Vyberte si Bunk Sofas

  V moderných podmienkach, veľmi často hľadajú takýto multifunkčný kus mäkkého nábytku pre seba, ktoré by boli úspešné a jednoducho transformované na rôzne iné produkty. Najobľúbenejší pohľad na pohovky dnes nie je všetky obvyklé transformátorové pohovky a bunkové pohovky, ktoré dávajú príležitosť stavať z obvyklého miesta na relaxáciu a spánkové poschodové postele.

  Zvláštnosť

  Najdôležitejšou funkčnou vlastnosťou takéhoto pohovky je skutočnosť, že s jeho pomocou môže byť rozšírená posteľou jeden a pol – dvakrát, zatiaľ čo výrazne šetrí priestor v miestnosti, v ktorej je nainštalovaný takýto kus nábytku.

  Taká pohovka sa rozvíja.

  Toto je len vynikajúce riešenie pre malé apartmány, Tam, kde veľa ľudí má dosť, a nádherná cesta pre rodičov, ktorí rastú rozmanité deti. Takýto poschodová pohovka vám pomôže ľahko umiestniť niektorých rodinných príslušníkov, bez toho, aby sa splnili miestnosť od klamshells, iný skladací nábytok a ďalšie objemné miesta na spanie.

  Nie všetky pohovky tohto typu sa rýchlo rozvíjajú, niekedy je potrebné urobiť nejaké úsilie na zmenu takejto univerzálnej pohovky do poschodovej postele. Existujú však aj modely transformátora pohovky, ktoré môže aj dieťa zmeniť na posteľ.

  Pri výbere by ste mali jasne pochopiť, aký druh modelu naozaj potrebujete.

  Medzi hlavné charakteristiky takýchto štruktúr, teda možno prideliť: \ t

  1. V zmontovanom stave je to obvyklý štandardný predmet interiéru, Preto tento výrobok môže byť inštalovaný v akejkoľvek miestnosti vášho obydlia. Bude to dokonale zaoberajúce sa miestami s obmedzenou oblasťou.
  2. Dostupnosť niekoľkých typov dizajnov pohoviek. Takéto položky sa môžu stať nielen poschodovými posteľami, ale aj skrine. Sú doplnené tabuľkami. Dátové pohovky sú často vybavené pohodlnými skladovacími nádržami pre rôzne domáce príslušenstvo.
  3. Takéto pohovky sú vybavené trvanlivými schodmi, ktorý v dizajne zohrávajú úlohu obmedzovača, ktorý je dôležitý, ak bol model pohovky najprv zozbieraný nesprávne.
  4. Dizajn bunk pohovky môže odolať až 150 kg hmotnosti.

  Odrody

  Jednotná klasifikácia takýchto pohoviek transformátorov, ktorá sa dá premeniť na dvojité miesto za pár minút, zatiaľ čo ešte nie. Takéto nábytkové predmety sú zvyčajne rozdelené na niekoľko druhov

  Model skrinky

  Toto je pomerne populárny model transformátora pohovky, ktorý vám umožní výrazne uložiť priestor malých izieb. Zvyčajne mimo takejto dizajnu je šatníková skriňa, ktorá môže byť pôvodne zdobená (pod štýlom celého interiéru) a má regály a zásuvky, kde môžete uložiť všetky druhy užitočných vecí a oblečenia.

  V takýchto výrobkoch je často možné oslavovať drevnú krídlo, sklo, zrkadlové povrchy.

  Niekedy sú vybavené stolom alebo komitrom.

  Sťahovacie modely

  Hlavná úloha tu nehraje hlavnú štruktúru rámcov, ale jeho trup:

  • Na svojich dvoch úrovniach umiestni lietadlá na spánok a odpočinok.
  • Pod spodným sedadlom sú takéto výrobky veľké plátno.
  • Počas dňa sa dolnú vrstvu takejto improvizovanej lôžka skrýva v samostatnom výklenku, v noci sa transformujúci nábytok zdvojnásobí.

  Stojí za zmienku, že v mnohých modeloch takýchto lôžok sa často používa spánkový priestor samostatne.

  Voľba skladania

  To je celkom jednoduché a najspoľahlivejší dizajn, ktorý má špičkovú vrstvu dvojpodlažnej postele tvorenej rýchlou „strečing“ a (ak sú) – ArmRests. Nižšia vrstva sa transformuje z chrbta. Treba mať na pamäti, že takýto nekomplikovaný dizajn vyžaduje inštaláciu špeciálnych zátvoriek na stene – pre zvýšenú podporu pre úroveň.

  Pohovka na plynových výťahoch je tiež spojená s zloženými modelmi transformátorov – v obvyklej forme je spodná polica pohovky pod hlavným sedadlom. Preložte spodnú policu stúpa smerom nahor a horné záhyby sedadla a zmení sa na iné miesto na spanie.

  Veľmi populárny medzi spotrebiteľmi je taký skladací model dvojpodlažnej pohovky, v ktorom je spodné miesto pre spánok vo vnútri samotného dizajnu. Pri transformácii „skrytého“ sedadla, uniká na špeciálne podpery skladania a dostane sa pod ním. Horná vrstva takéhoto „lôžka“ je fixovaná s posilnenou nosičom s pevným schodiskom a pohodlnou stranou.

  Sofa Cherdak

  Ďalšou veľmi zaujímavou verziou transformnej pohovky je pohovka podkrovie, ktorej dizajn je spôsobený umiestnením na úrovni druhej vrstvy s plnohodnotným dvojlôžkom.

  Najčastejšie sa takýto predmet nábytku nachádza v detských izbách – to sú najbezpečnejšie typy dvojpodlažných lôžok. Môžete vyliezť na kroky, ktoré môžu súčasne zásuvky na skladovanie rôznych vecí. Pod posteľou horného tarus má najčastejšie priestranná šatníková skriňa, ako aj pohodlný písací stôl.

  Takáto funkčná sada trvá dvakrát menej miesta ako obvyklých detských slúchadiel.

  Obľúbené modely a: Značky

  Rozhodovanie o kúpe Štýlové a moderné Bunk Sofa pre váš domov, budete sa musieť zoznámiť s hlavnými výrobcami tohto typu nábytku a s týmito značkami, ktoré si už zaslúžili pozitívne recenzie spotrebiteľov a dokázali sa na trhu nábytku.

  Proteas

  Stojí za to venovať pozornosť výrobkom talianskeho nábytku továreň proteas, výroba rôznych transformátorových pohoviek – ich koňa. Medzi širokú škálu produktov pohovky, môžete vyzdvihnúť akúkoľvek bunk pohovku pre váš domov – ako pre detskú izbu a pre obývaciu izbu, spálne.

  Takýto pohovka je veľmi jednoduchá. Podrobnejšie informácie o tom, ako to urobiť, povedzte nasledujúcemu videu.

  Kupé pohovka

  Kupé pohovky pohovky sú vyrábané v Grécku, ale majú veľa fanúšikov v našej krajine. Tento nábytok má minimalistický dizajn a transformácia sa vykonáva za 10-15 sekúnd. Stačí odstrániť pohovky vankúše, vytiahnuť slučku na seba, zdvihnúť dizajn a opraviť schodisko a obmedzovač.

  Na princípe transformácie sa bunk pohovka „kupé pohovka“ podobá obľúbenému delfínovi dizajn, keď sa kus nábytku zmení na posteľ s dvoma lôžkami so špeciálnym výfukovým mechanizmom.

  Na rozdiel od delfínu, kde je pohyb vodorovne, prenesie sa do vertikálnej roviny typu pre túto pohovku.

  Andersen

  Ak si chcete kúpiť dvojpodlažnú pohovku od domáceho výrobcu, potom nič nie je lepšie ako spoločnosť z spoločnosti „Andersen“ nenájdete nábytkové stránky. Tu si môžete vybrať pre seba pôvodný šatníkový posteľ „Solo“, „Veritas“ alebo pohodlná poschodová posteľ „Duos“.

  Všetok nábytok je charakterizovaný vysokým výkonom.

  Výhody nákupu Transformer Sofas od Andersen:

  • Atraktívny vzhľad.
  • Sila, spoľahlivosť a trvanlivosť mechanizmov, ich tichú prácu.
  • Čalúnenie materiálov pohoviek sú odolné voči opotrebeniu a veľmi ľahko sa starať.
  • Praktickosť a funkčnosť – V každom apartmáne nájdete miesto pre bunk pohovku od Andersenu.

  Tipy na výber

  Stojí za to zvážiť nasledujúce užitočné odporúčania:

  • Najprv musíte jasne pochopiť pohovku transformátor, z ktorej veľkosť a výšku potrebujete. Aby ste to urobili, musíte zvážiť, kúpiť ho na použitie dospelých alebo detí. Výška štandardnej bunkovej pohovky je zvyčajne asi 180 cm. Detské modely sú zvyčajne vyššie ako 115-120 cm. Dĺžka sen u dospelých a dieťa sa tiež výrazne líši.

  • Zaplaťte osobitnú pozornosť kvalite dizajnu. Musí byť vyrobený z materiálov s vysokou pevnosťou, malo by byť chýbajúce škrabance, čipy a deformácie – potvrdenie, že predtým nebolo vykorisťované. Je dôležité starostlivo zvážiť kontrolný mechanizmus, uistite sa, že všetky svietidlá sú silou, ich úplné zdravie. Tieto kritériá sú veľmi dôležité.
  • Vybraný model dvojvrstvového priestoru pre spánok musí byť mierne mäkký a najvýhodnejší, Preto v obchode bez obmedzenia, uistite sa.

  • Treba tiež pripomenúť, že montáž a demontáž tejto položky interiéru by sa mala vykonávať bez problémov. Ak budete používať tento pohovku na svojom priamom ciele každý deň, potom ste najlepšie si vybrať model, ktorý má mechanizmus plynových výťahov a pružín. Tam je taký model veľa, ale je ľahké ho ovládať a pekné.

  • Mali by ste premýšľať o tom, aký druh bunkového dizajnu je najlepšie spustený v už existujúcej interiéri izby, A na to je potrebné vziať do úvahy farbu, originalitu dizajnu, prvky dokončovania iných druhov nábytku.
  • Premýšľajte o úrovni funkčnosti vášho nového objektu domovského nábytku. Rozhodnite sa, či potrebujete zasúvateľné boxy alebo skriňa, police v malej miestnosti, kde bude nainštalovaná takáto pohovka, alebo nie ste veľmi dôležité, či váš transformátor má ďalšie funkcie.

  • V žiadnom prípade nekupujte bunk pohovy s nohami. Skôr alebo neskôr, tri alebo štyria ľudia budú v spodnej vrstve, a tieto nohy sa jednoducho zlomia.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: