Vyberte si TUMB pre TV v podkrovnom štýle

TVS naďalej používajú, napriek všetkým prognózam, ktoré im sľubujú rýchlo zmizne. Ale to znamená, že okrem iného budete musieť použiť špeciálny stojan. teda Je dôležité vedieť, ako si vybrať koniec s TV v štýle Loft.

Zvláštnosť

Ale na začiatok je už potrebné opísať samotný SUMBU pod TV v štýle Loft, aby ste pochopili – čo predstavuje. Hlavná vec nie je v štýle, ale v skutočnosti, že samo o sebe kabinet – Subjekt je praktický a zvyšuje použiteľnosť televízora. Okrem funkcie „Clean Stand“ Vykonáva aj pokrokový systém skladovania – Môžete odstrániť „z oka jednej“ tie veci, ktoré priestor zvyčajne stúpa.

Televízne stojany sa vyrábajú dnes z silných materiálov (o nich nižšie).

Líšia sa:

 • dlhá životnosť;
 • atraktívny vzhľad;
 • Odolnosť voči opotrebeniu;
 • nenáročná starostlivosť;
 • Multifunkčnosť.

Možnosti dizajnu

Pre smer podkrovia ako celku charakterizované minimálnymi dekorovými a vonkajšími dekoráciami. Nábytok Takýto štýl vyzerá laconický, Ale toto je premyslená jednoduchosť, a nie nejaký druh primitívnych. Hlavnou myšlienkou prístupu je expresívna sloboda a vizuálna ľahkosť. Akékoľvek upchávanie priestoru nie je kategoricky vítané. A potrebujú veľmi dobré motívy, aby to zdôvodnili.

Loft nábytok vôbec eliminuje akúkoľvek pompizóstu a osobnosť. To však neznamená, že kreatívny prístup je rovnako vylúčený. Často aplikujú takéto techniky ako:

 • Umelé zranenie;
 • Rozvody farby a lakovej vrstvy;
 • podčiarknutá hrubosť a jednoduchosť;
 • Ako keby „nedokončený“ vzhľad nábytku;
 • Mobilný dizajn výrobku.

Tam sú také konštrukčné vrcholy v štýle Loft:

 • kombinácia so zrkadlom;
 • použitie umeleckých kovanie prvkov;
 • použitie „hrdzavých“ konštrukčných prvkov a spojovacích prvkov;
 • Ako keby boli nápisy vymazané a bledé tiene výkresov, gravírovanie.

Materiál

V tomto ohľade je podkrovie veľmi dobré. Skutočnosť, že v iných prístupoch k interiéru by sa považoval za odpad, dokonale zapadá do toho. Zdôrazňuje sa hrubá doska, hrdzavé (ale stále silné) oceľové potrubie je vhodné, pretože je to nemožné. Dizajn Connoisseurs Odporúčame kombinovať drevo a kov. Ale zároveň nie je možné zabudnúť na potrebu odolať určitým farebným gamutom.

Mramor, ktorý sa má aplikovať kategoricky nemožné.

Plastové prvky mimoriadne zriedka zapadajú do farebného gamutu, Áno, a nezodpovedajú štýlovi kanónu podkrovia. A tu palubná doska alebo produkt pripomínajúci starý barel bude perfektne zapadnúť. Stále možno použiť najmä v projektoch autorských práv, časti priemyselných mechanizmov, šijacích strojov, paliet. Fantasy je neobmedzená – hlavná vec je, že všetko je jasne spojené s priemyselnými motívmi.

Prírodný drevo vyzerá nepôsobivejšie a tradične. A tu kovový Je lepšie použiť, ak potrebujete zdôrazniť na „technologickú“ strane podkrovia. Chcete uložiť, môžete si kúpiť Tumb Ochovárková doska alebo MDF. Ďalšia dobrá možnosť – kombinácia Okuliare a kov. Ale potom bude potrebné starostlivo vybrať farebný gamut.

Kritériá voľby

Prirodzene, pri výbere gauči, musíte to zvážiť Nosnosť. Toto je obzvlášť dôležité, keď je samotný televízny prijímač veľký. Nie je to menej užitočné na kontrolu Stabilita nábytku a kvality jeho zhromaždenia. V opačnom prípade je problém takmer nevyhnutný. Ďalším dôležitým bodom je Skriňa dokonale zapadá do celkového dizajnu miestnosti a vizuálne sa zhodne s TV.

Ale návrh nábytku hrá obrovskú úlohu.

Stand-stojan je teda naznačuje zapínanie televízora na špeciálne držiak. Stačí ho nainštalovať na rovný povrch nebude fungovať. Hoci samotná skrinka je relatívne nízka, televízor je umiestnený na ľubovoľnej zvolenej výške. Výhoda je zrejmá – dokonca aj s pomerne silnými joltmi, nebude spadnúť.

Jednoduché stojany Vyberte, kedy sa celá úloha zníži na udržanie samotného TV. Takýto nábytok je najviac kompaktný a šetrí priestor v dome. Ale udržujte niektoré veľké veci v ňom nie je možné. Funkčné riešenie – Tumba-Dresser. Stojí za to vybrať pre veľkú sálu, kde je potrebné dodržiavať priestor.

Pozastavené nočné stolíky Odporúča sa použiť len na upevnenie na ložiskovej stene a nie na oddiele. Je potrebné zistiť vopred, kde je pohodlnejšie umiestniť televízor. Záves umožňuje znížiť vizuálne vnímané rozmery produktov. Ale ak plánujete zariadiť malú izbu, bude to správne zostať na rohovej verzii. Stane sa skutočným Spasiteľom pre majiteľov skromných apartmánov.

Vo veľkosti nie sú žiadne jednoznačné požiadavky. Je potrebné sa uistiť, že televízor bude vhodné sledovať.

Potreba neustáleho rozhodnúť si hlavu silne kmene, nehovoriac o poškodení zdravia. Pri splnení popisu stojí aj zvážiť a Zdieľané užitočné zaťaženie. Nakoniec stojí za to myslieť, Podobný betónový produkt alebo nie.

Príklady v interiéri

Ako to môže vyzerať Jednoduchá drevená skrinka pod TVP v štýle Loft. Avšak, to nie je tak „jednoduché“ – ak si myslíte, že viacstupňový dizajn je veľmi originálny. Stylistika zdôrazňovaná jednoduchou a hrubou stenou. Na pozadí, svetlo žlté drevo vyzerá veľmi pekné. Logicky dokončil zloženie košíka a malú vázu s kvetmi.

Ale môžete použiť – bez narušenia kánonov štýlu – a skrine z Tmavý strom. V tomto príklade je takýto nábytok dokonale kombinovaný s tehlou stenou. Svetlo sivé pohlavie vyzerá tiež. Aj skutočnosť, že svetlo vo vybranom rohu nie je príliš veľa, nie je možné zvážiť nevýhodu. Toto je Vynikajúci výber pre majiteľov tehlových alebo štylizovaných tehál bývanie.

Ale vyzerá to ako iná Loft štýl stojí s premysleným úložným systémom. Kombinácia jej čierneho povrchu s dvojitým hrubým stenou je dosť atraktívny. Ale už samo o sebe nočný stôl vyzerá originál. Jeho farba vizuálne kontrastuje s bielym televízorom. A to sa tiež stáva dôležitým estetickým motívom.

V ďalšom videu sa dozviete, ako vytvoriť štýl podkrovia v interiéri.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: