Vyberte si stenu v spálni

Priestor spálňa môže byť použitý nielen na relaxáciu a rekreáciu, ale aj na uskladnenie, najmä ak je byt malý, a užitočná oblasť sa musí použiť čo najviac. S riešením tejto úlohy sa stena dokonale vyrovná.

Výhody

Stena v spálni má množstvo nesporných výhod, s vedomím, o ktorých si môžete vybrať možnosť vhodnú pre konkrétnu izbu:

 • Schopnosť umiestniť veľké množstvo vecí rôznych cieľov. Oblečenie, posteľná bielizeň, knihy, TV a mnoho ďalších položiek používaných denne a čas od času, môžu byť umiestnené v modernej stene.

 • Dizajn tohto objektu nábytku je premyslený na najmenší detail a umožňuje vám starostlivo usporiadať každú položku na svojom mieste. Skladovací systém modernej steny má maximálnu funkčnosť. Okrem toho, napriek väčšej kapacite a hojnosti všetkých druhov regálov a výklenkov, tento kus nábytku je veľmi kompaktný a nepreťažuje priestor, ktorý je obzvlášť cenný s obmedzenou oblasťou.

 • Steny môžu byť nielen monolitické, ale samostatne stojace prvky, ktoré môžu byť v prípade potreby umiestnené v určitom poradí. Okrem toho, časom, časom, prvky môžu byť preusporiadané v súlade s ich preferenciami.

 • Nielen funkčnosť, kapacita a kompaktnosť moderných stien priťahujú pozornosť kupujúcich, ale aj štýlovú. Všetky druhy textúr, rôzne materiály a formy vám umožňujú vytvoriť určitý štýl v spálni. S pomocou moderných tapiet, môžete nielen správne usporiadať veci, ale zdobia aj interiér akejkoľvek izby.

Materiály používané v moderných modeloch majú vysoké výkonové vlastnosti, vďaka ktorej stena bude slúžiť ani jeden rok bez straty jeho vzhľadu a funkčnosti.

Typy a zloženie

Steny vyrábané modernými výrobcami sa líšia v mnohých ukazovateľoch. Vzhľad, prítomnosť rôznych prvkov, rôzne formy a veľkosti umožňujú každému osobu vybrať si vhodnú možnosť.

Modulárny

K dnešnému dňu je modulárna stena, vykonaná v rôznych štýloch, je veľmi populárny a dopyt. Bude vyhovovať milovníkom improvizácií a permutácií. Konfigurácia tohto druhu môže byť odlišná, pozostáva z rôznych prvkov.

Prečítajte si viac  Kreslo s podrúčkami v kuchynskom interiéri

Spravidla sa modulárny systém skladá z nasledujúcich položiek:

 • skriňa;
 • stojan na knihy;
 • Otvorený úložný systém pre rôzne položky;
 • umiestnite pod televízor;
 • kabinet;
 • dresser;
 • obliekanie.

Modulárny systém je dobrý, pretože prvky vyrobené v rovnakom štýle môžu byť umiestnené, s prihliadnutím na charakteristiky miestnosti. Okrem toho nie je potrebné získať všetky položky. Môžete si kúpiť len tie, ktoré potrebujete pre dobrú lokalitu v požadovanom poradí.

Hill steny

Možnosti rozpočtu zahŕňajú kopecnú stenu. Tento lacný nábytok určený na spálňu má štandardný balík pozostávajúci z troch a niekedy štyri skrine rôznych veľkostí, výšky a účelu. Ich vzájomná komplementovateľnosť a funkčnosť umožňujú základné potreby ľudí pri ukladaní vecí.

Laconic Style Slide bezprostredne a prísnosť.

Výrobcovia vyrábali rôzne typy diapozitívov:

 • MINI GORKA, Je to spravidla vybavené potrebnými objektmi a je určený na prispôsobenie sa veciam súvisiacich so zábavou: TV, hudobný systém, malý počet kníh, fotky.
 • Rohová sklíčka s skrinkou určené na inštaláciu v rohu.
 • Snímač P-v tvare charakterizované druhu umiestnenia uzavretého systému. Prechádza nad televíznym systémom zhora vo forme písmena n.

Posteľ

Pre malé miestnosti, kde nie je možnosť inštalovať veľkú stenu, výrobcovia vyvinuli model s posteľou vybavenou transformačným mechanizmom. Toto je skvelé riešenie pre rodinu, ktorá chce zachrániť nielen značné množstvo peňazí, ale aj čas nájsť vhodnú manželskú posteľ.

V takomto systéme je kompozícia postavená okolo postele. Systém je vybavený prvkami rôznych veľkostí a cieľa.

Úzky

V prípade malých spálňov bude dobrým riešením akvizíciou úzkej steny. Mini verzia nielen významne šetrí priestor vďaka svojej kompaktnosti, ale aj veľmi pôvabný a jemne vyzerá.

Namontované skrinky, úzke ceruzky, miniatúrne stojany na celkom prijateľnú cenu bude dobrá akvizícia pre ľudí, ktorí si cenia pohodlie a môžu ušetriť.

Funkčnosť

Všetky prvky zahrnuté v ľubovoľnom modeli musia mať požadovanú funkčnosť:

 • Plavecké skrinky majú minimálne dve oddelenia. V jednom sa nachádzajú oblečenie na ramenách, visí na špeciálnej adaptácii Bast. V inom oddelení sú bežné police a zatiahnuteľné boxy, určené na skladovanie posteľnej bielizne a sezónnych vecí.
Prečítajte si viac  Šatníková skriňa

 • Pre ľudí, ktorí milujú sledovať rôzne programy a filmy bez toho, aby ste sa dostali z postele, prosím Steny s miestom pre TV. Majú pohodlný výklenok, čo vám umožní nainštalovať televízne zariadenie takmer akékoľvek uhlopriečky.

 • Niektoré moderné nástenné modely sú modulárne systémy a majú počítačový stôl. Takýto vložený prvok bude musieť ochutnať ľudí, ktorí vykonávajú veľké množstvo času v počítači. Pohodlný a funkčný počítačový stôl má nielen dobrú pultovú dosku, na ktorej, bez veľkej náročnosti, môžete umiestniť monitor, klávesnicu, priečinky s dokumentmi a inými položkami, ale aj špeciálny výklenok určený na inštaláciu procesora.

Materiál

Na výrobu väčšiny modelov sa používajú drevené dosky. Drevotrieskové dosky, DVP, LDSP a MDF sú presne tie materiály, z ktorých sú stenové prvky vyrábajú.

Z drevnej dosky, steny zadného panela a spodnej časti zásuviek. Tento materiál je trvanlivý a lacný. Vnútorné oddiely a bývanie sú vyrobené z drevotrieskovej dosky. Dať farebný nábytok, textúry, lesk, materiál pokrytý filmom. Po povlaku sa materiál získal, nazývaný LDSP, charakterizovaný nízkou cenou, trvanlivosťou, trvanlivosťou. Okrem toho nie je náchylný na suché.

Niekedy niektoré modely používajú MDF dosku ako fasády. Tento materiál je charakterizovaný environmentálnou priateľskosťou, flexibilitou a špeciálnou hustotou v blízkosti hodnoty prirodzeného stromu. Vďaka parafínovej impregnácii má materiál repellent vlastnosti.

Okrem drevných dosiek, plastov, skla, prírodná koža sa používa na ozdobenie fasád.

Štýly a dekor

Takmer všetci výrobcovia vyrábajú niekoľko modelov stien pre spálňu v rôznych štylistických smeroch:

 • Najviac v dopyte Štýl klasicizmus, Charakterizované minimálnym dekorom. Skromné ​​príslušenstvo a bronzové elementy zdobia tento prísny nábytok s Čínskymi líniami.

 • „Ampary“ štýl charakterizované lesklými fasádami slonoviny. Pozlátenie a rezbárstvo ozdobiť tento pompokový nábytok.

 • Barokový. Nasýtené odtiene a zložité vzory charakterizujú stenu v barokovom štýle.

 • Rokokový štýl je elegantný a nádherný. Ohýbané nohy, pozlátenie, vintetky a zásuvky sú charakteristickou črtou tohto štýlu.

 • Charakterizuje etnický štýl: Environmentálna čistota a dostupnosť prírodných materiálov, ako je ratan, bambus, slama, drevo a perla. Dizajn a konečná úprava nábytku sa vykonáva s národnou chuťou.
Prečítajte si viac  Loftové komody v interiéri

 • High-tech stena zdobené zrkadlami, sklom a niekedy aj plastovými prvkami. Lesklý povrch fasád je dokonale kombinovaný s kovovými armatúrami.

Ako si vybrať?

Pred výberom steny v spálni je potrebné určiť miesto miesta určené pre stenu a určiť optimálnu veľkosť budúceho produktu.

Pri výbere je tiež potrebné zohľadniť praktickosť výrobku, najmä ak je stena vybraná pre teenager.

Prioritu by mali byť trvanlivé, trvanlivé materiály odolné voči opotrebeniu.

Jednoduchá a ľahká starostlivosť je zaručená, ak je stena bez reliéfov, vzorov a iných konvexných prvkov. Absencia týchto prvkov je bezpečnostný vklad z náhodných zranení a zranení.

Spálená spálňa už nie je rozlíšená veľkými veľkosťami, takže stojí za to zaplatiť pozornosť stenám, ktoré majú malé rozmery, ale vyznačujú sa dobrou funkčnosťou. Prítomnosť skrine, mnohých otvorených a uzavretých políc, výklenkov pod televízorom musí dokonca zadať najmenšiu stenu.

Štýl, farba a textúra materiálu je vybraná na základe preferencií každej osoby, prínosom k dátumu voľba je obrovský.

Ako nájsť?

Najčastejšie kupujúci si vyberú múru mini modulárneho systému. Príčiny môžu byť iné. Modularita mini-voľby vám umožňuje inštalovať položky v ľubovoľnom posteli.

Ak je to usporiadané, je potrebné umiestniť položky takhle, aby nemali spojiť vstupné dvere a pasáže v spálni.

Kompozícia je vybudovaná buď monolitou pozdĺž jednej steny, alebo je rozdelená na samostatné predmety a je postavený na základe umiestnenia všetkých otvorov:

 • Pri rozpade, šatníková skriňa môže byť inštalovaná v blízkosti okna, ak toto miesto umožňuje a najmä ak je prezentovaný v uhlovej verzii.
 • Dvojlôžková posteľ je inštalovaná na stene, s ktorou sa k nemu zohľadňuje prístup na oboch stranách. V blízkosti nej sú stojany.
 • Skriňa s výklenkom pod televízorom je inštalovaná oproti postele.

Je zaujímavé vidieť modulárnu stenu s pracoviskom.

Tento dizajn môžete podrobnejšie zvážiť v nasledujúcom videu.

Možnosti umiestnenia môže byť veľa. Hlavnou vecou je vybrať presne pre vás.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: