v miestnosti s high-tech. Tam sú najvhodnejšie priame, ako keby „nasekané“ kontúry. Použitie hliníkových a leštených oceľových častí je vítané. Pre koloniálny prístup sa odporúča vybrať produkty z ratanu alebo bambusu. Používali svetlé možnosti a expresívne monofónne textúry.

Krásne príklady

Fotografia ukazuje, ako elegantný môže byť Shirma v klasickom štýle miestnosti. Kožené vložky a harmonická kombinácia s čelenkou len zlepšujú celkový dojem.

Ale vyzerá to ako shirma pre štýl loftu. Dokonale vyjadruje spoločnú orientáciu interiéru a pomáha ho dokonca posilniť.

Duch modernej pomôže realizovať toto shlirm.

Pozri nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár