Vyberte stoličky z poľa dreva

Nábytok z dreva zaberá čestné miesto v modernom interiéri. To platí najmä pre stoličky, naplnia miestnosť nezvyčajnou chuťou, transformujú všeobecný pohľad na miestnosť, aby bol viac rafinovaný a útulný. Stoličky z radu dreva v strede pozornosti interiéru. Tento typ nábytku je vhodný pre byty, súkromné ​​domy, drevené stoličky sú považované za pôvodnú dekoráciu obývacej izby, pracovnej kancelárie, kuchyne.

Vlastnosti a výhody

Drevené stoličky sa harmonicky zapadajú do akéhokoľvek dizajnu a sú považované za úspešné riešenie dekorácie, kombinujúce funkčnosť a príjemné estetické vnímanie. Sú relevantné v štýle provence, krajiny, vintage a iných smerov interiérovej štylistiky. Luxusné pole Rámy v špeciálnom dôraze klasický interiér, otáčajúci obvyklý dom na elitnú a slušnú budovu.

Drevené stoličky sú veľmi populárne počas niekoľkých storočí a to nie je zbytočné: majú veľa pozitívnych vlastností.

Módny a dizajnérsky prístup sa mení, ale dopyt po nábytku z prírodného materiálu neprechádza.

K dnešnému dňu je prezentovaná široká škála takýchto výrobkov.

Oni sa líšia v cene, dizajnových funkciách, ale všetky z nich sú kombinované nasledujúcimi vlastnosťami:

 • Ekológia. Pre moderný život je veľmi dôležitý a relevantný.
 • Pevnosť a trvanlivosť. Drevo je jedným z najkvalitnejších stavebných materiálov, ktoré v priebehu prevádzky prakticky nenosí.
 • Komfort. Na prírodných stoličkách je vhodné sedieť, emitujú pozitívnu energiu, ktorá je užitočná pre zdravie.

 • Obrovský výber Formuláre, odtiene a modely. Na výrobu takýchto výrobkov sa používajú borovica, breza, buk a Gevent, takže odtiene stoličiek sa usilujú o prírodné. Osobitná pozornosť si zaslúži dubový rám nábytku: to vyzerá eletule.
 • Ľahká starostlivosť. Ak chcete odstrániť prach z takéhoto nábytku, stačí ho utrieť mäkkou suchou handričkou alebo srstite špeciálny lak na leštenie.

Móda

Drevené stoličky sú nenáročné v prevádzke, ale bojia sa vlhkosti. Nemôžete ich nainštalovať vedľa surových a studených stien, zdroje tepelného žiarenia: Exteriérové ​​výrobky stratia atraktívny výhľad. Suchý a horúci vzduch môže spôsobiť zväzok a deformáciu stromu.

Počas prevádzky stoličiek je žiaduce pravidelne kontrolovať svoje kovové prvky a spojovacie materiály.

Materiál

Moderné stoličky sú vyrobené z rôznych plemien stromov. Pre každé charakteristické charakteristiku svojej vlastnej textúry a farebného gamut. Preto je v závislosti od požadovanej textúry a vzoru, materiál určitého stromu. Odrody dreva prispievajú k pripútaniu nábytku určitého stavu, čo naznačuje jemnú chuť vlastníkov domu. Takýto nábytok sa často pýta myšlienku dizajnu.

V poslednej dobe môžete často nájsť na predajných stoličkách z geve. Vyznačujú sa vysokou pevnosťou, odolnou proti škodcom a neblokujú.

Táto surovina sa nebojí vlhkosti, nebuduje absorbovať vonky, pohybuje sa dobre na teplotné rozdiely, považuje za univerzálne.

Vďaka svojej praktickosti sa takéto výrobky môžu používať v mestských apartmánoch a v Dachase.

Farba Geva sa mení z koreňa na vrchol a môže mať niekoľko odtieňov. Táto funkcia umožňuje, aby výrobcovia nábytku robili elegantné výrobky, ktoré sú podrobne kombinujúce rôzne tóny. V tomto dreve je obyčajne, ružovo a ľahké hnedé tóny, takže tento nábytok je jedným z najvyhľadávanejších. Vlastnosť je Malajzia, hlavná škála modelov sa vyvíja v rámci krajiny.

Populárne stoličky Z buky. To je najbežnejší storníkový materiál, jeho rozšírené použitie je vysvetlené zvýšenou hustotou dosiek, ktoré sú dokonale ohybujú. Bukové povrchy sú charakteristické pre biele odtiene, niekedy sa nájdu žlté a červené tóny. Je rezistentná voči vlhkosti a dokonale leštenej.

K dnešnému dňu je buk považovaný za najkrajší a trvanlivý materiál výroby nábytku. Jedinou nevýhodou surovín je skutočnosť, že v otvorenom vzduchu, strom rýchlo stráca svoj atraktívny vzhľad, že nie je dlhý.

Stoličky Od brezy Birch ovplyvniť originalitu dekor a prijateľnú cenu. Na rozdiel od iných plemien brezového dreva, podľa jeho štruktúry, je to ľahko hmotnostný materiál, ktorý umožňuje vyrábať pľúca a trvanlivé modely stoličiek. Materiál je rezistentný na zaťaženie hmotnosti a mechanickému poškodeniu. Vďaka modernému dokončeniu môže breza napodobniť drahé druhy dreva. Takéto stoličky sú spravidla umiestnené na týchto miestach, kde nie je zabezpečená opatrná prevádzka. Jediný mínus strom sa považuje za vystavenie výskytu húb. Tento typ nábytku nie je vhodný pre možnosti interiéru na ulici a vysokú vlhkosť.

DAK Produkty sú najdrahšie a sofistikované.

Jej vlastné DUBA Ťažký a pevný. Stoličky z neho sú získané masívnym, rezistentným. Specielicky sledovať dubové návrhy s podrúčkami, zdobené pod starožitnosťou: Vyrezávané detaily povrchov naplnia poznámky k aristokratizmu.

Zvažuje sa spoločný typ surovín Borovica – cenovo dostupný materiál, ktorý je vynikajúci pre výrobu stoličiek. Vonkajšie drevo sa pripomína cédru alebo smrek. Jeho štruktúra je silná a mäkká, ale nie odolná voči procesom hniloby. Hlavnou nevýhodou borovice je jeho živica, takže všetky obrobky potrebujú starostlivé spracovanie pred výrobou nábytku. Textúra dreva je charakterizovaná pruhovanou reliéfom.

Názory

Drevené stoličky sú oprávnene považované za nepostrádateľný atribút interiéru. Tento kus nábytku je v každodennom živote stoviek rokov. Počas svojej existencie sa podarilo transformovať, nadobudnuté moderné formy a jedinečný dekor. Zložitosť dizajnu závisí od predpokladanej myšlienky dizajnu. Stolička môže byť stručná, skromná alebo spojka, ktorá demonštruje prémiová odroda dreva. Bez ohľadu na to, aký atraktívny typ dizajnu má, jeho hlavné destinácie sú pohodlie a pohodlie.

Drevené stoličky sú charakterizované určením. V závislosti od surovín používaných vo výrobe sa rozlišujú tieto typy stoličiek:

 • Prírodné – z rôznych plemien dreva;
 • Preglejka – v detailoch nábytku je drevotriesková doska;
 • Kombinované – môžu kombinovať prírodné materiály a ich vysokokvalitné náhrady.

Proces výrobných stoličiek pozostáva z niekoľkých etáp, ktorých hlavný je považovaný za. V závislosti od spracovateľských technológií sú drevené stoličky:

 • ohnuté;
 • tkané;
 • tesárstvo.

Sú pevné a skladacie. Vďaka tomuto vykonávaniu má nábytok transformačné funkcie. V domácom dizajne sú najčastejšie dominované modely bez chrbta, nazývajú sa stoličky. Existujú konštrukcie s podrúčkami. Tento kus nábytku je schopný odolať inej funkčné zaťaženie, takže rozlišujú dospelých, detské a dospievajúce stoličky. Možnosti dospelých častejšie nemajú úpravy, výrobky pre deti môžu mať dve rôzne pozície výšky (rastúce modely), pripomínajúcu drevenú schránku. Avšak, nie každé dieťa nevydrží hrubé sedadlá, takže nie všetky modely detí ako malé používatelia.

Výrobcovia sa snažia prilákať pozornosť kupujúcich tým, že ponúkajú svoju pozornosť na zálohovanie s podporou chrbta a pohodlným tvarom sedadla. Nedávno sú modely s mäkkým čalúnením veľmi populárne: Komfort takýchto stoličiek je výrazne viac. Na diverzifikáciu modelového rozsahu, spoločnosti produkujú výrobky s neželezným čalúnením pomocou šľachtických odtieňov farebnej palety. V oblasti prevádzky, domácnosti (domáce) a verejné (kancelárske) modely. Prvá sa vyznačuje zaujímavejším dizajnom, druhá je nastavená na funkčnosť, takže ich forma je s väčšou pravdepodobnosťou prísny (bez nadbytkov). Výrobky sa vyznačujú výškou chrbta, jeho veľkosti, zložitosti dekoratívnych prvkov.

Tipy na výber

Pred výberom vhodného pohľadu predsedu je potrebné vziať do úvahy mnoho funkcií (tvar výrobku, jeho návrh a konštrukcia). Chystáte sa na nákup, stojí za to skúmať recenzie predtým úžasného modelu, Venujte pozornosť nasledujúcim nuancom:

 • Stolička musí byť vyrobená z prírodného materiálu. To poskytne dlhú životnosť a silu.
 • Rámec výrobku podlieha inšpekcii stability a spoľahlivosti prílohy. Modely s tenkými časťami nezaručujú používanie použitia. Je dôležité spresniť, ako sa upevní: ak je skrutky, je lepšie opustiť takéto stoličky (budú rýchlo zlomiť).
 • Všetky prvky nábytku musia byť liečené farbou a lakom.

 • V návrhoch s obložením sa kontroluje kvalita plniaceho zariadenia. Preferované možnosti sú považované za Periothek, Spunbond a plsť. Patrolone, Assesese, SintEPON.
 • Dôležitý je dôležitý materiál. Často dizajnéri pre čalúnenie stoličiek používajú husté tkaniny, prirodzenú pokožku alebo jeho náhradky. Je dôležité vziať do úvahy jednoduchosť starostlivosti.
 • Má význam výrobku. To umožní pochopiť stupeň pohodlia a relevantnosti nákupu (niekedy kreatívne modely vyzerajú krásne, zatiaľ čo sedí celkom nepohodlné na nich).
 • Nábytok je potrebné zvoliť v súlade s štýlom miestnosti. Strom je považovaný za klasickú možnosť dekor, môže byť kombinovaná s moderným dizajnom, dodatočne vybrať jedinečnú povrchovú úpravu alebo nezvyčajné detaily.

Stoličky môžu nielen kúpiť v obchode, ale aj to sami. O tom, ako presne môžete vidieť v tomto videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár